Дитячий табiр Zoloche Rangers Camp

9,2
із 10
оцінка організатора

Україна\Київська область\Вишеньки

Сподобався табір?
Потрібно більше інформації? Будь ласка!

Недалеко від міста, в затишному куточку Київської області, серед неповторної природи, створено місце для щасливих дітей! Табір дарує яскравий відпочинок для дітей від 8 до 16 років. Програма включає в себе ексклюзивні підходи, кожна зміна є унікальною за тематикою. Ми змогли об'єднати природу і комфорт, екстрим і безпеку і будуємо дружні відносини з кожною дитиною, яка відпочиває у нас.

Адреса:
Україна, Вишеньки, Бориспільський р-н, котеджне містечко "Золоче"
Кількість місць:
50

Зміни та ЦіниПрямі замовлення в табір без націнок

Вас можуть зацікавити такі табори

Опис Дитячий табір Zoloche Rangers Camp

Про табір

Неподалік міста, у затишному куточку Київської області, серед неповторної природи, створено місце для щасливих дітей! Табір дарує найяскравіший відпочинок для дітей від 8 до 16 років. Програма включає в себе ексклюзивні підходи, кожна зміна є унікальною за тематикою. Ми змогли об’єднати природу та комфорт, екстрим та безпеку та будуємо дружні стосунки з кожною дитиною, яка відпочиває у нас.

У таборі дитина має можливість:

 • бути на свіжому повітрі впродовж всього дня;
 • відпочити від гаджетів, а телефони використовувати тільки для зв'язку;
 • навчитися діяти однією командою та знаходити спільну мову з дітьми різного віку;
 • проявити ініціативу та брати на себе відповідальність за власні рішення;
 • набути комунікативні та організаторські навички;
 • оволодіти навичками самообслуговування та самостійності.

Розташування табору

"Zoloche Rangers camp" розташований в лісі, на березі мальовничої річки в екологічно чистому місці.

Адреса: Україна, с. Вишеньки, Бориспільський р-н, котеджне містечко "Золоче".

Інфраструктура

На території табору є сучасний екстрим парк: стаціонарний скай-парк з 8-ми етапів, скеледром з 3-ма трасами складності, троллей через озеро, тир для стрільби з лука та духових трубок, байдарки.

Також на території є ставок для риболовлі на навчанню веслуванню на байдарках, басейн, будиночок на дереві для ігор та квестів, спортивні майданчики: футбольне та волейбольне поля, тренажерний зал просто неба.

Велика територія для прогулянок та відпочинку.

Проживання дітей

Діти проживають у дерев'яних будиночках по 4-и дитини, відповідно до віку та статі. Будиночки облаштовані двома двоярусними ліжками, шафками для зберігання одягу та комодом. На стінах крючки та поличка для взуття. У будиночку є розетки. На дверях та вікні встановлено москітні сітки від комах.

Зона чистоти знаходиться біля будиночків (1 хвилина вільної ходьби від будиночків). Облаштовано дві гігієнічні зони, для хлопчиків та дівчаток. На кожній знаходиться два туалети та два душа.

Стаціонарні туалети (чаша Генуя) облаштовано умивальником з милом, туалетним папером та одноразовими рушниками. Душові кабіни з цілодобовою подачею холодної та гарячої води. Діти відвідують душ щоденно після басейну або за потребою.

Біля їдальні та житлової зони розташовано два рукомийники. Облаштовано місце для зручного ополіскування та миття ніг. У таборі є пральня, тому речі дітей легко тримати у чистоті.

Програма

1-а зміна з 11.06 по 22.06.21: "Цікаві люди"

Нас оточує велика кількість людей: друзі, родичі та люди з якими ми взаємодіємо на навчанні чи роботі. Кожного дня повз нас проходять люди, кожного дня ми бачимо людей на екранах телевізорів, кожного дня у світі є люди, які роблять добру справу в цей момент чи отримують патент на важливий винахід для людства. Саме про різних та цікавих людей ми будемо дізнаватися під час зміни. До табору завітають цікаві люди, з якими ми поспілкуємося і проведемо час разом.

2-а зміна з 30.06 по 11.07.21: "Пакуй валізу"

Чи готовий ти до цікавих та веселих подорожей? Так? Тоді пакуй валізу і мерщій до пригод! Впродовж 12 днів ми відвідаємо різні країни нашої неосяжної планети, спробуємо відтворити екзотичні страви, поринемо у культуру та традиції народів світу.

3-я зміна з 15.07 по 26.07.21: "На повтор"

Ми разом вже 5 років. У нас було безліч цікавих заходів і ця зміна буде створена за вашими бажаннями. Тому, якщо ти вирішив відпочити в цей час з нами, то швидше пиши нам про свої бажання та ідеї. Зміна «На повтор» дає нам можливість повторити все, що нам сподобалося! Повторити майстер-клас, феєричний концерт, провести квест-кімнату, знову зробити театр тіней чи «Хот-дог party» - все можливо. А може ти хочеш зустріти світанок? Ми готові на все!

4-а зміна з 30.07 по 10.08.21: "Вперед неможливо назад"

Це зміна для найсміливіших! Дві нічні гри, випробування сили духу та характеру! Найрізноманітніші завдання на витримку, спритність чи кмітливість. Командні та індивідуальні випробування! І тільки наприкінці зміни ми зможемо дати собі відповідь на питання «Вперед неможливо назад».

5-а зміна з 15.08 по 26.08.21: "Приймай виклик"

Виклики та челенджі! Дорослі дітям і діти дорослим! Між командами та вожатими! Готуйся заздалегідь та прихопи з собою ідейки для челенджів! Вони можуть бути творчими чи спортивними, «тут і зараз» в таборі або із залучення максимальної кількості осіб в соціальних мережах.

Мета нашого табору - це всебічний розвиток особистості кожної дитини. Програмою табору сплановано розвиток дітей через: вміння, майстерні та тематичні навички в залежності від тематики зміни.

Вміння рейнджера - це спеціальні знання, які засвоюють діти. Здобуваються вони цікаво, через практику та гру, адже все, що зроблено власноруч засвоюється набагато швидше! Майстерні - це практична діяльність під час якої діти навчаються творчим або прикладним видам діяльності.

Тематичні навички - це теоретичні та практичні знання для вивчення тем, яким присвячена зміна.

Розклад дня

Розклад дня:

 • 08:00 - 10:00 - Підготовка до подій дня: підйом, руханка, сніданок, шикування;
 • 10:15 - 13:45 - Майстерні, спортивні ігри, туристичні випробування;
 • 14:00 - 15:25 - Обід, тиха година, полуденок;
 • 16:00 - 19:00 - Басейн, активності, спортивні змагання, душ. Загонова діяльність, загальнотаборовий захід;
 • 19:00 - 21:45 - Вечеря. Вечірні активності. Захід. Адехі. Дискотека/кінозал;
 • 21:45 - 22:30 - Друга вечеря, підсумки дня у загонах, відбій.

ДЕНЬ В ТАБОРI

08:00 - 10:00. Підготовка до подій дня: підйом, руханка, сніданок, шикування

Кожен день розпочинається з енергійної музики, яка звучить у таборі. Після ранкових гігієнічних процедур ми відправляємось на ранкову руханку, яка буває спортивною чи танцювальною. Зранку у нас відбувається ранковий збір нашої групи, ми обираємо Чергового Рейнджера та відправляємося на Шикування за Тотемами минулого дня.

10:15 - 13:45. Майстерні, спортивні ігри, туристичні випробування

В цей час відбувається перший програмний блок і всі групи розходяться на локації на якій проводять 1-1,5 години. Одна група відправляється на одну з локацій екстрим-зони, друга група на заняття з тематичних вмінь, відповідно до тематики зміни та третя група відправляється на майстер-клас. В перерві між змінами локацій у нас відбувається другий сніданок.

14:00 - 15:45. Обід, тиха година, полуденок

Смачний обід та відпочинок. Спати нікого не заставляють. Ми обираємо відпочинок чи вільне спілкування, головне, щоб ми набралися сил та спокійно відпочили. Можна відпочивати в будиночку та поспілкуватися з рідними телефоном, можна пограти в настільні ігри в ігровій чи просто відпочити на пуфах чи газоні у тіньку. А потім перекус та підготовка до другого програмного блоку.

16:00 - 19:00. Басейн, активності, спортивні змагання, душ. Загонова діяльність, загальнотаборовий захід

При гарній погоді ми щодня відвідуємо басейн, після нього душ та підготовка до вечері та вечірньої програми. Але якщо погода прохолодна ми граємо у різноманітні ігри, беремо участь у квестах та проходимо різноманітні випробування.

19:30 - 21:45. Вечеря. Вечірні активності. Захід. Адехі. Дискотека/кінозал

Після вечері наша група готується до вечірньої програми. Вони можуть бути найрізноманітнішими: творчі чи театральні вистави, конкурси, командні випробування, інтелектуальні ігри, вечірні кінозали просто неба. Традицією табору є обрання Головного Рейнджера ввечері. Його обирають діти, це людина, яка проявила себе найкраще під час випробувань та всього дня, це людина, яка показала своїми діями, що на неї може покластися.

21:45 - 22:30. Підсумки дня у загонах, друга вечеря, відбій

Ми обов’язково підводимо підсумки дня своєю командою. Керівники груп для нас друзі, які допомагають зробити правильні висновки та стати завтра ще кращими, ще дружнішими, ще цілеспрямованими ніж ми були сьогодні. Обов’язково, всім табором ми відправляємося опускати прапор табору. Це робить новообраний Головний рейнджер.

Харчування

У таборі 6-разове збалансоване харчування: сніданок, обід, вечеря. Другий сніданок – фрукти, полуденок - кисломолочні продукти, соки, випічка та вечірній чай зі смаколиками.

Їжу готують професіональні шеф-кухарі згідно всіх санітарних норм у Zoloche International School, харчування дієтичне, використовуються продукти високої якості. Порції посилені у зв’язку з активністю дітей у природних умовах.

Харчування відбувається у приміщенні великої дерев'яної їдальні, діти за бажанням долучаються до чергування, а власний стіл тримають у чистоті самостійно.

Безпека

Територія табору цілодобово охороняється. З окремим пунктом охорони у таборі, який регулярно відвідується Службою безпеки Котеджного містечка "Золоче".

Цілодобово ведеться відеоспостереження. На територію табору можна потрапити лише за попередньою домовленістю з адміністрацією табору.

У таборі діти постійно знаходяться під наглядом професійних дорослих: керівників груп, інструкторів з туризму, спорту чи плавання, керівників творчих майстерень, керівників розвиваючих програм тощо.

Всі учасники застраховані, а на території табору цілодобово знаходиться медичний працівник.

Діти об’єднуються у різновікові групи по 12-15 осіб, з групою постійно працює два керівники.

Медичне обслуговування

Медпрацівник, лікар педіатр живе і знаходиться в таборі цілодобово.

Ціни

Ціни минулого сезону

Ціни на літо 2021:

 • Зміна 1, 4, 5 - 14 000 грн;
 • Зміна 2, 3 - 15 000 грн.

Доставка дітей в табір

Доставка дітей в табір здійснюється самостійно.

Необхідні документи

У табір необхідно взяти такі документи:

 • Медична довідка 079 (оформляється за три дні до табору);
 • Опитувальник здоров'я (здати заповнену при оформленні в табір). Його батьки отримають заздалегідь.

Загальні питання про табір

Яка тривалість зміни в дитячому таборі Zoloche Rangers Camp?

Тривалість зміни складає 12 днів. Деталi

Де знайти відгуки про дитячий табір Zoloche Rangers Camp?

Батьки оцінили табір на 9,2 з 10. Усі оцінки можете подивитися тут

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір Zoloche Rangers Camp?

Табір приймає дітей 8 - 16 років. Деталi

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Сподобався табір? Поділися з друзями:

Відгуки Дитячий табір Zoloche Rangers Camp

Разом з цим табором шукають

Схожі табори

Сторінка сформована 04:50:40
;