Дитячий табiр Міжнародний Молодіжний центр в Хорватії

7,6
із 10
оцінка організатора

Хорватія\Шибеник

Молодіжний центр, створений тридцять років тому на прекрасному березі Адріатики в Хорватії. Це ідеальне місце для відпочинку - море, сонце, гальковий пляж з водним парком розваг, сосновий ліс. За ці роки в таборі встигли відпочити 580 000 відпочиваючих з різних країн (Італія, Франція, Німеччина, Іспанія та інші), які запам'ятали прекрасно проведене літо разом з друзями, педагогами, аніматорами, сонцем і найчистішим морем.

Адреса:
Хорватія, Шибеник, розміщення в бунгало
Кількість місць:
60

Учасник подій

Kids Camp Fest 2016
2016
Kids Camp Fest 2015
2015

Зміни та Ціни

Літні канікули 2022

Прямі замовлення в табір без націнок

Вас можуть зацікавити такі табори

Опис Дитячий табір Міжнародний Молодіжний центр в Хорватії

Про табір

Міжнародний молодіжний центр в Хорватії з вивченням англійської мови.

Молодіжний центр, створений тридцять років тому на прекрасному березі Адріатики в Хорватії. Це ідеальне місце для відпочинку - море, сонце, гальковий пляж з водним парком розваг, сосновий ліс. За ці роки в таборі встигли відпочити 580 000 відпочиваючих з різних країн (Італія, Франція, Німеччина, Іспанія та інші), які запам'ятали прекрасно проведене літо разом з друзями, педагогами, аніматорами, сонцем і найчистішим морем.

Унікальність табору в тому, що тут можна не тільки займатися, причому в цікавій ігровій формі і на відкритому повітрі, англійською мовою, а й записатися в одну з творчих студій. Кожна дитина, якщо є бажання, може взяти участь у зйомці фільму - як режисер або оператор, сценариста або актора, а може спробувати зняти власний музичний кліп.

Мовами з дітьми займаються викладачі з різних країн Європи - Великобританії, Франції, Іспанії, Італії. Втім, "державною" мовою тут вважається англійська, і всі спільні заходи проводяться цією мовою. Але для українських груп працює російськомовний штат (гід, педагог, психолог і власний супроводжуючий).

Розташування табору

Адреса: Хорватія, Шибеник, розміщення в бунгало.

Молодіжний центр розташований в прекрасному регіоні Центральної Далмації, розташований недалеко від відомого міста Хорватії - Спліт, який знаходиться в годині їзди до аеропорту. Цього разу ми розташовуємося у Шибенике - в Лушу в Бродаріце. Курорт являє собою пологий схил біля затоки Морін.

Розташування в центрі Центральної Далмації пропонує незліченні можливості - в приємній середземноморської обстановці недалеко від культурних центрів (Шибеник, Задар, Трогір, Спліт...), національних парків, природних парків і унікальних островів (Н.П. Крка, Н.П. Пакленіца, Н.П.) Корнати, Н.П. Плитвицкие, Парк природи або Велебіт...).

Навпаки Бродаріци знаходиться острів Губки або Крапандж, найнижчий острів в Адріатиці. Район Центральної Далмації зберігає понад 200 історичних місць, що збереглися з давніх часів (доісторичні формації, Римські саркофаги, мозаїки, костели). Також регіон Центральної Далмації відомий своїми багатющими сосновим лісом з віковими деревами, кристально чистим Адріатичним морем і бездоганною екологією. Ця унікальна комбінація гідності, притягує тисячі дітей і підлітків щорічно приїхати в Молодіжний Центр для відпочинку.

Місцезнаходження табору вибрано спеціально для відпочинку дітей і молоді, так як відповідає всім умовам безпеки, спокою і ідеальних кліматичних умов. Табір розкинувся поблизу найчистішого берега моря і галькового пляжу, який віддалений в 30 метрах від бунгало, де проживають діти.

Розміщення дітей

Розміщення в будиночках - павільйонах. Кожен будиночок має 4 номери (4-місні номери). На 4 номери - 2 душа, 2 туалети, 2 ванних кімнат. Все відремонтовано і знаходиться в ідеальному стані.

У кожному бунгало є кімната для керівника, який знаходиться з дітьми 24 години на добу.

Інфраструктура

До розпорядження відпочиваючих дітей:

 • всілякі спортивні та ігрові майданчики (футбол, баскетбол, волейбол, біг, настільний теніс, бадмінтон, водні види спорту - плавання, веслування, водне поло, дайвінг);
 • водний парк розваг з 60-метровоимі водними гірками, трамплінами, водними атракціонами (гойдалки, банани), водним поло;
 • ресторан;
 • піцерія;
 • обмінний пункт;
 • медпункт;
 • зал комп'ютерних ігор;
 • диско клуб;
 • творчі гуртки.

Табір має власний гальковий пляж, розташований в 30 метрах від будиночків, де проживають діти. У розпорядженні дітей користування пляжем і аквапарком безкоштовно. На пляжі працює рятувальна служба.

Програма

Особлива увага приділяється заняттям з дітьми. Педагогічні програми розроблені з урахуванням вікових та психологічних особливостей дітей і спрямовані на повну зайнятість вільного часу кожної дитини. Програми спрямовані на фізичний, розумовий розвиток, дозволяють розвинути їх творчий потенціал.

Щодня з дітьми працює група аніматорів. Так як це міжнародний табір - основний мова англійська. З групою дітей працює російськомовний персонал: гід, педагог, психолог і супроводжуючий.

Кожен з дітей може вибрати для себе цікавить для нього заняття - курси іноземних мов, гуртки творчості, різні види спорту та ігри, купання в морі, дискотеки, розважальні програми та багато іншого.

Випробуйте свою літню пригоду - сонце і море і веселощі в красі Далмації. Виберіть одну з 11 програм, і в свій вільний час прийміть участь в екскурсіях - Спліт, Трогір, Шибеник, Крапане, а також у заходах - пейнтбол, стрільба з лука, пневматичну рушницю, труби, водний мотоцикл, парк пригод на блискавки, рафтинг, картинг.

LEARN..... щось нове - виберіть одну з 11 програм англійською мовою У таборі ви можете вибрати одну з програм на тиждень. Голландську Академію англійської мови очолюють носії мови і кваліфіковані викладачі англійської мови. У вільний час ви проводите безліч спортивних, творчих і веселих заходів, вікторини, турніри, ігри... Всі ці заходи сприяють впевненості в собі і спілкуванню.

Заходи:

Сплав по річці Цетіньє:

 • Вражаючий досвід рафтингу. Найдовша річка в Далмації Півдня. Плавання, легкі стрибки зі скелі.

Шибеник фото полювання за скарбами:

 • Розкрийте секрети середньовічного міста. Знайди скарб раніше всіх. Кращий спосіб відкрити для себе Шибеник.

Полігон пригод:

 • Стрільба з пневматичної зброї і стрільба з лука. Вчіться новим і цікавим навичкам, весело проводячи час.

Пейнтбол:

 • Реальна природа. Командні змагання, адреналін.

Трогір фото полювання за скарбами:

 • Знайти всі відомі секрети, перш ніж їх знайде хто-небудь ще. Шопінг та огляд визначних пам'яток.

Іди на картинг:

 • Справжній заряд адреналіну для вас і ваших друзів.

Адреналіновий парк:

 • Низькі і високі канати з блискавкою. Відвідайте Біоград. Спробуйте 130 доріжок, 20 спусків на блискавки довжиною від 20 до 170 метрів

Спліт:

 • Огляд визн:ачних пам'яток і шопінг. палац Діоклетіана.

Водні лижі і труби:

 • Морська Пригода Адреналіну.

Національний парк Крка:

 • Досвід чарівною пріроди.Научного, культурного, освітнього і рекреаційного призначення.

Підводне плавання:

 • Практика плавання і дайвінгу з обладнанням. Включає трубки і ласти. База для підводного спорту.

Губка Острів Крапандж:

 • Найменший і найбільший населений острів на Адріатиці Острів багатовікових традицій дайвінгу та виробництва губки.

Оксфорд академія:

 • Інтенсивний курс англійської мови 40 шкільних занять вранці + 5 шкільних занять днем, що проводяться носіями мови і викладачами англійської мови з різних країн світу. Використовується оригінальна література Oxford, Longman і Cammbridge University Press;
 • Групи поділяються за віком і попередніх знань. У перший день учні пишуть початковий тест оцінки, після чого у них ще є можливість змінити рівень вище або нижче;
 • Заняття проводяться на відкритому повітрі, з особливим акцентом на спілкування - гри, пісні, інтересні заході, парна робота, групова робота. Крім того, перше викладання містить граматичні структури. У другій половині дня забавний годину, зазвичай заняття для всієї групи, учасники - все;
 • В кінці літнього табору для дітей та молоді, пишеться кінцевий тест, після чого всі учні отримують сертифікати.

Фото і відео академія:

 • Це майстерня для сценаристів, акторів, продюсерів, режисерів. Кожен знайде своє місце. За допомогою керівників-професіоналів, група створить сценарій короткого фільму, зробить все необхідне, зробить режисуру, зіграє ролі і зніме. Тут багато маленьких шедеврів. Найскладніше - узгодження теми - чи буде це пригода, комедія, фільм жахів або бойовик;
 • Зверніть увагу, що багато учасників літнього табору часто виявляються в прицілі табір-папарацці і побачать себе на сторінках "жовтої преси"!

Академія спорту:

 • Ласкаво просимо на семінар для всіх спортсменів, Summer camp - Sport Academy і тих, хто не хоче обтяжувати себе вивченням мови, а більше хоче насолоджуватися сонцем, морем і спортoм. Цей семінар, самий розслабляючий тому, будь ласка, увімкніть його в свій план. У літньому таборі для дітей та молоді і спорт все англійською мовою;
 • Існують дві системи роботи семінарa. Перша система являє собою поєднання всіх видів спорту - на землі і в морі. Протягом тижня учасникам будуть представлені базові основи й і пройдуть матч-турніри з різних видів спорту - волейбол, футбол, баскетбол, баскетбол, гандбол, бадмінтон, пригод полігон, естафети, міні-гольф, стрільба з лука, настільний теніс на землі, а також плавання, підводне плавання, водне поло, волейбол у воді, стрибки в море, катання на човнах в морі.

Junior Animator Academy

 • Навчіться бути аніматором і приєднуйтесь до нашої команди в організації анімаційної програми табору. Отримайте цінні знання та досвід, які надалі стануть у пригоді у вашій майбутній професійній кар'єрі і роботі;
 • Разом з аніматорами-керівниками будеш організовувати щоденні спортивні та розважальні заходи, конкурси, ігри на пляжі, одночасно і спробуєш себе в акторській майстерності, співі, танцях, веденні радіо програм, управління facebook аккаунтом, а ввечері і в управлінні програмою;
 • Якщо ти веселий, якщо ти старше 16 років і тобі хочеться провести активний відпочинок. Якщо ти говориш по-англійськи, ти спортсмен і хочеш отримати цінний досвід і знання, які надалі дозволять тобі отримати додатковий дохід, працюючи в якості туристичного аніматора або дитячого аніматора;
 • Якщо ти хочеш спробувати свої сили на сцені і перемогти страх перед публічними виступами, і тим самим завоювати довіру і безцінний досвід для майбутньої кар'єри;
 • Участь і успішне здійснення програми Junior Animator є відмінним орієнтиром, тому що ми завжди шукаємо кваліфікованих співробітників для роботи в наших літніх програмах. Кращим кандидатам по досягненню повноліття буде запропоновано місце аніматора в нашій команді.

У вільний час:

 • футбол;
 • волейбол;
 • теніс;
 • водне поло;
 • веслування, дайвінг;
 • і багато інших видів спорту.

Розклад дня

Уроки мови заплановані в першій половині дня, учням також відведено годину або два для відпочинку, щоб взяти участь в іграх на пляжі або просто відпочити і розслабитися між уроків.

У другій половині дня, наші аніматори організовують багато веселих заходів, турнірів і змагань, кульмінацією яких стають Олімпійські ігри - це спортивний захід на швидкість, спритність і придбані спортивні навички, де учні представляють і вболівають за свою команду.

Щовечора організовуємо розваги і спектаклі з багато музики і танцями на пляжі або на дискотеці. Двоє щасливих конкурсантів стануть королем і королевою, Міс і Містер всього табору. Ми також підготували нічне купання, пікнік на пляжі, фестиваль кіно на відкритому повітрі, караоке та багато інших розваг.

Денні активності:

 • 08:00 - Підйом;
 • 08:30 - Сніданок;
 • 09:00-10:30 - Урок 1;
 • 10:30-12:00 - Вільний час, плавання, пляжні ігри;
 • 12:15-13:15 - Урок 2;
 • 13:30 - Обід;
 • 14:15-15:15 - 3-й урок - творчий;
 • 15:15-18:00 - Вільний час (спорт, плавання, змагання і т.д.);
 • 18:00-19:00 - Олімпіада;
 • 19:30 - Вечеря;
 • 21:00 - Веселощі і забави;
 • 23:30 - На добраніч, табір!

Вранці, крім насичених занять учні також можуть викроїти годину-дві для участі в пляжних іграх, або просто відпочити між своїми уроками і кружками.

Днем група аніматорів організовують веселі щоденні вистави за участю відпочиваючих - це змагання і турніри, по закінченню яких кожна команда заробляє собі бали.

Щовечора в достатку музика і танці, організовуються вечірки та подання на пляжі або в диско клубі.

Кожен з дітей може стати Королем чи Королевою, Міс або Містером табору. Також організовуються вечірні купання, пікніки на пляжі, караоке-шоу і кінотеатр під відкритим небом.

Харчування

Харчування 4-разове, повний пансіон (сніданок, обід, полуденок, вечеря), різноманітне збалансоване харчування, меню включає свіжі фрукти, овочі.

Безпека

Територія табору закрита для сторонніх відвідувачів і охороняється цілодобово. Для турботи відпочиваючих і безпеки працює сервісна служба, в яку входять: охоронці, лікар і медсестра, рятувальна служба на пляжі. Також до всього діти постійно перебувають під наглядом досвідчених педагогів, психолога, аніматорів.

Ціни і акції

Ціни минулого сезону

Ціна програми (2 тижні) - 50 830 грн

У вартість входить:

 • Перебування дітей 12 - 17 років в літньому таборі;
 • Номери з 4 ліжками;
 • Викладачі розміщуються в номерах з 2 або 3 ліжками;
 • Повний пансіон з 4 разовим харчуванням (вибір з 3 меню);
 • 9 одноденних екскурсій;
 • 40 лекцій англійської мови з носіями мови;
 • Використання всіх спортивних майданчиків;
 • Безкоштовне використання морського парку розваг;
 • Розважальні та анімаційні заходи;
 • Ігри, турніри та шоу;
 • Ввечері дискотека;
 • Безкоштовна школа плавання для тих, хто не вміє плавати;
 • Медичне обслуговування на острові;
 • Рятувальник на пляжі і нічний сторож;
 • Податок на додану вартість (ПДВ).

Додатково оплачується:

 • Авіапереліт: Київ - Спліт - Київ, чартерний рейс (орієнтовна вартість від 11 220 грн).
 • Трансфер: аеропорт - табір - аеропорт (орієнтовна вартість від 2 380 грн).

Трансфер

Трансфер організований при супроводі працівників табору.

Авіа трансфер чартерним рейсом Київ - Спліт - Київ, не входить у вартість (орієнтовна вартість від 11 220 грн, час перебування в польоті - приблизно 3 години) + автобусний трансфер: аеропорт - табір - аеропорт, не входить у вартість (додатково оплачується від 2 380 грн).

Дати трансферів з Києва співпадають з датами початку і кінця зміни, зазначеними в ціновій таблиці вище.

Тур 15 днів, 14 ночей.

Необхідні документи

Необхідні документи:

 • Дійсний закордонний паспорт (дата закінчення терміну дії паспорта повинна бути не раніше дати закінчення терміну поїздки);
 • Свідоцтво про народження;
 • Для неповнолітніх дітей, які не досягли 16 років, що відправляються в поїздку не з батьками, необхідно надати: дозволи на виїзд (довіреності) від обох батьків на представника авіакомпаніх, завірені у нотаріуса;
 • Медична довідка про стан здоров'я дитини;
 • Анкета, заповнена батьками.

Загальні питання про табір

Яка тривалість зміни в дитячому таборі Міжнародний Молодіжний центр в Хорватії?

Тривалість зміни складає 15 днів. Деталi

Де знайти відгуки про дитячий табір Міжнародний Молодіжний центр в Хорватії?

Батьки оцінили табір на 5,8 з 10. Усі оцінки можете подивитися тут

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір Міжнародний Молодіжний центр в Хорватії?

Табір приймає дітей 12 - 17 років. Деталi

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Сподобався табір? Поділися з друзями:

Відгуки Дитячий табір Міжнародний Молодіжний центр в Хорватії

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 04:54:32