Організатор табору може проводити кілька таборів. Це середня оцінка по всіх таборах організатора

Дитячий табiр Лісова пісня

Україна\Запорізька область\Богатир\Дитячий табір Лісова пісня

Запрошуємо ваших дітей в дитячому табору "Лісова пісня". Це табір, де дитина зможе весело і з користю провести час, знайти нових друзів і отримати яскраві емоції!!!

Адреса:
Україна, Богатир, вул. Лісова, 21
Кількість місць:
400

Зміни та Ціни Дитячий табір Лісова пісня

Замовити путівку в Дитячий табір Лісова пісня

Літні канікули 2020

1 зміна
01.06.20 - 21.06.20
(21 дня)
11 550 грн
Зміна пройшла
2 зміна
24.06.20 - 14.07.20
(21 дня)
11 550 грн
3 зміна
17.07.20 - 06.08.20
(21 дня)
11 550 грн
4 зміна
09.08.20 - 29.08.20
(21 дня)
11 550 грн
Прямі замовлення в табір без націнок
Мої переваги

Опис Дитячий табір Лісова пісня

Про табір

Запрошуємо ваших дітей в дитячий табір "Лісова пісня". Це табір, де дитина зможе весело і з користю провести час, знайти нових друзів і отримати яскраві емоції!!!

Розташування табору

Адреса: Україна, Запорізька область, с. Богатир, вул. Лісова, 21.

Дитячий оздоровчий табір "Лісова пісня" знаходиться в мальовничій зоні на півдні Запорізької області в Алтагірскому лісництві, на березі теплого Молочного лиману Азовського моря. Молочний лиман є унікальним природним явищем - єдиним на Україні біосферним заповідником міжнародного рівня.

Територія та інфраструктура табору

Дитячий табір знаходяться між деревами, в густому лісовому масиві. У зоні відпочинку - квіткові клумби, затишні алеї, дитячі ігрові майданчики. Площа табору становить 8 га.

У таборі є:

 • Оздоровчий комплекс (кабінети для масажу і фізіопроцедур, стоматологічний кабінет, зал ЛФК і гімнастики);
 • Спелеокімната;
 • Їдальня;
 • 2 плавальних басейни;
 • Спортивні майданчики (футбол, гандбол);
 • Криті спортивні майданчики;
 • Тенісні столи;
 • Різний спортивний інвентар;
 • Скалодром;
 • Гончарна майстерня;
 • Соляна кімната. 

Пляж:

Дитячий оздоровчий табір "Лісова пісня" розташований на самому узбережжі Молочного лиману. Дно в зоні купання дітей пологе, піщане. Великий пляж обладнаний тіньовими навісами, роздягальнями, душем з прісною водою, питними фонтанчиками, спортивними майданчиками.

Розміщення дітей

В оздоровчому центрі "Лісова пісня" в заїзд можуть розміститися, відпочити та оздоровитися 400 дітей.

Діти розміщуються в корпусах.

Програма

В першу чергу це, звичайно ж, повноцінний відпочинок дітей. З дітьми проводиться маса всіляких заходів, ігор, конкурсів. Всебічно розвиваються і розкриваються їхні таланти, вміння спілкуватися, знаходити спільну мову з іншими дітьми, виявляти себе.

Другий напрямок - оздоровлення дітей. Для цього ідеально підходять природні умови місцевості. Територія табору знаходиться в хвойному лісі (в заповіднику) і вся потопає в зелені. Молочний лиман - дивно теплий і насичений корисними для здоров'я компонентами. Аромат хвої та морський бриз благотворно впливають на дитячий організм, який звик існувати в загазованих і запилених місцях.

Ще один важливий напрямок - це англійська мова, який всі бажаючі можуть вивчати і удосконалювати в невимушеній щоденної обстановці, спілкуючись безпосередньо з носіями мови. Для цього в табір запрошуються волонтери - молоді діти з різних англомовних країн.

Дитячий табір - це не тільки відпочинок дитини на березі моря або в лісі. Ми пропонуємо дитячий відпочинок в поєднанні з навчанням іноземної мови.

Це чудова можливість для ваших дітей змінити своє ставлення до вивчення англійської мови. Ніяких нудних уроків і домашніх завдань, але в той же час інтенсивна структурована комунікативна програма безперервного спілкування з викладачами протягом декількох годин в день.

Рівень володіння англійською не має значення, головне - готовність активно спілкуватися без страху помилок, з метою зняття мовного бар'єру. Ця інтерактивна програма, включає в себе ігрове навчання, захоплюючі заходи та екскурсії, завдяки чому діти матимуть можливість вільного спілкування англійською мовою в неформальній обстановці.

Що вас чекає?

 • щоденні заняття, які допоможуть максимально зануритися в англомовне середовище;
 • навчальні матеріали Oxford Books;
 • перегляд фільмів англійською мовою;
 • розучування пісень, віршів, рифмовок на англійській мові;
 • можливість участі в постановці казок і ситуативних діалогів англійською;
 • кожен день ігрові заняття, розвиваючі проекти, творчі конкурси;
 • можливість дізнатися більше про культуру та традиції англомовних країн;
 • дружня атмосфера взаємодопомоги і підтримки;
 • вдосконалення вмінь працювати в парах і мікро групах, досягати мети;
 • розкриття лідерських якостей;
 • розвиток пізнавальних здібностей через ігри, творчі завдання, командну роботу;
 • унікальна можливість підготуватися до поїздки за кордон або до вільного спілкування з іноземцями;
 • швидке подолання мовного бар'єру.

Наша програма відмінно поєднується зі спортивними змаганнями, купанням в лимані і басейні, розважальними заходами і оздоровчими процедурами. Безумовно, за одну табірну зміну швидкість мови значно не збільшиться, але станеться щось важливе: з'явиться мотивація, зникне мовний бар'єр, пропаде страх і запам'ятається як би ненароком багато з того, що було на заняттях!!!

Таке невимушене спілкування розкріпачує дітей, вони раптом відкривають для себе важливість і необхідність такого знання, приходить розуміння, що без знань англійської сьогодні не можна уявити собі повноцінне життя в світовому просторі. А оскільки дітям ніхто не ставить оцінок, не сварять за двійки, вчення проходить радісно, а запам'ятовується легко і надовго.

Велика увага приділяється спорту, спортивних заходів та ігор. У розпорядженні дітей великий вибір спортивного інвентарю, волейбольний, баскетбольний майданчики, футбольні поля, зал з тренажерами, секція каное, а так само столи для настільного тенісу, розташовані по всій території табору.

Для розвитку спритності, сили і витривалості, в таборі побудований "скалодром". Тут усі охочі можуть відчути себе справжніми альпіністами, долати гірські вершини і природний страх висоти. Тільки на відміну від справжніх гір, де ніхто не застрахований від несподіванок, на "скеледромі" заняття проводяться під пильним контролем досвідченого тренера і наявності страховки, яка гарантує безпеку для здоров'я і життя дитини.

У таборі зроблений упор на такі програми, як:

 • Англійська мова в таборі;

Ось уже кілька років діти, які приїхали в дитячий оздоровчий центр "Лісова пісня", не тільки відпочивають і оздоровлюються, а й вивчають англійську мову. Заняття проводять викладачі-філологи з студенти-волонтери з різних країн два рази в день в формі рухливих ігор, групових тренінгів, рольових ситуацій.

 • Плавальні басейни;

З природного артезіанською водою, піднімається з глибини 120 м. У таборі є два плавальних басейни. У них проводяться заняття аквааеробікою, навчання дітей плаванню, спортивні змагання і водні конкурси.

 • Спортивні заходи;

Прекрасно поєднуються з дитячим відпочинком. У таборі є спортивні майданчики для змагань з волейболу, футболу, гандболу, криті спортивні майданчики, тенісні столи, всякий спортивний інвентар. Тому програма табору програма табору включає в себе багато спортивних заходів.

 • скалодром;

У дитячому оздоровчому таборі побудований скалодром, де під керівництвом досвідчених тренерів, проводяться заняття. Діти можуть відчути себе в ролі справжніх скелелазів, випробувати свої сили і подолати страх висоти.

 • Гончарна справа;

У дитячому закладі «Лісова пісня» працює гончарна майстерня «Чарівний глечик». Було виготовлено два гончарні кола, закуплено 800 кг. спеціальної глини. Ліплення розвиває дрібну моторику пальців, фантазію, об'ємно-просторове мислення. У дітей з'явилася можливість виліпити своїми руками і прибрати на пам'ять сувенір, отримати масу позитивних емоцій.

 • Соляна кімната;

У таборі "Лісова пісня" відкрито новий напрям оздоровлення дітей - Соляна кімната. Її стіни і підлога покриті кухонною сіллю. Діти, які відпочивають в таборі, мають можливість дихати парами кухонної солі. Кам'яна кухонна сіль - це унікальна природна речовина. Це і харчовий продукт, і корисна копалина, і хімічна сировина, і лікарський засіб.

 • Поляна казок "Лукомор'я".

Дитячий оздоровчий табір "Лісова пісня" радує дітей дивовижною галявиною казок «Лукомор'я» - улюблене місце ігор дітвори. З сухих дерев і старих пнів вирізані химерні персонажі за мотивами казок О.С.Пушкіна. Без гірок, каруселей та гойдалок важко уявити собі повноцінний дитячий відпочинок.

Харчування

У дитячому оздоровчому таборі "Лісова пісня" організовано 5-ти разове харчування у великій затишній їдальні. Досвідчені кухарі пропонують різноманітні м'ясні та рибні страви, кисломолочні продукти, в достатній кількості овочі і фрукти, кондитерські вироби, морозиво, соки. Щодня лікар і дієтсестра контролюють якість, асортимент і калорійність харчування.

Харчування дітей здійснюється за принципом шведського столу, щоб діти самі могли вибирати те, що їм подобається і хочеться їсти. У таборі з дітьми працює дивно уважний, добрий і чуйний персонал, добре розуміє інтереси і потреби дитини. Харчування дітей здійснюється за принципом шведського столу, щоб діти самі могли вибирати те, що їм подобається і хочеться їсти. У таборі з дітьми працює дивно уважний, добрий і чуйний персонал, добре розуміє інтереси і потреби дитини.

Медична допомога

На території дитячого оздоровчого табору знаходиться двоповерховий лікувальний корпус. Тут знаходяться кабінети для масажу і фізіопроцедур, стоматологічний кабінет, зал ЛФК і гімнастики. У тіні дерев знаходиться спелеокімната по типу соляної шахти.

Ціни і акції

Ціна - 550 грн в день / 11 550 грн зміна.

Кількість днів відпочинку - 21 день.

У вартість путівки в дитячий табір ВКЛЮЧЕНО:
- розміщення;
- доставка організованих груп з залізн. вокзалу Мелітополя в дитячий центр;
- діти можуть отримати курс оздоровчих процедур;
- страхування;
- пізнавально-розважальні програми.

Увага! Постійним клієнтам, які купують індивідуальні путівки в дитячий табір, надається знижка 5%.

Дітям-інвалідам та дітям воїнів АТО знижка в розмірі 10%.

МОЖЛИВІ ГРУПОВІ ЗАЇЗДИ І ТЕМАТИЧНІ ЗМІНИ (ГРУПАМ - СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ + ЗНИЖКИ).

Доставлення дітей в табір

Доставлення дітей в табір здійснюється батьками.

Є можливість супроводу організованих груп педагогами і батьками.

Часто задавані питання

Чи приймаєте дітей з цукровим діабетом?

Тільки якщо це організована злочинна група або дитина приїжджає з батьком.

 

  Хочеш в табір? Замовляй путівку!
  Прямі замовлення в табір без націнок!

  Замовити путівку в "Дитячий табір Лісова пісня"

  Відгуки Дитячий табір Лісова пісня

  Разом з цим табором шукають

  Сторінка сформована 03:08:02