Опис Дитячий табiр Halli-Galli

 
10
із 10
оцінка організатора

Україна\Київська область\Київ\Дніпровський район (Лівий берег)\Дитячий табір Halli-Galli

Про табір

З відгуку однієї мами: «Табір опен ейр, в стилі Пеппі Довга панчоха. Прокачує скіли самостійності, командності і прищеплює навички виживання в дикій природі). На виході отримуєш чумазову, втомлену, задоволену життям дитину. Якщо ви звикли до п'яти зірок і стерильності, вам не туди. Там про справжнє дитинство, як у мене було в селі, тільки веселіше »

Табір Halli Galli - ідеальне місце для тих, чиї батьки хочуть, щоб їхні діти оздоровилися, не виїжджаючи з Києва. Геть офісні стіни та щохвилини розписані традиційні програми денних таборів - хай живе свобода, природа, земля, пісок, трава, дерева, вода, садові равлики, спів птахів і шелест вітру!

У затишній і сімейній атмосфері діти вчаться грати в ігри у дворі, насолоджуються свободою під наглядом дорослих, плавають в Дніпрі, загоряють, а в перервах - згадують англійську, займаються творчістю, читають, грають в футбол і настільні ігри.

Наша історія почалася в 2015м році в парку «Партизанська слава», де ми працювали протягом перших трьох років, поки не переїхали в Гідропарк. З кожним роком програма літнього табору потроху змінювалася, проте наші головні принципи залишається незмінними: ми переконані в тому, що контакт з природою і вільна гра допомагають дитині розвивати креативність, навички прийняття рішення і спілкування і досягати умиротворення.

Для кого наш табір: в минулі роки до нас приходили діти, що займаються в вальдорфських та інших альтернативних дитячих садах і школах, діти на домашньому навчанні і діти із загальноосвітніх шкіл, діти з високим рівнем активності і діти з гіподинамією, діти-інтроверти і діти- екстраверти, скептики, білінгви і трілінгви, діти з інших країн, діти, що люблять грати на природі і діти з ігровою залежністю, діти, які пережили втрату, усиновлені діти і діти в процесі розлучення батьків, школярі та дошкільнята, брати і сестри, однокласники і друзь'я, малюки і підлітки - ми відкриті для всіх, хто готовий експериментувати і приймати наші принципи і правила.

Незважаючи на те, що ми не є сімейним табором, для нас важлива атмосфера родинності. Нам довіряють своїх дітей наші друзі дитинства, колеги та партнери, батьки беруть участь у творенні табору - допомагають, діляться ідеями, книгами та іграми. Ми - камерний табір, в якому невелика кількість дітей (до 25) проживають маленьке життя разом з натхненними дорослими.

Користування гаджетами заборонено (за винятком ситуацій, коли дитині під час перебування в таборі необхідно взяти участь в онлайн-занятті з репетитором). Натомість можна приносити улюблені ігри, іграшки, книги, привозити пенніборди.

Вік дітей: 5-12 років.

Проте можливі винятки: в минулих сезонах до нас приєднувалися діти 2,5-4 років, які приходили в табір слідом за старшими братами і сестрами, а також діти 13-14 років, які приходили разом з молодшими. Кожен зміг знайти собі заняття до душі.

Розташування табору

Адреса: м.Київ, Гідропарк, через дорогу від міського еко-простору «Шпаківня». Є можливо дістатися від ст.м. Гідропарк (хвилин 5-10 пішки) і на машині (з'їзд в кінці мосту метро направо, якщо їхати з правого берега, і перед мостом направо, якщо їхати з лівого берега)

Територія

Табір є великим гаєм на віддалі від інших зон Гідропарку. Умови, наближені до похідних, однак ділянка оброблена від кліщів та має стаціонарний туалет.

На території табору можна знайти: укриття, інструменти, бібліотеку, колекцію настільних ігор, фортепіано для всіх бажаючих, різного роду гойдалки і балансири, пісочницю, ділянку для гри в футбол, город, зони для вільної творчості і LEGO-конструювання і т.д.

Неподалік є столи для настільного тенісу, корти для великого тенісу, до пляжу з рятувальниками йти хвилин 10.

Через дорогу від табору розташований коворкінг міського екопространства «Шпаківня» c доступом до wi-fi.

Програма

Наша концепція заснована на кількох ключових принципах:

 • спілкування;
 • вільна гра як невід'ємна умова для розвитку креативності, співпраці і навичок прийняття рішень;
 • контакт з природою;
 • клас на свіжому повітрі;
 • щоденне читання;
 • доступ дітей до різного роду інструментів (для ручної праці і музичних);
 • допомога дітям в соціалізації (при необхідності); навчання навичкам роботи в команді і знаходженню партнерів, розвитку емоційного інтелекту та вирішенні конфліктів;
 • орієнтація на потреби дітей: незважаючи на те, що в цілому ми дотримуємося розкладу дня і графіка, ми можемо відступати від нього, якщо бачимо, що дітей щось особливо зацікавило або захопило для того, щоб підтримати у них прагнення до пізнання і нового досвіду.
 • англійська як мова спілкування, а не мова навчання. Ми вирішили відійти від традиційного формату навчання і відмовитися від звичних занять. Замість цього в таборі працюватимуть кілька волонтерів з інших країн, які не володіють українською або російською. Дітям доведеться спілкуватися з ними в невимушеній обстановці англійською: обговорювати плани на день, грати в настільні ігри та футбол, приносити воду, бувати на пляжі і т.д.

Ми весь час перебуваємо на свіжому повітрі незалежно від погодних умов (але можемо ховатися в укриття в разі негоди). Діти постійно контактують з природою: бігають по землі і траві, грають з глиною, піском і водою, копають ями, плавають в Дніпрі, спостерігають за дощем, слухають спів птахів і шум вітру, бачать, як проростають посаджені в таборі рослини, приносять своїх домашніх вихованців (собак, хом'ячків, черепах, морських свинок і т.д.).

При бажанні можна займатися вільною творчістю і вільним конструюванням, працювати в городі, грати в футбол, будувати халабуди і грати в індіанців. На території табору є бібліотека англомовних книг для дітей і підлітків, в якій більше 100 книжкових одиниць. При бажанні дитина може скористатися її фондом для вибору книг по обіді (а).

Якщо дитині поставили завдання на літо або він (а) продовжує займатися влітку, перебуваючи в таборі, він може викроїти час для самостійної роботи або для Скайп-консультацій з викладачем.

Програма тижня по днях:

 • Понеділок - день знайомств, планування та обговорення. Це також день особливо ретельного поливання городу і інших наших насаджень;
 • Вівторок - день творчості. Нас чекає спірографія, петриківський розпис, писанкарство, ліплення з глини, скрапбукінг, робота з фетром - і багато іншого. В інші дні діти також мають доступ до матеріалів і можуть продовжувати експериментувати у творчості;
 • Середовище - день роботи над особистими і груповими проектами. Це також робота з інструментом і облаштування території. (Приклади торішніх проектів: огорожа для городика, таблички-покажчики, дитячий бар «Мохіто у бандито» і т.д.);
 • П'ятниця - похід-пікнік. Зазвичай ми йдемо пішки до Золотого пляжу, де тихо, мало людей, а дерева ростуть просто на березі Дніпра. Іноді на галявині біля нашого улюбленого місця ми зустрічаємо кобилу Віку, яку годуємо яблуками.

Режим роботи

Табір працює з понеділка по п'ятницю (за винятком державних свят) з 8.30 до 19.00.

Для працюючих батьків можливе продовження робочого дня з черговим вихователем за окрему плату.

Розклад дня

Распорядок дня:

 • 8.30 - 9.30 - збори. Для тих, хто виїжджає на розвезення від Харківського шосе, збори з 8 до 9;
 • 10.00-10.30 - ранкове коло (в мінігрупах обговорюємо настрій і інші важливі питання і плануємо день);
 • 10.30 -11.00 - сніданок;
 • 11.00-13.30 - основна програма дня;
 • 14.00 - 14.30 - обід (після обіду можливий денний сон на підстилках і в Саду гамаків);
 • 14.30 - 15.00 - миття посуду, прибирання;
 • 15.00-17.00 - пляж;
 • 17.30 - від'їзд з табору на автобусі - для дітей, які користуються розвезенням;
 • 18.45 - 19.00 прощання

Харчування

Харчування 2-разове, входить у вартість.

Діти харчуються на території табору. Їду (другий сніданок і обід) готує і приносить безпосередньо перед прийомом їжі компанія «Їжак кейтеринг». За запитом можливо вегетаріанське, а також безлактозную, дієтичне меню.

Безпека

На території табору можуть перебувати тільки його учасники. Вхід для інших осіб обмежений. На кожного співробітника табору доводиться 3-5 дітей. Пляжі Гідропарку обладнані вишками рятувальників (на яких постійно чергують мінімум двоє) і буйками на воді.

Медичне обслуговування

На території табору є аптечка, в Гідропарку є декілька медпунктів (найближчий до табору - в 5-7 хвилинах ходьби). Найближча лікарня швидкої допомоги і травмпункт для дітей розташовані в 10 хвилинах їзди від табору.

Інклюзія:

На жаль, ніхто із співробітників табору не володіє жестовою мовою, а пересування по його території може бути ускладнене для незрячих дітей та дітей на візках активного типу. Однак ми відкриті до обговорення варіантів відвідування табору дитиною з особливими потребами, пов'язаними з його здоров'ям.

Ціни і акції

У нас немає пробних днів і подневная оплати. Ціна 1 тижня (5 робочих днів):

 • 8.30 - 19.00 - 3 300 грн;
 • 8.30 - 13.30 посилання - 1 650 грн.

Для батьків, які шукають варіант соціалізації для дитини з особливими потребами (СДУГ, досвід усиновлення, розлад прихильності, затримка розвитку, легка форма РАС, незрячий дитина) можливі інші варіанти путівок: 2 або 3 дні в тиждень (до 13.30 і до 18.00).

До зміни можна приєднатися в будь-який день (крім п'ятниці)! Оплата за безготівковим розрахунком на карту Приватбанку. Мінімальна тривалість путівки в 2019 році - 10 днів.

Увага, акція! На зміни тривалістю 5 днів вартість путівки 3 100 грн до 25.05!

Доставка дітей в табір

Організований трансфер з супроводом співробітників табору.

Трансфер Харківське шосе - Гідропарк - Харківське шосе або самостійна доставка.

Найближчі станції метро: «Гідропарк», «Лівобережна», «Вирлиця»

Перелік необхідних речей

Для відвідування дитиною табору необхідні:

 • одяг і взуття для активних ігор (в якому можна бігати, валятися на траві і на піску, ліпити з глини, копати землю, грати в футбол, клеїти, фарбувати і т.д.);
 • сонцезахисний крем, головний убір, взуття, в якому зручно бігати і легко знімати;
 • пляжний костюм, рушник, підстилка, яка займає мало місце і яку не шкода, якщо дитина її втратить;
 • запасний комплект одягу і білизни (для дітей дошкільного віку - можна 2-3);
 • одяг на випадок негоди (дощовик або вітровка, чоботи або крокси для того, щоб бігати по мокрій траві і по калюжах);
 • промаркірований комплект похідного посуду (гуртка, 2 миски, ложка, виделка);
 • книга для читання для тих, хто вміє читати самостійно і залишається після обіду;
 • бейджик з ім'ям дитини - для кріплення на його рюкзак або сумку;
 • також діти можуть приносити з собою завдання на літо, для того, щоб виконати їх протягом дня.

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Замовити путівку в табір безпосередньо

Потрібно більше інформації? Будь ласка!

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 19:48:43
Організатор табору може проводити кілька таборів. Це середня оцінка по всіх таборах організатора