Дитячий табiр Похід з ЕкстреМалом на Великдень Травень 2019

Очікуємо ціни і зміни
9,9
із 10
оцінка організатора
2 відгука

Україна\Чернігівська область\с. Отрохи

Ми вирушаємо в похід по диких місцях Полісся! Пройдемо маршрут по екологічних стежках "Межиріченського" парку. І переночуємо cеред пустелі загубленої в лісі. Багаття, крики нічних птахів на болоті, їжа з запахом димку і маршрут по лісових стежках.

Адреса:
Україна, с. Отрохи, (Чернігівська область, Козелецький район)
Трансфер з:

Учасник подій

Kids Club Forum 2016
2016
Kids Camp Fest 2016
2016
ProCamp 2016
2016
Kids Camp Fest 2015
2015

Зміни та Ціни

Прямі замовлення в табір без націнок

Вас можуть зацікавити такі табори

Опис Дитячий табір Похід з ЕкстреМалом на Великдень Травень 2019

Про табір

Ми вирушаємо в похід по диких місцях Полісся! Пройдемо маршрут по екологічних стежках "Міжріченського" парку. І переночуємо посеред пустелі загубленої в лісі. Багаття, крики нічних птахів на болоті, їжа з запахом димку і маршрут по лісових стежках. Ми вирушаємо в один з найцікавіших і диких куточків Полісся. Міжрічинський Регіональний Ландшафтний Парк. Територія лісів, боліт і життя в гармонії з природою. Ми побачимо, як ліс прокидається від зимової сплячки і дихає весною. Директор заповідної території Андрій Сагайдак, проведе нас по екологічних стежках і розповість що таке ліс і болота. Чому їх потрібно берегти і охороняти. Як подорожувати і виживати в дикій природі.

Розташування табору

Адреса: Україна, с. Отрохи, (Чернігівська область, Козелецький район)

«Міжріченский» парк другий за розмірами заповідник на території України. Тут представлені найрізноманітніші ландшафти Українського Полісся. Тайгові ліси, верхові і низинні болота, піщані пустища. На території парку охороняють десятки червоно книжкових видів флори і фауни. Завдання нашої групи буде не тільки, познайомиться з унікальним куточком дикої природи України, а й підготувати фотовиставку, яка дозволила б і іншим людям дізнатися про унікальні місця Полісся.

Розміщення дітей

Наметовий табір - 3-місні намети. Перша ніч в центрі заповідника село Отрохи. Друга ніч у маленькій пустелі серед лісів Полісся. Ця піщана місцевість з'явилася після відселення села Бондарі. Піщані грунти Полісся швидко захопили звільнену територію, утворивши невелику пустелю з дюнами на краю Бондаревського болота. Намети, килимки та спальні мішки надає табір "ЕкстреМал". У разі похолодання, ми будемо ночувати в теплому поліському будинку.

Програма

Програма туру:

  • 27 квітня:

11:30 старт групи з Києва. Від станції метро Лісова. Постановка табору. Обід. Похід по екологічних стежках. Відвідування музейчик "Побуту та промислів Полісся". Маленька, але унікальна колекція традиційних предметів побуту. Майже всі експонати можна чіпати і міряти. Вечеря. Вечір біля вогнища.

  • 28 квітня:

Збір табору. Маршрут по лісі заповідника до Пустелі. Вибір місця ночівлі. Обід. Постановка табору. Майстер клас із виживання в дикій природі. Директор заповідника Андрій Сагайдак навчить дітей очищати воду і розводити вогонь в самих екстремальних обставинах. Вечеря. Вечір біля вогнища посеред пустелі.

  • 29 квітня:

Збір табору. Перехід до села Отрохи. Обід. Вихід на верхове болото "Святе озеро". Розповімо дітям по чому екосистема боліт тендітна і цінна. І чому вона вимагає охорони. 16:00 Виїзд до Києва. 18:00 Орієнтовне прибуття до станції метро Лісова.

Хто організовує пригоди:

Керівник експедиції і інструктор скелелазіння Влад Чумаченко. Директор табору ЕкстреМал. Альпініст, скелелаз, з досвідом сходжень вищих категорій складності і первопроходів в різних гірських районах. Влад успішно керує змінами та експедиціями табору протягом п'яти років, включаючи зміни в Грузії, експедиції в Лапландію і Непал. Фотографії Влада публікувалися у виданні NATIONAL GEOGRAPHIC. На українському ТБ Влад веде теле-проект про заповідники «ЗЕМЛЯ ЗАПОВІДНА». Влітку 2017 і 2018 року Влад обладнав спеціальні скеледроми для занять з дітьми в Коростишеві - РАЙХОВОЕ ОЗЕРО, КАР'ЄР Ворона, СКАЛА ЛЯГУШКА. За активну роботу з розвитку скелелазних маршрутів, роботу з дітьми нагороджений медаллю "За розвиток українського спорту".

Харчування

Харчування 3-разове. Похідне. Готуємо на вогнищі

Ціни і акції

Ціни минулого сезону

Вартість участі в турі - 2 500 грн.

У вартість входить:

  • переїзди;
  • харчування;
  • супровід гідів;
  • необхідне спорядження;
  • екскурсії;
  • майстер класи.

Передоплата для участі 1 000грн.

Увага! Після спілкування з менеджером, якщо Ви захочете замовити путівку - ми ставимо вашу заявку на попереднє бронювання. З цього моменту у вас є 3 робочих дня для внесення передоплати. Якщо протягом 3-днів ми не отримуємо передоплату, ми змушені звільняти цю бронь.

Деякі батьки скасовують попередню бронь і не переводять передоплату. За ці скасування, нас штрафують тур. компанії.

На жаль, з сьогоднішнього дня, ми будемо змушені суворо стежити за політикою внесення передоплати, тому, що кількість штрафів істотно вдарило по нашому фінансовому стану.

Сподіваємося на Ваше розуміння!

Трансфер

Трансфер минулого сезону

Організований трансфер з супроводом співробітників табору.

Автотрансфер Київ - табір - Київ (входить у вартість).

Загальні питання про табір

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір Похід з ЕкстреМалом на Великдень Травень 2019?

Табір приймає дітей 8 - 17 років. Деталi

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Відгуки Дитячий табір Похід з ЕкстреМалом на Великдень Травень 2019

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 19:43:41