Збір організаторів дитячих таборів "Лелека 2016"

15.09.2016 - 18.09.2016

Одеса, Україна

Тематика заходів збору корисна для фахівців у сфері дитячого відпочинку та оздоровлення: представників корпоративного власника, фахівців профспілкових організацій з питань дитячого оздоровлення, власників і керівників оздоровчих закладів, старших вихователів, старших вожатих, методистів, керівників гуртків і секцій, керівників педагогічної практики вузів, керівників оздоровчих і туристичних проектів.

Актив ВБО "Асоціація" Лелека "пропонує взяти участь в інформаційній програмі збору за напрямками: Виховання, Оздоровлення Дозвілля, Адміністрування в сучасному дитячому оздоровчому закладі.

Актуальні питання збору висвітлюють проблематику реалізації програм, що інформують про принципи збалансованого розвитку, різнобічних педагогічних проектів і використання матеріально-технічної бази для реалізації соціально-культурних проектів.

У програмі збору заплановано проведення презентації поточних проектів ВБО «Асоціація« Лелека », видавничих і тренінгових проектів, ряду майстер-класів, круглих столів та відкритих заходів з актуальної проблематики оздоровчої кампанії цього року.

Учасники