Дитячий табiр British Camp STUDY.UA на базі Olimpic Village

10
із 10
оцінка організатора

Україна\Київська область\Київ

Сподобався табір?

Замовити путівку

Потрібно більше інформації? Будь ласка!

Британський табір STUDY.UA - був відкритий нами 5 років тому на основі стандартів навчання та відпочинку дітей в кращих британських мовних коледжах. Ми розробили програму English + Sport максимально насиченою різними спортивними, творчими і розважальними заходами і, звичайно ж, інтенсивним курсом англійської з носіями мови. Діти проводять цілий день з викладачами, а замість гаджетів займаються спортом і беруть участь в івентах англійською мовою.

Адреса:
Україна, Київ, 26 кілометр, Новообухівське шосе, Олімпійська 1, Olympic Village.
Кількість місць:
12

Учасник подій

Kids Camp Forum 2020
2020
Kids Camp Fest 2017
2017
Kids Camp Fest 2016
2016
ProCamp 2016
2016
Kids Camp Fest 2015
2015

Зміни та Ціни Дитячий табір British Camp STUDY.UA на базі Olimpic Village

Замовити путівку в Дитячий табір British Camp STUDY.UA на базі Olimpic Village

Літні канікули 2021


Вас можуть зацікавити такі табори

Прямі замовлення в табір без націнок
Мої переваги

Опис Дитячий табір British Camp STUDY.UA на базі Olimpic Village

Про табір

Британський табір STUDY.UA - був відкритий нами 5 років тому на основі стандартів навчання та відпочинку дітей в кращих британських мовних коледжах. Ми розробили програму English + Sport максимально насиченою різними спортивними, творчими і розважальними заходами і, звичайно ж, інтенсивним курсом англійської з носіями мови. Діти проводять цілий день з викладачами, а замість гаджетів займаються спортом і беруть участь в івентах англійською мовою.

У Британському таборі STUDY.UA Ваша дитина буде в оточенні високопрофесійних викладачів з Англії, США і Канади, спортивних тренерів топ-класу, вожатих, психологів, інструкторів, медичного та обслуговуючого персоналу табору. Всі вони забезпечать дітям першокласний відпочинок, навчання англійській мові в невимушеній і активної атмосфері і, звичайно ж, повну безпеку на території.

У наших групах 10-12 учасників, по кожній з них закріплений викладач носій мови, а також англомовний вожатий. Починаючи зі знайомства в перший день і закінчуючи церемонією нагородження, діти будуть в супроводі вожатих і викладачів, старшого педагогічного персоналу, лікаря і психолога табору. Наш досвід показує, що при правильному підході і співвідношенні дорослих і дітей, навіть молоді і скромні учасники "розкриваються" і отримують задоволення від табору. Повсякденне спілкування з новими друзями іноземцями та активне проведення часу з ними також сприяють розвитку колективних навичок та лідерських якостей у дітей. Дитячий табір дає відмінний шанс відправитися в світ знань і розваг, а Британський табір дозволяє зробити це подорож ще й англійською мовою.

Розташування табору

Адреса: Україна, Київ, 26 кілометр, Новообухівське шосе, Олімпійська 1, Olympic Village.

Британський табір STUDY.UA функціонує на території заміського клубу Olympic Village, який знаходиться всього в 20-ти кілометрах від Києва.

Інфраструктура

Cпорт і активності на території. У нашому таборі спорт можливий в будь-яку погоду! Діти зможуть грати в футбол на критих полях зі штучним покриттям, у великий теніс на 14 ґрунтових кортах, а також тренуватися в тренажерному залі, і плавати в 25-ти метровому олімпійському критому басейні!

У Британському таборі STUDY.UA діти будуть щодня користуватися всією повнотою і різноманітністю спортивної інфраструктури Olympic Village. На території табору діє центр активного відпочинку, до складу якого входять:

 • тенісні корти і футбольне поле;
 • відкритий басейн;
 • дитячий майданчик і веломобілі;
 • столи для пінг-понгу.

Розміщення дітей

Всі учасники табору розміщуються на закритій території Olympic Village в окремих і сучасних котеджах. Кожен номер в котеджі обладнаний комфортними двоярусними ліжками. В одному номері проживає до 4 дітей. Така кількість абсолютно комфортно і виправдано, тому що наявність кількох однолітків в кімнаті стимулює їх знайомитися і спілкуватися один з одним. Ваша дитина швидше знайде нових друзів і акліматизація в таборі пройде непомітно.

Важливим фактом також є і побутові умови. У котеджах подача електропостачання, гарячої та холодної води цілодобово. Ми також стежимо за комфортною температурою і чистотою в номерах, де розміщуються учасники.

Хлопчиків і дівчаток ми розміщуємо в різних котеджах, розподіляючи за віковими групами і з огляду на побажання друзів жити разом. Незважаючи на те, що ми довіряємо нашим юним клієнтам, вожаті знаходяться з ними в одній будівлі. Це допомагає їм контролювати життя дітей і забезпечувати спокій їх батьків в режимі 24/7.

Програма

Тематика літніх заїздів:

 • Програма English + Sport (bonus track: THINK LIKE).

Кожен сезон ми створюємо програму з нуля, щоб забезпечити унікальне наповнення і бути цікавими для кемперів, які вже були в нашому таборі. Незмінним залишається лише кількість уроків на англійському (24 уроку за 7 днів) і щоденне спортивне заняття. Для літа 2020 ми готуємо цілих три варіанти програми "Думай як Маск", "Думай як Леонардо да Вінчі", "Думай як Уолтер Дісней".

Основна ідея англомовної програми THINK LIKE (думають як):

 • Маск, Уолтер Дісней, Леонардо да Вінчі - кожен з них створював в різні століття, і кожний з них виявився мультігенних, тобто досяг успіху в кількох сферах діяльності. Чи можемо ми стверджувати, що для досягнення успіху зовнішні чинники не настільки важливі як внутрішні напрацювання? Пропонуємо "прожити" заїзд в таборі за мотивами їх досягнень, втілити деякі з проектів і навчитися мислити без кордонів і нестандартно як Ілон Макс, Уолт Дісней або Леонардо да Вінчі. Адже для того, щоб повторити їх успіх, треба знати методи геніїв, чи не так?

Мета програми чотири завдання:

 • інформаційна (докладніше познайомити з досягненнями видатної особистості);
 • лексична (допомогти опанувати англомовної лексикою і граматикою за допомогою цікавого матеріалу);
 • психологічна (показати на прикладі визнаних геніїв яким тернистим може бути шлях до успіху і як важливо вірити в свою ідею, відстоювати своє бачення);
 • практична (втілити модель одного з проектів за розробкою \ кресленнями заявленого винахідника).

Детальніше про наповнення програми Ви можете дізнатися у менеджера Британської табору STUDY.UA.

Програма вивчення англійської мови

Курс англійської мови в рамках програми English + Sport, складається з 24 занять по 45 хвилин, а навчання проходить в невеликих групах до 12 учнів, в результаті чого викладач може приділити достатньо уваги кожній дитині. Заняття для учасників Британського табору STUDY.UA проводяться сертифікованими викладачами з Великої Британії, США або Канади і побудовані на базі комунікативної методики. Уроки проходять в легкій, невимушеній атмосфері - адже ми розуміємо, що під час канікул дітям хочеться відпочити від шкільної напруги, але при цьому назавжди забути про мовний бар'єр.

Крім того, всі активності в таборі проходять на англійській мові: нехай це творчий майстер-клас, квест або вечірнє шоу. А викладач є груп-лідером для дітей і супроводжує їх на активності, допомагає підтримати англомовне середовище.

Інтенсивний курс занять англійської мови з британськими викладачами:

 • Практика спілкування англійською мовою під час Speaking Club, майстер-класів та вечірньої програми;
 • Програма занять англійською створена і контролюється академічним директором STUDY ACADEMY;
 • У перший день проводимо тестування, а після зміни відправляємо батькам звіт викладача про успішність дитини;
 • Спортивна програма.

У Британському таборі STUDY.UA, завдяки насиченою спортивною програмою, відкриваються самі приховані здібності наших юних учнів.

Спільно з тренерами топ-класу ми розробили графік, при якому дитині дається рівно таку кількість фізичних навантажень, від якого він отримує максимум задоволення.

За заїзд кемпер має можливість взяти участь в 10 видах спорту: футбол, теніс, баскетбол, волейбол, каякінг і багато чого іншого. Протягом дня діти також будуть залучені в цілому ряді творчих заходів і майстер-класів, присвячених творчості, лідерства. А вечора пролетять непомітно за переглядом фільмів англійською, на дискотеці, біля багаття і на безлічі захоплюючих шоу-вечорів!

Команда

Всі наші викладачі є фахівцями з дипломами гуманітарних наук і міжнародними сертифікатами CELTA, TEFL. Всі викладачі є носіями мови з Великобританії, США і Канади і готові ділитися з учнями не тільки знаннями, а й досвідом життя за кордоном.

Вожаті повністю відповідають міжнародним вимогам і стандартам мовних таборів і готові занурити учасників в справжню англомовну розмовну середу.

Харчування

5-разове харчування. Їжа в таборі ідеально збалансована так, щоб одночасно бути і корисною, і подобатися дітям. У щоденний раціон обов'язково входять молочні продукти, овочі, фрукти і різні види м'яса і риби. Ми постійно враховуємо побажань дітей та батьків, а також готові організувати спеціальні дієти, або виключити окремі продукти за бажанням батьків як заздалегідь, так і в ході проведення заїзду.

Безпека

Територія освітлюється і охороняється 24 години на добу. Керівник табору також стежить за безпекою перебування дітей в таборі і знаходиться на території протягом усього дня.

Медичне обслуговування

За дитячим здоров'ям стежить лікар табору, а надання першої медичної допомоги можливо 24 години на добу. Батьки будуть відразу повідомлені в разі серйозної травми або хвороби дитини. Невикористані під час хвороби дні можуть бути перенесені на наступну зміну табору.

Медична страховка включена у вартість путівки.

Ціни

Ціна - 950$.

Увага! Діє акція "Гарячі путівки" до 27.07.2020. Вартість путівки - 750$.

У вартість включено:

 • Уроки англійської з британськими викладачами - 24 занять по 45 хвилин;
 • Тестування англійської мови перед стартом занять;
 • Індивідуальний звіт викладача табору після заїзду;
 • Постійна практика англійської протягом всього дня з носіями мови;
 • 5-разове харчування в ресторані тільки якісними і свіжими продуктами;
 • Цілодобова охорона, присутність лікаря, психолога і керівника;
 • Регулярні заняття спортом з топ-тренерами: великий теніс, футбол, плавання і багато інших;
 • Воркшопи зі спікерами, психологічні тренінги, творчі майстер-класи;
 • Всі навчальні матеріали, спортивний інвентар, сертифікат і сувеніри після закінчення зміни;
 • Медичне страхування та можливість надання допомоги 24/7;
 • Трансфер з Києва в табір і назад на комфортабельному автобусі.

Знижки:

 • Знижка клієнтам компанії STUDY.UA за іншими напрямами - 5%;
 • Сімейна знижка за двох і більше дітей на будь-який із заїздів сезону - 5%;
 • Знижка за друга / подруги на будь-який із заїздів сезону - 5%;
 • Знижка за повторну участь для клієнтів табору минулих сезонів - 5%.

* Знижки не підсумовуються.

Трансфер

Трансфер організований з супроводом працівників табору.

Автобусний трансфер: Київ (центральний офіс Компанії STUDY.UA) - табір - Київ (центральний офіс Компанії STUDY.UA), входить у вартість.

Батьки можуть також самостійно привезти, чи забрати дитину з табору, проте, хочемо зауважити, що в автобусі у дитини буде можливість познайомиться зі своїми майбутніми вожатими і іншими дітьми, а значить по приїзду в табір швидше акліматизуватися.

Батьки також можуть відвідувати дитину в будь-який день за попереднім дзвінком старшому вожатому табору.

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Замовити путівку в "Дитячий табір British Camp STUDY.UA на базі Olimpic Village"

Хочеш знати більше?
Додаткові матеріали про табір

Новини літа 2020

Богдан Ліновецкій, координатор табору Study Ua розповідає про особливості табору і новинки програми на літо 2020. Детальніше

05.03.2020

Сподобався табір? Поділися з друзями:

Відгуки Дитячий табір British Camp STUDY.UA на базі Olimpic Village

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 03:40:37