Організатор табору може проводити кілька таборів. Це середня оцінка по всіх таборах організатора

Дитячий табiр Camp Life

 
9,4
із 10
оцінка організатора

Україна\Київська область\с. Лютіж\Дитячий табір Camp Life

Сподобався табір?

Замовити путівку

Потрібно більше інформації? Будь ласка!

Наметовий кемпінг Camp Life функціонує з 2009 року на березі Київського моря. Відпочинок в наметах - це місце дитячого драйву та пригод! Проживаючи 11 днів в лісі на свіжому повітрі, прокидаючись від співу птахів або шуму моря діти заряджаються позитивною енергією на весь день. На кожній зміні ми приймаємо до 100 дітей і підлітків, від 7 до 17 років.

Адреса:
Україна, с. Лютіж, в лісі за селищем Лютіж
Кількість місць:
104
Трансфер з:

Учасник подій

Kids Camp Forum 2020
2020
ProCamp 2016
2016

Зміни та Ціни Дитячий табір Camp Life

Замовити путівку в Дитячий табір Camp Life

Літні канікули 2020

1 зміна
15.06.20 - 25.06.20
(11 днів)
8 800 грн
Зміна пройшла
2 зміна
29.06.20 - 09.07.20
(11 днів)
6 800 грн
3 зміна
13.07.20 - 23.07.20
(11 днів)
6 800 грн
4 зміна
27.07.20 - 06.08.20
(11 днів)
підліткова зміна від 12 до 17 років
6 800 грн
5 зміна
10.08.20 - 20.08.20
(11 днів)
6 800 грн
Прямі замовлення в табір без націнок
Мої переваги

Опис Дитячий табір Camp Life

Про табір

Табір Camp Life - це унікальний літній табір під Києвом.

Щоліта з 2004 року літній табір Camp Life проводить зміни. Під час підготовки розважальної, туристичної та розвиваючої складових програми нашими організаторами були зібрані всі найцікавіші і захоплюючі види творчої діяльності, продумані найбільш яскраві заходи для дітей і підлітків. Так само в перервах між змінами ми організовуємо сімейний вікенд, щоб вся сім'я змогла переконатися нема на слові, а на ділі в незабутній відпочинок влітку в нашому таборі Camp Life.

Наметове кемпінг Camp Life функціонує з 2009 року на березі Київського моря. Відпочинок в наметах - це місце дитячого драйву та пригод! Проживаючи 11 днів в лісі на свіжому повітрі, прокидаючись від співу птахів або шуму моря діти заряджаються позитивною енергією на весь день. На кожній зміні ми приймаємо до 100 дітей і підлітків, від 7 до 17 років.

Розташування табору

Адреса: Україна, Київська область, с. Лютіж.

Наш лісовий містечко знаходиться на березі Київського водосховища, недалеко від селища Лютіж (30 км від Києва). Великий водойма, затишний сосновий ліс, неймовірні світанки і заходи, сонячний пляж і всі необхідні комфортні умови для відпочинку дітей і підлітків у літньому таборі.

Розміщення дітей

Діти розміщуються в великих обладнаних прогумованих армійських наметах. У наметах дерев'яні підлоги, спальні місця розташовані на висоті 50 см, кожна дитина забезпечений власним каремати. При необхідності намети обігріваються.

Інфраструктура

На території табору:

 • велика їдальня;
 • сцена;
 • спортмайданчик;
 • теплий польовий душ;
 • туалети;
 • пляж;
 • мотузковий містечко;
 • тенісний стіл;
 • гойдалки;
 • великий майданчик для настільного футболу;
 • ігрові зони і місця для чила.

Програма

Ми намагаємося заповнити наш день різноплановими і корисними заходами. Туристичні походи, де кожен може зустрітися віч-на-віч з природою, спортивні заходи, ігри на командоутворення, орієнтування в лісі і стара добра Зірниця. Великий мотузковий парк, катання на катамаранах, а так само дводенний сплав по річці Ірпінь для старших дітей з досвідченим інструктором і обов'язковим дотриманням заходів безпеки.

Активна творча програма - це можливість залишити свій слід у житті табору, зануритися в світ дивних речей і проявити себе в запальних конкурсах, яскравих шоу, веселих заходах і незвичайних програмах. Протягом зміни діти змагаються за кубок табору.

Команда

Більшість наших наставників їздять не один рік, а діти з задоволенням рвуться в команду до улюблених наставникам. Перед прийомом на роботу ми проводимо багаторівневий відбір і навчання нашого стафа. Курс школи вожатих включає в себе: дитячу психологію, курс першої медичної допомоги, техніка безпеки і багато іншого.

Вожаті знаходяться з дітьми цілодобово, за кожним загоном (до 15 чол) закріплено 2 вожатих. Команда працівників літнього табору формується відповідно до потреб дітей і підлітків.

Харчування

Збалансоване 4-разове домашнє харчування, готують кухарі на стаціонарній кухні, діти посуд не миють, їдять з одноразового посуду, постійний питний режим, для дітей з певними особливостями харчування є можливість виключення продуктів, що викликають алергію у дитини або інші рекомендації від доктора. У поході варимо юшку.

Безпека

Територія табору огороджена і знаходиться під цілодобовою охороною. Туристичну програму організовують досвідчені інструктори.

Медичне обслуговування

Кожен день здійснюється контроль самопочуття дітей. При необхідності є можливість термінового транспортування з бази табору в медичний заклад. На всіх дітей оформляється страховка.

Ціни

Ціна путівки - 6 800 грн.

Знижки за двох з однієї родини:

 • На раннє бронювання 10%;
 • Від повної вартості 10%.

Трансфер

Організований трансфер з супроводом співробітників табору.

Автобусний трансфер: Київ (пл. Шевченка, Автостив. Полісся) - табір - Київ (пл. Шевченка, Автостив. Полісся), входить у вартість.

Список необхідних документів

Список необхідних документів:

 • медична довідка 079 / о;
 • підписаний договір з табором;
 • оригінал або нотаріально завірена копія свідоцтва про народження дитини.

Зв'язок з дитиною

Старший вожатий зміни завжди на зв'язку з табірного телефону. Також всі діючі телефони ваших вожатих оновлюються на нашій сторінці Facebook. Там же щодня викладаються звіти і фотографії, а в обговореннях ви можете передавати привіти і побажання вашим дітям.

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Замовити путівку в "Дитячий табір Camp Life"

Хочеш знати більше?
Додаткові матеріали про табір

Запрошення на літні зміни 2020

Анастасія Філіппова, організатор табору, запрошує на 9 захоплюючих змін таборів Camp Life влітку 2020! Детальніше

05.03.2020

Табір Life запрошує на зимові зміни 2019-2020

Віктор Філіпов, директор табору Life запрошує дітей на зимові зміни. Детальніше

26.11.2019

Відгуки Дитячий табір Camp Life

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 22:41:55