Дитячий табiр Questy Camp Осінь 2021

9,8
із 10
оцінка організатора

Україна\Київська область\Дзвінкове

Questy Camp - це не просто розважальний табір. Ми одна велика сім'я, яка намагається навчити дітей чогось корисного і нового. Жодна дитина не залишається без уваги і турботи кураторів.

Адреса:
Україна, Дзвінкове, вул. Нова, 32
Кількість місць:
42

Учасник подій

Kids Camp Forum 2019
2019

Зміни та ЦіниПрямі замовлення в табір без націнок

Вас можуть зацікавити такі табори

Опис Дитячий табір Questy Camp Осінь 2021

Про табір

Для повного розуміння формату табору потрібно знати "що таке квест?".

Квест - це завдання яке потрібно виконати за певний проміжок часу. Ми щодня стикаємося з різними квестами.

Отримати оцінку в школі, створити квартальний звіт, за півгодини приготувати сніданок для дітей і зібрати чоловіка на роботу і при цьому встигнути нафарбуватися. Ми навчимо дітей раціонально розподіляти час, щоб найбільш ефективно виконувати завдання. Для цього ми використовуємо понад 12 різних квестів. Проте програма не перетворюється тільки в рішення квестів, діти зможуть відпочити, навчитися чомусь новому на різних майстер-класах, знайти нових друзів і ще багато чого цікавого.

Новизна

Новий формат проведення дитячого табору, якого в Україні ви не знайдете. Quest Camp це не нудні дні, де діти не знають чим себе зайняти. Quest Camp це новий квест кожен день, після виконання якого ти отримуєш винагороду. Дитина отримує з ранку конверт з квестом і повинна знайти свою команду з таким же шифром. Безліч шансів знайти нових друзів і проявити себе як лідер.

Гарантія

Ми професіонали своєї справи, які створили не один дитячий проект. Ми знаємо чого хочуть діти ХХI століття. Ми гарантуємо, що дитина після нашого табору стане:

 • цілеспрямованою;
 • товариською;
 • буде правильно розподіляти свій час і сили;
 • почне проявляти лідерські якості.

Індивідуальний підхід

Дитина - це особистість. Ми вміємо розкривати таланти кожного. Наша програма розрахована на різні види діяльності (від творчості і акторської майстерності до футболу і басейну), щоб кожна дитина знайшла, щось для себе. Діти під цілодобовим наглядом нашої команди. Талант кожного не залишиться непоміченим.

Сімейна атмосфера

Для дитини важливо відчувати себе в безпеці і відчувати любов близьких. Ми намагаємося подарувати дітям затишок і сімейну атмосферу, щоб кожен хто до нас приїхав захотів повернутися назад. Будь-які проблеми чи непорозуміння вони зможуть обговорити з розуміючою його людиною. Ми вибудовуємо відносини з дітьми таким чином, щоб дитина полюбила кожного члена нашої команди, як близького друга.

Розташування табору

Адреса: Україна, Дзвінкове, вул. Нова, 32.

Комплекс 2017 року, складається з 14 котеджів, кожен з яких в нашому користуванні. Розташований в 30 км від Києва в сторону Фастова.

Територія та інфраструктура

Неподалік від Києва, в селі Дзвінкове, посеред мальовничого лісу, знаходиться екокомплекс «Перлина Дзвінкова». Тут діти повноцінно відпочинуть, оздоровляться, завдяки сосновому лісу і річці, що розташувалися недалеко, і залишать на пам'ять багато щасливих моментів! Вся територія еко-комплексу знаходиться під цілодобовою охороною, а парковка - обладнана системою відеоспостереження.

Розміщення дітей

Діти будуть жити в двоповерхових котеджах площею 93,3 м² метрів по 2 людини на поверсі і з особистим санвузлом на поверх.

Програма

В програмі:

 • Квести. Більше 12 захоплюючих і розвиваючих квестів (фото-квест, квест по локаціях, рольовий квест, шпигунські квести і навіть квест-кімнати). Всі квести ідеально підібрані під вікові категорії.
 • Рольова гра на весь день. Дитина на один день може стати актором фільму про Гаррі Поттера або ж відчує себе у світі хобітів. Незабутні емоції гарантовані.
 • Цікаві лекції на тему зміни. Тут не буде однотонної нудної інформації. Ми даємо дітям тільки те, що реально актуально сучасному підліткові.
 • Безліч настільних ігор. У нас величезна колекція настільних ігор на будь-який смак. Також авторська настільна гра QUESTY CAMP. На відпочинку дитина може зібрати друзів і провести цікаво час.
 • Активні ігри. Наші діти просто обожнюють цю частину програми. Сюди входять командні ігри, волейбол, футбол і ще безліч табірних ігор.
 • Творчі майстер-класи. Ми любимо робити з дітьми щось корисне і вчити чомусь новому. Планувати час за допомогою планера або ж переробляти старий одяг.
 • Ігрова англійська. Всі діти спочатку проходять тест на визначення рівня мови. Далі ми розподіляємо їх на команди для комфортного вивчення мови.
 • Акторська майстерність. На уроках акторської майстерності і акторської імпровізації, крім моря веселощів діти отримають корисні для життя навички.

 

Теми осінньої зміни 2021:

 • Як розуміти свої емоції.
 • Що таке смуток.
 • Чи існує осіння хандра.
 • Як справлятися, якщо весь час відчуваєш смуток.

Харчування

Для дітей ми підготували смачне, ресторанне 4-разове харчування. На екокухні тільки екологічно чисті і перевірені продукти. Їжа буде вабити не тільки своїм запахом, але і вишуканим видом. Будь-яке побажання батьків і дітей буде враховуватися.

При алергії або ж певної дієти для дитини буде розроблено спеціальне меню.

Безпека і медичне обслуговування

Наш табір надасть всі можливі заходи безпеки для дітей.

Медсестра буде контролювати всі довідки при заїзді і вимірювати температуру. Також вона знаходиться на базі, разом з дітьми 24/7.

Двічі на день проходить медичний обхід. Весь персонал з медичними книжками і працює тільки при хорошому самопочутті. На базі будуть антисептики і мило для користування дітьми.

Всі куратори будуть стежити, щоб діти користувалися антисептичними засобами.

Ціни і акції

Ціни минулого сезону

Ціна - 10 500 грн.

Уваги! Діє акція раннього бронювання:

 • ціна до 09.10.21 - 9 500 грн;
 • ціна з 10.10.21 до 20.10.21 - 10 000 грн;
 • ціна з 21.10.21 по 24.10.21 - 10 500 грн.

Знижки:

 • 5% постійним клієнтам;
 • 5% "приведи друга";
 • 5% другій дитині з однієї сім'ї.

Доставка дітей в табір

Доставка дітей в табір здійснюється самостійно.

Перелік необхідних документів

Перелік необхідних документів:

 • копія паспорта одного з батьків;
 • свідоцтво про народження дитини;
 • довідка про стан здоров'я дитини 079 / о (береться за 3 дні до заїзду);
 • копія щеплень або ж заява від батьків, що дитина без щеплень.

Загальні питання про табір

Яка тривалість зміни в дитячому таборі Questy Camp Осінь 2021?

Тривалість зміни складає 7 днів. Деталi

Де знайти відгуки про дитячий табір Questy Camp Осінь 2021?

Батьки оцінили табір на 10 з 10. Усі оцінки можете подивитися тут

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір Questy Camp Осінь 2021?

Табір приймає дітей 8 - 16 років. Деталi

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Сподобався табір? Поділися з друзями:

Відгуки Дитячий табір Questy Camp Осінь 2021

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Схожі табори

Сторінка сформована 04:39:47