Дитячий табiр Лісова застава (Інклюзія)

10
із 10
оцінка організатора

Україна\Київська область\смт. Димер

Сподобався табір?
Потрібно більше інформації? Будь ласка!

Запрошуємо дітей з розладами аутистичного спектру, а також їх батьків, в «Лісову заставу» - провести літні дні в колі однолітків, щоб як слід відпочити, набратися сил, сонечка і нового досвіду!

Адреса:
Україна, смт. Димер, Комплекс "Лісова застава", Вишгородський район, 45 км від Києва
Кількість місць:
100

Учасник подій

Kids Camp Forum 2019
2019
Kids Camp Fest 2018
2018

Зміни та Ціни

Літні канікули 2022

Прямі замовлення в табір без націнок

Вас можуть зацікавити такі табори

Опис Дитячий табір Лісова застава (Інклюзія)

Про табір

Наш досвід роботи – понад 50 змін і 4 тисячі дітей! Ми знаємо все про стандарти оздоровлення та відпочинку. Спираючись на позитивний досвід, ми створили унікальну комплексну спортивно-оздоровчу та розважально-розвиваючу програму. Більше нема потреби робити вибір між оздоровленням та якісним проведенням часу – все гармонійно поєднано в «Лісовій заставі».

Усі батьки хочуть, щоб їхня дитина була здоровою. Саме на зміцнення здоров'я та імунітету, відновлення фізичних і психологічних резервів організму націлена спеціальна комплексна програма табору «Лісова застава». Ранкова гімнастика і евритмія, прогулянки і походи, ІППО-терапія та аеро-йога, арт- і музична-терапія нівелюють фізичну стомлюваність. А гармонійне поєднання з лісовим повітрям, насиченим ароматом хвої, підсилює оздоровчий ефект.

Усі батьки хочуть, щоб їхня дитина була щаслива і могла реалізувати себе в житті. У «Лісовій заставі» розроблена унікальна програма з використанням новітніх педагогічних методів, які мають на меті розкриття талантів, потенціалу, можливостей і унікальності кожної дитини. Протягом зміни на дітей чекають пізнавальні та пригодницькі КВЕСТи, запальні флеш-моби, вечірні шоу, різноманітні креативні вечірки… Це особливий світ натхнення, в якому діти можуть обмінюватися думками і мріями, втілюють у життя найсміливіші ідеї та проекти. А дорослі, не обмежуючи свободу фантазії дітей, створюють особливу сприятливу атмосферу і ситуацію успіху. Це робить дітей щасливими, відкритими, впевненими та самостійними.

Інклюзія

Запрошуємо дітей з розладами аутистичного спектру, а також їхніх батьків, в «Лісову заставу» - провести літні дні в колі однолітків, щоб як слід відпочити, набратися сил, сонечка і нового досвіду!

У нашому таборі все влаштовано так, щоб дітки з РАС отримали новий життєвий досвід, задоволення від відпочинку, дружню увагу з боку нормотіпічних однолітків, спокійну структуровану середу з рутинних процедур і занять, що повторюються і підтримку з боку фахівців.

Діток ми включимо в загони і команди нормотіпічних дітей, і запросимо до активностей в тій мірі, яка їм комфортна (від простої присутності поруч з активністю до сольної участі). У нашу програму включені сенсорна інтеграція (у нас є класна сенсорна кімната), іппо-терапія, арт-терапія, ігро-терапія, евритмія, музичні, танцювальні та театральні методи. Можливо, і каністерапія.

Батьків ми запросимо на свою власну батьківську програму, де крім відпочинку і вражень, ігор та занять, бесід та лекцій з психологом, є ще дві родзинки:

Дискусійні клуби. Ми піднімемо теми особливостей людей з РАС і методик допомоги та корекції. Ми поговоримо про способи соціалізації людей з РАС, про те, як живуть підлітки, молоді люди, дорослі з РАС в світі і як влаштовані системи підтримки людей з РАС в інших країнах і спільнотах. Ми збираємо «Бібліотеку історій успіху сімей з РАС, а також Банк досягнень, переваг, реалізованих людьми з РАС» і запросимо Вас включитися в цю захоплюючу справу.

Форум-театр. Це особливий, ефективний інструмент роботи з ситуаціями, які здаються безнадійними, тупиковими. Форум-театр - це азартна гра-обговорення, в ході якої перевіряються на практиці рішення найзаплутаніших ситуацій. Це форма обміну досвідом, підтримкою і креативом. Приїжджайте, і самі побачите це чудо.

Чому ми це робимо? Тому що ми:

  • багато знаємо про аутизм;
  • глибоко віримо в потенціал людей з РАС;
  • твердо маємо намір докласти всіх зусиль і знань, щоб життя людей з РАС було багатогранним, яскравим і щасливим; тому що воно повинно бути саме багатогранним, яскравим і щасливим.

Як ми це робимо? Ми пропонуємо дві форми заїздів:

Тест-драйв: 2-денне знайомство з табором, його можливостями, базою, фахівцями, програмою відпочинку та заняттями. Ви спробуєте на смак найсмачніші з наших методик.

Зміна: 10-денний курс відпочинку і занять для дітей з РАС, який проводиться на фоні основної зміни для нормотипових дітей. Паралельно проводиться тренінг і психічне розвантаження для батьків, групові корекційні заняття з дітьми, інклюзія у групах.

Розташування табору

«Лісова застава» - це сучасний спортивно-оздоровчий і розважально-розвиваючий комплекс з високим рівнем безпеки та комфорту, з потужною інфраструктурою.

«Лісова застава» знаходиться на території лісового масиву в одному з наймальовничіших куточків Вишгородського району, неподалік від селища Димер, за 45 км від Києва. Вікові сосни, прекрасна природа і свіже повітря створюють чудові умови для оздоровлення та відпочинку.

Розміщення дітей

Діти розміщуються по загонах, відповідно до віку. Розміщення в корпусі по 4-6 осіб в кімнаті і по 10 осіб в дерев'яних будиночках-котеджах. Така кількість абсолютно виправдана, оскільки наявність декількох однолітків в кімнаті стимулює їх знайомитися і спілкуватися один з одним. Ваша дитина швидше знайде нових друзів, і її акліматизація в таборі пройде непомітно. Кімнати облаштовані ліжками, шафами та спальними комплектами. Туалети і душові є в корпусах і будиночках. Холодна і гаряча вода цілодобово.

Інфраструктура

Інфраструктура табору включає: 2 стаціонарних одноповерхові корпуси з опаленням, 5 літніх дерев'яні будиночків-котеджей, простору їдальню з сучасним обіднім залом і відкритою літньою верандою, медичний кабінет з новітнім обладнанням і лікарняну палату, кіноконцертний зал просто неба, з естрадою і професійним освітленням, спортивний і диско-зал із сучасним обладнанням, універсальне поле зі штучним покриттям, яке трансформується для футболу, волейболу, баскетболу, ігровий дитячий, тренажерний та спортивний майданчики, територію для лазер-тега, занять з ІППО-терапії та їзди верхи, мотузковий екстрим-парк, зону із гамаками для занять аеро-йогою, територію для багаття і барбекю-зону, дерев'яні альтанки для занять і відпочинку, вело і пішохідні доріжки.

Програма

Програма враховує вікові та психологічні особливості сучасних дітей. Гармонійно задіяні всі сфери активності: фізична, ігрова, творча, інтелектуальна. Програма кожної зміни насичена тематичними квестами, конкурсами, шоу-вечірками, арт-проектами.

Крім того, в таборі розроблена економічна гра, мета якої – заробляти і правильно розпоряджатися ігровими грошима «Лісовичками». Заробити Лісовичка можна проявивши соціальну активність або зробивши корисну справу. Витрачаються кошти теж з користю – можна замовити індивідуальне заняття з ІППО-терапії або на скай-парку, сходити з друзями в похід або лазню, весело провести час на барбекю або за поїданням спец-торта.

У наш час найважливіші навички, якими може володіти успішна людина - це усвідомлення своєї унікальності, впевненість у собі, здатність презентувати себе і заручитися підтримкою співрозмовника. У таборі буквально все сприяє знайомству і спілкуванню дітей як з однолітками, так і дорослими. Тут щодня моделюються сотні життєвих ситуацій, в яких дитині доводиться самостійно робити вибір. Тут зустрічаються найрізноманітніші характери дітей, але кожен знаходить якщо не кращих друзів, то як мінімум приятелів, з якими не розлучається після табору.

За кожною командою (15-20 дітей) закріплені куратор, інструктор і психолог. Ми ретельно добираємо персонал і знаходимо людей, сповнених ентузіазму, терпіння і унікальних навичок, необхідних для створення незабутнього відпочинку дітей.

Відсутність зв'язку з дітьми протягом дня виправдана насиченою програмою. Телефонні дзвінки батькам відбуваються з 17:30 до 18:00 години. Батьки зможуть тримати руку на пульсі табору завдяки щоденним фото і відео-звітам на сайті і сторінках табору в соц-мережах. Так само можуть зателефонувати кураторам а, якщо виникне потреба, поспілкуватися з медиком і психологом.

Харчування

Харчування в таборі 6-разове. Ми розуміємо, що здоров'я, настрій і енергійність дітей залежать від харчування. Тому їжа в таборі готується відповідно до стандартів дитячого раціону.

Харчування ідеально збалансоване таким чином, щоб одночасно бути і корисним, і подобатися дітям. У щоденний раціон обов'язково входять гарячі перші страви, різні види м'яса і риби, молочні продукти, овочі та фрукти, соки, кондитерські вироби.

Безпека

У таборі високий рівень безпеки: віддаленість від індустріальних центрів і населених пунктів, власна артезіанська свердловина, автономне електропостачання, територія огороджена, обладнана системою відеоспостереження і цілодобово охороняється.

Навіть батьки, без попередження і узгодження з адміністрацією табору, не зможуть потрапити на територію. Не зважаючи на те, що ми довіряємо нашим юним клієнтам, дорослі ночують з дітьми в одному корпусі. Таким чином вони забезпечують Ваш спокій навіть вночі.

Медичне обслуговування

У таборі цілодобово знаходиться медпрацівник. Медичний кабінет оснащений новітнім обладнанням. Куратори загонів також проходять курс надання першої допомоги. У таборі є чергова машина, а найближча лікарня знаходиться за 7 км.

Усі діти на час перебування в таборі застраховані, страховка входить у вартість путівки.

Ціни

Ціни минулого сезону

Вартість повної зміни (батько + дитина) - 20 000 грн.

Вартість міні-зміни (батько + дитина) - 5 000 грн.

Все включено!

У вартість путівки входить абсолютний максимум послуг.

Трансфер

Трансфер організований з супроводом працівників табору.

Автобусний трансфер: Київ - табір - Київ, входить у вартість.

Дати трансферів з Києва:

  • Виїзд 04.06.2019, приїзд 17.06.2019;
  • Виїзд 25.06.2019, приїзд 08.07.2019;
  • Виїзд 16.07.2019, приїзд 29.07.2019;
  • Виїзд 06.08.2019, приїзд 19.08.2019;
  • Виїзд 25.08.2019, приїзд 26.08.2019.

14/2 днів в таборі, 14/2 днів з дорогою.

Загальні питання про табір

Яка тривалість зміни в дитячому таборі Лісова застава (Інклюзія)?

Тривалість зміни складає 92 дні. Деталi

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір Лісова застава (Інклюзія)?

Табір приймає дітей 7 - 17 років. Деталi

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Хочеш знати більше?
Додаткові матеріали про табір

Новинки табору 2018

02.05.2018
Дивіться ексклюзивне інтерв'ю з представником табору Лісова Застава і Морська застава! Що нового готує табір на літо 2018

Сподобався табір? Поділися з друзями:

Відгуки Дитячий табір Лісова застава (Інклюзія)

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 19:14:45
;