Дитячий табiр Скандинавія + Німеччина Осінь 2019

9,0
із 10
оцінка організатора

Швеція\Стокгольм

Пропонуємо Вам провести незабутні канікули в Скандинавії і Німеччини. Вас чекає маса міст, круїз по Балтійському і Північним морями, палац Фредеріксборг, парк Тіволі і багато іншого.

Адреса:
Швеція, Стокгольм,

Учасник подій

Kids Camp Fest 2018
2018
Kids Camp Fest 2017
2017
Kids Camp Fest 2016
2016
ProCamp 2016
2016
Kids Camp Fest 2015
2015

Зміни та ЦіниПрямі замовлення в табір без націнок

Опис Дитячий табір Скандинавія + Німеччина Осінь 2019

Про табір

Пропонуємо Вам провести незабутні канікули в Німеччині. Вас чекає столиця Берлін, місто палаців і парків Потсдам, столиця Саксонії Дрезден, замок Моріцбург, Мейсенський готичний собор та інші цікаві місця Німеччини.

Дана програма є екскурсійної!

Розташування табору

Маршрут: Круїз по Балтійському і Північному морях - Київ - Рига - Юрмала * - Стокгольм - Музей корабля Васа * - Копенгаген - Палац Фредеріксборг * - Круїз в Осло - Музеї кораблів Фрам і Кон-Тікі * - Парк Тіволі * - Росток - Берлін * - Київ.

Розміщення дітей

Розміщення в 2-місному готелі по маршруту і 4-місній каюті (можливо, інше розміщення).

Програма

1 день. Виїзд з Києва автобусом до Вільнюса з Південного терміналу ж \ д вокзалу в 07:00. Приїзд в Вільнюс. Розміщення в готелі.

2 день. Сніданок у готелі. Оглядова екскурсія по місту Вільнюс: Столиця Литовської Республіки розташована в мальовничій долині на злитті річок Неріс і Вільно. Ви побачите Гору Трьох Хрестів, Кафедральний собор, зведений на легендарному місці, де оспівували язичницьких богів і де був заснований Вільнюс в 1323 р, прилеглий до нього Замок і вежу Гедімінаса, перлину готичної архітектури - елегантну церкву Св.Анни (16 століття), Бернардинський собор і монастир францисканців, Університет - найстаріший в Прибалтиці і Східній Європі, заснований в 1579 році, палац Президента, ворота Зорі (Гостра брама) з чудотворною іконою Діви Марії (14 століття) і безліч інших об'єктів. Під час екскурсії по вузьких, пішохідних вуличках Старого міста Ви оглянете міську Ратушу, фрагменти кріпосної стіни (16 століття), а також будівлі в стилі бароко, домінуючі в Старому Вільнюсі. Переїзд в Ригу. 16:00: посадка на пором TALLINK "ISABELLE". О 17:30 - відправлення в Стокгольм. Розміщення в каютах. Ніч на поромі. Музична програма на борту. Працюють магазини безмитної торгівлі. Вечеря шведський стіл.

3 день. Сніданок на борту шведський стіл. 10:30 Прибуття в Стокгольм (обслуговування в Стокгольмі 25 євро). Оглядова екскурсія по Стокгольму, що стоїть на чотирнадцяти з'єднаних мостами островах. Ви побачите Королівський палац, Драматичний театр, Ратушу (106-ти метрова вежа Ратуші стала справжнім символом міста), Кафедральний собор, вежу Какнес (155-метрова телевежа), Будинок Концертів (де проходить вручення Нобелівських премій), діловий квартал Сіті. Пішохідна прогулянка в Старе місто, під час якої Ви пройдетеся по середньовічних вуличках Гамла Стан, побуваєте на самій вузькій вуличці міста і дізнаєтеся на даху якого будинку жив Карлсон, побачите найменшу статую Стокгольма - «Йернпойкен» або «Дитину що сидить», пройдетеся по довгій західних та східних вулицях, де колись вирувала середньовічна торгівля, і дізнаєтеся, що таке Залізна Площа. Вільний час в місті для покупок. Додатково пропонуємо відвідати: Найвідоміший шведський музей Корабля "ВАСА". Музей побудований навколо піднятого з дна моря флагманського фрегата Густава II Адольфа, який затонув в 17 столітті, тільки спустившись на воду. 333 року корабель пролежав у воді, тепер відреставрований красується на музейному острові Стокгольма. Не пропустіть шанс поглянути на шедевр середньовічного кораблебудування в період Шведського панування на Балтиці! (трансфер, вхідний квиток і екскурсія 30 євро дор / 20 діти). Відвідування Музею Казок Астрід Ліндгрен «Юнибакен» (22 євро) - повернутися в дитинство, покататися на казковому потязі, зануритися в чарівну атмосферу казкового світу шведської письменниці все це можливо саме тут. Під час відвідування музею, ви зможете побувати в гостях у Карлсона, побувати на фермі, де проживала Пеппі Довга панчоха. Крім цього, ви побачите ще безліч інсталяцій по захоплюючим історіям Лінгред і зможете відчути себе частиною цього світу. Переїзд на нічліг в Данію.

4 день. Сніданок в готелі, виселення. Переїзд в Копенгаген. Проїзд по Ересуннскій мосту (доп. Оплата). При бажанні групи можливість проїхати по унікальному Ересуннському мосту між Данією і Швецією, що не має аналогів в світі. Поєднаний міст-тунель, що включає двухпутну залізницю і чотириполосну автомагістраль через протоку Ересунн. Це найдовша поєднана дорога і залізничний міст в Європі, що з'єднують столицю Данії Копенгаген і шведське місто Мальме. Велика оглядова екскурсія по Копенганену: бульвар Г.Х. Андерсена, Ратуша і Ратушна Площа, Парк атракціонів Тіволі, Русалочка, Фортеця Кастелет, Парк Черчілля, Англіканська Церква, Фонтан Гефіон, Палаци Амалиенборг, Мармуровий Собор, Нова Опера, Вулиця приватних палаців XVIII - XX століть, Палац Кристиансборг - датський парламент Фолькетинг, Біржа Крістіана IV, Нюхавн, палац Шарлотенборг, Королівський Театр. Поїздка до красивого Замку Фредериксборг (30 євро + вхідний квиток) - ренесансному палацу 17 століття з фонтаном Нептуна, двірцевою церквою 12 століття, англійським парком, Великим і Малим Лицарськими залами, картинною галереєю XVII-XX століть, кошти на збори і підтримку якої до сих пір виділяються з фонду Карлсберг. 15:30 - посадка на пором «DFDS SEAWAYS», 16:30 - відправлення в круїз в Осло. Розміщення в каютах. Вечеря шведський стіл. Музично - розважальна програма на борту до ранку. Працюють магазини безмитної торгівлі.

5 день. Сніданок на поромі. 9:45 - прибуття в Осло. Екскурсія по центру Осло (20 євро): Ратуша, проспект Карла Йохана, Королівський Палац, Кафедральний Собор, Університет, Парламент - Стортинг, старовинні квартали Осло, пам'ятник Крістіану IV, рукавичка Крістіана, фортеця Акерсхюс, набережна Аккер Брюгге, Нобелівський Центр, Опера Осло, поїздка в парк скульптур Густава Вігеланда. Відвідування знаменитих норвезьких музеїв (30 євро дор / 20 євро діти включаючи вхідні квитки в 2 музеї) Музей Полярного Корабля Фрідтефа Нансена і Руаля Амундсена «Фрам» і Музей Тура Хеєрдал «Кон-Тікі» з солом'яним плотом «РА II». Ви зможете доторкнутися до великих судах норвезьких полярників і навіть зайти на борт Фрама. У музеях представлена велика колекція знахідок і речей з експедицій на Північний і Південний полюси в супроводі відео та аудіо презентацій. Вільний час в Осло. Ви зможете придбати знаменитий норвезький коричневий карамельний сир. О 15:30 - посадка на пором «DFDS SEAWAYS» 16:30 - відправлення в круїз в Копенгаген. Вечеря шведський стіл. Музично-розважальна програма на борту. Працюють магазини безмитної торгівлі.

6 день. Сніданок на борту. 09:30 - Прибуття порома в Копенгаген. Пропонуємо відвідати Парк Тіволі в Копенгагені (вход.біл. 20 євро + атракціони). Парк Тіволі в Копенгагені це парк розваг і відпочинку в самому центрі столиці Данії. На 8 гектарах самого старовинного і популярного парку Європи ви знайдете атракціони на будь-який смак: від самих екстремальних і лоскочуть нерви до нешкідливих і веселих. Американські гірки, польоти в космос разом з драконами, експрес-поїзд з непередбачуваними віражами, а також атракціон-подорож по підземному світу загадкових істоти. Це - мала частина величезного парку розваги Tivoli. Відправлення на Південь Данії, паром в Німеччину. Шляхова інформація про Ганзейського минулому Північної Німеччини і про місто Росток. Ночівля в готелі.

7 день. Сніданок в готелі. Оглядова екскурсія по Берліну (20 євро дор / 15 діти): Рейхстаг, Пам'ятник жертвам Голокосту, Тріумфальна колона, Бранденбурзькі ворота, Паризька площа, Жандармська площа, Державна опера, Площа Бебеля, Гумбольт Університет, Німецький історичний музей, Берлінський собор, Собор св. Ядвіги, Червона ратуша, Квартал св. Миколи. Вільний час. Виїзд до Польщі, поселення в готель.

8 день. Сніданок. Виїзд на кордон. Прибуття до Києва після 23.00.

Харчування

Харчування 2-разове (сніданок, вечеря).

Харчування на борту за бажанням:

Рига - Стокгольм:

 • вечеря шведський стіл - 40 євро, діти до 17 років 19 євро;
 • сніданок шведський стіл 20 євро, діти до 17 років 10 євро;

Копенгаген - Осло (і назад):

 • вечеря 45 євро, діти до 11 років 22 євро;
 • сніданок 20 євро, діти до 11 років 10 євро.

Ціни і акції

Вартість туру - 395 євро + залізн..

У вартість туру входить:

 • розміщення 2-місць в готелі;
 • 4-місць - в каюті (можливо, інше розміщення);
 • екскурсійне і автобусне обслуговування по програмі;
 • медична страховка 30 000 євро.

Додатково оплачується:

Харчування на борту за бажанням:

Рига - Стокгольм

 • вечеря шведський стіл - 40 євро, діти до 17 років 19 євро;
 • сніданок шведський стіл: 20 євро, діти до 17 років 10 євро;

Копенгаген - Осло (і назад):

 • вечеря: 45 євро, діти до 11 років 22 євро;
 • сніданок: 20 євро, діти до 11 років: 10 євро.

Трансфер

Трансфер організований з супроводом працівників табору.

Автобусний трансфер Київ - Вільнюс - Київ, входить у вартість.

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Сподобався табір? Поділися з друзями:

Відгуки Дитячий табір Скандинавія + Німеччина Осінь 2019

Інші табори організатора

Сторінка сформована 19:10:42
;