УВАГА! Програма табору "Вікенд "Тато і діти" від екстрим-центру Карабін" вже не проводиться і перенесена в архів!

Подивіться інші табори цього організатора:

Дитячий табiр Вікенд "Тато і діти" від екстрим-центру Карабін

8,8
із 10
оцінка організатора

Україна\Хмельницька область\с. Рудківці

Що робити, коли зовсім немає часу для своїх дітей? Коли зайнятість зашкалює, а мозок кипить вирішенням насущних проблем, фантазії на те, як провести час з дітьми, вже не залишається? Як налаштувати з ними контакт? "Папа, а коли ми сюди повернемося?" - це питання прозвучало від дочки підлітка до свого батька, через п'ять хвилин після того, як вони виїхали з вікенду сезону 2019. Напевно, їм було добре разом, вони будуть пам'ятати безліч цікавих моментів, які вони робили в таборі саме РАЗОМ.

Адреса:
Україна, с. Рудківці, база табору
Кількість місць:
50
Трансфер:
Самостійний

Учасник подій

Kids Camp Fest 2017
2017

Зміни та Ціни

УВАГА! Програма табору "Вікенд "Тато і діти" від екстрим-центру Карабін" вже не проводиться і перенесена в архів!

Подивіться інші табори цього організатора:

Опис Дитячий табір Вікенд "Тато і діти" від екстрим-центру Карабін

Про табір

Що робити, коли зовсім немає часу для власних дітей? Коли зайнятість зашкалює, а мозок кипить розв'язанням нагальних проблем, фантазії на те, як провести час з дітьми, вже не залишається? Як налаштувати з ними контакт? “Тату, а коли ми сюди повернемось?” - це питання прозвучало від доньки підлітка до свого батька, через п'ять хвилин після того, як вони виїхали з вікенду сезону 2019. Напевно, їм було добре разом, вони пам’ятатимуть безліч цікавих моментів, які вони робили в таборі саме РАЗОМ. 

На літо 2020 заплановано II вікенд “Тато та діти”! Використайте цю можливість і проведіть неймовірне літо! Ваші доньки й сини прагнуть — провести якісний і незабутній час зі своїми татами.

ОСОБЛИВОСТІ ВІКЕНДУ

Ми створимо незабутню атмосферу для Вас та Ваших дітей. Вікенд стане часом досягнень та відпочинку, а, також, відкриттям власного батьківства, аби закласти перспективу для розвитку стосунків з дітьми!

24 ГОДИНИ НА ПРИРОДІ СЕРЕД МАЛЬОВНИЧИХ КРАЄВИДІВ

Вечори біля вогнища, мальовничі заходи сонця, свіже повітря, розваги на річці. Час на природі тільки посилить приємні враження від цього вікенду та створить особливу атмосферу.

ТІМБІЛДИНГИ ТА СПОРТИВНІ ІГРИ

Тимбілдинг, який вчить взаємодіяти зі своїми дітьми як одна команда. Учасники випробують власні сили в іграх різних народів світу: foos-ball, gaga-ball, barrel-ball та інших.

ТРЕНІНГИ ДЛЯ ТАТІВ

Спілкування у колі чоловіків — татів, тренінг по вихованню дітей. Як, найбільш зайнятому чоловіку на землі, проводити якісний час зі своїми дітьми? Як зрозуміти себе і навчити наших дітей життю?

ЕКСТРИМ ТА ВОДНІ РОЗВАЖАЛЬНІ АКТИВНОСТІ

В таборі 10+ екстрим, водних і спортивних активностей, які не тільки подарують позитивні емоції, але й допоможуть подолати страхи й проявити сміливість.

Розташування табору

Адреса: Україна, с. Рудківці.

Розміщення

На базі ЕЦ Карабін знаходиться 6 будинків на 14 місць. Зазвичай ми заселяємо в них найменших дітей. Також розміщені 5 великих наметів на 16 місць, де розташовані двоповерхові ліжка. На території є літні душові кабінки, ввечері завжди є гаряча вода. По всій території розташовано 8 біотуалетів, в яких проводиться прибирання двічі на день.

Програма

Ви відпочинете разом та насолодитесь різними спортивними та екстремальними станціями, найголовніше — відкриєте один про одного і про себе такі речі, які змінять Вас на завжди!

В планах: відпочинок, краєвиди, спільні ігри й екстрим, класне харчування і купа приємних плюшок. У Вас є крута нагода зблизитись зі своїми найдорожчими!

25 ФІШОК НАШОЇ БАЗИ:

На базі ЕЦ Карабін розташовані різні ігрові майданчики. Ми поділяємо їх на водні і наземні. Більшість цих станцій включено в програму кожного з наших таборів. На кожній станції завжди є досвідчений інструктор, який піклується про безпеку.

Ми створили оригінальні активності та ігрові майданчики, які розташовані по всій території бази, щоб вільний час кожна команда змогла провести в захоплюючій атмосфері:

  • Студія оригінальних ігор; тетербол; волейбольний квадрат; корнхол; disk golf; leader ball; футбол; волейбол; надводний батут; надводний килим; каяки; zip-line; ящики; cкеледром; eкстрим гойдалки; стрибок віри; луки; gaga ball; foosball; футбол в бочках; teambuilding; banan; водна таблетка; стрибки з вишки.

Харчування

На території бази є стаціонарна їдальня, харчування 5 разів на день (сніданок, обід, снек, вечеря, снек).

Безпека

Територія бази огороджена сітковим парканом та цілодобово охороняється.

Медичне обслуговування

Надаємо медичні страховки кожному учаснику!

Ціна

Ціни минулого сезону

Ціна - 2 500 грн/людина.

У програмі можлива зміна ДАТ!

Доставка дітей в табір

Ви добираєтеся до табору будь-яким зручним для Вас способом самостійно.

Поширені питання

ЧИ МОЖУ Я ПРОЖИВАТИ РАЗОМ ЗІ СВОЄЮ ДИТИНОЮ?

Так звісно, вся програма вікенду буде спрямована на те, щоб тато чим більше часу знаходився зі своїми дітьми. При цьому структура розташування у табору більш розрахована на групові табори, тому ми пропонуємо вам розселення у тентах, чи у дерев’яних будинках, для поціновувачів природи - похідні палатки.

ЧОГО Я НЕ ЗНАЮ? ЧОМУ НАВЧУСЬ?

Всі дискусії будуть інтенсивними та інтерактивними, не у форматі лекцій. Ми не просто дамо мотивації, а визначимо практичні та дієві речі які роблять чоловіка і тата - ефективним. 

ЯКЩО В МЕНЕ ДВОЄ ДІТЕЙ, ЧИ МОЖУ Я ВЗЯТИ ОБОХ, ЧИ Є ЯКІСЬ ОБМЕЖЕННЯ?

Ви можете взяти із собою більше однієї дитини, але програма буде побудована таким чином щоб ви змогли зосередитись над будуванням стосунків з вашою дитиною, кожною персонально, тому радимо не більше двох дітей.

ЯКЩО В НАС Є ВЛАСНИЙ ТЕНТ, ЧИ МОЖЕМО МИ ПРИЇХАТИ З НИМ, ЩОБ ПРОЖИВАТИ ЗІ СВОЄЮ ДИТИНОЮ У НЬОМУ?

Так, будь-ласка ви можете привезти власну палатку, ми з радістю надамо вам місце для розташування тенту.

 

Загальні питання про табір

Яка тривалість зміни в дитячому таборі Вікенд "Тато і діти" від екстрим-центру Карабін?

Тривалість зміни складає 3 дні. Деталi

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір Вікенд "Тато і діти" від екстрим-центру Карабін?

Табір приймає дітей 8 - 16 років. Деталi

УВАГА! Програма табору "Вікенд "Тато і діти" від екстрим-центру Карабін" вже не проводиться і перенесена в архів!

Подивіться інші табори цього організатора:

Сподобався табір? Поділися з друзями:

Відгуки Дитячий табір Вікенд "Тато і діти" від екстрим-центру Карабін

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 13:32:46