Дитячий табiр Start Now! Школа бізнесу та розвитку для підлітків Зима 2019

9,3
із 10
оцінка організатора

Україна\Київська область\Київ\Шевченківський район\Дитячий табір Start Now! Школа бізнесу та розвитку для підлітків Зима 2019

Зимовий міський табір Start Now! Канікули в школі Start Now - час пізнавати нове, знайомитися з однодумцями, відкривати в собі приховані або сплячі здатності. Як завжди, чекаємо до себе яскравих, захоплених підлітків з різноманітними інтересами. Ми знаємо, що у нас вони знайдуть СВОЮ програму, СВОЇХ викладачів і СВОЇХ друзів.

Адреса:
Україна, Київ, бульвар Тараса Шевченка, 36Б.

Зміни та Ціни Дитячий табір Start Now! Школа бізнесу та розвитку для підлітків Зима 2019

Замовити путівку в Дитячий табір Start Now! Школа бізнесу та розвитку для підлітків Зима 2019

Зимові канікули 2020


Прямі замовлення в табір без націнок
Мої переваги

Опис Дитячий табір Start Now! Школа бізнесу та розвитку для підлітків Зима 2019

Про табір

Зимовий міський табір Start Now! Канікули в школі Start Now - час пізнавати нове, знайомитися з однодумцями, відкривати в собі приховані або сплячі здатності. Як завжди, чекаємо до себе яскравих, захоплених підлітків з різноманітними інтересами. Ми знаємо, що у нас вони знайдуть СВОЮ програму, СВОЇХ викладачів і СВОЇХ друзів.

Що особливого в нашому таборі:

 • Філософія Школи: ми поважаємо в кожному підлітку його унікальну особистість;
 • Широкий вибір програм для підлітків різного віку, з різними інтересами;
 • Творчий склад викладачів-практиків, готових шукати істину разом з підлітками;
 • Методика проведення занять, яка дає можливість кожному розкритися і розвинути важливі навички софт скилу;
 • Зручне місце проведення занять в центрі Києва, недалеко від метро.

Наш зимовий міський табір зустрічає підлітків вже шість років!

На заняттях ми вчимося спілкуватися і будувати відносини в групі, Вчимося поважати себе та інших, Тренируемо впевненість.

Програма будується на іграх, практичних вправах та психологічних арт-техніках, які допоможуть підліткам усвідомити свої сильні сторони, зрозуміти, що відрізняє їх від інших і чому це цінно.

Розташування табору

 • Адреса: Школа Start Now (Київ, бульвар Шевченка, 36Б, вхід з вул. М. Коцюбинського, 12, метро Університет).

Програма

Запрошуємо на наші програми:

З 24 по 28 грудня 2018 року.

 

Я - унікальний. Діти з 10 до 12 років. Час проведення програми: 10:00-14:00.

Я - УНІКАЛЬНИЙ. Вчимося спілкуватися, поважати себе та інших, тренуємо впевненість. Програма будується на іграх, практичних вправах та психологічних арт-техніках, які допоможуть підліткам усвідомити свої сильні сторони, зрозуміти, що відрізняє їх від інших і чому це цінно.

Цей корисний і дуже веселий тренінг ведуть психологи Дарина Аітова і Юлія Дробчак.

Програма:

 • Знайомство. Вчимося представляти себе групі. Створюємо колаж;
 • Емоції і почуття. За допомогою малюнка досліджуємо почуття, які важко висловити словами. Шукаємо, як їх висловлювати безпечно;
 • Говоримо про соціальні ролі, які ми граємо. Створюємо маски і програємо життєві ситуації на імпровізованій «сцені»;
 • Робота з картинками і фотографіями. Аналізуємо, як наш щоденний вибір впливає на наше сприйняття світу. Відшукаємо свій ресурс;
 • Обговорюємо індивідуальні особливості кожного, які складають його унікальність. Гра «Експерти».

 

Вчимося вести дебати. Діти з 13 до 17 років. Час проведення програми: 14:30-18:30.

Вчимося вести дебати з Сергієм Русаковим.

Дебатний тренінг - це прекрасна можливість розвитку ораторської майтерності та інших навичок майбутнього: командній взаємодії, умінню вести переговори, гнучкості розуму, креативності, вмінню пошуку і фільтрації інформації та ін.!

Протягом програми учасники тренінгу оволодіють основами публічного виступу, дізнаються кращі способи зрозумілого і аргументованого обміну думками, навчаться мистецтву дебатів.

Основою занять стануть різні формати освітніх дебатів:

 • Формат Карла Поппера;
 • Менеджер-формат;
 • Парламентські дебати;
 • Формат Лінкольна-Дугласа;
 • Модель ООН.

Дебатний тренінг - це не тільки гарячі дебати і створення власного стилю публічного виступу. Тренінг спрямований на розвиток комунікативних навичок і критичного мислення підлітків.Під час занять учасники програми навчаться грамотно відстоювати свою позицію на значущі сучасні теми.

 

Акторський тренінг. Діти з 13 до 17 років. Час проведіння програми: 14:30-18:30.

Акторський тренінг: розвиваємо креативність і емпатію з Олексієм Дорічевскім.

Креативний або творчий, нестандартний підхід до вирішення завдань знаходиться в п'ятірці навичок, які потрібно розвивати зараз, щоб стати успішним у майбутньому. Кожна дитина неймовірно креативна. Іноді для прояву або розвитку творчих здібностей потрібен якийсь додатковий поштовх. Ми пропонуємо спробувати для цієї мети Акторський тренінг. Техніки, використовувані в акторській професії, орієнтовані на дослідження свого «я» і простору навколо.

Для розширення власних можливостей ми на 5 днів відкладаємо всі допоміжні пристрої і вивчаємо, що ми можемо самі. Досліджуємо кордони нашого креативу, нашого розуміння. Цей досвід дозволить підлітку стати впевненіше і повірити в свої сили. Це можливість цікаво провести час і розкрити свою творчу натуру.

Програма:

День 1.

 • Знайомство - командні ігри та вправи на довіру. Що таке емпатія? - Спілкування і вправи на розвиток чуйності. Як правильно слухати музику?

День 2.

 • Розминка. Акторські етюди як засіб спілкування. Відео приклади: як ми вибираємо людей по аромату?

День 3.

 • Розминка. Вправи на розвиток контакту. Як це впливає на сприйняття інформації, як можна прискорити розуміння інформації в кілька разів?

День 4.

 • Розминка. Парні акторські етюди.Театр як засіб суспільної коммунікаціі. Вправа на роботу з Кількома завданнями одночасно. Відео приклади.

День 5.

 • Розминка. Вправи для спілкування. Експлуатація свого тіла або розвиток? Ігри на командне взаємодію. Виступи учасників тренінгу.

З 2 по 6 січня 2019 року.

 

Я і всі-всі-всі. Діти з 10 до 12 років. Час проведення програми 10:00-14:00. Школа Start Now.

Я і всі-всі-всі.

Розвиваємо навички спілкування та впевненої поведінки

Хто такий Я, що мене відрізняє і об'єднує з тими, хто навколо? Ці непрості питання починають хвилювати дітей, яким 10-12 років.Відносини з однолітками стають для них особливо важливими, підлітки хочуть бути прийнятими в колективі і завоювати своє місце в ньому.

Наша програма допоможе розібратися у власних і чужих почуттях, навчатиме розуміти і приймати себе і оточуючих, взаємодіяти, співпрацювати, дружити. Психологічні ігри, командний квест - інструменти, які роблять програму не тільки корисною, а й дуже живою і веселою.

Підлітки будуть вчитися виступати перед аудиторією, представляти себе, знаходити кошти власної виразності, імпровізуваті. Вони спробують себе у командній роботі, будуть вчитися домовлятися, приймати спільні рішення і нести відповідальність.

Програму веде психолог Дар'я Аітова.

План занять:

День 1.

 • Знайомство. Вчимося уявити себе групі.Самі створюємо правила. Особистість і індівідуальність. В чому моя унікальність?

День 2.

 • Наші емоції і почуття.Які емоції і почуття є для нас провідними. Як ми їх висловлюємо. Чому важливо розуміти свої і чужі почуття?

День 3.

 • Спілкування вербальне і невербальне. Вчимося розуміти співрозмовника без слів. Засоби акторської віразності. Як народжується наша впевненість в собі?

День 4.

 • Хто такий справжній друг? Створюємо портрет одного. Вчимося дружити.

День 5.

 • Почуття команди. Вчимося поєднувати і співпрацювати. Створюємо казку.

 

Фото і дизайн. Вік учасників: 13-17 років. Старт: 2 січня. Фініш: 6 січня. Час: 10:00-14:00.

Фото і дизайн, створюємо фотокалендар з Сергієм Хандусенко

Новорічні свята - саме час оцінити досягнення, проаналізувати досвід і перегорнути сторінку календаря... Що, нема чого листі. Не біда, адже саме виготовленням добротного двенадцатістранічного календаря ми і займемося на курсі фото / дизайн.

Обговорення, робота в команді, підбір персонажів, фотозйомка, дизайн - все, як і повинно бути в продакшн-студії. До речі, ідея вже є, чекає тільки ваших рук і талантів. Бросаємо Рембрандта, Аведона, Уорхола в загальний котел, додаємо дрібку Станіславського і ось уже все кипить на нашій фото-кухне. Яким виявиться результат - інтрига.

Вчити і направляти майбутніх творців буде Сергій Хандусенко, професійний фотограф і досвідчений дизайнер - людина дуже творча і захоплена.

Програма:

День 1.

 • Знайомство. Брейнсторм. Народження ідеї.

День 2.

 • Тренуємося в зйомці предметів і людей.

День 3.

 • Починаємо створювати командний проект - Фотокалендарь.

День 4.

 • Робота з фоторедакторами.

День 5.

 • Завершення фотопроекту.

 

Журналістика та відеоблогінг. Вік учасників: 12-15 років. Старт: 2 січня. Фініш: 6 січня. Час: 10:00-14:00.

Журналістика та відеоблогінг з Ольгою Чайко.

Багато підлітків сьогодні знімають сюжети на свій телефон, щоб поділитися новинами зі своїми друзямі.Деякі навіть мають свої власні канали на Ютьюбі.Чи може це захоплення допомогти опанувати корисні навички?

Наш курс - про сучасну журналістику і журналістику майбутнього. Буде цікавий всім, хто мріє про цю професію, хто любить створювати сюжети і знімати, у кого є бажання отримати кілька цінних уроків від справжніх професіоналів.

Наші студенти будуть писати сценарії, знімати, дізнаються професійні секрети відеозйомки і монтажу.Юні журналісти розвивають творчі здібності, вміння висловлювати свої думки, впевненіше триматися перед камерою, навчаться працювати в команді і знаходити спільні рішення.А ще побувають на екскурсії на каналі ICTV.

День 1

А) Що таке сучасна журналістика?

 • Знайомство - розповідаємо про себе і очікування від курсу;
 • Вчимося брати інтервью. Як правильно поставити запитання? Як розговорити людину.

Б) Які можливості дає нам мобільний телефон і сучасні засоби комунікації?

 • Вчимося правильно знімати, записувати звук, дізнаємося, які програми використовувати, розкриємо професійні таємниці мобільних журналістів.

День 2

Монтаж.

 • Ми дізнаємося, як можна редагувати відео на маленькому екрані, які програми використовувати для того, які правила існують;
 • Також спробуємо монтувати за всіма правилами - на комп'ютері;
 • В результаті - кожен зробить свій перший ролик прямо на телефоні або планшеті.Також на занятті спробуємо використовувати соцмережі як журналістський інструмент.

День 3

Пряме включення.

 • Ми дізнаємося як вести себе в кадрі, що можна робити, а чого уникати. Як ви виглядати в кадрі - макіяж, одяг, зачіска;
 • Кожен отримає шанс стати «зіркою» аудиторії;
 • Обов'язково перевірте - чи встановлений у вас Скайп.

День 4

Пишемо матеріал.

 • Майбутнє - за прямими включеннями, але писати тексти - основа роботи журналіста. Як зробити його цікавим? Золоті правила журналістики;
 • Побудова телевізійного пропозиції. Вчимося начитувати матеріал;
 • Паралельно ми робимо свій міні-фільм про те, як проходив курс.

День 5

А) Пишемо сценарій.

 • Розробляємо сценарій і визначаємося, що нам потрібно для його реалізації;
 • Виходимо "в поле", знімаємо, пишемо текст, начитує і монтуємо.

Б) Презентація свого міні-фільму про те, як проходив курс. Обговорення. Питання - відповіді.

 

Маркетинг, реклама, PR. Вік учасників: 13-17 років. Старт: 2 січня. Фініш: 6 января.Время: 10:00-14:00.

Маркетинг і PR: опановуємо основи бізнеса з Сергієм Дарда.

Програма для підлітків, які мріють пов'язати своє майбутнє зі світом бізнесу, хочуть спробувати себе в цій сфері, а також для тих, хто хоче ближче познайомитися з поняттями, які у всіх на слуху, щоб краще розуміти, що відбувається навколо.

Ми розглянемо, що таке маркетинг, як і де він використовується на прикладі відомих брендів і на прикладах з нашого життя.

Підлітки будуть придумувати свої бренди і планувати їх запуск, створювати рекламу, проводити маркетингові дослідження і прес-конференціі.На кожному занятті діти будуть розвивати навички презентації та публічного виступу, вчитися вести переговори і влаштовувати мозковий штурм, працюватимуть в команді, брати на себе відповідальність, розвивати лідерські якості.

Наша програма не тільки дає нову інформацію, але також дозволяє дітям відчути свій творчий потенціал, стати більш впевненими в собі людьми, знайти нові цілі в житті.

Програма:

День 1

 • Що таке маркетинг і кому він потрібен?;
 • Потреби і цільова група;
 • Сегментація і сегменти;
 • Формула 4Р і 7Р;
 • Генеруємо свої бізнес-ідеі.Учімся презентувати їх і виступати перед аудиторією.

День 2

Продукт: відрізняйся або помри! (Позиціонування та диференціювання).

 • Місце: канали продажу;
 • Просування: реклама та ін., канали комунікації;
 • Головна модель реклами;
 • Розробляємо маркетинг-мікс для продуктів.

День 3

Ціна продукту.

 • Розробляємо ціну;
 • Як грамотно продавати? Мистецтво вести переговори;
 • Проводимо переговорні поєдинки.

День 4

Що таке бренд?

 • Маркетингові дослідження - що це, навіщо і як їх проводять? Тестуємо продукт. Організуємо опитування.

День 5

Що таке PR і для чого він потрібен? Організуємо прес-конференцію.

Як успішно подолати кризу? Граємо в кризу, виходимо з неї методами PR.

 

Ораторський тренінг. Вік учасників: 13-17 років. Старт 2 січня. Фініш: 6 січня. Час: 10:00-14:00.

Ораторський тренінг з Сергієм Русаковим.

Уміння презентувати себе і свої ідеї - одна з найважливіших навичок сучасності. Незважаючи на напрям, який вас цікавить, це ІТ або психологія, фізика або журналістика, важливо вміти переконливо і незабутньо виражатися.

Курс, який ми пропонуємо, розроблені саме для формування і розвитку цих важливих навичок.

Слухачі курсу вчитимуться:

 • Володіти своїм голосом;
 • Казати впевнено і яскраво;
 • Привернути увагу аудиторією;
 • Говорити чітко і послідовно;
 • Брати активну участь в дискусіях і повсякденному спілкуванні.

Програма:

День 1

 • Знайомство учасників. Цілепокладання. Дихання - основа мови. Типи дихання. Процес звукоутворення. Якості успішного і харизматичного оратора.Основи вдалого виступу.

День 2

 • Підготовка до звучання. Дикція і артикуляція. Вчимося критично мислити, обґрунтовувати власні думки і аргументовано опонуваті. Дебати (формат Карла Поппера).

День 3

 • Робота над відпрацюванням чіткої дікціі.Способи підбору аргументів до тези власного висловлювання. Робота в трьох станах: заперечення, згода, байдужість. Вчимося чути співрозмовніка.Етапи підготовки якісного виступу.

День 4

 • Креативний спіч: сторітеллінг, імпровізація та ін. Невербальні засоби комунікаціі.Вчимося розуміти мову тіла.Опановуємо мистецтво впевненості в собі.

День 5

 • Робота з запитаннями. Вміння проведення дискусій з аудиторією. Фінальні виступи.

Режим роботи

Я - унікальний / Журналістика і відеоблогінг / Маркетинг, реклама, PR / Ораторський тренінг / Фото і дизайн / Я і все-все-все - з понеділка по п'ятницю, з 10:00 по 14:00.

Вчимося вести дебати / Акторський тренінг - з понеділка по п'ятницю, з 14.30 по 18.30.

Ціни і акції

Ціна програми:

Перша зміна.

 • Я - унікальний - 2 300;
 • Вчимося вести дебати / Акторський тренінг - 2 500 грн.

Друга зміна.

 • Я і всі-всі-всі - 2 300 грн;
 • Журналістика та відеоблогінг / Маркетинг, реклама, PR / Ораторський тренінг - 2 500 грн;
 • Фото і дизайн - 2 800 грн.

Увага! Діє акція раннього бронювання:

 • При оплаті до 15 грудня (для першої зміни) - знижка 400 грн;
 • При оплаті до 22 грудня (для другої зміни) - знижка 400 грн.

Доставка дітей в табір

Доставка дітей в табір здійснюється самостійно.

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Замовити путівку в "Дитячий табір Start Now! Школа бізнесу та розвитку для підлітків Зима 2019"

Відгуки Дитячий табір Start Now! Школа бізнесу та розвитку для підлітків Зима 2019

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 14:32:57