Дитячий табiр Unimind: школа Humboldt Institut Bad Schussenried Німеччина Зима 2020

Очікуємо ціни і зміни

Німеччина\Бад-Шуссенрід

Humboldt-Institut з 1977 року пропонує курси німецької мови для учнів з усього світу. З моменту створення більш 70000 чоловік з більш ніж 160 країн пройшли навчання на курсах німецької мови в Humboldt-Institut. Це ставить Humboldt-Institut в число однією з найбільших і найдосвідченіших організацій, що пропонують курси німецької мови в Німеччині.

Адреса:
Німеччина, Бад-Шуссенрід, Zellerseeweg 11

Учасник подій

Kids Camp Forum 2020
2020
Kids Club Forum 2019
2019
Kids Camp Forum 2019
2019

Зміни та Ціни

Зимові канікули 2023

Прямі замовлення в табір без націнок

Вас можуть зацікавити такі табори

Опис Дитячий табір Unimind: школа Humboldt Institut Bad Schussenried Німеччина Зима 2020

Про табір

Humboldt-Institut з 1977 року пропонує курси німецької мови для учнів з усього світу. З моменту створення більш 70000 чоловік з більш ніж 160 країн пройшли навчання на курсах німецької мови в Humboldt-Institut. Це ставить Humboldt-Institut в число однією з найбільших і найдосвідченіших організацій, що пропонують курси німецької мови в Німеччині.

Дитячі центри Humboldt-Institut ідеально розташовані (як правило, в невеликих містах, на природі) та дають можливість дітям істотно поліпшити знання німецької мови, а також відпочити, зайнятися спортом, а протягом екскурсійних поїздок відкрити для себе екскурсійні напрямки Німеччини.

Розташування табору

Адреса: Німеччина, Бад-Шуссенрід, Zellerseeweg 11

Територія та інфраструктура

Бад-Шуссенрід - древнє монастирське місто, розташоване в землі Баден-Вюртемберг (Верхня Швабія). Місто знаходиться в мальовничій горбистій місцевості між озером Констанц і Дунаєм і відомий, перш за все, своїми термальними джерелами. Бад-Шуссенрід популярний як лікувально-профілактичний курорт і туристичний центр. Населення міста становить 8 500 осіб.

Літня школа Humboldt Бад-Шуссенрід розташована в парковій зоні в п'яти хвилинах ходьби від центру міста Бад-Шуссенрід. У школі можуть навчатися до 300 дітей. Інфраструктура школи включає озеро на території школи, сучасно обладнані класи, комп'ютерний клас, спортивний зал, закритий басейн, сауну, закритий корт для тенісу, альпіністську стінку, гірські велосипеди.

Програми

Для дітей від 13 до 17 років в школі пропонується інтенсивний курс німецької мови, який включає 30 уроків німецької мови на тиждень. Тривалість 1 уроку становить 45 хвилин. Уроки проходять в групах орієнтовно по 10 чоловік з понеділка по п'ятницю. На заняттях приділяється увага аудіювання, читання, письма та граматики, розмовної мови. Після закінчення програми учні отримують сертифікат про проходження курсу.

За попереднім погодженням в школі можуть проводитися програми індивідуальних занять замість групового навчання: 25, 30 або 40 індивідуальних занять на тиждень.

Розважальні, спортивні, розвиваючі заходи

Спортивні заходи містять футбол, волейбол, баскетбол, гандбол, бадмінтон, плавання, міні-гольф, катання на гірських велосипедах, настільний теніс, більярд, пішохідні прогулянки в гори. Також в школі проводяться заняття по декоративно-прикладному мистецтву, розважальні міроприємства, такі як барбекю і дискотеки.

Екскурсії

Програма включає дві екскурсії на тиждень: 1 екскурсія на цілий день і 1 екскурсія на півдня. Екскурсія на цілий день проводиться щосуботи і, як правило, включає поїздки в такі міста як Мюнхен, Штутгарт, Аугсбург, Кемптен, поїздки в міста біля озера Констанс, острів Майнау ( "Острів Квітів"), відвідування замків короля Людвіга II Линдерхоф і Нойшванштайн. Екскурсія на півдня проводиться щосереди. Екскурсійні напрямки включають відвідування прилеглих пам'яток - прогулянки в гори, поїздки в такі міста як Ліндау, австрійське місто Брегенц.

Ціни

Ціни минулого сезону

Ціни

Вартість програми при навчанні в групі становить 925 євро в тиждень.

При бронюванні курсу тривалістю від 10 тижнів і більше вартість становить 800 євро в тиждень.

Вартість індивідуальних занять на тиждень:

  • 25 індивідуальних занять на тиждень - 1 895 євро в тиждень;
  • 30 індивідуальних занять на тиждень - 2 140 євро в тиждень;
  • 40 індивідуальних занять на тиждень - 2 630 євро в тиждень.

У вартість включено:

  • навчання та навчальні матеріали;
  • розміщення і харчування;
  • програма розваг та екскурсій.

Додатково оплачується:

  • медична страховка;
  • авіапереліт;
  • трансфер з аеропорту / в аеропорт: (аеропорт Цюріха - 110 євро, Мюнхена - 140 євро, Меммінгена - 50 євро, Фрідріхсхафена - 50 євро). Вартість вказана за трансфер в одну сторону з людини.

Трансфер

Трансфер минулого сезону

Трансфер організований з супроводом працівників табору.

Авіа трансфер Київ - Цюріх, Мюнхен, Меммінген, Фридрихсхафен - Київ, не входить у вартість + автобусний трансфер аеропорт Цюріха, Мюнхер, Меммінген, Фридрихсхафен - табір - аеропорт Цюріха, Мюнхена, Меммінген, Фридрихсхафен, не входить у вартість.

Загальні питання про табір

Яка тривалість зміни в дитячому таборі Unimind: школа Humboldt Institut Bad Schussenried Німеччина Зима 2020?

Тривалість зміни складає 62 дні. Деталi

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір Unimind: школа Humboldt Institut Bad Schussenried Німеччина Зима 2020?

Табір приймає дітей 10 - 17 років. Деталi

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Хочеш знати більше?
Додаткові матеріали про табір

Ірина Кузьменко, організатор Unimind, запрошує на літні програми 2020

05.03.2020
Ми зустрілися з керівником освітнього агентства Unimind на форумі дитячих таборів KidsCampForum і попросили розповісти про програми літніх таборів

Ірина Кузьменко, організатор освітнього агентства Unimind, запрошує дітей

06.12.2019
Ми зустрілися з керівником освітнього агентства Unimind на образовтаельном форумі KidsClubForum і попросили розповісти про програми Unimind

Сподобався табір? Поділися з друзями:

Відгуки Дитячий табір Unimind: школа Humboldt Institut Bad Schussenried Німеччина Зима 2020

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 11:15:56