Організатор табору може проводити кілька таборів. Це середня оцінка по всіх таборах організатора

Дитячий табiр Start Now! Школа бізнесу та розвитку для підлітків Зима 2020

9,3
із 10
оцінка організатора

Україна\Київська область\Київ\Шевченківський район\Дитячий табір Start Now! Школа бізнесу та розвитку для підлітків Зима 2020

Зимовий міський табір Start Now! Канікули в школі Start Now - час пізнавати нове, знайомитися з однодумцями, відкривати в собі приховані або сплячі здатності. Як завжди, чекаємо до себе яскравих, захоплених підлітків з різноманітними інтересами. Ми знаємо, що у нас вони знайдуть СВОЮ програму, СВОЇХ викладачів і СВОЇХ друзів.

Адреса:
Україна, Київ, бульвар Тараса Шевченка, 36Б.

Зміни та Ціни Дитячий табір Start Now! Школа бізнесу та розвитку для підлітків Зима 2020

Замовити путівку в Дитячий табір Start Now! Школа бізнесу та розвитку для підлітків Зима 2020

Прямі замовлення в табір без націнок
Мої переваги

Опис Дитячий табір Start Now! Школа бізнесу та розвитку для підлітків Зима 2020

Про табір

Зимовий міський табір Start Now! Канікули в школі Start Now - час пізнавати нове, знайомитися з однодумцями, відкривати в собі приховані або сплячі здатності. Як завжди, чекаємо до себе яскравих, захоплених підлітків з різноманітними інтересами. Ми знаємо, що у нас вони знайдуть СВОЮ програму, СВОЇХ викладачів і СВОЇХ друзів.

Що особливого в нашому таборі:

 • Філософія Школи: ми поважаємо в кожному підлітку його унікальну особистість;
 • Широкий вибір програм для підлітків різного віку, з різними інтересами;
 • Творчий склад викладачів-практиків, готових шукати істину разом з підлітками;
 • Методика проведення занять, яка дає можливість кожному розкритися і розвинути важливі навички софт скилу;
 • Зручне місце проведення занять в центрі Києва, недалеко від метро.

Наша місcія:

 • Допомогти підліткам пройти цей віковий етап, залишаючись щасливими і відкритими;
 • Розширити уявлення про світ навколо;
 • Допомогти дітям повірити в себе і захотіти більшого в житті;
 • Дати можливість опанувати універсальними навичками soft skills, які обов'язково допоможуть в житті.

Наш зимовий міський табір зустрічає підлітків вже сім років!

На заняттях ми вчимося спілкуватися і будувати відносини в групі. Вчимося поважати себе та інших. Тренируемо впевненість.

Програма будується на іграх, практичних вправах та психологічних арт-техніках, які допоможуть підліткам усвідомити свої сильні сторони, зрозуміти, що відрізняє їх від інших і чому це цінно.

Розташування табору

Адреса: Школа Start Now (Київ, бульвар Шевченка, 36Б, вхід з вул. М. Коцюбинського, 12, метро Університет).

Програма

23-28 грудня 2019 року ми відкриваємо проектний табір!

Пропонуємо на вибір чотири програми, де підлітки будуть розвивати креативність, критичне мислення, вміння працювати в команді, виступати перед аудиторією.

Кожну програму ведуть кілька викладачів з різних дисциплін, таким чином, можна доторкнутися до різних галузей знань, спробувати себе в розвитку кількох навичок і в результаті - створити спільний проект!

Протягом 6 днів будемо брейншторм, спільно народжувати яскраві ідеї, дізнаватися багато нового і цікавого, розширювати уявлення про професії.

Мій світ - моя гра. Створюємо гру: психологія, комунікація, впевнену поведінку (10-12 років).

23 грудня 10:00 - 14:00.

Ми спілкуємося з підлітками постійно і знаємо, що гра - це те, що завжди захоплює їх. Крім того, гра - важливий розвиває інструмент, який покращує увагу, навички комунікації, кооперації, стратегічного мислення, креативності.

Ми будемо говорити про різні ігри, грати, обговорювати, спробуємо зрозуміти, чому іноді нам так важко зупинитися грати.

Програма пройде під керівництвом психолога. Спеціаліст по IT обговорить з підлітками особливості комп'ютерних ігор, перекладач коміксів допоможе дітям створити власних героїв. А в кінці представляємо гру, яку підлітки створять особисто.

Програма:

 • Знайомство. Ми та наші улюблені ігри. Що ми розвиваємо, коли граємо? Загальні правила і прийоми створення ігор (Дарина Аітова);
 • Рухливі ігри. Граємо в рухливі командні ігри, що розвивають увагу, вміння співпрацювати, швидко приймати рішення. Рольові ігри. Працюємо над умінням вживатися в ролі, опановувати свої емоції (Дарина Аітова);
 • Комп'ютерні ігри. Чому від них важко відірватися? Які ігри ми любимо? Як вони побудовані? (Олександр Майстренко);
 • Настільні ігри. Граємо в ігри стратегії, розвиваємо критичне мислення, вміння домовлятися (Дарина Аітова);
 • Герої ігор. Ігри, створені за мотивами коміксів з героями - зірками коміксів. Створюємо власних комікс-героїв. Вчимося аналізувати, розвиваємо креативність (Микита Янюк);
 • Створення та презентація власної гри з власним героєм (Дарина Аітова).

​Дизайн проект. Створюємо календар: дизайн, фото, психологія, культурологія. Діти з 13 до 16 років.

23 грудня 10:00 - 14:00.

Креативна лабораторія - творимо календар на 2020.

Креативність (здатність народжувати нові творчі ідеї) - один з головних навичок майбутнього. Адже це те, що відрізняє людину від робота, а значить, дозволить бути затребуваним фахівцем в майбутньому. І неважливо, яка сфера буде обрана - уміння знаходити самостійні рішення потрібно скрізь!

Спробувати себе в креативі, підкачати свої креативні м'язи підлітки зможуть, створюючи дизайн-проект календаря на наступний рік. Власний творчий, абсолютно не схожий на інші календар - це традиція Start Now! З колекцією календарів за 2016-17-18-19 роки можна познайомитися у нас в школі.

Керує процесом наш викладач, арт-директор, фотограф і дизайнер з величезним досвідом Сергій Хандусенко. На цей раз, ми включили в програму також заняття з психологом і культурологом, які допоможуть подивитися на процес з різних точок зору.

Діти будуть народжувати творчі ідеї, працювати в команді, продюсувати створення фото, допрацьовувати дизайн. І в кінці отримають готовий арт-продукт *.

Програма:

 • Навіщо нам потрібна креативність? Тренуємося свої творчі здібності (які обов'язково є у кожного), вчимося розповідати історії. (Інна Баєва, Сергій Хандусенко);
 • Культурологія: знайомимося з сучасними культурними кодами і вивчаємо дизайн як соціокультурну практику. (Сергій Русаков);
 • Психологія. Як працювати в команді? Вчимося слухати і чути, розвиваємо емпатію і лідерські якості. (Юлія Дробчак);
 • Шторм! Створюємо і відбираємо креативні ідеї. (Інна Баєва, Сергій Хандусенко);
 • Творча фотостудія. Створюємо образи, продюсуємо роботу з моделями. (Сергій Хандусенко);
 • Завершення роботи фотостудії. Комп'ютерне доопрацювання. (Сергій Хандусенко).

* Презентація надрукованих календарів, як правило, проходить в нашій школі через кілька днів після закриття табору. Усі творці (і за бажанням їх батьки) обов'язково будуть запрошені, візьмуть участь у креативній сесії і отримають свій екземпляр.

Медіа-проект. Готуємо ток-шоу: ораторське, дебати, журналістика, психологія.

Діти з 13 до 16 років. 23-28 грудня 14:30 -18: 30.

Сьогодні ми живемо в щільному оточенні самих різних медіа-проектів: від новин на ТБ-каналах (які підлітки практично не дивляться) до соцмереж, старанно залучають нас в свій світ, в якому підлітки добре адаптувалися і сприймають як своє природне середовище проживання. Нам хочеться, щоб діти вчилися критично ставитися до медіа, відрізняти правду від фейків, ставити правильні питання і робити висновки для себе.

Ми знаємо, що підлітки - сперечальники, нам хочеться допомогти їм навчитися сперечатися більш аргументовано, відповідати за свої переконання, засновувати їх на фактах.

Наша медіа-програма на канікули - це знайомство з деякими основами журналістики, культурології, медіа. Це тренінг в ораторській майстерності, мистецтві дебатів. Це усвідомлення психологічних основ спілкування і емпатії. Це створення ідей і продюсування власного медіа-проекту.

Програма:

День 1:

 • Основи ораторської майстерності: вчимося створювати композицію мови і практикуємо різні формати публічних виступів. (Сергій Русаков).

День 2:

 • Журналістика. Пробуємо себе в інтерв'ю. Як правильно ставити питання, щоб отримати цікаві відповіді? Як знайти тему? (Ольга Чайко).

День 3:

 • Психологічні питання спілкування і комунікації: як стати більш впевненим, як будувати спілкування з іншими, щоб тебе почули? (Юлія Дробчак).

День 4:

 • Медіаграмотність: розвиваємо критичне мислення, вчимося розпізнавати фейки, проводимо дебати (Сергій Русаков);

День 5:

 • Запис і монтаж відео і звуку (Олександр Майстренко);

День 6:

 • Організуємо і проводимо ток-шоу на обрану тему.

Бізнес-проект. Маркетинг, фінанси, психологія, ораторське, бізнес-навички.

Діти з 13 до 16 років. 23-28 грудня 14: 30-18: 30.

Багато підлітків будують плани на майбутнє, пов'язані з розвитком власного бізнесу. Згідно зі статистикою, приблизно 76% молодих людей сьогодні хочуть перетворити своє хобі в основне джерело доходу. І ми раді, що деякі наші хлопці вже почали втілювати свої мрії в реальність.

Наша програма допомагає підліткам розвинути підприємницьке мислення, дає розуміння ключових питань, пов'язаних з фінансами, організацією, просуванням власних проектів. І найголовніше - хлопці не тільки говорять, а й тренуються в застосуванні своїх нових знань на практиці проводити Брейншторм і обговорення, презентувати аудиторії свої ідеї. У висновку представлять готовий проект, який можна втілювати в життя.

Підлітки самі визначать, над яким проектом вони будуть працювати в своїй підгрупі. В ході підготовки їм необхідно буде налагодити взаємини в команді, визначити роль кожного. Розібратися в цих питаннях допоможе психолог. Заняття з ораторської майстерності допоможе підліткам підготувати презентацію свого проекту так, щоб він зацікавив аудиторію.

Досвід попереднього курсу показав, що підлітки не бояться братися за важкі, що здаються нездійсненними ідеї, готові працювати над ними, домагаючись власного розуміння і результату.

План занять:

День 1:

 • Дізнаємося один одного. Особистість підприємця, лідерські якості, необхідні для підприємницької діяльності. Як будуються команди? (Юлія Дробчак).

День 2:

 • З чого починається бізнес? Бізнес-моделі. Джерела фінансування, оцінка ризиків і привабливості. Брейншторм і вибір проекту (Сергій Дарда);

День 3:

 • Фінансове планування. Доходи і витрати, структура витрат (Лариса Янюк).

День 4:

 • Маркетинг. Визначаємо цільову аудиторію і створюємо бренд. (Сергій Дарда).

День 5:

 • Як презентувати себе і свій проект? Пробуємо себе в ролі ораторів (Сергій Русаков).

День 6:

 • Допрацьовуємо і представляємо свої проекти (Сергій Дарда, Лариса Янюк).

Режим роботи

Мій світ - моя гра. Створюємо гру: психологія, комунікація, впевнену поведінку / Дизайн-проект. Створюємо календар: дизайн, фото, психологія, культурологія - 23 грудня (понеділок) з 10:00 по 14:00.

Медіа-проект. Готуємо ток-шоу: ораторське, дебати, журналістика, психологія / Бізнес-проект. Маркетинг, фінанси, психологія, ораторське, бізнес-навички - з понеділка по суботу, з 14.30 по 18.30.

Ціни і акції

Ціна програм: 3 600 грн. 

У вартість входить:

 • обід;

 • чайні паузи;

 • необхідні матеріали.

Увага! Діє акція раннього бронювання:

При оплаті до 16 грудня - знижка 400 грн.

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Замовити путівку в "Дитячий табір Start Now! Школа бізнесу та розвитку для підлітків Зима 2020"

Відгуки Дитячий табір Start Now! Школа бізнесу та розвитку для підлітків Зима 2020

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 20:20:08