Дитячий табiр Camp Life

9,3
із 10
оцінка організатора

Україна\Київська область\с. Лютіж

Сподобався табір?
Потрібно більше інформації? Будь ласка!

Наметовий кемпінг Camp Life функціонує з 2009 року на березі Київського моря. Відпочинок в наметах - це місце дитячого драйву та пригод! Проживаючи 11 днів в лісі на свіжому повітрі, прокидаючись від співу птахів або шуму моря діти заряджаються позитивною енергією на весь день. На кожній зміні ми приймаємо до 100 дітей і підлітків, від 7 до 17 років.

Адреса:
Україна, с. Лютіж, в лісі за селищем Лютіж
Кількість місць:
104

Учасник подій

Kids Camp Forum 2020
2020
ProCamp 2016
2016

Зміни та Ціни

Літні канікули 2021


Прямі замовлення в табір без націнок

Вас можуть зацікавити такі табори

Опис Дитячий табір Camp Life

Про табір

Табір Camp Life - це унікальний літній табір під Києвом.

Щоліта з 2004 року літній табір Camp Life проводить зміни. Під час підготовки розважальної, туристичної та розвиваючої складових програми нашими організаторами були зібрані всі найцікавіші і захоплюючі види творчої діяльності, продумані найбільш яскраві заходи для дітей і підлітків. Так само в перервах між змінами ми організовуємо сімейний вікенд, щоб вся сім'я змогла переконатися нема на слові, а на ділі в незабутній відпочинок влітку в нашому таборі Camp Life.

Наметове кемпінг Camp Life функціонує з 2009 року на березі Київського моря. Відпочинок в наметах - це місце дитячого драйву та пригод! Проживаючи 11 днів в лісі на свіжому повітрі, прокидаючись від співу птахів або шуму моря діти заряджаються позитивною енергією на весь день. На кожній зміні ми приймаємо до 100 дітей і підлітків, від 7 до 17 років.

Розташування табору

Адреса: Україна, Київська область, с. Лютіж.

Наш лісовий містечко знаходиться на березі Київського водосховища, недалеко від селища Лютіж (30 км від Києва). Великий водойма, затишний сосновий ліс, неймовірні світанки і заходи, сонячний пляж і всі необхідні комфортні умови для відпочинку дітей і підлітків у літньому таборі.

Розміщення дітей

Діти розміщуються в великих обладнаних прогумованих армійських наметах. У наметах дерев'яні підлоги, спальні місця розташовані на висоті 50 см, кожна дитина забезпечений власним каремати. При необхідності намети обігріваються.

Інфраструктура

На території табору:

 • велика їдальня;
 • сцена;
 • спортмайданчик;
 • теплий польовий душ;
 • туалети;
 • пляж;
 • мотузковий містечко;
 • тенісний стіл;
 • гойдалки;
 • великий майданчик для настільного футболу;
 • ігрові зони і місця для чила.

Програма

Ми намагаємося заповнити наш день різноплановими і корисними заходами. Туристичні походи, де кожен може зустрітися віч-на-віч з природою, спортивні заходи, ігри на командоутворення, орієнтування в лісі і стара добра Зірниця. Великий мотузковий парк, катання на катамаранах, а так само дводенний сплав по річці Ірпінь для старших дітей з досвідченим інструктором і обов'язковим дотриманням заходів безпеки.

Активна творча програма - це можливість залишити свій слід у житті табору, зануритися в світ дивних речей і проявити себе в запальних конкурсах, яскравих шоу, веселих заходах і незвичайних програмах. Протягом зміни діти змагаються за кубок табору.

Команда

Більшість наших наставників їздять не один рік, а діти з задоволенням рвуться в команду до улюблених наставникам. Перед прийомом на роботу ми проводимо багаторівневий відбір і навчання нашого стафа. Курс школи вожатих включає в себе: дитячу психологію, курс першої медичної допомоги, техніка безпеки і багато іншого.

Вожаті знаходяться з дітьми цілодобово, за кожним загоном (до 15 чол) закріплено 2 вожатих. Команда працівників літнього табору формується відповідно до потреб дітей і підлітків.

Харчування

Збалансоване 4-разове домашнє харчування, готують кухарі на стаціонарній кухні, діти посуд не миють, їдять з одноразового посуду, постійний питний режим, для дітей з певними особливостями харчування є можливість виключення продуктів, що викликають алергію у дитини або інші рекомендації від доктора. У поході варимо юшку.

Безпека

Територія табору огороджена і знаходиться під цілодобовою охороною. Туристичну програму організовують досвідчені інструктори.

Медичне обслуговування

Кожен день здійснюється контроль самопочуття дітей. При необхідності є можливість термінового транспортування з бази табору в медичний заклад. На всіх дітей оформляється страховка.

Ціни

Ціна путівки - 6 800 грн.

Знижки за двох з однієї родини:

 • На раннє бронювання 10%;
 • Від повної вартості 10%.

Трансфер

Організований трансфер з супроводом співробітників табору.

Автобусний трансфер: Київ (пл. Шевченка, Автостив. Полісся) - табір - Київ (пл. Шевченка, Автостив. Полісся), входить у вартість.

Список необхідних документів

Список необхідних документів:

 • медична довідка 079 / о;
 • підписаний договір з табором;
 • оригінал або нотаріально завірена копія свідоцтва про народження дитини.

Зв'язок з дитиною

Старший вожатий зміни завжди на зв'язку з табірного телефону. Також всі діючі телефони ваших вожатих оновлюються на нашій сторінці Facebook. Там же щодня викладаються звіти і фотографії, а в обговореннях ви можете передавати привіти і побажання вашим дітям.

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Хочеш знати більше?
Додаткові матеріали про табір

Інтерв'ю з засновниками таборів Camp Life

Анастасія та Віктор Філіппови розкажуть нам про особливості дитячих таборів Camp Life: про місії таборів, по якому принципу відбирають вожатих, чим діти харчуються в таборах, про медичну безпеку та "уроки життя" в таборі Camp Life Детальніше

22.10.2020

Запрошення на літні зміни 2020

Анастасія Філіппова, організатор табору, запрошує на 9 захоплюючих змін таборів Camp Life влітку 2020! Детальніше

05.03.2020

Табір Life запрошує на зимові зміни 2019-2020

Віктор Філіпов, директор табору Life запрошує дітей на зимові зміни. Детальніше

26.11.2019

Сподобався табір? Поділися з друзями:

Відгуки Дитячий табір Camp Life

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 16:30:28
;