Дитячий табiр Friends Izki Land

Україна\Карпати\Ізки

Дитячий табір Friends Izki Land запрошує всіх діток в гості! Дітей чекають щоденні піші походи в гори, екскурсії, англійська з носіями мови, кулінарні майстер-класи та уроки з верхової їзди.

Адреса:
Україна, Ізки, еко-курорт "Ізкі"
Кількість місць:
100

Учасник подій

Kids Camp Fest 2016
2016
Kids Camp Fest 2015
2015

Зміни та Ціни

Літні канікули 2021


Прямі замовлення в табір без націнок

Опис Дитячий табір Friends Izki Land

Про табір

Дитячий табір Friends Izki Land запрошує всіх діток в гості! Дітей чекають щоденні піші походи в гори, екскурсії, англійська з носіями мови, кулінарні майстер класи та уроки з верхової їзди.

Розташування табору

Адреса: Україна, с. Ізки, еко-курорт "Ізкі".

Інфраструктура

Територія табору включає в себе: головний корпус «Магура» еко-курорту «Ізки», його житлові номери і приміщення - ресторан, конференц-зал, відкритий майданчик ресторану, а також площа, обмежена лінією: ресторан «Магура», джерело-колодязь, гравійна доріжка, доріжка уздовж потоку, манеж для коней, пост охорони з шлагбаумом, доріжка до рецепції адміністрації. На території розташовані дитячі майданчики, показовий місто, міні-басейн, альтанки, спортивний майданчик.

Також до території табору відносяться крита тераса для спільних заходів та спортивний майданчик, розташовані на території котеджної частини курорту. Діти можуть перебувати там або в складі загонів, або самостійно з дозволу вожатих.

Територія табору не має суцільної огорожі, її кордони відзначені спеціальними знаками. Вся територія курорту і табори знаходяться під відеоспостереженням і цілодобовою охороною.

Розміщення дітей

Житлові корпуси дітей знаходяться в номерах готелю "Конференц Холл". В одному номері - по 4 дитини (є можливість розміщення по 6 чоловік в номері), два двоспальні і дві двоповерхові односпальні ліжка.

Програма

Програма табору:

 • Англомовна зміна - вожаті українці та іноземці;
 • Кулінарна зміна - діти щодня готують вечерю самостійно своїм загоном;
 • Автентична зміна - все про коней, баранів, фермі. Індивідуальні уроки верхової їзди.

Екскурсії під час табору:

 • Під час дитячого табору діти щодня будуть ходити в гори на піші екскурсії, екскурсія на пасіку і лежанку, екскурсія на кошару (варіння справжнього Закарпатського сиру), автобусні екскурсії.

На англомовній зміні - гість іноземець носій мови. На кулінарній - гість шеф кухар з нагородами. На автентичній - ми покажемо справжні гуцульські родини і їх традиції.

Катання на конях

Катання на конях - приємний і корисний вид активного відпочинку. Кінні прогулянки подарують Вам заряд бадьорості, зміцнять здоров'я, знімуть втому і стрес. Заняття верховою їздою - це прекрасна можливість поєднати приємне з корисним, провести відмінно час і вилікувати остеохондроз, ожиріння, простатит, неврастенію, бронхіальну астму, вегето-судинну дистонію та інші хвороби.

Іпотерапія - ефективний метод лікування кіньми психологічних і фізичних проблем;

Добре розвинене шосте відчуття коней - інтуїція, тому коні на добу відчувають природні катастрофи - землетруси, бурі, повені;

Зір коней - розрізняє всі кольори, крім синього і червоного, бачать і спереду, і ззаду себе.

Прогулянки на конях в горах, оточені красивою природою. Можна проїхатися лісовими стежками, горбами, уздовж річки. Кінні прогулянки на природі є хорошим способом зняття повсякденного емоційного стресу.

Для прогулянок пропонуються підготовлені коні гуцульської породи (невисокі) - «гуцулки», м'які і спокійні.

Ціна:

 • 10 хв - 30 грн;
 • 30 хв - 80 грн;
 • 1 годину - 150 грн.

Mrs & Ms IZKI Land

Даний конкурс проводиться для визначення кмітливості, розвитку і дотепності учасників. Кожна думка буде оцінена масимально, оскільки кожна думка має право на існування.

IZKI мають таланти

Кожна дитина буде опитана питанням "що вона краще вміє робити?" Танець, спів, читання віршів і т.д.... інші діти будуть задіяні в постановці номера "ми краще ніж зірки" - конкурс в якому діти виберуть пісню, і будуть підбирати образ виконавця цього кліпу, і показувати кліп. Вибравши дітей на свої ролі буде з ними погоджено, обраної ними пісні, вірші, танці і т.п., костюмів і відразу переходимо до репетиції, виходу і виконання номеру.

Арт Терапія (майстер класи)

Арт терапія і художні майстер-класи на території Еко курорту ІЗКІ (арт терапія, мистецтво, живопис, майстер класи), а також при бажанні індивідуального навчання художньому мистецтві, Ви можете додатково записати дитину на такі заняття.

Баня і масаж

Баня в «Ізках» побудована з дерев'яного бруса на фундаменті дамби з цільного дерева. Аромат дерева і карпатських трав принесуть Вам незрівнянне задоволення і відчуття відновлення сил для відпочинку в Карпатах.

Харчування

Харчування в ресторані на території еко-курорту "Ізки". 80% нашої кухні складається з натуральних продуктів, вирощених на нашій фермі. Харчування в таборі 5-разове. При необхідності, ми можемо підібрати для Вашої дитини індивідуальне, збалансоване харчування.

Безпека

Керівництво табору приділяє велику увагу безпеці дітей:

 • Якщо Ваша дитина погано переносить поїздку в автобусі, це буде враховано при визначенні його місця, при необхідності буде здійснена тимчасова зупинка. Час в дорозі - близько 20-30 хвилин;
 • Вся територія табору знаходиться під цілодобовою охороною. Постійно ведеться відеоспостереження;
 • Весь час дитина знаходиться під наглядом вихователів, до яких вона може звернутися з будь-якими проблемами. Вихователі уважно стежать за тим, як дитина одягається в залежності від погоди;
 • Дитині не дозволяється самостійно виходити за межі території табору і підходити до водойм (річок, озер) без супроводу вихователів;
 • На всіх екскурсіях діти ходять організованими групами, а вихователі стежать, щоб ніхто самостійно не виходив із групи і завжди роблять переклички;
 • Куріння і вживання алкогольних напоїв строго заборонено!

Медичне обслуговування

На території курорту постійно знаходиться лікар.

Екскурсії

Піші та кінні екскурсії

Привіт, Закарпатті!

Підйом на крісельний підйомник довжиною 980 м. Споглядання Боржавського хребта 1000-1300м над рівнем моря, прогулянки по вершині і піший спуск в ресторан «Магура».

Тривалість: 1,5 години.

Протяжність: 1км підйомник 1 км піша прогулянка і спуск.

Ця екскурсія буде приємним легким початком вашого знайомства з дивовижним краєм!

В гостях у Казки

Піша екскурсія середньої складності з численними привалами на якій ви дізнаєтеся про цілющі рослини, зможете знайти свій гірський кришталь, загадати і здійснити заповітне бажання, збирати ягоди, рослини і провести омивання в гірській річці в спеціальній купелі, зробити багато цікавих і унікальних фотографій. Відвідайте високогірну кошару де в екологічно чистому місці пасуться і дають молоко вівці і кози. Ви отримаєте масу задоволення від панорамних видів, майстер-клас по доїння, знайомство з побутом пастухів, дегустація і знайомство з технологією виготовлення овечого-козячого сиру (будз, вурда), Сироваріння.

Тривалість: 4 - 5:00.

Протяжність: близько 6 км.

Яловцевий вдих

Піша екскурсія, де захоплює дух від аромату ялівцю і споглядання понорамніх видів закарпатських гір і території еко-курорту "Ізки".

Тривалість: 2,5 години.

Протяжність: близько 3 км. в обидві сторони.

В гості до Казки на Гуцулик

Прогулянка на конях унікальної породи «Гуцулик». Вони тихі, спокійні і миролюбні до людей. Це сприяє поліпшенню роботи опорно-рухового апарату, душевного спокою та рівноваги. Повне єднання з природою.

Екскурсія на ковзанах, середньої складності з численними привалами на якій ви дізнаєтеся про цілющі рослини, зможете знайти свій гірський кришталь, загадати і здійснити заповітне бажання, збирати ягоди, рослини і провести омивання в гірській річці в спеціальній купелі, зробити багато цікавих і унікальних фотографій. Відвідайте високогірну кошару де в екологічно чистому місці пасуться і дають молоко вівці і кози.

Ви отримаєте масу задоволення від панорамних видів, майстер-клас по доїння, знайомство з побутом пастухів, дегустацію і знайомство з технологією виготовлення овечого-козячого сиру (будз, вурда), сироваріння.

Тривалість: 4 - 5:00.

Протяжність: близько 6 км.

Яловцевий вдих верхи на Гуцулик

Екскурсія для тих, хто сидить впевнено в сідлі і не дуже. Екскурсія, де захоплює дух від аромату ялівцю і споглядання панорамних видів закарпатських гір і території еко-курорту "Ізки"

Тривалість: 1.5 годин.

Протяжність: близько 3 км.

Навчання верховій їзді

Аудиторія: всі без винятку.

Протипоказання: не виявлені.

 • Курс: 5 сеансів / 5 днів.
 • Сеанс: 1 година.
 • Періодичність: 1 раз / день

Сироваріння

У закарпатському селі варять сир за швейцарською технологією. У центрі нічим не примітного на перший погляд села Нижнє Селище, що в Хустському районі Закарпаття, знаходиться сироварня, продукція якої за кілька років стала однією з візиток краю. Проводять 3 сорти сиру - «Селиська», «Хуст» та «Нарцис Карпат». З консервантів - тільки сіль.

Виїзд на екскурсію о 10:00

Сироварня (поки єдина в Україні).

"Свято-Миколаївський монастир", "Салон-магазин (Хустська фабрика капелюшків)", дерев'яні церкви

Виїзд: 10:00

Закінчення екскурсії: 18:00.

Виїзні екскурсії

Озеро Синевир

Озеро Синевир - найбільше та одне з найкрасивіших гірських озер Карпат. Його ще називають "Морським Оком", "Перлиною Карпат". Овіяне легендами дивовижне по красі озеро розташоване в заповідній зоні на висоті 1500 метрів над рівнем моря. Озеро оточене віковими буками та смереками. Вода в озері настільки чиста, що можна бачити дно. Повітря тут як ніде свіже та легке, наповнене ароматом хвої.

Виїзд на екскурсію о 10:00.

 • Відвідування озера Синевир «Морське око» (один з 7 природних чудес України);
 • екскурсія на форелеве господарство;
 • зупинка біля двох джерел мінеральної води;
 • зупинка на Синевирському перевалі для фотографування і милування панорамними видами.

Після відвідин карпатської перлини у вас залишаться тільки позитивні враження і Ви захочете приїхати сюди ще!

 • Тривалість: до 5 год;
 • Вартість: 150 грн. дорослий, 80 грн. дитячий.

Водопад Шипот

Одне з семи природних чудес України - найкрасивіший водоспад Закарпаття, розташований на північних схилах гірського масиву Боржавських полонин біля підніжжя гори Гимба що в селі Пилипець Міжгірського району.

Водоспад зачаровує всіх своєю незвичайною природною красою. З підземного джерела на горі Великий Верх (1598м) починає свій шлях вниз мальовничою ущелиною з потік Плошанка. Його води несуть свіжість і прохолоду. Падаючи численними мальовничими каскадами з 14-метрової висоти кристально чиста вода розбивається об каміння утворюючи міріади діамантових крапельок, що переливаються дивовижними фарбами в променях карпатського сонця.

Подивитися на природну красу приходять тисячі туристів. Водоспад красивий у будь-який час року. Влітку, в найбільш посушливі часи, водоспад являє собою невеликий струмок, збігає каскадом по декількох скельних уступах. Взимку він частково замерзає, утворюючи цікаві фігури. Але найбільше приваблює він навесні, коли тануть сніги і осінь в період рясних дощів.

 • Тривалість: до 4 год;
 • Вартість: 100 грн. дорослий, 50 грн. дитячий.

Іза (Хуст)

Іза - це без перебільшення сучасна закарпатська столиця сувенірів і виробів широкого споживання з лози.

Виїзд на екскурсію в 10. 00

 • екскурсія в село Іза.
 • заповідник з оленями;
 • страусяча ферма.

Екскурсія в село Іза, центральна вулиця (7 км) яка подібна виставковою залою. Уздовж неї, біля воріт тягнуться ряди плетених речей: капелюхи, кошики, крісла і різні сувеніри, а також багато іншого.

Повернення в 18.00.

 • Тривалість: цілий день;
 • Вартість: 200 грн. дорослий, 100 грн. дитячий.

Термальні води Косино / Берегово

Хочете стати іноземцем без перетинання кордонів, митниці, віз? Тоді ми Вам пропонуємо відвідати містечко в Закарпатті - Берегово або Берегсас, як його називають місцеві жителі, крім свого угорського колориту, це містечко славиться своїми термальними джерелами і винними погребами.

Виїзд на екскурсію в 10. 00

 • екскурсія по Берегово;
 • термальні джерела в Берегово;
 • дегустація закарпатського вина та відвідування винних льохів;

Прибуття в 19.00.

 • Тривалість: цілий день;
 • Вартість: 270 грн. дорослий, 140 грн. дитячий.

Ужгород

Місто Ужгород - перлина в золотому намисті України. Самобутність Ужгорода... Вона і в музиці вулиць, і своєрідності архітектури, і в невеликих деталях: вітражі, рекламні вивіски, ліпнина або ажурні ковані прикраси... Все це і створює неповторність міського ансамблю. Захоплююча прогулянка по історичному центру Ужгорода зачарує Вас своїми красотами і нікого не залишить байдужим.

Виїзд на екскурсію о 10:00

 • оглядова екскурсія по Ужгороду;
 • відвідування Ужгородського Замку;
 • екскурсія в музей під відкритим небом «Старе село»;
 • дегустація у винних погребах, в с. Середнє.

Повернення в 20:00.

 • Тривалість: цілий день;
 • Вартість: 250 грн. дорослий, 125 грн. дитячий.

Мукачево

Оглядова екскурсія в Мукачево. Мукачево - старовинне місто над річкою Латорицею. Статус міста йому надано в ХIV столітті. Ви пройдетеся по різноколірних вуличках, які нагадують казкове містечко.

Виїзд на екскурсію о 9:00

 • оглядова екскурсія по Мукачево;
 • замок «Паланок»;
 • Свято-Миколаївський Мукачівський монастир;
 • музей / заповідник «Медовий дім».

Повернення в 20:00.

 • Тривалість: цілий день;
 • Вартість: 240 грн. дорослий, 120 грн. дитячий.

Музеї Колочави

10 музеїв і 20 пам'ятників. Відвідування музею під відкритим небом "Старе Село", споглядання унікальних пам'яток села.

 • Тривалість: до 5 год;
 • Вартість: 150 грн. дорослий, 80 грн. дитячий.

Ціни

Ціна - 12 000 грн.

У вартість входить:

 • 14-денна зміна в таборі;
 • розміщення в 4-місному номері;
 • щоденне прибирання номерів;
 • зміна білизни 2 рази / зміну;
 • 5-разове збалансоване харчування;
 • сухі пайки для екскурсій і походів;
 • всі заходи за програмою табору;
 • робота фотографа;
 • робота викладачів англійської мови;
 • роботи аніматорів;
 • робота і матеріали для майстер-класів;
 • Трансфер Воловець - Табір (08.00-08.30) автобусом табору «Ізки», Табір - Воловець - також автобусом табору «Ізки». Тривалість трансферу - 20-25 хвилин.
 • Вхідні квитки на 3 екскурсії і робота гіда

У вартість не входить:

 • Додаткова робота психологів (за бажанням);
 • Додаткові години послуг: катання на конях, лежанка на вуликах, масаж.

Штрафні санкції

У разі неможливості заїзду в табір необхідно попередити адміністрацію табору в письмовому вигляді за 10 робочих днів до дня заїзду. В цьому випадку аванс повертається повністю. Якщо скасування броні відбувається за 5-9 днів до заїзду - повертається 50% від сплаченої суми, менше 5-и днів - сплачена сума не повертається.

Трансфер

Організований трансфер з супроводом співробітників табору.

Трансфер залізницею: Київ - Воловець - Київ (стоіомость уточнюється) + автобусний трансфер: Воловець - табір - Воловець (входить у вартість).

Дати трансферів з Києва:

 • 1-а зміна: виїзд 16.06.2019, приїзд 30.06.2019;
 • 2-а зміна: виїзд 11.07.2019, приїзд 26.07.2019;
 • 3-а зміна: виїзд 05.08.2019, приїзд 19.08.2019.

Реєстрація та відправка дітей з Воловця здійснюється на залізн. вокзалі, у автобуса табору, в день початку зміни. Початок реєстрації - 07.30, закінчення реєстрації і виїзд в табір - 08.00. Ви підходите до старшого автобуса і передаєте свою дитину під його опіку, разом з документами для реєстрації в табір і сумою грошей, яку ви довіряєте дитині. При бажанні або необхідності, а також наявності місць в автобусі Ви можете прибути в табір разом з дитиною для реєстрації, попередивши про це заздалегідь.

Будь ласка, не забудьте повідомити супроводжуючому, як Ваша дитина переносить поїздку в автобусі. Зі свого боку, ми врахуємо цю інформацію при визначенні місця Вашої дитини в салоні автобуса.

Прохання при посадці дітей в автобуси поводитися спокійно і коректно по відношенню до наших співробітників і оточуючим. Місць в автобусі вистачить усім дітям, і Вашій дитині, в тому числі. Не хвилюйтеся, інакше ваше хвилювання передасться Вашій дитині. А це, особливо, якщо він їде в табір вперше, може його схвилювати і засмутити.

Зупинки на шляху прямування будуть на вимогу, в кількості, необхідній для відправки дітьми природних потреб. Час в дорозі - близько 20-30 хвилин.

У разі приїзду в табір організованої групи одночасно з самостійно прибули дітьми, перевага в приймах дітей віддається організованій групі.

У разі, якщо дитина була доставлена в табір батьками самостійно, його разом з документами необхідно передати під відповідальність адміністрації табору, або чергових педагогів.

Час реєстрації дітей в таборі в день початку зміни - з 08.00 до 11.00.

Час виїзду з табору в останній день зміни - з 10.00 до 15.00.

Список необхідних документів

Список необхідних документів:

 • Путівка (роздруківка) або квитанції про оплату путівки;
 • Договір (підписаний Вами оригінал - підписується і друкується на місці);
 • Індивідуальна карта дитини + заяву (оригінал);
 • Медична довідка за формою 079 (оригінал);
 • Копія свідоцтва про народження;
 • 200 гривень (на вхідні квитки на екскурсії).

Перелік необхідних речей

Перелік необхідних речей:

 • Спідня білизна - 4 комплекти;
 • Плавки (хлопчики), купальники (дівчата);
 • Сланці (шльопанці);
 • Шкарпетки тонкі - 3 пари;
 • Шкарпетки теплі - 2пари;
 • Футболки з коротким рукавом;
 • Футболки з довгим рукавом;
 • Шорти;
 • Спідниці (для дівчаток);
 • Штани (джинси);
 • Спортивний костюм;
 • Головний убір (бейсболка, панама) - обов'язково!!!;
 • Легка кофта;
 • Тепла кофта;
 • Куртка (вітровка, дощовик);
 • Взуття (кросівки-2 пари, туфлі, мокасини, сандалі, сланці);
 • Святкове вбрання (будуть дискотеки, конкурси);
 • Зубна щітка і паста;
 • Шампунь;
 • Носові хусточки, вологі серветки
 • Рюкзак середнього розміру (для походів);
 • Гумові чоботи;
 • 2 пластикові пляшки 0,5 з «спортивної» кришкою-клапаном;
 • Індивідуальний пластиковий (небиткий) стакан або кухоль.
 • Інші речі - на Ваш розсуд. Дітям молодшого шкільного віку необхідно позначити речі індивідуальною міткою.

Перед відправкою дитини в табір ми просимо Вас обов'язково поговорити з ним про поведінку в таборі, про програму табору, режимі дня, чинному в таборі, і необхідності його суворого дотримання, щодо білоруського режиму користування мобільним телефоном, про толерантність і про правила особистої гігієни.

Дитина повинна знати, що в разі нездужання, психологічного дискомфорту, виникнення проблем в спілкуванні з іншими дітьми, він повинен негайно повідомити про це своїм загоновим педагогам і батькам.

Якщо Вам стало відомо про такі проблеми, просимо Вас негайно повідомити про це адміністрацію табору.

Ми рекомендуємо батькам не давати дітям з собою ювелірні вироби, дорогу косметику, електронні ігри, аудіо- та відеотехніку і особливо - дорогі мобільні телефони (смартфони) з наступних причин:

 • адміністрація і співробітники табору не несуть відповідальність за речі, які не здані в камеру зберігання;
 • наявність дорогого мобільного телефону у дитини може спровокувати нечистих на руку до кримінальних вчинків;
 • мобільний смартфон або планшет будуть відволікати дитину від програми табору.

Якщо перерахованих вище причин і наших прохань Вам мало, і Ви вирішуєте забезпечити дитину дорогими речами і мобільним телефоном, це, звичайно ж, Ваше право і Ви приймаєте на себе всю відповідальність за можливі наслідки.

Знаючи про ймовірність таких неприємних ситуацій, і вирішивши, проте, дати дитині з собою мобільний телефон, виберіть недорогу, «бюджетну» модель - звичайний кнопковий телефон, без ігор і додатків, виключно для зв'язку з вами. У цьому випадку ступінь розлади від пропажі або псування телефону буде не таким значним.

Також звертаємо Вашу увагу на те, що на території табору стабільно працює зв'язок тільки одного оператора мобільного зв'язку - «Київстар». Просимо Вас обов'язково це врахувати, даючи дитині з собою мобільний телефон.

Наявність у дитини молодшого шкільного віку або просто, хто вперше приїхав до табору мобільного телефону надає йому можливість зв'язуватися з батьками практично в будь-який час. І, як наслідок, він завжди може почути від жаліслівой мами (а тим більше - бабусі), як вони по ньому нудьгують і сумують. Відповідну реакцію дитини описувати не варто. Він теж засумує і занудьгує. Ця реакція буде серйозно заважати нам у вирішенні питання адаптації дитини в новій для нього ситуації, і однозначно погіршить його відпочинок.

Також просимо Вас не давати з собою дітям планшети і ноутбуки - дозвольте їм відпочити від інтернету і комп'ютерної техніки. Планшети та ноутбуки заборонені для використання в таборі, вони будуть обов'язково вилучені у дітей і будуть зберігатися в адміністрації табору до від'їзду дитини, або будуть відразу ж повернуті батькам в день приїзду в табір.

Попередьте дітей, що правилами табору заборонено купувати і вживати газовані напої, чіпси, сухарики, хот-доги, гамбургери, бутерброди і т.д. Всі вищеперелічені продукти будуть вилучені без відшкодування коштів, витрачених на їх придбання. Це стосується також продуктів, привезених з собою в день надходження до табору.

Відповідно до Закону України «Про відпочинок та оздоровлення дітей», Санітарними правилами і нормами України, Типового положення про дитячих оздоровчих таборах України, а також Правилами внутрішнього розпорядку ДОТ «Ізки», пересування батьків по табору самостійно, а тим більше - відвідування спальних корпусів і інших приміщень, категорично заборонено. Зверніться до адміністрації табору, і ми з задоволенням проведемо для Вас організовану екскурсію по табору.

Правила табору

Шановні батьки, просимо вас звернути особливу увагу на те, що, крім оздоровлення, розваги та відпочинку ваших дітей ми маємо іншу не менш важливу і взагалі - першочергову - завдання: ми зобов'язані повернути вам ваших принців і принцес живими, здоровими, цілими і неушкодженими, як мінімум - в технічному стані не гірше, ніж при надходженні до табору. Будь ласка, пам'ятайте, що співробітники табору несуть за ваших дітей персональну кримінальну відповідальність, регламентовану існуючим законодавством.

На основі цих причин і передумов нами розроблені і будуть строго дотримуватися Правил табору, з якими попередньо повинні бути ознайомлені ваші діти і які ви повинні уважно вивчити і прийняти. У разі виникнення питань - будь ласка, телефонуйте і пишіть: із задоволенням відповімо на всі ваші запитання і зробимо всі необхідні роз'яснення.

Будь ласка, зверніть увагу, що, підписуючи Індивідуальну карту дитини і заяву, ви погоджуєтеся з табору. Відповідальність за порушення Правил табору регламентується «Законом України про оздоровлення дітей», Положенням про табір і Правилами.

Розділ 1. Принципи табору: 10 священних заповідей «Ізки»:

 • Чемність. Діти обов'язково звертаються до всіх співробітників табору і до персоналу курорту на «Ви», ввічливо і спокійно, називаючи по імені та по батькові;
 • Тиша. Діти повинні дотримуватися принципу спілкування - говорити між собою і зі старшими по черзі, в режимі діалогу, дотримуватися тиші на лінійках і побудовах, а також під час «тихої години» і вночі від відбою до підйому;
 • Послух. Діти повинні слухати і чути своїх вихователів (вожатих), виконувати їхні вказівки і доручення, суворо дотримуватися розпорядку дня.
 • Територія. Дітям суворо забороняється самовільно і самостійно залишати територію табору;
 • Вогонь. Категорично забороняється мати в таборі предмети, які можуть стати причиною пожежі або загоряння: сірники, запальнички, горючі суміші і т.д. Також діти повинні дотримуватися правил поведінки з відкритим вогнем і феєрверками під час проведення свят і заходів;
 • Чистота. Діти в обов'язковому порядку повинні прибирати за собою після занять, містити в чистоті свої кімнати, виконувати прохання і вказівки вожатих по чистоті і прибиранню, виконувати вимоги розпорядку дня (час для прибирання), акуратно складати особисті речі і багаж, не розкидати сміття на території табору, а також на природі;
 • Час. Діти повинні чітко стежити за часом і виконувати розпорядок дня, не запізнюватися на побудови, лінійки і заходи;
 • Взаємоповага. Діти повинні шанобливо ставитися як до дорослих - персоналу табору і курорту, так і до своїх товаришів, не створювати конфліктних ситуацій. Категорично забороняється використання непристойних, лайливих і нецензурних слів і виразів, образливих фраз і висловлювань. Також діти повинні шанобливо ставитися до будь-якого чужого майна, в тому числі - до майна табору і курорту;
 • Толерантність. Наш табір є мініатюрною моделлю нашої великої, багатонаціональної та різномовній країни, і його діяльність заснована на принципах рівності, толерантності, терпимості і безконфліктного співіснування. У таборі не вітається обговорення політичних тем і пристрастей, забороняється національна сегрегація і расизм, міркування і спекуляції з питань мови, походження, місце народження і проживання, а також інші, які можуть нанести образу чи образу;
 • Безпека. Це головний принцип, який лежить в основі діяльності табору. Діти повинні виконувати Правила табору, розпорядок дня, слухатися вихователів і берегти себе самостійно: виконання цих простих речей гарантує вашим дітям безпеку і збереження здоров'я.

Розділ 2. Умови розміщення:

 • Діти, які прибули в табір, розселяються на розсуд адміністрації табору, з урахуванням побажання дітей;
 • Розселення проводиться окремо - хлопчики і дівчатка;
 • Основний принцип - віковий: різниця у віці не повинна перевищувати 1-1,5 року, максимум-2;
 • В окремих випадках можливі виключення, наприклад, при неможливості поселення однолітків чітко по 4 людини в номер: просимо поставитися з розуміння до логістичних моментів;
 • Поселення друзів і родичів разом не вітається, але і не забороняється: основна вимога адміністрації табору - відсутність проблем для інших дітей і комфортність спільного проживання;
 • Звертаємо увагу, що розселення по кімнатах і розбивка дітей по загонах - це дві різні речі, засновані на різних принципах і підходах: діти, які живуть разом, зовсім не обов'язково виявляться в одному загоні;
 • При поселенні вихователями і медпрацівником табору буде проведено огляд багажу і особистих речей прибулих дітей. Предмети, які заборонені Правилами табору, при поселенні будуть вилучені продукти будуть утилізовані (крім упакованих та тих, що мають прийнятні терміни придатності) або по можливості - передані батькам, упаковані будуть повернуті після закінчення зміни;
 • Сигарети, алкогольні напої, а також речовини, що володіють наркотичною дією, будуть видалені безповоротно; також факти виявлення сигарет, алкоголю і наркотиків при поселенні можуть стати причиною для відмови в прийнятті дитини в табір без повернення грошових коштів;
 • Ліки, які діти можуть мати з собою, повинні бать в день приїзду передані в медичний пункт табору під відповідальність медичного працівника. Ці ліки дитина може приймати виключно під контролем і тільки в приміщенні медичного пункту. Лікар табору рецепція. Самостійний прийом будь-яких ліків і препаратів в номері, де проживають діти, які прибули в табір, заборонений;
 • Ліки, виявлені протягом зміни номера, будуть вилучені і передані в медпункт;
 • Пам'ятка для батьків. Вимоги пам'ятки, які стосуються екіпіровки дитини, обов'язкові.

Розділ 3. Інші правила табору:

 • Сигарети, алкоголь і наркотики. Строго заборонені і вживання обов'язково будуть покарані;
 • Самовільний відхід за територію строго заборонений;
 • Сварки і непристойні вирази строго заборонені і будуть каратися;
 • Крадіжка. Строго карається;
 • Образи словом або дією. Строго заборонені і будуть каратися;
 • Фізичне насильство і неприйнятний вплив. Строго заборонено і буде каратися;
 • Розклад дня. Обов'язковий до виконання всіма дітьми в таборі;
 • Програма табору. Обов'язкове для виконання всіма дітьми. Можливі виключення, пов'язані з самопочуттям або неможливістю участі у будь-якої об'єктивної причини;
 • Самовільне і самостійне купання. Строго заборонені і буде каратися;
 • Мобільні телефони. Рекомендується використання найпростіших кнопкових мобільних телефонів з номерами оператора «Київстар» - тільки для зв'язку з батьками. Телефони повинні знаходитися в номерах і використовуватися тільки в дозволений час;
 • Час для зв'язку. Час для розмов з батьками по мобільному телефону - по рас порядку табору, в ті періоди, корду діти перебувають у себе в номерах: 08.10 - 08.30, 09.30 - 09.50, 13.00 - 13.30, 14.00 - 16.30, 22.40 - 23.00. В інший час, в разі крайньої необхідності, батьки можуть зв'язуватися з вихователем (вожатим);
 • Смартфони, комп'ютери і планшети. Наявність даної техніки у дітей заборонено. Техніка, виявлена у дітей при прийомі в табір, буде вилучена і передана під відповідальне зберігання керівництву табору до закінчення зміни;
 • Фотоапарати. Бажано наявність простих недорогих цифрових фотоапаратів, в форм-факторі «мильниця», невеликих і зручних. Дорогі камери, в тому числі - дзеркальні, не заборонені, на розсуд батьків. Треба перевірити і проаналізувати зйомка заходів зміни будуть проводитися персоналом табору, тому фотопамять про зміну обов'язково буде.

Розділ 4. Відповідальність за порушення Правил табору.

 • За дрібні порушення дітям буде призначатися профілактика у вигляді трудових «повинностей» або спортивних вправ (при відсутності обмежень), а також будуть проводитися профілактичні бесіди зі старшим вихователем табору. До дрібних відносяться несистематичний порушення розпорядку дня, непослух, порушення принципів, правил і тренувань табору, симулювання хвороб і т.п. За дрібні порушення, які можуть приймати «глобальний» масштаб і носити систематичний характер, що загрожують невиконанням розпорядку дня, зривом окремих заходів або програми табору, будуть застосовані колективні «санкції» - позапланові побудови, позбавлення дискотеки. Будь-які інші заходи програми табору предметом «санкцій» бути не можуть;
 • За порушення «середньої тяжкості», якщо вони не носять систематичний характер, може бути застосована спортивно-трудова терапія, проведені бесіди з адміністрацією табору. В окремих випадках про порушення може бути повідомлено батькам, а також може з'явитися питання про відрахування з табору. До проступків «середньої тяжкості» відносяться куріння, лихослів'я, образи, псування майна, самовільний вихід за територію або самовільне купання, підстановки себе або інших людей на небезпеку будь-якого характеру для життя і здоров'я (без трапилися наслідків). За псування майна з батьків буде стягуватися штраф у розмірі подвійної вартості товарів або послуг, необхідних для відновлення;
 • За будь-яке порушення або проступок по ряду «важких» - однозначне відрахування без компенсації коштів за путівку. Про факт порушення батьки ставляться до відома відразу, в обов'язковому порядку і в будь-який час доби. Відправка порушника проводиться за рахунок батьків (оплата проїзду дитини і співробітника в обидві сторони), в супроводі співробітника табору, або ж батьками. До важких порушень відносяться злодійство, підстановки себе або інших людей на небезпеку будь-якого характеру для життя і здоров'я (при настанні навіть незначних наслідків), фізичне насильство (незалежно від наслідків), вживання алкоголю (навіть слабоалкогольних напоїв) і наркотичних речовин, а також інших, аналогічних за ефектом впливу на фізичний і психічний стан.

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Сподобався табір? Поділися з друзями:

Відгуки Дитячий табір Friends Izki Land

Сторінка сформована 04:17:57
;