Дитячий табiр Quest Camp - Діти майбутнього (ВДНГ)

10
із 10
оцінка організатора

Україна\Київська область\Київ\Голосеевский район

Дорогі батьки! Уже з 15 червня ми запускаємо першу зміну нашого такого довгоочікуваного квест-кемпу «Діти майбутнього». Якщо ви шукаєте денний дитячий табір, який буде не тільки цікавим, але і корисним для вашої дитини, ви його знайшли!

Адреса:
Україна, Київ, ВДНГ, парк "Гойдалки"
Кількість місць:
30

Зміни та Ціни Дитячий табір Quest Camp - Діти майбутнього (ВДНГ)

Замовити путівку в Дитячий табір Quest Camp - Діти майбутнього (ВДНГ)

Літні канікули 2021


Вас можуть зацікавити такі табори

Прямі замовлення в табір без націнок

Опис Дитячий табір Quest Camp - Діти майбутнього (ВДНГ)

Про табір

Дорогі батьки! Уже з 15 червня ми запускаємо першу зміну нашого такого довгоочікуваного квест-кемпу «Діти майбутнього». Якщо ви шукаєте денний дитячий табір, який буде не тільки цікавим, але і корисним для вашої дитини, ви його знайшли!

Зараз, коли діти більше 2 місяців просиділи вдома, цілими днями граючи в комп'ютер і приставку, головна мета нашої команди - оздоровити кожну дитину після такого затяжного карантину.

Обидва наших дитячих табори розташовані в парку «Гойдалки» на ВДНГ і в Парку Партизанської слави в Києві. Це величезна територія з крутими гойдалками і безліччю активних розваг для дітей. Саме в цьому місці діти зможуть дійсно оздоровитися: вони братимуть участь в щоденних активних іграх, квестах і майстер-класах.

Розташування табору

Адреса: Україна, Київ, ВДНГ, парк "Гойдалки".

Програма

Ми знаємо: кожна дитина - унікальна і талановита. І головна мета нашого дитячого табору - розкрити здібності кожного, навчити працювати в команді, допомогти знайти нових друзів і в ігровій формі навчити креативного мислення і генерації крутих ідей.

У програмі квест-кемпу «Діти майбутнього»:

 • Квести на свіжому повітрі, де кожному учаснику потрібно проявити кмітливість, вирішити логічні завдання і запропонувати свої, нестандартні способи вирішення завдань, щоб швидше привести команду до перемоги;
 • Активні ігри та дитячі фізичні навантаження. А все для того, щоб наші діти росли здоровими, міцними і щоденне користування телефонами та приставками ніяк не впливало на їх організм;
 • Шоу-програми, тренінги та майстер-класи. Наші спеціальні гості проведуть круті майстер-класи в тематиці зміни, а дитячі коучі поділяться своїми корисними знаннями в формі активних ігор і вікторин.

Чи можна залишити дитину на другу зміну квест-кемпу «Діти майбутнього»? Або ж привезти його знову через час?

Звичайно можна! І навіть потрібно! Наша команда розробила 4 абсолютно різних тематики зміни, тому ви і ваша дитина зможете вибрати, на яку саме зміну залишатися.

Наші круті зміни в квест-кемпі "Діти майбутнього":

 • SUPERSTAR - розкриємо таланти і вміння кожної дитини;
 • Школа Блогерів - навчимо знімати круті челленджі і бути соціально активним;
 • Діти шпигунів - будемо розвивати логічне мислення та кмітливість;
 • Орел і решка. Перезавантаження - зробимо кругосвітню подорож по країнах і континентах, а також познайомимо дітей з культурою інших цивілізацій.

Режим роботи

Режим роботи:

 • з понеділка по п'ятницю;
 • з 9:00 до 18:00.

Харчування

Харчування 3-разове (2 полуденка + обід).

Ми, команда, яка хоче забезпечити дітям круті розваги, а батькам - реальну можливість не переживати через дрібниці. Тому і питання харчування беремо на себе. Кожен день зміни у нас буде 2 поживних полуденка з фруктами і молочними продуктами, і, звичайно ж, ситний обід, куди буде входити перше, друге і компот або чай (все, як в справжніх дитячих таборах).

Ціни і акції

Ціна зміни (5 днів) - 3 100 грн.

Ціна 1 дня - 800 грн.

Увага! Діє акція раннього бронювання. До 30.05 ціна зміни - 2 750 грн.

У вартість входить:

 • всі пункти програми;
 • харчування.

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Сподобався табір? Поділися з друзями:

Відгуки Дитячий табір Quest Camp - Діти майбутнього (ВДНГ)

Разом з цим табором шукають

Сторінка сформована 18:33:07