Загальні питання про табір
Яка тривалість зміни в дитячому таборі Екстремал: Подорож до Непалу Весна 2018?
Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір Екстремал: Подорож до Непалу Весна 2018?
УВАГА! Програма табору "Екстремал: Подорож до Непалу Весна 2018" вже не проводиться і перенесена в архів!
Вас можуть зацікавити табори:
Весна 2025 - Непал
УВАГА! Програма табору "Екстремал: Подорож до Непалу Весна 2018" вже не проводиться і перенесена в архів!
Вас можуть зацікавити табори:
Весна 2025 - Непал
Унікальний дитячий трекінг в Непал! 15 років досвіду ми втілили в цій поїздці. Пропонуємо вашій увазі незабутні враження для дитини. Тому що, Подорож до Непалу складно назвати звичайним «походом». Маленьке життя, після якого повертаєшся іншим. Чудеса природи і захоплення! Вклавши весь наш досвід ми пропонуємо дітям маршрут, який приведе їх до сивих вершин. Тут мало звичайних, "екскурсійних" місць. Більше стежок в горах, перевалів і зустрічей зі справжніми людьми!
УВАГА! Програма табору "Екстремал: Подорож до Непалу Весна 2018" вже не проводиться і перенесена в архів!
Вас можуть зацікавити табори:
Весна 2025 - Непал
Табір "ЕкстреМал" це 15 років дивовижного досвіду. Це альпіністські сходження з дітьми на маршрути від 1ї до 4ї категорії у великих і малих горах. Це сотні стежок і доріг, ночі під зірками в пустелі, світло багать в дитячих очах. Втома і піт, дружба і підтримка. Відкриття і перемоги. І все це з дітьми. І ось прийшов час трансформувати весь цей досвід в дуже сміливу подорож!
Ми запрошуємо ваших дітей в гості до найвищих гір планети. Ми запрошуємо дітей в Гімалаї! Перший дитячий трекінг в Непал від табору "ЕкстреМал" на весняні канікули!
З 25 березня по 3 квітня 2018 р.
Подорож до Непалу складно назвати звичайним «походом». Маленьке життя, після якого повертаєшся іншим. Чудеса природи і захоплення! Дитяче непідробне захоплення цим світом! Фантастичні гори, добрі і відкриті люди, що несуть світло зустрічаються на цих стежках. Мандрівник з відкритим серцем приймає цей світ, дбайливо несе додому.
Гімалаї - великий художник. Дивиться на картину нашого життя, вмочує пензель у фарби, малює... Доповнюючи життя квітами, які гармонійно вливаються, змішуються - виходить шедевр!
Вклавши весь наш досвід ми пропонуємо дітям маршрут, який приведе їх до сивих вершин. Тут мало звичайних, "екскурсійних" місць. Більше стежок в горах, перевалів і зустрічей зі справжніми людьми!
Це район Нижнього Мустанга.
Кожен раз, коли ми проходимо по поселеннях Нижнього Мустанга, з'являється бажання залишитися тут подовше... Чому б і ні?
У цій подорожі ми досліджуємо Марфу, Кагбені і Муктінатх, зупиняючись на кілька днів в кожному з поселень. Не поспішаючи пройдемо маловідомими стежками Мустанга, зупиняючись в монастирях, місцях сили. Зробимо сходження, туди де зовсім близько до неба...
Мета експедиції
Дітей супроводжує фотомайстер. Під його керівництвом діти будуть намагатися відобразити миті свого перебування в Гімалаях. І за підсумком нас чекатиме перша в Україні фотовиставка дитячих робіт з Гімалаїв!!! Наші глядачі побачать цей регіон очима не самих упереджених і відкритих фотохудожників, дітей.
Маршрут: Непал, Катманду,
Трекінг (27 березня - 1 квітня):
Місця:
Провівши день в Катманду ми відправимося в Покхару - маленьку непальскую Швейцарію. Тут ми пройдемося по магазинах зі спорядженням, відпочинемо перед треком і повечеряємо в затишному ресторанчику, з видом на озеро і священну Мача-Пучаре.
Далі на літаку вирушимо в Джомсом, звідси переїдемо в Марфу. Тут ми проведемо цілий день..
Марфа вважається яблучною столицею Непалу. Дивовижний, солодкий джем і найсмачніший в світі яблучний пиріг... Звичайно ж ми все це спробуємо!
У Марфі ми сходимо на вечірню молитву в монастирі, посидимо в тиші біля самовияву ступи.
Місцеві жителі розповідають, що кілька століть тому ступа сама виявилася зі скелі, що б врятувати поселення від епідемії. З тих пір в Марфі люди практично не хворіють. Увечері ми почуємо, як монахи проводжають сонце, видуваючи з раковин і рогів протяжні звуки, які багатоголосою луною відбиваються від засніжених гір.
З Марфи ми попрямуємо в Кагбені. Ворота в закрите королівство Верхній Мустанг. У Кагбені ми пробудемо два дні. Будемо жити в гест-хауз, всередині якого розташована стародавня ступа.
Дослідники місць сили говорять, що тут живе первісна і потужна стародавня сила, якій неможливо управляти, але можна тільки влитися в неї, як в потік бурхливої річки. У цих місцях ще живуть шамани, які вміють спілкуватися з цією силою на одній мові.
Хто знає, може і нам вдасться зустріти таємничих послідовників Бон - стародавньої релігії, які знають мову всіх стихій, тварин і дерев...
Днем ми будемо ходити в гори і невеликі поселення верхнього Мустанга. Зазвичай сюди не заходять туристи і в горах за день можна зустріти хіба-що пастухів....
З Кагбені, гірськими стежками ми відправимося в Муктінатх.
Муктінатх перекладається як «Владика звільнення». Саме тут саме місце допомагає скинути останні шари непотрібного. Обмивання в 108 священних джерелах оживляє душу. І тоді з'являється можливість усвідомити і сформувати своє найзаповітніше бажання!
Тут знаходиться унікальне місце сили - тибетський Джвала Травень чи «Храм Вогню». Усередині храму під вівтарем видно, як на поверхні джерела горить газ. Тут об'єднуються разом всі чотири природні стихії. Жриця вогню на світанку і на заході вимовляє свої молитви, а дим від палаючого в жаровні ялівцю забирає їх до неба, до якого з цього місця рукою подати.
Кажуть, що побувати в цьому місці - дивовижне везіння! Ми пробудемо тут кілька днів. Будемо подорожувати в горах, відвідаємо Тибетські монастирі, де є цілителі і тантричні монашки, що володіють ясновидінням.
Залежно від погоди і стану групи ми виберемо об'єкт для сходження. Це може бути вершина Гю Ла Данадим 5270 метрiв з якої видно Тибетське нагір'я і Великий Гімалайський Хребет одночасно... або перевал Гю Ла 4000 метрів.
Шлях вниз (1 -3 квітня):
З Муктінатх ми передемо в Джомсом і полетимо назад в Покхару. Як же приємно відсвяткувати вдало пройдений шлях в одному із затишних ресторанчиків з видом на безтурботне озеро Фева!
Повертаємося в Катманду. Сходом в монастир Сваямбунатх, заїдемо в Тамела за сувенірами. Відвідаємо ступу Боданатх. Одна з найважливіших святинь буддизму.
Повернемося в Київ, несучи з собою маленьке тепле і радіснуе Гімалайську життя, фантастичні враження, посмішки непальців, мудрість найвищих гір на планеті!
Гіди
Оплачується додатково, орієнтовно 250 у.о.
Ціна туру - 1 100 $
У вартість входить:
Не входить:
Для бронювання місця необхідна передоплата 50%
P.S. Якщо Ви захочете подарувати дитині цю подорож на Новий Рік - ми зробимо спеціальний сертифікат, адже навіть Дід Мороз хоче з нами!
Внутрішній переліт і переїзд за програмою входять у вартість. Додатково оплачується переліт в Катманду і назад (з Києва від 400 до 600 у.о.).
Яка тривалість зміни в дитячому таборі Екстремал: Подорож до Непалу Весна 2018?
Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір Екстремал: Подорож до Непалу Весна 2018?
УВАГА! Програма табору "Екстремал: Подорож до Непалу Весна 2018" вже не проводиться і перенесена в архів!
Вас можуть зацікавити табори:
Весна 2025 - Непал