Дитячий табiр ZEФІР - Еко-зміна Весна 2021

Очікуємо ціни і зміни
9,2
із 10
оцінка організатора
16 відгуків

Україна\Київська область\Київ

Сподобався табір?
Потрібно більше інформації? Будь ласка!

Поки людство все більше досліджує космос, ми, іноді, забуваємо про наш, поки єдиний будинок - Земля. На жаль ми вже можемо побачити наслідки життєдіяльності людства в змінах клімату, забруднення атмосфери, зменшенні лісів і тварин. Може кожен з нас вплинути на цю ситуацію? Ми думаємо, що так! Саме тому з 20 по 27 березня Програма відпочинку «Дитячий табір Зефір» запрошує дітей від 7 до 17 років на весняні ЕКО канікули!

Адреса:
Україна, Київ, 27 км, Столичне шосе, Конча-Заспа, санаторій "Жовтень"
Трансфер:
Самостійний

Зміни та Ціни

Прямі замовлення в табір без націнок

Вас можуть зацікавити такі табори

Опис Дитячий табір ZEФІР - Еко-зміна Весна 2021

Про табір

Поки людство все більше досліджує космос, ми, іноді забуваємо про наш, поки що єдиний будинок - Земля. На жаль ми вже можемо побачити наслідки життєдіяльності людства в змінах клімату, забруднення атмосфери, зменшенні лісів і тварин. Може кожен з нас вплинути на цю ситуацію? Ми думаємо, що так! Саме тому з 20 по 27 березня Програма відпочинку «Дитячий табір Зефір» запрошує дітей від 7 до 17 років на весняні ЕКО канікули!

Крім звичних великих ігор, вечірок, дискотек і подарунків, ми обговоримо з дітьми різні проблеми, що стосуються екології, а також і зустрінемося з чудовою людиною, дослідником, біологом, орнітологом, учасником антарктичної експедиції і чудовим співрозмовником - Олександром Сергійовичем Вобленко. Мабуть, це єдина у світі людина, яку можна слухати годинами!

А якщо цього недостатньо для того, щоб ви швидко крутили вниз сторінки в форму онлайн бронювання, то... Протягом цих восьми днів ми будемо купатися в басейні і, якщо тепла погода, посадимо справжні дерева, і кожен з зефіринок цієї весняної зміни зможе, приїжджаючи до нас знову, спостерігати як зростає його маленький, але такий важливий внесок у поліпшення екології нашої планети!

Розташування табору

Адреса: Україна, Київ, 27 км, Столичне шосе, Конча-Заспа, санаторій "Жовтень"

Програма активного дитячого відпочинку "Zефір" проводиться на базі санаторію "Жовтень", що в Конча-Заспі за адресою: 27 км, Столичне шосе.

Громадським транспортом до санаторію можна дістатися: автобусом №43 та маршрутами №311, 313, 314 від станції метро «Видубичі».

Розміщення дітей

Учасники програми розміщуються в комфортних 2-3-місних номерах зі всіма зручностями. Цілодобове гаряче водопостачання.

Програма

День 1. Заїзд, гра "Снайпер", вечірня програма "Морський бій"

Заїзд дітей, поселення, велика гра «Снайпер», вечеря, вечірня конкурсна програма «Морський бій», дискотека, вечірні посиденьки з чаюванням.

День 2. Велика гра "Безпечне місце", Сркаббл, Дискотека

Велика гра «Безпечне місце», студії та майстер-класи, битва знавців слів «Скраббл», вечірня конкурсна програма «Нулі / Хрестики», дискотека, вечірні посиденьки з чаюванням.

День 3. Зйомки екологічної соціальної реклами, велика гра "Квідіч"

Зйомки екологічної соціальної реклами, студії та майстер-класи, басейн, детективна гра «Майстри маркетингу», велика гра «Квідіч», вечірня шоу-програма «Весела ЕКО сімейка», дискотека, вечірні посиденьки з чаюванням.

День 4. Велика гра "Зомбілеенд", гра-сюрприз "Ангел-охоронець"

Зйомки екологічної соціальної реклами, велика гра «Зомбіленд», гра-сюрприз «Ангел-охоронець», детективна гра «Майстри маркетингу», вечірня конкурсна програма «Сапер», дискотека, вечірні посиденьки з чаюванням.

День 5. Велика гра "Ключ", вечірня програма "ZefirDanceShow"

«Екологічні бесіди», студії та майстер-класи, басейн, точна гра «К-Дартс», велика гра «Ключ», дискотека, вечірня програма «ZefirDanceShow», вечірні посиденьки з чаюванням.

День 6. Детективна гра "Майстри маркетингу"

«Екологічні бесіди», детективна гра «Майстри маркетингу», велика гра «Рекорди Зефіру», вечірня конкурсна програма «Поле чудес», вечірні посиденьки і чаювання.

День 7. "Зелений десант: садимо дерева", вечірня шоу-програма "EcoFashion"

«Зелений десант: садимо дерева», детективна гра «Майстри маркетингу», майже інтелектуальна гра «Вірю / не вірю», детективна гра «Майстри маркетингу», басейн, вечірня шоу-програма «EcoFashion», вечірні посиденьки і чаювання.

День 8. Пошта дружби, зефірне барбекю, роз'їзд дітей

Пошта дружби, велика гра на вибір дітей, зефірне барбекю, студії та майстер-класи, призова гра «Посмішка Фортуни», роз'їзд дітей.

КОМАНДА ФАХІВЦІВ

Протягом всієї програми з дітьми працюватимуть фахівці з вищою профільною освітою (соціальні педагоги, педагоги, психологи) і досвідом роботи в дитячих оздоровчих закладах та відпочинку більше 3 років. Робота педагогічного колективу здійснюється під керівництвом кандидата педагогічних наук Сватенкова А.В. і кандидата психологічних наук Сватенковоі Т.І., які працюють з дітьми більше 15 років.

Сватенко Олександр Васильович - Керівник програми.

Соціальний педагог, практичний психолог, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Працював на посадах вожатого, інструктора з фізичної культури і спорту, аніматора, психолога, старшого вожатого в таких дитячих таборах і програмах відпочинку як «Джерело» (м Буча), «Чайка» (м Алушта), «Містраль-2» ( св. Влас, Болгарія), «Акорд» в Пущі Озерній та Конча-Заспі. Незважаючи на досвід і регалії залишається мудрим керівником і наставником для вожатих, а для дітей - надійним другом і добрим порадником.

Сватенкова Тетяна Іванівна - Вожата дітей підліткового віку, психолог.

Соціальний педагог, практичний психолог, кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри загальної та практичної психології Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, консультант-психотерапевт школи позитивної психотерапії (м.Вістбаден, Німеччина). Працювала на посадах вожатою, хореографа, психолога в таких дитячих таборах і програмах відпочинку як «Джерело» (Буча), «Зміна» (м Клавдієво, Київської обл.), «Чайка» (Алушта), «Містраль-2» (Св.Влас, Болгарія), «Акорд» в Пущі Озерній та Конча-Заспі. Автор тренінгових програм з адаптації дітей до умов дитячого закладу оздоровлення та відпочинку, формування команди та інших; керівник і хореограф танцювальної студії «BURLESQUE» (Ніжин). У своїй роботі з дітьми дотримується трьох головних принципів - дисципліна, справедливість, креативність!

Харчування

Збалансоване, дієтичне, 5-разове харчування.

Медичне обслуговування

Цілодобова медична допомога.

Ціни та акції

Ціна путівки: 7 000 грн.

Ціна одного дня на вибір: 875 грн.

Акційні пропозиції:

 • за умови бронювання та оплати зміни «Весняні ЕКО канікули» до 01 березня включно - знижка 5% від вартості відпочинку;
 • знижка за програмою «Zефірна сімейка» на путівку для другої дитини з сім'ї - знижка 5% від вартості відпочинку;
 • знижка за програмою «Приведи друга» - 5% від вартості відпочинку;
 • знижка за програмою «Захисник» для дітей учасників бойових дій - 5% від вартості відпочинку;
 • знижка для іменинників (тих, чиє День народження припадає на період зміни) - 5% від вартості відпочинку.

* Знижки за акційними пропозиціями не підсумовуються. Можна скористатися тільки однією із запропонованих.

У вартість входить:

 • розміщення в номерах з усіма зручностями;
 • 5-разове харчування;
 • анімаційна програма, робота вожатих;
 • медичний супровід дитини протягом відпочинку;
 • страхування від нещасного випадку на період відпочинку.

У вартість не входить:

 • трансфер в санаторій «Жовтень» (здійснюється самостійно).

Доставка дітей в табір

Доставка дітей в табір здійснюється самостійно.

Список необхідних документів

Список необхідних документів:

 • Копія свідоцтва про народження дитини (паспорта, закордонного паспорта);
 • Копія довідки про щеплення;
 • Медична довідка за формою 079/о;
 • Довідка про стан санепідемоточення за місцем проживання дитини (може бути вписана в довідку за формою 079 / у).

Поширені запитання

Якщо дитина не щеплена, чи можна в табір?

При заїзді Ви просто пишіть заяву, в якому знімаєте з нас відповідальність, якщо дитина захворіє чимось від чого повинен був бути щеплений.

Загальні питання про табір

Яка тривалість зміни в дитячому таборі ZEФІР - Еко-зміна Весна 2021?

Тривалість зміни складає 8 днів. Деталi

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір ZEФІР - Еко-зміна Весна 2021?

Табір приймає дітей 7 - 16 років. Деталi

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Відгуки Дитячий табір ZEФІР - Еко-зміна Весна 2021

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 19:11:05