Дитячий табiр Вікенд по Європейськи: Будапешт - Відень - Прага - Краків Осінь 2019

6,7
із 10
оцінка організатора

Угорщина\Будапешт

No Europe, no party! Феєричний тур без нічних переїздів по Європі. Смачне і цікаве знайомство з Угорщиною - знаменитий угорський гуляш та дегустація єгерських вин. Чарівний Будапешт, пишна Відень, затишна Прага - 3 європейські столиці в програмі туру! Екскурсія магічним Краковом і відвідування найдавнішої соляної шахти Європи - Величка. Тур без нічних переїздів!!!

Адреса:
Угорщина, Будапешт, готель 3 * по маршруту

Зміни та Ціни

Осінні канікули 2021

Прямі замовлення в табір без націнок

Вас можуть зацікавити такі табори

Опис Дитячий табір Вікенд по Європейськи: Будапешт - Відень - Прага - Краків Осінь 2019

Про табір

No Europe, no party! Феєричний тур без нічних переїздів по Європі. Смачне і цікаве знайомство з Угорщиною - знаменитий угорський гуляш та дегустація єгерських вин. Чарівний Будапешт, пишна Відень, затишна Прага - 3 європейські столиці в програмі туру! Екскурсія магічним Краковом і відвідування найдавнішої соляної шахти Європи - Величка. Тур без нічних переїздів!!!

Розташування табору

Маршрут поїздки: Львів - Будапешт - Відень - Прага - Львів.

Розміщення дітей

Розміщення в готелі 3 *.

Програма

День 1

Львів. Зустріч кожного гостя представником фірми.

8:30 - виїзд зі Львова, денний переїзд через Карпати. «Далекі гори відкривали одна за одним свої верхи, вигинали хребти, вставали, як хвилі в синьому морі. Здавалось, морські буруни застигли саме в той момент, коли буря підняла їх з дна, щоб кинути на землю та залити світ ». Саме такими словами змалював Карпати Михайло Коцюбинський.

14:00 - виїзд з Чопа. Проходження кордону.

Переїзд в Будапешт. Розміщення в готелі.

День 2

Сніданок.

9:00 - оглядова екскурсія «Будапешт-перлина Дунаю». Старовинна Буда та елегантний Пешт, злиті у двомільйонний мегаполіс. Їх розділяє величний Дунай. Головна площа столиці - площа Героїв, казковий замок Вайдахуняд, найкрасивіший у світі Парламент, унікальний готичний собор Богородиці (Св.Матяша), тераси Рибацького бастіону та Королівський палац. Поєднання природи та архітектури - це Будапешт!

Час на обід.

Рекомендуємо екскурсію в Сентедре (15 євро) Звивисті вулички, вежі семи храмів, пара дюжин музеїв та вуличні вернісажі роблять це найближче до столиці місто справжнім туристичним центром закруту Дунаю.

Численні музеї представляють повну палітру угорського мистецтва різного часу - живопис, скульптуру, кераміку, і, неодмінно - музей марципанів і шоколаду, аналогів якому немає в світі. Тут є все: колекція квітів та кактусів, Майкл Джексон у повний зріст та знаменитий угорський Парламент.

Рекомендуємо відвідати найбільший в центральній Європі Тропікарій-Океанарій + торгівельний центр «Кампона» (трансфер 8 євро + вхідний квиток приблизно 8 євро). 11-метровий тунель з акулами, екзотичні рептилії, веселі мавпочки та барвисті тропічні пташки просто над головою! Можна власноруч погодувати алігаторів, а можна навіть промокнути під тропічною зливою!

18:00 - продовжимо знайомство зі столицею Угорщини, рекомендуємо Вам насолодитися прекрасним видом з гори Геллерт (трансфер 8 євро). На правому схилі гори Геллерт, в гущі зелені стоїть пам'ятник святому Геллерту - венеціанському абату, який приїхав до Угорщини на запрошення першого угорського короля Святого Іштвана, хрестити угорців. Мало хто знає, що 400 років тому на горі стояла турецька фортеця, 300 років тому тут пролягав шлях хрестоносців, а на початку XIX століття було відкрито астрономічну обсерваторію, відому у всій Європі. До сегодгя залишилася Цитадель з готелем, диско і оглядовим майданчиком, з якого можна побачити панораму, яка стала частиною скарбниці ЮНЕСКО.

Чудовим завершенням дня для Вас стане програма «Будапешт в ілюмінації-прогулянка на кораблику по Дунаю (18 євро). Сім мостів через Дунай, набережна у святковій ілюмінації, Фортечна гора з королівським палацом - панорама, оголошена ЮНЕСКО частиною Всесвітньої культурної спадщини.

Повернення в готель. Ночівля.

День 3

Сніданок.

Виселення з готелю.

8:00 - переїзд до столиці Австрії-Відень.

Вільний час.

Пропонуємо Вам ознайомитися з містом під час екскурсії «Віденська симфонія» (16 євро). Просторе місто, де у всьому відчувається недбало-марнотратний розмах минулої імперії. Неймовірно красивий, затишний історичний центр, ув'язнений у кільце садів і парків. Витончена архітектура в світлих тонах - і в голові мимоволі починають звучати вальси Штрауса, які, здається, тільки тут і можна було створити, надихнувшись атмосферою легкого, п'янкого міста.

Екскурсія починається знайомством із зимовою резиденцією династії Габсбургів Хофбург, далі прогулянка по Віденському Рінгштрассе, огляд пам'ятника Марії-Терезії, Парламенту, Ратуші, Віденської опери і собору св. Стефана.

Вільний час. Час на обід.

Рекомендуємо відвідати Скарбницю Габсбургів (15 євро + вхідний квиток 9 євро тільки для дорослих від 18 років). В імператорському замку Габсбургів, за розкішними дверима, сховалася тисячолітня історія Європи, представлена коронами з дорогоцінним камінням, скіпетрами, зброєю, церковними реліквіями, вишуканими ювелірними виробами та коронаційним одягом імператорів Священної Римської Імперії. Ця колекція Габсбургів є найважливішим у світі зібранням династійних та релігійних скарбів - Списа долі, Чаші Грааля з рогом Єдиногора, найбільшого в світі смарагду, єдиної в світі восьмикутної корони, оздобленою перлинами та коштовним камінням. Скарбниця захоплює своєю красою і багатством, її кімнати розповідають про долі своїх власників: їх злети і падіння, радості та біди, міфи та легенди, багатство і розкіш.

Рекомендуємо екскурсію в знамениту Віденську Оперу (15 євро + вхідний квиток 7,5 євро). Віденська опера - один з найвідоміших оперних театрів Європи і світу. Кращі світові постановники, режисери та художники сцени з величезним задоволенням демонструють свою майстерність дослідної і критичної віденської публіки. А раз на рік паркет театру дивним чином перетворюється на величезний бальний зал знаменитого Віденського Оперного балу, де сотні пар всю ніч кружляють в ритмі вальсу. Завдяки своєю вишуканою архітектурою, багатою історії і традицій, будівля цього театру є справжньою гордістю австрійців. Тому не дивно, що побувати у Відні і не відвідати Оперу вважається справжнім злочином.

Рекомендуємо трансфер до замку Шенбрунн (трансфер 8 євро). Казковий ансамбль поєднує шедеври архітектури та природи, де парк стає продовженням палацу. Інтер'єри імператорських покоїв вражають розкішшю та багатством... Свого часу у Дзеркальній залі шестирічний Моцарт грав для Марії Терезії та її двору. Перлина рококо - так звана «мільйонна вітальня», яку прикрашають панно з китайського рожевого дерева з дорогоцінними персидськими й індійськими мініатюрами, обрамленими позолоченими рамами. Про Версаль нагадує французький парк з підстриженими деревами, прикрашений міфологічними скульптурами і увінчаний біля підніжжя пагорба фонтаном Нептуна.

Переїзд до столиці Чехії-Прагу.

Поселення в готель. Ночівля.

День 4

Сніданок.

Виселення з готелю.

8:30 - виїзд на оглядову екскурсію «Знайомство з Прагою». Ви поринете у легенди Старого Міста, відвідаєте головну історичну площу - Старомiську, від розкішної Порохової вежі пройдете дорогою королів, станете свідком параду апостолів на старому астрономічному годиннику Орлої: про рухомі фігурки курантів - апостолів, алегорії смерті та півня, швидкоплинність часу та сарказм жадібності знають навіть ті, хто в Празі ніколи не бував! Потрібно взувати зручне взуття - ексурсія повністю пішохідна та проходить по бруківці.

Рекомендуємо екскурсію «Королівські Градчани» (16 євро). На лівому березі річки Влтави розташувалися Королівські Градчани - один з чотирьох історичних районів Праги, який зупинив мить прекрасної королівської епохи. З моменту свого створення Градчани постійно добудовували, ставши згодом символом розвитку і процвітання чеської держави. Тут знаходиться найбільший і найвідоміший замковий комплекс в світі - Празький замок, який вражає своєю величчю і красою. Розкішні палаци, храми, мальовничі сади, фонтани і мости утворюють прекрасний ансамбль, який запрошує Вас відчути атмосферу колись такий недоступною королівського життя.
Рекомендуємо продовжити екскурсію Прагою - двогодинна прогулянка на кораблику по річці Влтава (25 євро). Милуючись могутньою рікою та ще незвіданою Прагою, Ви зможете пообідати за шведським столом та відпочити перед самостійною прогулянкою по Празі. Плюс welcome drink за чудовий початок!

Вільний час.

16:00 - переїзд в Краків.

Поселення в готель. Ночівля.

День 5

Сніданок.

Виселення з готелю. Вільний час в місті.

08:00 - рекомендуємо оглядову екскурсію «Королівський шлях» (13 євро). Барбакан, Ринкова площа, собор Св. Діви Марії, Торгові ряди Сукєнніце, Ягеллонський університет - один з найстаріших в Європі, собор св. Петра і Павла, монастир Францисканців, і, звичайно ж, Вавельський пагорб - Королівський замок, Кафедральний собор і печера вавельського Смока!

Час на обід.

Рекомендуємо екскурсії на вибір:

 • Рекомендуємо екскурсію в Соляні копії Велички (15 євро + вхідний квиток приблизно 20 євро дорослі, 15 євро діти до 12 років). Підземні лабіринти довжиною понад 300 км, чарівні соляні озера, штреки та величезні камери, утворені внаслідок видобування солі, розкішна каплиця Святої Кінги на глибині 101 м - це варто побачити! Це єдина шахта, яка пропрацювала від середньовіччя до сучасності. Її надра завжди привертали увагу допитливих осіб, перші екскурсії в соляній шахті були проведені ще в XV столітті для членів королівської сім'ї і великосвітської еліти. Красу, заховану під землею, довго не приховували від простого населення і на сьогоднішній день безліч туристів приходять подивитися на чудо, створене спільно людьми і природою. З собою варто захопити теплі речі;
 • Рекомендуємо екскурсію в підземний музей в Кракові (15 євро). Підземелля Ринку - один з найцікавіших і незвичайних музеїв Польщі. Тут можна дізнатися історію Кракова, а також побачити незаймані об'єкти, залишки доріг, архітектурних споруд середньовічного міста. У цьому музеї часто відбуваються різноманітні виставки з незвичайними експонатами з часів виникнення Кракова і до наших днів;
 • Рекомендуємо відвідання Королівських палат (15 євро). Королівські палати, провідні пишні кам'яні портали, прикрашені витонченими камінами і печами, вкриті яскравим розписним кахлем. Стіни, оббиті шкірою із золотими малюнками, неповторні меблі епохи Ренесансу, мальовані й різьблені стелі, бронзові свічники, унікальна колекція гобеленів, - створюють для очей і душі картину воістину королівського бенкету.

15:00 - переїзд в Україну. Проходження кордону.

Прибуття в Львів (ввечері, близько 24:00).

Харчування

Сніданки.

Ціни

Ціни минулого сезону

Ціни:

 • «5+ 1» 180 євро - діє від 15 оплачуваних туристів;
 • «9 + 1» 190 євро - діє від 9 до 14 оплачуваних туристів;
 • «5+ 1» 200 євро - діє від 5 до 8 оплачуваних туристів.

Гарантований аванс на екскурсії 35 євро.

У вартість входить:

 • проїзд автобусом єврокласу;
 • супровід керівником групи;
 • розміщення по маршруту готель;
 • харчування - сніданки;
 • екскурсії за програмою.

Додатково оплачується:

 • Ж / Д квиток Київ - Львів - Київ;
 • факультативні програми;
 • супроводжуючі груп від 5 дітей віком до 18 років не оплачують вартість факультативів за умови придбання факультативу всією групою та замовлення до початку туру;
 • 5 обідо-вечерь (обід або вечерю за програмою туру) - 75 євро;
 • страхування;
 • супроводжуючі груп від 5 дітей віком до 18 років не оплачують вартість харчування за умови придбання харчування всією групою;
 • проїзд в громадському транспорті;
 • доплата за одномісне розміщення;
 • консульський збір 35 євро для громадян України;
 • послуги візового центру - 20 євро.

Трансфер

Залізн. проїзд Київ - Львів - Київ, який не входить у вартість. Вартість залізн. трансферу уточнювати у менеджера.

Додаткова інформація

Важлива інформація:

Просимо звернути увагу:

 • Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та / або транспортного обслуговування, та / або послуг гіда та / або резервації, та / або вартості паркування / стоянки / в'їзду автобуса на території об'єкта;
 • Автобусне обслуговування і супровід керівника у вільний час не передбачено;
 • Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг;
 • Фірма не несе відповідальності за пробки на дорогах, погодні умови і роботу митних служб;
 • Автобус рухається зі швидкістю, дозволеною правилами перевезення пасажирів у країнах Євросоюзу;
 • Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними, середня вартість від 0,50 до 1 євро;
 • Проживання в готелях категорії 3 *, в деяких випадках можливо 2 *, якщо готель за якістю на рівні 3 *;
 • Гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. Під час тривалих переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо делатьостановкі, де буде можливість придбати чай / кава або інші напої;
 • Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 20 чоловік;
 • Супроводжуючий групи НЕ влаштовує організований заїзд групи в супермаркети «Теско» або інші, якщо це не вказано в програмі туру;
 • При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ;
 • Інфолист. Після повної оплати туру, кожен турист повинен отримати від туристичної компанії інформаційний лист, з більш детальною інформацією по програмі туру. Даний інфолист можна скачати за 2-3 дня до виїзду, на сайті компанії в розділі Інфолисти.

Розміщення в готелі. При бронюванні туристів, в кількості 1 людина, можливо підселення в номер DBL / TRPL / QUAD. Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері. У разі якщо підселення по туру нету, можливо доплата за номер SNGL. Вартість вказана вище.

ВАЖЛИВО! Для організованих туристичних груп.
При бронюванні від 10 чоловік і більше, на один тур і дату, дана заявка буде вважатися груповий, і на неї поширюються умови бронювання для груп.

Категорія група (організована злочинна група), вважається кількість осіб 10 + 1 керівник.

Кількість туристів менше - не вважається групою, і бронюються за стандартною вартістю в таблиці, або по акції якщо такі є в наявності.

При бронюванні організованої групи:

 • від 10-15 чол. обов'язкова 1 факультативна екскурсія запропонована туроператором на вибір;
 • від 16-25 чол. 2 факультативні екскурсії обов'язкові, запропоновані туроператором на вибір;
 • від 26-35 чол. 3 факультативні екскурсії обов'язкові, запропоновані туроператором на вибір;
 • від 36-45 чол. 4 факультативні екскурсії обов'язкові, запропоновані туроператором на вибір;
 • від 46-55 чол. 5 факультативні екскурсії обов'язкові, запропоновані туроператором на вибір.

Організована група повинна відвідувати факультативні екскурсії в повному складі групи.

Факультатив оплачується до виїзду туру, туроператору.

Безкоштовні місця для керівників організованих груп на регулярні тури: 10 + 1; 15 + 1; 20 + 1; Керівник організованої групи отримує 1 безкоштовне місце.

Факультативні екскурсії керівник не оплачує, за винятком вхідних квитків в об'єкти.

ВАЖЛИВО! Факультативні екскурсії для дітей.

Діти до 5.99 років не оплачують факультативні екскурсії в регулярних автобусних турах (за винятком вх. Квитків в об'єкти). Діти від 6 і до 11.99 років оплачують вартість факультативів, як для дітей (дана вартість вказана в програмі після основної вартості). Якщо немає вартості для дітей, в даному випадку діти оплачують стандартну вартість, як для дорослих.

Додаткова інформація:

СОПРОВОЖДАЮЩИЙ - один на групу:

 • НЕ ОПЛАЧУЄ вартість туру;
 • НЕ ОПЛАЧУЄ вартість додаткового харчування за умови замовлення та оплати харчування всієї групи до початку туру;
 • НЕ ОПЛАЧУЄ вартість факультативів за умови замовлення та оплати факультативів всією групою до початку туру;
 • ОТРИМУЄ винагороду в розмірі 10 євро за кожного оплаченого туриста.

Загальні питання про табір

Яка тривалість зміни в дитячому таборі Вікенд по Європейськи: Будапешт - Відень - Прага - Краків Осінь 2019?

Тривалість зміни складає 11 днів. Деталi

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір Вікенд по Європейськи: Будапешт - Відень - Прага - Краків Осінь 2019?

Табір приймає дітей 7 - 60 років. Деталi

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Сподобався табір? Поділися з друзями:

Відгуки Дитячий табір Вікенд по Європейськи: Будапешт - Відень - Прага - Краків Осінь 2019

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 17:42:01
;