Загальні питання про табір
Яка тривалість зміни в дитячому таборі Taucer 7 країн денний табір. Весна 2024?
Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір Taucer 7 країн денний табір. Весна 2024?
Запрошуємо дітей до весняного денного табору Taucer "7 країн", що знаходиться в мальовничій заповідній місцевості під Києвом. Подорожуємо світом перебуваючи в Україні!
Запрошуємо дітей до весняного денного табору Taucer "7 країн", що знаходиться в мальовничій заповідній місцевості під Києвом. Подорожуємо світом перебуваючи в Україні!
Переваги табору:
Завдяки професійним педагогам дітки зануряться в незабутню подорож навколо світу, не виїжджаючи закордон. Кожен день, через ігри та квести, досліджуватимуть нову країну, її культурні особливості та традиції.
Окрім тематичних розваг у програмі – speaking club англійською мовою, рухливі ігри на свіжому повітрі та можливість занять з верхової їзди (заняття з верхової їзди оплачуються окремо).
Зважаючи на розмаїття програми, кожна дитина зі своїми індивідуальними вподобаннями знайде заняття до душі.
У таборі:
Даруємо дітям перше безкоштовне заняття з верхової їзди!
Адреса: Україна, Горбовичі, вулиця Заповідна, 1
Табір розташований за межами Києва в заповідній зоні посеред лісової місцевості.
Екологічно-чиста заповідна зона 12 гa. На території розташований кінний клуб для занять з верхової їзди.
На території нашого комплексу для комфортного перебування дитини розташовані окремо навчальний корпус, де діти опановують шкільну програму, харчуються та відвідують різноманітні гуртки.
На початку тижня кожному видається закордонний паспорт Taucer. Діти, як в реальному житті, будуть отримувати візи та відвідувати найцікавіші країни світу. Протягом подорожі всі яскраві та незабутні моменти фільмуватимуться для дитячого travel-show.
У програмі табору:
Режим роботи табору:
Типовий розклад:
Дітям пропонується 4-разове харчування.
Закрита територія знаходиться під цілодобовими відеоспостереженням та охороною.
Діти знаходяться під постійним наглядом педагогів – в пансіонаті, на вулиці, їдальні в будь-який час доби. На кожному поверсі перебуває черговий тьютор, який контролює ситуацію та підтримує посилену безпеку дітей під час сну.
У разі повітряної тривоги діти переходять в найпростіше укриття, що знаходиться в приміщенні пансіонату. Воно оснащене елементарними необхідними речами.
Вартість програми:
Увага! Діє акція раннього бронювання! До 17.03.2024 вартість зміни становить 7 500 грн.
Знижки:
Вартість занять з верхової їзди – 500 грн за 30 хв.
Трансфер організований із супроводом представником табору.
Трансфер Київ – табір – Київ, легкова машина або мікро-автобус (залежить від маршруту і наповнення), оплачується окремо – 100 грн подача і 20 грн/км. Якщо група більше 5 дітей, то просто 20 грн/км.
Яка тривалість зміни в дитячому таборі Taucer 7 країн денний табір. Весна 2024?
Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір Taucer 7 країн денний табір. Весна 2024?