Організатор табору може проводити кілька таборів. Це середня оцінка по всіх таборах організатора

Дитячий табiр Салют (Кирилівка)

 
9,1
із 10
оцінка організатора

Україна\Запорізька область\Кирилівка\Дитячий табір Салют (Кирилівка)

Літній дитячий табір «Салют» - це дивовижний острівець дитинства і мрії, це особливе місце, де дитина може цікаво, весело і з користю провести свої канікули. Це - новий образ життя, життя в дитячому колективі поза сім'єю і домом, поза звичайною атмосфери. Літо, сонце, свіже повітря, гарний настрій і море позитивних емоцій - все це забезпечує хороший відпочинок.

Адреса:
Україна, Кирилівка, вул. Коса Пересип 134
Кількість місць:
260

Учасник подій

Kids Camp Forum 2020
2020
Лелека 2019
2019
Kids Camp Forum 2019
2019
Лелека 2018 - Осінній збір людей літа
2018
Лелека 2017
2017

Зміни та Ціни Дитячий табір Салют (Кирилівка)

Замовити путівку в Дитячий табір Салют (Кирилівка)

Літні канікули 2020

1 зміна
01.07.20 - 19.07.20
(19 днів)
11 000 грн
2 зміна
22.07.20 - 09.08.20
(19 днів)
11 000 грн
3 зміна
12.08.20 - 30.08.20
(19 днів)
10 000 грн
Прямі замовлення в табір без націнок
Мої переваги

Опис Дитячий табір Салют (Кирилівка)

Про табір

Літній дитячий табір «Салют» - це дивовижний острівець дитинства і мрії; це особливе місце, де дитина може цікаво, весело і з користю провести свої канікули. Це - новий образ життя, життя в дитячому колективі поза сім'єю і домом, поза звичайною атмосферою. Літо, сонце, свіже повітря, гарний настрій і море позитивних емоцій - все це забезпечує хороший відпочинок.

Відпочинок матері з дитиною

У таборі «Салют» у батьків є прекрасна можливість відпочити зі своїми дітьми. Для дітей забезпечена вечірня програма: проведення культурно-масових заходів та дискотека.

Розташування табору

Адреса: Запорізька область, Якимівський район, смт. Кирилівка, вул. Коса Пересип 134 - АТ "Салют".

Інфраструктура

Пляж, на якому діти проводять багато часу, оснащений великими навісами від сонця і кабінками для перевдягання. Біля входу на пісочний берег знаходиться літній душ.

Незважаючи на те, що табір розташований біля моря, його територію прикрашають різні зелені насадження: стрункі дерева, декоративні чагарники й красиві літні квіти.

Ми створили всі умови для чудового відпочинку ваших дітей!

Пляж обладнаний тіньовими навісами, роздягальнями, медичним і рятувальним постами. Територія - це паркова зона, озеленена деревами, декоративними кущами і квітковими клумбами. Тут є абсолютно все для відпочинку матері і дитини.

Розміщення дітей

Для комфортного відпочинку дітей призначені 2-поверхові цегляні корпуси з 4-5-місними кімнатами. У кожного загону на поверсі є своя ігрова кімната, в якій можна провести вільний час і подивитися телевізор.

Програма

Кожен день в таборі «Салют» - це захоплююча пригода і 100% DRIVE!

Досвідчені вожаті та вихователі займають дітей протягом дня рухливими іграми, конкурсами, веселими змаганнями. Вечірня програма відрізняється яскравістю, розмаїттям, професійною постановкою унікальних сценаріїв. Всі вожаті мають хореографічну і танцювальну підготовку, що робить шоу незабутніми видовищами високого рівня.

Діти беруть участь в конкурсах:

 • «Зірки Салюта»;
 • «Стара казка, та на новий лад»;
 • «КВН»;
 • «Два кораблі»;
 • «Стартінейджер»;
 • «Ярмарок»;
 • «Нептун» і багато інших.

Справжнім шедевром конкурсної програми є феєричне шоу «Міс і Містер Салют», в якому справжні леді та джентльмени борються за право називатися най-най.

Всі заходи, конкурси, шоу та вистави оновлюються щороку, костюми та акторська майстерність вожатих роблять свята незабутніми для дітей і вони приїжджають в «Салют» знову і знову.

Гуртки та студії.

Одне з основних завдань дитячого табору «Салют» - допомогти розкрити і розвинути в кожному з дітей таланти і вміння. Для цього працюють різноманітні гуртки та студії:

 • студія творчого розвитку «Очманілі ручки», де хлопці та дівчата роблять сувеніри і підробки;
 • студія вокалу;
 • модельне агенство;
 • хореографічна студія.

Діти можуть відвідати бібліотеку, де велика різноманітність дитячої та класичної літератури або провести час в кінозалі, переглядаючи захоплюючі кіноновинки або трансляції світових матчів по супутнику.

Спорт:

 • У таборі добре поставлена ​​робота сектора фізкультури і спорту. Кожна зміна починається з відкриття «Олімпіади» і дух спортивних змагань проноситься хлопцями та дівчатами до закриття. Спорт це здоров'я!

На території розташовано безліч спортивних майданчиків, на яких діти мають можливість активно проводити час і брати участь в змаганнях:

 • футбольне;
 • волейбольне;
 • баскетбольне поле;
 • тенісні столи;
 • різні турніки для спорту і розваги одні з улюблених місць проведення часу.

Протягом всього відпочинку, інструктори зі спорту проводять змагання між загонами і окремими спортсменами, що допомагає згуртувати колектив, визначити лідерів і розвивати командний дух.

Щоб відпочинок вдався, необхідно, щоб кожна дитина була залучений в життя табору. Для цього в «Салюті» працює дружний і професійний колектив.

Вожатський склад:

 • Найвідповідальніший і найважливіший працівник в таборі - це вожатий! «Салют» пишається своїм вожатським складом. Це молоді, активні, веселі і талановиті хлопці та дівчата, які стають справжніми авторитетами і друзями для дітей.

Наш вожатий - це артист і спортсмен, психолог і трохи дитина, чоловік, який завжди поруч з дітьми, але водночас трохи попереду. Вожаті творять разом з дітьми, і це розвиває дитину, допомагає йому повірити в свої сили, відчути свій успіх.

Харчування

У таборі «Салют» організовано 5-разове харчування у великій і світлій їдальні на 300 посадочних місць. Була введена в експлуатацію лінія роздачі харчування, яка зроблена за типом «шведського столу». Нововведення дітям дуже сподобалося, адже тепер враховуються їх особисті переваги.

Переваги «шведського столу» в тому, що збільшується асортимент пропонованих страв. На кожному прийомі їжі подається велика різноманітність овочів, фруктів, м'ясних і рибних страв, молочної продукції, гарнірів і багато іншого.

Лінія роздачі харчування зроблена так, що всі страви розташовуються в правильній послідовності, і відпочиваючий дитина робить вибір, починаючи з перших страв і закінчуючи солодощами і напоями.

Безпека

Охорона і супровід дітей входить у вартість путівки.

Медичне обслуговування

З дітьми працюють тільки досвідчені фахівці, які завжди йдуть назустріч хлопцям і допомагають в будь-якій ситуації.

Щоб відпочивальники діти завжди були здоровими, правильно харчувалися і дотримувалися правил гігієни, стежать досвідчені лікарі - педіатри та медичні сестри, які з року в рік приїжджають в дитячий центр.

У медпункті знаходиться все необхідне обладнання і медикаменти, для того, щоб надати першу і невідкладну допомогу. Медичний персонал присутній в їдальні на кожному прийомі їжі і стежить за тим, щоб всі продукти були свіжими і дотримувалася рецептура приготування страв.

А допомогти розібратися в собі і обійти стороною всі конфліктні ситуації допомагає досвідчений психолог.

Ціна

Ціна путівки (19 днів) - від 10 000 грн.

У вартість включено:

 • 5-разове харчування;
 • розміщення;
 • страхування;
 • екскурсія;
 • охорона.

Доставка дітей в табір

Батьки доставляють дітей самостійно.

Список необхідних документів

Необхідні документи:

 • медична довідка;
 • довідка дільничного лікаря про епідемічний стан;
 • копія довідки про щеплення.
 

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Замовити путівку в "Дитячий табір Салют (Кирилівка)"

Відгуки Дитячий табір Салют (Кирилівка)

Разом з цим табором шукають

Сторінка сформована 04:21:44