Дитячий табiр Похід з ЕкстреМалом на Великдень Травень 2019

9,8
із 10
оцінка організатора

Україна\Чернігівська область\с. Отрохи

Ми вирушаємо в похід по диких місцях Полісся! Пройдемо маршрут по екологічних стежках "Межиріченського" парку. І переночуємо cеред пустелі загубленої в лісі. Багаття, крики нічних птахів на болоті, їжа з запахом димку і маршрут по лісових стежках.

Адреса:
Україна, с. Отрохи, (Чернігівська область, Козелецький район)

Учасник подій

Kids Club Forum 2016
2016
Kids Camp Fest 2016
2016
ProCamp 2016
2016
Kids Camp Fest 2015
2015

Зміни та Ціни Дитячий табір Похід з ЕкстреМалом на Великдень Травень 2019

Замовити путівку в Дитячий табір Похід з ЕкстреМалом на Великдень Травень 2019

Вас можуть зацікавити такі табори

Прямі замовлення в табір без націнок

Опис Дитячий табір Похід з ЕкстреМалом на Великдень Травень 2019

Про табір

Ми вирушаємо в похід по диких місцях Полісся! Пройдемо маршрут по екологічних стежках "Міжріченського" парку. І переночуємо посеред пустелі загубленої в лісі. Багаття, крики нічних птахів на болоті, їжа з запахом димку і маршрут по лісових стежках. Ми вирушаємо в один з найцікавіших і диких куточків Полісся. Міжрічинський Регіональний Ландшафтний Парк. Територія лісів, боліт і життя в гармонії з природою. Ми побачимо, як ліс прокидається від зимової сплячки і дихає весною. Директор заповідної території Андрій Сагайдак, проведе нас по екологічних стежках і розповість що таке ліс і болота. Чому їх потрібно берегти і охороняти. Як подорожувати і виживати в дикій природі.

Розташування табору

Адреса: Україна, с. Отрохи.

«Міжріченский» парк другий за розмірами заповідник на території України. Тут представлені найрізноманітніші ландшафти Українського Полісся. Тайгові ліси, верхові і низинні болота, піщані пустища. На території парку охороняють десятки червоно книжкових видів флори і фауни. Завдання нашої групи буде не тільки, познайомиться з унікальним куточком дикої природи України, а й підготувати фотовиставку, яка дозволила б і іншим людям дізнатися про унікальні місця Полісся.

Розміщення дітей

Наметовий табір - 3-місні намети. Перша ніч в центрі заповідника село Отрохи. Друга ніч у маленькій пустелі серед лісів Полісся. Ця піщана місцевість з'явилася після відселення села Бондарі. Піщані грунти Полісся швидко захопили звільнену територію, утворивши невелику пустелю з дюнами на краю Бондаревського болота. Намети, килимки та спальні мішки надає табір "ЕкстреМал". У разі похолодання, ми будемо ночувати в теплому поліському будинку.

Програма

Програма туру:

  • 27 квітня:

11:30 старт групи з Києва. Від станції метро Лісова. Постановка табору. Обід. Похід по екологічних стежках. Відвідування музейчик "Побуту та промислів Полісся". Маленька, але унікальна колекція традиційних предметів побуту. Майже всі експонати можна чіпати і міряти. Вечеря. Вечір біля вогнища.

  • 28 квітня:

Збір табору. Маршрут по лісі заповідника до Пустелі. Вибір місця ночівлі. Обід. Постановка табору. Майстер клас із виживання в дикій природі. Директор заповідника Андрій Сагайдак навчить дітей очищати воду і розводити вогонь в самих екстремальних обставинах. Вечеря. Вечір біля вогнища посеред пустелі.

  • 29 квітня:

Збір табору. Перехід до села Отрохи. Обід. Вихід на верхове болото "Святе озеро". Розповімо дітям по чому екосистема боліт тендітна і цінна. І чому вона вимагає охорони. 16:00 Виїзд до Києва. 18:00 Орієнтовне прибуття до станції метро Лісова.

Хто організовує пригоди:

Керівник експедиції і інструктор скелелазіння Влад Чумаченко. Директор табору ЕкстреМал. Альпініст, скелелаз, з досвідом сходжень вищих категорій складності і первопроходів в різних гірських районах. Влад успішно керує змінами та експедиціями табору протягом п'яти років, включаючи зміни в Грузії, експедиції в Лапландію і Непал. Фотографії Влада публікувалися у виданні NATIONAL GEOGRAPHIC. На українському ТБ Влад веде теле-проект про заповідники «ЗЕМЛЯ ЗАПОВІДНА». Влітку 2017 і 2018 року Влад обладнав спеціальні скеледроми для занять з дітьми в Коростишеві - РАЙХОВОЕ ОЗЕРО, КАР'ЄР Ворона, СКАЛА ЛЯГУШКА. За активну роботу з розвитку скелелазних маршрутів, роботу з дітьми нагороджений медаллю "За розвиток українського спорту".

Харчування

Харчування 3-разове. Похідне. Готуємо на вогнищі

Ціни і акції

Вартість участі в турі - 2 500 грн.

У вартість входить:

  • переїзди;
  • харчування;
  • супровід гідів;
  • необхідне спорядження;
  • екскурсії;
  • майстер класи.

Передоплата для участі 1 000грн.

Увага! Після спілкування з менеджером, якщо Ви захочете замовити путівку - ми ставимо вашу заявку на попереднє бронювання. З цього моменту у вас є 3 робочих дня для внесення передоплати. Якщо протягом 3-днів ми не отримуємо передоплату, ми змушені звільняти цю бронь.

Деякі батьки скасовують попередню бронь і не переводять передоплату. За ці скасування, нас штрафують тур. компанії.

На жаль, з сьогоднішнього дня, ми будемо змушені суворо стежити за політикою внесення передоплати, тому, що кількість штрафів істотно вдарило по нашому фінансовому стану.

Сподіваємося на Ваше розуміння!

Трансфер

Організований трансфер з супроводом співробітників табору.

Автотрансфер Київ - табір - Київ (входить у вартість).

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Сподобався табір? Поділися з друзями:

Відгуки Дитячий табір Похід з ЕкстреМалом на Великдень Травень 2019

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 18:52:39