Опис Дитячий табiр Молода Гвардія (Бердянськ)

Україна\Запорізька область\Бердянськ\Дитячий табір Молода Гвардія (Бердянськ)

Про табір

Для багатьох дітей і їх батьків Бердянськ став улюбленим місцем відпочинку та оздоровлення. Візитною карткою міста став аквапарк «Мис Доброї Надії», приватний зоопарк «Сафарі» і сезонний пересувний дельфінарій «Немо». У курортний сезон Бердянськ стає культурною столицею всіляких фестивалів. Дитячий оздоровчий табір - улюблене місце оздоровлення і відпочинку для дітей і підлітків з усіх областей України.

Переваги оздоровлення в дитячому оздоровчому закладі очевидні. Клімат на Азовському морі унікальний, м'який, помірний, цілюще повітря, насичене озоном, йодом, бромом, різними солями та мікроелементами. В повітрі Приазов'я в 1,5 раза більше кисню, ніж на узбережжі Чорного моря. Влітку вода в Азовському морі прогрівається до 26 - 28 градусів.

Азовське море природний інгалятор. Вода Азовського моря містить 92 хімічних елементи, які під час купання легко проникають через поверхню шкіри та дарують організму речовини, яких він потребує, сприяють підвищенню захисних сил організму дітей, лікують органи дихання. Купання в морі прекрасний гідромасаж. Оксамитовий золотий пісок, легкі хвилі, що набігають на берег, ласкаве сонце та аромат трав, крик чайок - все це створює неповторність відпочинку в дитячому оздоровчому закладі «Молода гвардія».

ДЗОВ «Молода гвардія» - територія дитинства, захищається від байдужості, духовної порожнечі, національних чвар і політичних розбіжностей. Тут панує Любов, Розуміння, Турбота. У «Молодій гвардії» оживають найзаповітніші мрії та живуть світлі дитячі казки.

А головне - добрі серця педагогів допоможуть дітям не лише відпочити та набратися сил, але і прожити яскраві, незабутні дні дружби та спілкування. Кожен відчує себе талановитим, сильним, щасливим. Для цього в закладі оздоровлення та відпочинку «Молода гвардія» є все!

Розташування табору

Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Молода гвардія» розташовано на материковій частині України в екологічно чистій курортній зоні міста Бердянська, на березі Азовського моря в Запорізькій області, біля самої основи Бердянської коси.

Адреса: вул. Котляревського 4, Бердянськ, Запорізька область, Україна.

Територія

Територія установи - паркова зона, обгороджена цегляним парканом, упорядкована доріжками, у кожної будівлі стоять лавочки, алеї в нічний час освітлюються електричними ліхтарями. Велика кількість рослинності допомагає сховатися від палючих променів сонця в жаркі дні. Від закладу до залізничного вокзалу - 3 км., до центру міста - 5 км.

На території ДЗОВ «Молода гвардія» три стаціонарних двоповерхових і п'ять одноповерхових капітальних цегляних корпуси, всі корпуси впорядковані, у яких акуратно оформлені альтанки.

Купання дітей в морі проводиться два рази на день. Пляж табору укомплектований тіньовими навісами, роздягальнями, спортивним майданчиком, туалетами. Протягом зміни дітям пропонується взяти участь в різних заходах, конкурсах, спортивних змаганнях, концертах, дискотеках.

ДЗОВ «Молода гвардія» має:

 • волейбольний та баскетбольний майданчики;
 • футбольне поле;
 • танцювальну та осередкову майданчики;
 • майданчик з ігровими спорудами;
 • альтанки з настільним тенісом;
 • куточок туриста;
 • літню естраду;
 • клуб на 600 місць;
 • павільйони для гурткової роботи;
 • бібліотеку;
 • методичний кабінет;
 • столову на 400 місць;
 • банно-пральний комплекс.

ДЗОВ «Молода гвардія» володіє широкою смугою відмінного піщаного пляжу, відповідно до Державних санітарних правил і норм «Облаштування, утримання та організація режиму діяльності дитячих оздоровчих закладів». Купання дітей в море проводиться відповідно до дозволу санітарно-епідеміологічної станції в спеціально відведеному для цього місці.

Огороджений пляж знаходиться в 500 м. від закладу, площа пляжу - 0,5 га, обладнаний тіньовими навісами, кабінками для перевдягання, туалетом і урнами. А також є комора для зберігання коштів організації купання (буйки, поплавці, рятувальні круги, кінець Александрова), на пляжі є футбольне поле. Акваторія купання виділяється буйками, є рятувальна вишка.

Розміщення дітей

На кожному поверсі 2-поверхових корпусів є зручності (санвузли, умивальники та душ з гарячим водопостачанням цілодобово) у кімнаті, на блоці або на поверсі. Розміщення дітей у двоповерхових корпусах 3-4 чол. А в одноповерхових корпусах 5-6 чол. На кожному поверсі корпусу просторі холи з телевізорами.

Програма

Розважальні заходи: морські купання, відеофільми, спортивні заняття, конкурси, концерти, щоденні дискотеки. У нашому таборі існує своя валюта «Дулі» і «Гроші». Діти, які заробили ці гроші, можуть витратити їх на традиційному ярмарку - шоу. Свято: «День Нептуна», «Івана Купала», «Міс табору», «Вгадай мелодію», «Малі олімпійські ігри», «Червона п'ята», «Знайти вожатого», «Пори року».

 • Спортивні заходи: плавання, водне поло, волейбол, футбол, піонербол, настільний теніс;
 • Гуртки: шейпінг, малювання, шахи, футбол, прес-клуб;
 • Екскурсії: оглядова екскурсія по м. Бердянську, екскурсія на катері по Азовському морю, відвідування зоопарку, екскурсії в музеї Бердянська

Відвідування пляжу два рази в день з 09.00 і з 16.30.

Харчування

Повноцінне 5-разове харчування. Щодня в раціоні м'ясні та молочні страви, свіжі фрукти та овочі, натуральні соки, морозиво. Працює дитяче кафе, де організовано продаж різноманітних солодощів і напоїв. Їдальня розрахована на 380 місць.

Безпека

Територія установи обгороджена цегляним парканом. Громадський порядок і охорона життєдіяльності дітей здійснюється професійною охороною.

Медичне обслуговування

Цілодобове медичне обслуговування дітей здійснює лікар і медична сестра, є медпункт і ізолятор з трьома боксами. Діти, які приїхали на відпочинок мають медичну страховку, (її вартість входить у вартість путівки). Цілодобово в таборі перебуває машина, яка працює в режимі «швидкої допомоги».

Ціни та акції

Зміни в дитячому центрі на 2019 рік:

1 зміна 04.06 - 23.06.2019г. 8 400 грн (420 грн / добу)
2 зміна 26.06 - 15.07.2019г. 8 800 грн (440 грн / добу)
3 зміна 18.07 - 06.08.2019г. 8 800 грн (440 грн / добу)
4 зміна 09.08 - 29.08.2019г. 8 800 грн (440 грн / добу)

Доставка дітей в табір

Доставка дітей в табір здійснюється самостійно.

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Замовити путівку в табір безпосередньо

Потрібно більше інформації? Будь ласка!

Сторінка сформована 07:25:35