УВАГА! Програма табору "International від Екстрім-центру Карабін" вже не проводиться і перенесена в архів!

Подивіться інші табори цього організатора:

Дитячий табiр International від Екстрім-центру Карабін

8,8
із 10
оцінка організатора

Україна\Хмельницька область\с. Рудківці

УВАГА! Програма табору "International від Екстрім-центру Карабін" вже не проводиться і перенесена в архів!

Подивіться інші табори цього організатора:

Тільки уявіть, що звичайну настільну гру збільшують до масштабів справжніх пригод наяву. Саме це ми і плануємо зробити! Втілити гру в життя та пізнати насолоду перемог і відчути емоції програшу аби навчити учасників приймати виклики та відповідати їм із задоволенням. Все як і має бути: ігроки-команди, гігантські фішки та ігрове поле, яке стане місцем наступного кроку кемперів та підкаже де вони є зараз. Гравцям належить пройти свої ходи та зібрати всі артефакти. Особливістю стане те, що хід гри буде постійно змінюватися, при цьому команди також можуть заплутувати суперників. Захоплюючий квест та дивовижні пригоди подарують незабутні враження всім кемперам.

Адреса:
Україна, с. Рудківці, база табору
Кількість місць:
120

Учасник подій

Kids Camp Fest 2017
2017

Зміни та Ціни

УВАГА! Програма табору "International від Екстрім-центру Карабін" вже не проводиться і перенесена в архів!

Подивіться інші табори цього організатора:

Опис Дитячий табір International від Екстрім-центру Карабін

Про табір

Тільки уявіть, що звичайну настільну гру збільшують до масштабів справжніх пригод наяву. Саме це ми і плануємо зробити! Втілити гру в життя і пізнати насолоду перемог, і відчути емоції програшу, щоб навчити учасників приймати виклики, і відповідати їм із задоволенням. Все, як і повинно бути: гравці-команди, гігантські фішки і ігрове поле, яке стане місцем наступного кроку кемперів і підкаже де вони зараз. Гравцям належить пройти свої ходи і зібрати всі артефакти. Особливістю стане те, що хід гри буде постійно змінюватися, при цьому команди також можуть заплутувати суперників. Захоплюючий квест і дивовижні пригоди подарують незабутні враження всім кемперам.

Кожен день, кожен крок і вибір ведуть учасників до одного з двох або виграти і рухатися вперед, або програти і щось втратити. Гра буде набирати обертів крок за кроком і буде мати кілька варіантів закінчення. Цей заїзд не просто носить назву International, тому, що Карабін запрошує гостей з-за кордону, які можуть бути як в команді організаторів, так і самими учасниками табору. Таким чином, у кожного кемпера буде можливість практикувати свої навички розмовної англійської. Отже, що потрібно для перемоги, а що веде до програшу? Дізнайтеся разом з нами!

ОСОБЛИВІ ФІШКИ ТАБОРУ INTERNATIONAL - зануритися в англомовне середовище, щоб дізнатися нове і прокачати свої навички, вчитися як вигравати так і програвати. Приймати виклики і відповідати їм із задоволенням! Запрошуємо стати учасником масштабної гри і неймовірних пригод.

 • Розмовна англійська. Разом з нами будуть native speakers, які стануть частиною команди і наших пригод. Кожен буде мати можливість прокачати свої навички розмовної англійської.
 • Оригінальна станція " Розтрощити все". Дізнаємося, що таке антистрес по-карабінівськи. Ця станція стане формою розрядки переживань або комплексів кемперів. Можна буде щось розтрощити щоб отримати сплеск позитивних емоцій.
 • Staff VS Campers. Кемпери поміряються силами зі стаф-командою Карабін в різних завданнях протягом всього дня. Всі будуть занурені в однакові умови, але цікаво хто виграє?
 • Metal Wood Mud Run. Змагання, яке буде мати три зони активностей з основними компонентами: метал, дерево, бруд. Ці активності випробують учасників на витривалість, швидкість і силу.
 • Мілк-Бум-Смузі-Кола-Топінг-Шейк. Кемпери зможуть придумати, приготувати, презентувати літні, освіжаючі бомбезні власні напої.
 • Водні змагання на Дністрі. В інтерактивному форматі учасники побудують величезні катапульти і візьмуть участь в змаганнях, де протестують запуск різних предметів, від малих до великих, як очікуваних, так і несподіваних.
 • Battle of Boxes. Видовищний батл з побудови, виготовлення костюмів і будинків з коробок. Багато картону і багато креативу забезпечено!
 • Ультрафіолет Party. Грандіозним завершенням табору стане вечірка в ультрафіолеті. Учасники отримують матеріали, які допоможуть їм прикрасити і виглядати яскраво під променями ультрафіолету.

Табір International стане яскравою пригодою для кожного кемпера! На перший погляд може здатися, що тема челленджів ніяк не впливає на наше життя. Але навіть маленькі кроки, які змушують виходити людини із зони комфорту, перетворюють 9 звичайних днів, в 9 яскравих і абсолютно несхожих на попередні. По суті, челлендж - це спосіб подолання внутрішнього опору. Челлендж, в буквальному сенсі, - виклик, завдання, що вимагає подолання. Наважуючись на челендж, учасники дають собі обіцянку докласти вольові зусилля і позмагатися з самим собою.

Розташування табору

Адреса: Україна, с. Рудківці.

Важливим фактором для оздоровлення та відпочинку є екологія. Саме за таким принципом і вибрана ця мальовнича місцевість для розміщення бази. Далеко від сіл, кам'яних джунглів і заводів, на чистому повітрі і схилах річки Дністер, серед хвойного лісу і квітучих луків - розташована база ЕЦ Карабін.

Розміщення дітей

На базі ЕЦ Карабін знаходиться 6 будинків на 14 місць. Зазвичай ми розміщуємо в них самих маленьких дітей. Також розміщені 5 великих наметів на 16 місць, де розташовані двоповерхові ліжка.

На території є літні душові кабінки, ввечері завжди є гаряча вода. По всій території розташовано 8 біотуалетів, в яких проводиться прибирання два рази на день. Територія бази огороджена мережевим парканом і цілодобово охороняється.

Програма

ТРЕНІНГ "ВИКЛИК ПРИЙНЯТО". Протягом табору ми допоможемо учасникам зрозуміти як кинути виклик собі, щоб змінити своє життя. Як навчитися приймати рішення в п'яти сферах всебічного розвитку особистості і діяти вже зараз. Виклик - це доказ того, що ми здатні чогось досягти або вийти переможцем в різних обставинах життя, що стоять перед нами:

 • Стань справжнім другом і формуй здорове оточення замість токсичного навколо себе! Оточення вирішує все. Люди, які оточують нас, свідомо чи несвідомо, формують нас. Як не тільки уберегтися від токсичної компанії, але і створити навколо себе оточення, яке буде стимулювати кожного учасника до персонального росту;
 • Використовуй максимально час, яке маєш кожен день для розвитку! Тренуй свій мозок. Інтелект - це здатність мозку обробляти інформацію в такому обсязі і з такою швидкістю, щоб максимально ефективно вирішувати поставлені завдання і складності. Наша мета показати переваги навчання і попередити про те, що може блокувати їх розумові здібності;
 • Вчися доводити почате до кінця, навіть якщо не виходить з першої спроби не піддавайся смутку! У житті бувають моменти, коли нічого не виходить або все йде не так, як хотілося б. Тоді хочеться опустити руки і просто плисти за течією, здатися, образитися і жаліти себе. Але важливо розуміти, що всі зміни в житті відбуваються не просто так. Кожен великий успіх вимагає, щоб була присутня гідна боротьба з обставинами.
 • Почніть пошук цінностей, які можуть стати орієнтиром для твого життя! Завжди актуальне питання "На яких цінностях базується мій світогляд?". Цінності є міцним фундаментом людяності, які фільтрують всі наші рішення. Саме цінності визначають поведінку і дії кожного. А тверді переконання роблять наше життя прикладом для інших;
 • Будь лідером, який бере на себе відповідальність і послужи прикладом для інших! Будь командним гравцем, співпрацювати, знайди своє місце серед однолітків. Свого часу кожен з нас починає свій пошук і відчуває свій творчий хист у командній роботі, набуває досвід співпраці серед своїх однолітків;
 • Розвивайте власні фізичні здібності самодисципліною і досягайте максимальний результат! Встановлюй свої власні рекорди. Поняття здоров'я включає: харчування, сон, позитивне мислення, оточення, імунітет, емоції і екологію. Бути сильним і здоровим можна завдяки самодисципліні, яка може сприяти розвитку і допомагати нам відмовлятися від шкідливого;
 • Наповнюй себе тими емоціями, які допомагають зробити правильний вибір! Ми відчуваємо, що самі по собі генеруємо. Навіть якщо ситуація одна і та ж, ставлення до неї - це твій вибір: для когось - виклик, для інших - знак того, що все пропало. Життя - це набір картинок, які змінюються протягом дня. І нам вибирати, яку емоцію дістати зі своєї «скарбнички». А дістати ми можемо то, чим наповнені;
 • Тренінг "Виклик прийнято" стане головною темою для обговорення серед учасників сезону 2020! Складний виклик - це виклик собі. Щодня кемпери, в певному сенсі, зіткнуться зі своїми страхами, поганими думками, небажанням робити те, що їх дисциплінує і робить краще. Той, хто кидає виклик собі, підключає крім знань, інтуїцію, виходить за межі чогось звичного усвідомлено.

25 ФІШОК НАШОЇ БАЗИ. На базі ЕЦ Карабін розташовані різні ігрові майданчики. Ми поділяємо їх на водні і наземні. Більшість цих станцій включено в програму кожного з наших таборів. На кожній станції завжди є досвідчений інструктор, який піклується про безпеку.

Харчування

На території бази є стаціонарна їдальня, харчування 5 разів на день (сніданок, обід, снек, вечеря, снек).

Безпека

Територія бази огороджена мережевим парканом і цілодобово охороняється.

Медичне обслуговування

На території обладнаний медпункт, і завжди в доступі є лікар/медсестра, так само всі лідери та інструктори проходять навчання з першої медичної допомоги.

Ціни

Ціни минулого сезону

Ціна за зміну - 10 300 грн.

Увага! Дати заїзду можуть змінюватися.

Трансфер

Трансфер минулого сезону

Організований трансфер з супроводом співробітників табору.

Залізн. проїзд: Київ - Хмельницький / Дунаївці - Київ (орієнтовно 600 грн) + автобусний трансфер: Хмельницький / Дунаєвець - база - Хмельницький / Дунаївці (орієнтовно 400 грн).

Дати трансферів з Києва:

 • виїзд 28.07.2020, приїзд 07.08.2020.

Перелік необхідних документів

Які документи необхідні:

 • свідоцтво про народження;
 • довіреність (зразок буде відправлений на e-mail);
 • медична довідка форми 079/0 (береться за 15 днів до початку табору);
 • довідка про епідеміологічне оточення (береться за 3 дні до початку зміни).

Перелік необхідних речей

Які речі необхідно взяти в табір:

 • одяг і взуття по сезону, включаючи теплі речі (светр і куртку);
 • взуття (кілька пар взуття, гумові тапочки для душу, можна crocs);
 • спортивний одяг і взуття;
 • засоби особистої гігієни: рушник, мило, зубну пасту і щітку, шампунь, носовички (краще одноразові);
 • предмети особистої гігієни для дівчаток;
 • кепка / бандана від сонця;
 • купальник (для дівчаток) або плавки (для хлопчиків);
 • шкарпетки (тонкі, теплі) та спідню білизну в достатній кількості на 9 днів;
 • дощовик;
 • кишенькові гроші;
 • засоби для засмаги та від комарів;
 • наряд для вечірки (* в залежності від заїзду);
 • комплект одягу для TrashGame (щось, що не шкода викинути);
 • ліхтарик + батарейки;
 • пляшка з клапаном.
 

Загальні питання про табір

Яка тривалість зміни в дитячому таборі International від Екстрім-центру Карабін?

Тривалість зміни складає 9 днів. Деталi

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір International від Екстрім-центру Карабін?

Табір приймає дітей 11 - 16 років. Деталi

УВАГА! Програма табору "International від Екстрім-центру Карабін" вже не проводиться і перенесена в архів!

Подивіться інші табори цього організатора:

Сподобався табір? Поділися з друзями:

Відгуки Дитячий табір International від Екстрім-центру Карабін

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 12:08:24