УВАГА! Програма табору "Літній табір в ILAC Торонто від Alekom" вже не проводиться і перенесена в архів!

Подивіться інші табори цього організатора:

Дитячий табiр Літній табір в ILAC Торонто від Alekom

8,1
із 10
оцінка організатора

Канада\Торонто

УВАГА! Програма табору "Літній табір в ILAC Торонто від Alekom" вже не проводиться і перенесена в архів!

Подивіться інші табори цього організатора:

Школа ILAC запрошує Вас провести незабутні канікули в Торонто! За 3 тижні у дітей буде унікальна можливість відвідати університети і коледжі Онтаріо. Діти дізнаються про умови вступу, програмах навчання, ознайомляться з інфраструктурою кожного навчального закладу. Вивчення англійської проходить в найкращій школі Канади - ILAC, Торонто.

Адреса:
Канада, Торонто, 920 Yonge Street, 4th Floor, ON M4W 3C7
Кількість місць:
10
Трансфер з:

Зміни та Ціни

УВАГА! Програма табору "Літній табір в ILAC Торонто від Alekom" вже не проводиться і перенесена в архів!

Подивіться інші табори цього організатора:

Опис Дитячий табір Літній табір в ILAC Торонто від Alekom

Про табір

Тур по університетам Канади

Наш авторський тур, в який, крім вивчення англійської, ми включили відвідування кращих вузів Канади. Перша група з даного туру була відправлена нами ще в 2005 році, і після цього, щороку, кілька груп студентів успішно їдуть в Канаду, з метою вибрати ВНЗдля подальшого навчання. Величезним плюсом є те, що групу везе консультант з вищої освіти, який працює з кожною дитиною індивідуально під час туру.

За 3 тижні у дітей буде унікальна можливість відвідати університети і коледжі Онтаріо. Діти дізнаються про умови вступу, програмах навчання, ознайомляться з інфраструктурою кожного навчального закладу.
Вивчення англійської проходить в найкращій школі Канади - ILAC, Торонто.

ILAC (International Language Academy of Canada) - провідна мовна школа Канади, в якій навчаються понад 400 студентів з 40 країн Європи, Південної Америки та Азії. ILAC - єдина канадська школа, яка протягом останніх п'яти років поспіль отримувала звання кращої мовної школи Північної Америки. Школа зручно розташована в центрі Торонто - найбільшого міста країни, який вважається «економічним двигуном» Канади.

Програми вивчення англійської мови шкіл ILAC визнані 14-ю університетами та коледжами Канади.

Рекомендуємо дану програму тим, хто планує подальше навчання в Канаді.

Розташування табору

Адреса: Канада, Торонто, 920 Yonge Street, 4th Floor, ON M4W 3C7.

Школа ILAC в Торонто зручно розташована в центрі міста. Будівля школи знаходиться поруч з центральною станцією метрополітену Торонто (Yonge / Bloor), на перетині основних маршрутів громадського транспорту.

Торонто - найбільше місто країни і культурна столиця англомовної Канади, адміністративний центр провінції Онтаріо. Тут величезні хмарочоси банків і офісів зустрічаються з зеленню десятків парків, в яких вільно живуть білки, а місцеві жителі влаштовують пікніки. Торонто вважається «економічним двигуном» Канади. Тут зосереджена найбільша кількість університетів в усьому світі.

Територія

Навколо школи багато ресторанів, магазинів, нічних клубів, культурно-розважальних комплексів, кінотеатрів і літніх кафе.

Розміщення дітей

Студенти живуть в канадських сім'ях, і це відмінний спосіб застосувати на практиці знання, отримані на уроках в школі, зануритися в культуру, спосіб життя канадців. Приймаючі сім'ї проходять щомісячну перевірку на відповідність високим вимогам до умов проживання іноземних студентів. Всі сім'ї ретельно відібрані, для того щоб брати участь в програмі, і проблем з ними ніколи немає.

Програма

У перший день всі студенти здають тест на знання мови і розподіляються по групах (10-12 осіб).

20 уроків англійської мови на тиждень, навчальні матеріали надаються школою.

Всі студенти ILAC мають можливість безкоштовного доступу до ресурсів бібліотеки та лінгвістичного центру. Всі викладачі шкіл ILAC мають акредитацію TESOL і багаторічний досвід викладання англійської мови.

Екскурсії

University of Toronto

 • Найпрестижніший ВНЗ провінції Онтаріо, займає перше місце в Канаді та 20-місце в світі. Славиться потужним професорсько-викладацьким складом та науковими розробками видатних вчених, лауреатів нобелівської премії та інших престижних премій.

York University

 • Третій за величиною університет Канади (50 000 студентів), за даними журналу Times займає 41 місце серед кращих ВНЗ світу. Єдиний вуз Канади, де викладають ракетобудування. Також університет всесвітньо визнаний як провідний в області наукових досліджень.

Seneca College

 • Найбільший державний коледж країни, що складається з 10 кампусів, більше 5500 міжнародних студентів з 120 країн світу. Кампуси коледжу - це ультрасучасні студентські містечка з високотехнологічним обладнанням аудиторії, лекційних залів і класів.

Geogre Brown College

 • Державний коледж прикладних мистецтв і технологій, має акредитацію уряду Канади і повністю фінансується державою. Заснований в 1967 році. Сьогодні в коледжі навчаються понад 20 000 студентів. 1 500 з них - іноземні студенти з усіх країн світу.

Centennial College

 • Заснований в 1966 році і є одним з найбільш прогресивних, високотехнологічних, інноваційних вузів. В процесі навчання основна роль відводиться практичним заняттям і стажуванню. Більше 25% програм припускають оплачуване і більш 50% - включають неоплачуване стажування.

Humber College

 • Один з найбільших коледжів Канади, навчальний заклад вищого політехнічної і післядипломної освіти, де навчаються студенти з 60 країн світу. Всі три кампусу - в Торонто, в кожному - своя бібліотека, оздоровчі центри, кафетерії, клуби, спортзали, хокейні майданчики, аптеки.

Georgian College

 • Коледж прикладних технологій і мистецтв. В ВУЗі навчається 11 000 студентів на денному відділенні на 7 кампусах, найбільший з яких знаходиться в місті Баррі. Головний кампус розкинувся на території понад сорок гектарів. Це справжнє місто в місті він включає в себе студентську резиденцію, триповерхову бібліотечну будівлю, театр, картинну галерею і спортивний центр.

Ніагарський водоспад

 • Краса цього чуда природи приваблює безліч туристів з усього світу. Найгарніший вид на водоспад відкривається із канадського берега.

CN Tower

 • Ця телевежа, з висотою 553 метри, є символом всієї Канади. Цікаво те, що вона майже в два рази вище за Ейфелеву вежу в Парижі, і кожен рік в неї постійно потрапляють близько 78 блискавок.

Королівський музей Онтаріо

 • У цьому музеї зібрано 6 мільйонів експонатів: гробниця китайського імператора Мінга, тотеми північних народів Канади, метеорит, що впав в озеро Тег, найбільший скелет динозавра в Канаді, гранітний бюст Клеопатри (один з трьох в світі) і багато іншого.

Canada's Wonderland

 • Відвідування найбільш екстремальних атракціонів в Канаді. Американські гірки та каруселі на землі, по воді і під землею.

Харчування

Сім'ї, в яких живуть студенти, забезпечують 3-разове харчування для своїх гостей. Сніданок і вечеря в сім'ї, ланч - упакований з собою. На час екскурсії на весь день - їжа також пакується з собою.

Ціни і акції

Ціни минулого сезону

Ціна програми (3 тижні) - 4 968 $.

Увага! Діє акція раннього бронювання до 15.02.20 - 4 668 $.

У вартість входить:

 • Навчання в міжнародних групах, 20 уроків на тиждень;
 • Проживання в сім'ї;
 • Харчування - повний пансіон;
 • Всі екскурсійні поїздки, розваги за програмою;
 • Всі вхідні квитки по програмі;
 • Консульський збір посольства;
 • Оформлення візи;
 • Медична страховка;
 • Банківські витрати;
 • авіапереліт;
 • Оформлення візи;
 • Трансфер а / порт - школа - а / порт;
 • Заняття студентів на протязі всього перебування;
 • Послуги керівника групи.

Трансфер

Трансфер минулого сезону

Організовано авіапереліт з Києва, входить у вартість туру. Також трансфер а / порт - школа - а / порт і все екскурсійні поїздки входять у вартість туру.

Чи можна самому купити переліт для дитини?

 • Так, але після того коли рейс для решти групи визначено нами, і куплені квитки. Купувати квитки самому, як правило, дорожче, оскільки ми використовуємо груповий тариф.

Звідки виліт, як я можу дізнатися деталі перельоту?

 • Все польотні дані відправляються Вам за 2 тижні до вильоту групи разом з інфолист. Якщо ця інформація потрібна заздалегідь, можемо вислати електронний квиток при першому ж проханні.

Список необхідних документів

Всі основні документи дітей будуть у керівника: паспорт з візою, нотаріальний дозвіл від батьків на виліт, запрошення, страховки, квитки. У разі якщо на виліт потрібні додаткові документи - ми Вас обов'язково попередимо завчасно. Такі документи можуть бути: оригінал Свідоцтва про народження дитини, оригінал Свідоцтва про шлюб / розлучення і ін.

Перелік необхідних речей

Фотоапарат, рушник, зручне взуття, одяг для мінливої погоди по сезону, перехідник для місцевої розетки... За 2 тижні до вильоту висилається детальний інфолист для батьків і дітей, де все розписано більш детально.

Які норми багажу?

Потрібно упакувати дитині 2 сумки:

 • Основна поклажа - здається в багажне відділення: до 20-22 кг (в залежності від авіакомпанії);
 • Друга сумка - ручна поклажа 7 - 10 кг. У ручній поклажі не має бути заборонених предметів (гострих предметів, рідин і т.п.);
 • Детально про норми багажу буде вказано перед поїздкою в інфолисті.

Часто задавані питання

Можна не відвідувати заняття або деякі екскурсії?

Не можна, пропуски можливі тільки через хворобу. Батьки не мають права дозволяти дитині пропускати заняття або екскурсії.

Чи можна супроводжувати дитини за кордон, подивитися школу, переконатися, що все там добре?

У групі школярів своя атмосфера і є керівник, який за все відповідає. Пропонуємо забрати дитину в останній день зі школи і провести час з сім'єю в країні перебування за окремою програмою. Подавати документи на візу батьків ми будемо після отримання візи дитини.

Скільки грошей планувати на «кишенькові витрати»?

У всіх наших дитячих групових програмах? Все включено у вартість: 3-разове харчування, проїзд, вхідні квитки на екскурсіях. На «кишенькові витрати», такі, як сувеніри, вода, снеки, шопінг та інше, ми радимо запланувати: для проживання в резиденції - від 100 євро / тиждень.

Які додаткові витрати будуть у нас крім зазначеної суми «під ключ»?

У повну вартість програми не входять переклади документів на візу (50 грн сторінка, якщо переклад наш). Якщо дитина / група захоче поїхати на додаткову екскурсію, яку пропонує школа - доплата на місті. Також, по приїзду і розселенню в школу-пансіон, здається депозит в розмірі 40- 60 євро (залежить від школи). Після виселення - при відсутності поломок, крадіжок і т.п. - гроші повертаються.

Дитині дуже легко або складно на заняттях. Що робити і до кого звернутися?

У перший день перебування в школі, після проведення тесту, дітей розподіляють по групах, відповідно до їхнього рівня знань показаних на тесті. Якщо дитина повідомляє, що йому легко або складно вчитися в даній групі - ми радимо не змінювати групу ще 1-3 дні. Якщо все ж проблема не вирішується сама собою - керівник групи обговорює це питання з керівництвом школи і дитини переводять в іншу групу.

Як перерахувати гроші дитині за кордон в разі потреби?

 • Дати керівнику готівку «про запас»;
 • Дати дитині картку, поповнити її в Україні. Дитина зніме гроші в банкоматі;
 • Уточнити у керівника можливість отримання грошових переказів: WesternUnion, Moneygram. Не завжди можливо, тому що залежить від розташування школи, розпорядку дня.

Яку мобільний зв'язок використовувати? Зв'язок з дитиною?

Картка міжнародного роумінгу Travel Sim включена у вартість туру, потрібно тільки лише поповнити рахунок. Картку необхідно обов'язково використовувати під час поїздки. Тарифи на дзвінки можна дізнатися на сайті Travel Sim або в офісі Алеком-тур. Використовувати сім-карти українських операторів - вкрай небажано. Так, при нульовому балансі, телефон блокується повністю, і зв'язку з дитиною немає.

Чи є в школі безкоштовний Інтернет, Wi-Fi?

Так, у всіх школах є як комп'ютерні класи з безкоштовним доступом в Інтернет, так і бездротовим Wi-Fi Інтернетом. В останні роки, деякі школи впровадили символічну плату за Інтернет, щоб діти більше спілкувалися наживо один з одним, а не сиділи в соцмережах. Деякі школи відключають Wi-Fi на ніч.

Чи можна брати з собою або купувати за кордоном великогабаритну техніку, спортивний інвентар (велосипед, скейтборд, і т.п.)

Ні.

Чи може дитину забрати зі школи родич або друг?

Може, після письмової згоди обох батьків ДО поїздки із зазначенням всіх деталей і контактів довіреної особи. Заборонено забирати дитину з ночівлею.

Чи відшкодовується вартість екскурсій, якщо дитина не їде на екскурсію?

Ні. Всі групові дитячі тури - пакетні. Всі розваги, екскурсії, навчання, харчування тощо оплачуються нами в школу в 100% розмірі ДО вильоту і компенсацій після вильоту групи - немає.

Коли останній термін оплати за тур?

Згідно з угодою, за 2 тижні до вильоту. У разі затримки з видачею візи, оплата відразу після отримання візи. Виключені будь-які грошові розрахунки в аеропорту.

Чи можливі рейси не з Києва?

Якщо вся група згодна з деталями перельоту - тоді так. Зазвичай, наші групи збираються з усієї України, так що більшість наших вильотів - з Києва.

Чи може дитина самостійно поїхати на якусь екскурсію, провести день без групи (поспати, подивитися фільми, пограти на комп'ютері, поїхати на шопінг, концерт)?

У груповій поїздці така можливість виключена з метою безпеки дитини, а також доцільності / корисності його проведення часу.

В яких випадках дитини можуть виключити зі школи?

У кожній школі є прості і чіткі правила поведінки, яких повинні дотримуватися як діти, так і керівник групи. Причиною для виключення зі школи і, як результат, повернення дитини одного додому раніше терміну можуть стати:

 • Прогули занять, екскурсій і заходів без поважної причини;
 • Вживання алкоголю в будь-якому вигляді і будь-яких кількостях;
 • Куріння;
 • Расизм;
 • Агресивна поведінка, загрози, приниження інших дітей, бійка, насильство;
 • Крадіжка;
 • Недотримання правил школи і законів країни перебування.

Що буде, якщо дитина, навмисно чи ні, щось зламав, розбив, зіпсував в школі або в прийомній сім'ї?

У такому випадку дитині не повертається депозит, який збирається в перший день. Якщо сума збитку більше депозиту - школа чи сім'я має право виставити рахунок на відшкодування збитку, який обов'язково потрібно буде сплатити до зворотного дати вильоту дитини в Україні.

Де і коли зустріч групи з керівником, як я дізнаюся керівника і групу?

Зустріч призначається за 2,5 години до вильоту в аеропорту, в тому терміналі, звідки виліт. Фото керівника буде в інфолист, який ми висилаємо за 2 тижні до вильоту. Керівник буде в брендового червоній футболці «Alekom education abroad". Також в аеропорту вас буде зустрічати співробітник нашої компанії, відповідальний за групу, він проведе знайомство з керівником, інструктаж дітей і батьків з важливих питань: аеропорт, багаж, дисципліна і т.д.

Загальні питання про табір

Яка тривалість зміни в дитячому таборі Літній табір в ILAC Торонто від Alekom?

Тривалість зміни складає 21 день. Деталi

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір Літній табір в ILAC Торонто від Alekom?

Табір приймає дітей 14 - 18 років. Деталi

УВАГА! Програма табору "Літній табір в ILAC Торонто від Alekom" вже не проводиться і перенесена в архів!

Подивіться інші табори цього організатора:

Сподобався табір? Поділися з друзями:

Відгуки Дитячий табір Літній табір в ILAC Торонто від Alekom

Інші табори організатора

Сторінка сформована 05:52:26