Опис Дитячий табiр MainSchool

9,3
із 10
оцінка організатора

Україна\Київська область\Київ\Дніпровський район (Лівий берег)\Дитячий табір MainSchool

Про табір

Запрошуємо школярів в IT-табір Main School! Пропонуємо пізнавальне і захоплююче проведення часу з користю і використанням сучасних технологій.

Ваше чадо не випускає гаджет з рук ні на хвилинку? У вашому будинку тривають баталії за місце біля комп'ютера? Вчителі школи інноваційного розвитку з використанням IT технологій - «Main School» знають, як перетворити «шкідливу звичку» в корисний досвід.

Унікальна технологія IT - навчання розроблена з метою розвинути у дитини інтерес вчитися і творити - цікаві уроки - це про нас! Атмосфера добра і творення, в поєднанні з комп'ютерними технологіями - захоплюючий і розвиваючий дозвілля. Тепер це можливо!

ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ MAIN CAMP?

У суєті повсякденного життя, постійної зайнятості і моря турбот, дуже часто діти «розважають» себе самі. Школа, будинок, уроки, комп'ютер, телевізор... - рутина. А де ж політ фантазії, сміливі ідеї, втілення мрії в реальність? Дружний, професійний колектив дитячого табору «Main School» - допоможе вашій дитині розвинути свої творчі якості, навчить не бояться експериментів і впевнене йти вперед до мрії!

Постійне спілкування з однолітками на рівних. Атмосфера комфорту і доброти, турботи і розуміння. Цікава і розвиваюча програма навчання з використанням висококласного обладнання. Програми розвитку відповідно до індивідуальних особливостей дитини (вік, захоплення, здібності).

Краща нагорода за працю - визнання і винагороду! Кожен вихованець «Main School» по закінченню курсу демонструє свою роботу, а в нагороду отримує - знання і СЕРТИФІКАТ! У нашому таборі немає рутини! Кожен день особливий! Веселощі і позитив - це про нас! У кожній групі панує свій світ! Тематика у всіх своя і розкривається дитині поступово.

Нашим учням подобається проводити час не тільки весело, але і користю, тому ми створили річний міський табір, щоб канікули не проходили дарма. У нас діти отримають знання з самим затребуваним професіям, при цьому створять свій готовий проект, який зможуть з легкістю захистити в кінці зміни і отримати сертифікат. Наш It табір розташований в районі м. Лівобережна, в одному з найкрасивіших районів Києва, тому прогулянки, квести, ігри на свіжому повітрі є важливою складовою нашої програми. Смачне харчування, походи в кіно, маса корисної IT інформації і не тільки чекають ваших дітей в літньому міському IT таборі "Main School" на м. Лівобережна. Чекаємо Вас!

Розташування табору

Адреса: Україна, Київ, вул. О. Туманяна, 15 (м. Лівобережна).

Програма

Будь-яка дитина любить дивитися мультфільми. Буває, за вуха не відтягнеш від телевізора або комп'ютера. А уявіть, Ваша дочка або син, сам створив мультиплікаційний шедевр. Важко віриться? А дарма!

З табором «Main School» - це цілком реально, а головне цікаво. Абсолютно унікальна в своєму роді програма навчання з використанням новітніх IT - технологій, допоможе вашій дитині втілити свої мрії і фантазії в життя. З дітьми працюю досвідчені педагоги, які розкриють потенціал і направлять в добру русло здатності кожного. Комфортні умови навчання, 3-разове харчування, відпочинок і прогулянки на вулиці - зроблять процес навчання легким і невимушеним. Індивідуальний підхід до вихованців - поділ на вікові групи, розподіл дітей за інтересами і підготовці.

Загальна програма для всіх груп:

 • Програмування - розробка СВОЄЇ гри: Дитина любить комп'ютерні ігри? Ми навчимо писати власні сценарії і створювати персонажів;
 • Відео-арт - створи свій мультфільм: Навчання методиці обробки зображень, роботі зі звуковим рядом, монтажем відео (дітки від 6 до 9 років);
 • Відеоблогінг - Від зйомки до монетизації: Весь процес створення, власний YOUTUBE - канал це РЕАЛЬНО! (діти від 10 до 14 років);
 • Наука - це ВЕСЕЛО! Захоплюючі експерименти з хімії та фізики, не залишать байдужим не одну дитину;
 • Вчимо англійську граючи! Професійний і розмовну англійську мову за допомогою новітніх ігрових методик;
 • Розробка сайту - дитина зможе! Landing Page - популярний одностранічнік. Може створити навіть дитина;
 • Робототехніка - робот своїми руками! Створення «розумного» робота грунтуючись на вивченні сучасної інженерії;
 • Журналістика та робота з текстами: Уроки ораторської майстерності та копірайтингу. Написання сценаріїв до мультфільмів і відео-, аудіо-роликів.

При реєстрації на курс дитина потрапляє в групу, яка відповідала його віку, інтересам і рівню підготовки.

Педагоги з багаторічним стажем в областях:

 • IT - технологій і робототехніки;
 • журналістики;
 • Відеомонтажу і телезйомок;
 • Хімії та фізики;
 • Розмовної, професійної англійської мови.

У нашому таборі діти розділені на 2 вікові групи:

1. Молодша група (з 8 до 10 років).

Розробка і дизайн свого сайту, робота в програмі Photoshop, 3д графіка:

 • Що ж таке сайт? Теоретична сторона питання;
 • Фантазуємо - придумуємо дизайн;
 • Творимо - створюємо картинки;
 • Інтегруємо відеозапису і форми;
 • Фінал - готуємо шедевр до показу.

У програму курсу входить також - розробка і створення ігор для мобільних телефонів і ПК, робототехніка, весела наука, робота психолога з дитиною.

За підсумком курсу: Розробка свого сайту «своїми руками». В процесі навчання малюк розвиває творчу сторону своєї особистості, вчиться приймати і відстоювати свої рішення. Набуває хобі, яке в майбутньому може стати його улюбленою професією.

2. Старша група (з 10 до 15 років), Група Boys & Girls.

Основа курсу - сучасні IT - технології, новітні програми в області програмування:

 • Розробка і «написання» власних ігор;
 • Розробка і дизайн свого сайту;
 • Курс - «Мир безпечного інтернету»;
 • Весела наука - фізика, хімія;
 • Роботи в галузі інженерії - CRAFT;
 • Наочне навчання робототехніці;
 • YOUTUBE-канал - як його створити? Нічого складного, зроблять все без винятку;
 • Відеознімання ролика і просування його в соціальних мережах;
 • Арттерапія (казкотерапія, робота з емоціями).

За підсумком курсу Ваша дитина зможе: сам створити сайт, розробити дизайн до нього, запустити YouTube - канал і отримувати перший прибуток з нього, напише власну відеогру. Процес навчання сприяє розвитку пам'яті, уваги і логіки. Тепер будь-яка мета легко досяжна.

У нашому таборі - професійні викладачі, навчальні класи з новітнім обладнанням, комфортна кімната для відпочинку.

Режим роботи

З понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00.

Харчування

3-разове харчування.

Ціни

Ціна зміни (10 днів) - 6 400 грн.

Ціна зміни (5 днів) - 3 500 грн.

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Замовити путівку в табір безпосередньо

Потрібно більше інформації? Будь ласка!

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 02:31:46
Організатор табору може проводити кілька таборів. Це середня оцінка по всіх таборах організатора