Дитячий табiр Montessori & Me - міський табір в Харкові (вул. Єсеніна)

Україна\Харківська область\Харків\Шевченківський район

Цього року традиційно стартуємо дитячий табір для дітей 5-9 років, які влітку перебувають в Харкові. Гайда до нас. Табір складається з тижневих змін по 5 робочих днів з понеділка по п'ятницю з 14.06 по 13.08 - майже все літо! Кожна зміна присвячена окремій темі.

Адреса:
Україна, Харків, вул. Єсеніна, 16
Кількість місць:
10

Зміни та ЦіниПрямі замовлення в табір без націнок

Вас можуть зацікавити такі табори

Опис Дитячий табір Montessori & Me - міський табір в Харкові (вул. Єсеніна)

Про табір

Міські дитячі табори ми почали проводити ще до того, як це стало мейнстрімом! За більш ніж 10 років ми провели їх величезну кількість і напрацювали великий досвід.

Цього року традиційно стартуємо дитячий табір для дітей 5-9 років, які влітку перебувають в Харкові. Гайда до нас.

Концепція нинішнього табору - «ДІТИ ВІДКРИВАЮТЬ СВІТ». Дитинство - найкраща пора для вивчення навколишнього світу через гру, походи і цікаві розповіді. Наша програма буде наповнена відкриттями і зануреннями, дослідженнями та тематичними іграми. Хто знає, може саме після нашого занурення, ваша дитина вирішить стати винахідником, артистом, вченим або письменником!

Табір складається з тижневих змін по 5 робочих днів з понеділка по п'ятницю з 14.06 по 13.08 - майже все літо!

Розташування табору

Адреса: Україна, Харків, Дитячий садок «Montessori & Me» на вул. Єсеніна, 16

Програма

14.06 - 19.06 «Весь світ - театр»

На цьому тижні ми вивчаємо театр. Ми з дітьми сходимо в Харківський театр ляльок на веселий спектакль, змайструємо свої власні ляльки, повчимося акторської майстерності і влаштуємо театр прямо у нас в саду!

21.06 - 26.06 «Музика всюди»

Музичний тиждень почнеться з Міжнародного дня музики, який також проходить в Харкові, прямо на вулиці! Ми прогуляємося по скверах і парках міста, послухаємо різну музику і звичайно ж потанцюємо. А потім зберемо свій дитячий оркестр і покажемо свої таланти!

28.06 - 02.06 «Намалюй мені баранчика!»

Тиждень прикладної творчості звичайно ж не обмежується тільки малюванням, якого буде достатньо! Ми задіємо найрізноманітніші матеріали для художнього вираження: пісок, глина, суха трава, тканина, бісер і багато іншого!

05.07 - 09.07 «Зроби сам»

Цей тиждень присвячений ремеслам: гончарство, столярна справа, робота з металом. Ми навчимося робити корисні речі своїми руками, сходимо в справжню майстерню з верстатами і найголовніше - зможемо допомагати батькам вдома!

12.07 - 16.07 «Читаріум»

У цю зміну нас поглине світ літератури і читання. Зустріч з письменником, похід в бібліотеку і книгарню, безліч цікавих книг навколо - як тут не полюбити читання?! Ми навіть спробуємо написати свою розповідь, щоб прочитати батькам перед сном!

19.07 - 23.07 «Дерево - універсальний матеріал»

Що можна виготовити з дерева? О, ви навіть не уявляєте як багато всього! Будемо пиляти, свердлити і шліфувати, щоб до кінця зміни у кожного був подарунок, зроблений своїми руками!

26.07 - 30.07 «Історія людства захована в землі»

Археологія! Одне це слово оповите таємницею. А скільки таємниць таїть в собі земля! Ми познайомимося з історією нашої цивілізації і навіть відкопаємо не один скарб, який розповість нам про минуле людства!

02.08 - 06.08 «Майстер-шеф»

Готувати люблять всі! Але чи всі вміють? На цій зміні ми всі станемо кухарями та кулінарами, навчимося готувати смачні страви та десерти. А що найголовніше в страві? Звичайно, щоб його спробувала мама!

09.08 - 13.08 «Світ рослин»

Наші табори знаходяться в зелених зонах міста, і ми вже навіть звикли до травички, квітів і деревам. Але чи знаємо ми наших зелених друзів? Ми познайомимося з кожною рослиною, вивчимо, намалюємо і звичайно ж зберемо гербарій на пам'ять!

Як бачите, ми підготували насичену програму з цікавими зустрічами, корисними майстер-класами і захопливими екскурсіями. Кожна дитина відчує себе піонером-першовідкривачем світу мистецтва, світу ремесел, світу науки і самого себе.

Режим роботи

Табір працює:

  • з понеділка по п'ятницю.
  • з 8.30 до 17:00.

Харчування

В таборі організовано привізне харчування, кейтерінг із ресторану.

Ціни і акції

Ціни минулого сезону

Вартість зміни - 3 700 грн.

До вартості входить:

  • харчування;
  • програма;
  • вхідні квитки на заходи.

Загальні питання про табір

Яка тривалість зміни в дитячому таборі Montessori & Me - міський табір в Харкові (вул. Єсеніна)?

Тривалість зміни складає 5 днів. Деталi

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір Montessori & Me - міський табір в Харкові (вул. Єсеніна)?

Табір приймає дітей 5 - 9 років. Деталi

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Сподобався табір? Поділися з друзями:

Відгуки Дитячий табір Montessori & Me - міський табір в Харкові (вул. Єсеніна)

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 14:52:36
;