Дитячий табiр Тур по університетам Нідерландів і Бельгії від Alekom Осінь 2022

1 890 eur
(≈57 021 грн)
8,1
із 10
оцінка організатора
7 відгуків

Нідерланди\Амстердам

Тур по кращим ВНЗ Нідерландів і Бельгії на осінніх канікулах. Програма для тих, хто планує подальше навчання в Нідерландах чи Бельгії.

Адреса:
Нідерланди, Амстердам, Amstelcampus, Weesperzijde 190, 1097
Кількість місць:
10
Трансфер з:

Зміни та Ціни

Осінні канікули 2022
Зміна
Період
Днів
Ціна
Наявність місць
1 зміна
23.10.22 - 30.10.22
(8 днів)
1 890 eur 57 021 грн
Є місця
Прямі замовлення в табір без націнок

Опис Дитячий табір Тур по університетам Нідерландів і Бельгії від Alekom Осінь 2022

Про табір

Наш авторський тур, в який ми включили відвідування 13-ти кращих ВНЗ Нідерландів і Бельгії! Майже щороку великий відсоток наших клієнтів успішно вступають до вищих навчальних закладів Нідерландів, тому ми вирішили для тих, хто ще тільки планує вступ, зробити окремо програму з оглядом цих навчальних закладів. На програмі діти особисто дізнаються про умови вступу, програми навчання кожного навчального закладу, відвідують різні корисні семінари та презентації, а також знайомляться з інфраструктурою ВНЗ. Великою перевагою є те, що групу везе консультант Alekom Education з вищої освіти, який працює з кожною дитиною окремо під час туру, і надалі буде супроводжувати весь процес подачі документів в обрані вищі навчальні заклади.

Рекомендуємо дану програму тим, хто планує подальше навчання в Нідерландах чи Бельгії.

Розташування табору

Адреса: Нідерланди, Амстердам, Amstelcampus, Weesperzijde 190, 1097

Розміщення дітей

Для дітей передбачене проживання в готелі 3* у 2-3-місних номерах.

Програма

Програма туру передбачає відвідування наступних університетів:

Saxion University of Applied Sciences

В університеті налічується більше, ніж 27 000 студентів. Saxion University має багату історію, і її коріння можна простежити з 1875 року. ВНЗ складається з чотирьох кампусів, розташованих в містах: Дeвeнтер, Енсхед, Хенгело і Апелдорн.

Hanze University of Applied Sciences, Groningen

Найбільший університет прикладних наук на півночі Нідерландів. В університеті Ханзо є програми як бакалаврату, так і магістратури в різних областях таких, як мистецтво і музика, бізнес і комунікації, а також технічні та інженерні програми, управління спортом і фізіотерапія.

Kdg University of Applied Sciences and Arts

Студенти ВНЗ можуть вибирати з великого спектра програм з викладанням англійською мовою, включаючи ступінь бакалавра в галузі управління бізнесом, мистецтва і дизайну та інформаційних технологій. Також, студентам КdG гарантована практична освіта, де вони отримають можливість працювати в команді.

Thomas More University of Applied Sciences

Університет пропонує ряд надихаючих міжнародних програм навчання англійською мовою, що надає іноземним студентам з високими амбіціями доступ до високоякісної освіти. Крім повних (трирічних) програм, університет організовує скорочені (річні) курси для отримання другого ступеня.

ON Campus, Amsterdam University

Підрозділ відомої британської освітньої групи Cambridge Education Group, з навчальним центром на базі університету Amsterdam University. Він є єдиним, який знаходиться на базі університету, в серці одного з найбільш просунутих міст Європи.

Navitas, Twente University

ВНЗ – один з провідних світових дослідницьких університетів в Нідерландах, що займається передовими дослідженнями у сфері нанотехнологій, прикладних наук і інженерії. На території кампусу знаходиться парк площею 146 гектарів, де розташовані сучасні лабораторії, бібліотеки, і навчальні зони, спортивні майданчики, ресторани та зони відпочинку.

Amsterdam University of Applied Sciences

Один з найстаріших ВНЗ професійної бізнес-освіти в Нідерландах. АUAS має 250 інститутів-партнерів в 50 різних країнах і робить свій внесок у різні освітні проєкти, такі як розробка навчальних програм, науково-дослідні проєкти, обмін студентами/професорами та працевлаштування в міжнародній галузі.

Rotterdam Uni of Applied Sciences

Університет розділений на 11 шкіл і пропонує навчання за однією з більш ніж 90 програм в 7 областях: мистецтво, бізнес, технології, медіа та інформаційні технології, поведінка і суспільство, а також утворення і здоров'я. ВНЗ має професійно орієнтований підхід до освіти, що підготує студентів до професійного життя.

Fontys University of Applied Sciences

Три найбільших кампуси Фонтіс розташовані в містах Ейндховен, Тілбург і Венло. Університет Фонтіс пропонує 200 бакалаврських і магістерських програм в області економіки, технологій, охорони здоров'я, соціальної роботи, спорту та навчання вчителів. Програми пропонуються німецькою та англійською мовами.

Wittenborg University of Applied Sciences

Акредитований урядом Нідерландів університет в центрі Нідерландів (місто Апельдорн), пропонує підготовчу програму (Foundation), а також ступені бакалавра і магістра. ВНЗ вважається одним з найрізноманітніших і багатокультурних університетів прикладних наук в Нідерландах. Навчальні програми пропонуються англійською мовою і завжди оновлюються відповідно до постійних глобальних змін на ринку.

Steden University of Applied Sciences

Університет є одним з кращих в країні за напрямками бізнесу та менеджменту в галузі дозвілля і розваг. У розпорядженні студентів є власні навчальні компанії: готель (4 зірки), конгрес-центр і медіа-студія, де студенти можуть проходити стажування, розвиваючи свої практичні навички. Також студенти беруть участь в міжнародних поїздках, обмінах і стажуваннях в кращих світових компаніях.

The Hague University of Applied Sciences

ВНЗ об'єднав у собі 15 навчальних інститутів, що допомагає йому залишатися найбільш різноманітним і міжнародно-орієнтованим ВНЗ Нідерландів. Розташований THUAS в широко відомій Гаазі, де розташовані такі важливі інституції, як Міжнародний суд ООН, Міжнародний кримінальний суд, Міжнародний арбітражний суд, Парламент Нідерландів, а також Муніципальний музей Гааги та галерея Мауріцхейс, з відомої у всьому світі картиною Вермеєра «Дівчина з перловою сережкою».

Han University of Applied Sciences

У своєму розташуванні ВНЗ має сучасні будівлі, ультрасучасні мультимедійні центри та лабораторії світового класу. Університет складається з 14 факультетів. Велика увага ВНЗ приділяє інновацій, оскільки саме це на думку ВНЗ є запорукою успіху в динамічному, дедалі глобалізованому і складному суспільстві.

Харчування

Під час туру для дітей передбачений сніданок (входить у вартість). Решта харчування оплачується окремо.

Екскурсії

Після занять у студентів передбачена насичена культурна програма.

Ціни

Вартість туру – 1 890 євро.

У вартість туру входить:

 • авіапереліт;
 • трансфер;
 • навчання;
 • проживання;
 • харчування (сніданок);
 • відвідування університетів за програмою;
 • медичне страхування;
 • банківські витрати;
 • послуги керівника групи;
 • підтримка Алеком Освіта 24/7.
Замовити!

Трансфер

Трансфер організований з супроводом працівників табору.

Авіатрансфер: Київ – Нідерланди – Київ, входить у вартість + автобусний трансфер готель – університети – готель, входить у вартість.

Чи можна самому купити переліт для дитини?

 • Так, але після того коли рейс для решти групи визначений нами, і придбані квитки. Купувати квитки самому, як правило, дорожче, бо ми використовуємо груповий тариф.

Звідки виліт, як я можу дізнатися деталі перельоту?

 • Все польотні дані відправляються Вам за 2 тижні до вильоту групи разом з інфолист. Якщо ця інформація потрібна заздалегідь, можемо вислати електронний квиток при першому ж проханні.

Необхідні документи

Всі основні документи дітей будуть у керівника: паспорт з візою, нотаріальний дозвіл від батьків на виліт, запрошення, страховки, квитки. У разі якщо на виліт потрібні додаткові документи – ми Вас обов'язково попередимо завчасно. Такі документи можуть бути: оригінал Свідоцтва про народження дитини, оригінал Свідоцтва про шлюб / розлучення і ін.

Необхідні речі

Фотоапарат, рушник, зручне взуття, одяг для мінливої ​​погоди по сезону, перехідник для місцевої розетки... За 2 тижні до вильоту висилається детальний інфолист для батьків і дітей, де все розписано більш детально.

Які норми багажу?

Потрібно упакувати дитині 2 сумки:

 • Основна поклажа – здається в багажне відділення: до 20-22 кг (в залежності від авіакомпанії).
 • Друга сумка – ручна поклажа 7-10 кг. У ручній поклажі не має бути заборонених предметів (гострих предметів, рідин і т.п.).
 • Детально про норми багажу буде вказано перед поїздкою в інфолист.

Часті питання

Можна не відвідувати заняття або деякі екскурсії?

Не можна, пропуски можливі тільки через хворобу. Батьки не мають права дозволяти дитині пропускати заняття або екскурсії.

Чи можна супроводжувати дитини за кордон, подивитися школу, переконатися, що все там добре?

У групі школярів своя атмосфера і є керівник, який за все відповідає. Пропонуємо забрати дитину в останній день зі школи і провести час з сім'єю в країні перебування за окремою програмою. Подавати документи на візу батьків ми будемо після отримання візи дитини.

Скільки грошей планувати на «кишенькові витрати»?

У всіх наших дитячих групових програмах? Все включено у вартість: 3-х разове харчування, проїзд, вхідні квитки на екскурсіях. На «кишенькові витрати», такі, як сувеніри, вода, снеки, шопінг та інше, ми радимо запланувати: для проживання в резиденції – від 100 євро / тиждень.

Які додаткові витрати будуть у нас крім зазначеної суми «під ключ»?

У повну вартість програми не входять переклади документів на візу (50 грн сторінка, якщо переклад наш). Якщо дитина / група захоче поїхати на додаткову екскурсію, яку пропонує школа – доплата на місці. Також, по приїзду і розселенню в школу-пансіон, здається депозит в розмірі 40-60 євро (залежить від школи). Після виселення – при відсутності поломок, крадіжок і т.п. - гроші повертаються.

Дитині дуже легко або складно на заняттях. Що робити і до кого звернутися?

У перший день перебування в школі, після проведення тесту, дітей розподіляють по групах, відповідно до їхнього рівня знань показаних на тесті. Якщо дитина повідомляє, що йому легко або складно вчитися в даній групі – ми радимо не змінювати групу ще 1-3 дні. Якщо все ж проблема не вирішується сама собою – керівник групи обговорює це питання з керівництвом школи і дитини переводять в іншу групу.

Як перерахувати гроші дитині за кордон в разі потреби?

 • Дати керівнику готівку «про запас».
 • Дати дитині картку, поповнити її в Україні. Дитина зніме гроші в банкоматі.
 • Уточнити у керівника можливість отримання грошових переказів: WesternUnion, Moneygram. Не завжди можливо, тому що залежить від розташування школи, розпорядку дня.

Яку мобільний зв'язок використовувати? Зв'язок з дитиною?

Картка міжнародного роумінгу Travel Sim включена у вартість туру, потрібно тільки лише поповнити рахунок. Картку необхідно обов'язково використовувати під час поїздки. Тарифи на дзвінки можна дізнатися на сайті Travel Sim або в офісі Алеком-тур. Використовувати сім-карти українських операторів - вкрай небажано. Так, при нульовому балансі, телефон блокується повністю, і зв'язку з дитиною немає.

Чи є в школі безкоштовний Інтернет, Wi-Fi?

Так, у всіх школах є як комп'ютерні класи з безкоштовним доступом в Інтернет, так і бездротовим Wi-Fi Інтернетом. В останні роки, деякі школи впровадили символічну плату за Інтернет, щоб діти більше спілкувалися наживо один з одним, а не сиділи в соцмережах. Деякі школи відключають Wi-Fi на ніч.

Чи можна брати з собою або купувати за кордоном великогабаритну техніку, спортивний інвентар (велосипед, скейтборд, і т.п.)?

Ні.

Чи може дитину забрати зі школи родич або друг?

Може, після письмової згоди обох батьків ДО поїздки із зазначенням всіх деталей і контактів довіреної особи. Заборонено забирати дитину з ночівлею.

Чи відшкодовується вартість екскурсій, якщо дитина не їде на екскурсію?

Ні. Всі групові дитячі тури - пакетні. Всі розваги, екскурсії, навчання, харчування тощо оплачуються нами в школу в 100% розмірі ДО вильоту і компенсацій після вильоту групи – немає.

Коли останній термін оплати за тур?

Згідно з угодою, за 2 тижні до вильоту. У разі затримки з видачею візи, оплата відразу після отримання візи. Виключені будь-які грошові розрахунки в аеропорту.

Чи можливі рейси не з Києва?

Якщо вся група згодна з деталями перельоту – тоді так. Зазвичай, наші групи збираються з усієї України, так що більшість наших вильотів – з Києва.

Чи може дитина самостійно поїхати на якусь екскурсію, провести день без групи (поспати, подивитися фільми, пограти на комп'ютері, поїхати на шопінг, концерт)?

У груповій поїздці така можливість виключена з метою безпеки дитини, а також доцільності / корисності його проведення часу.

В яких випадках дитини можуть виключити зі школи?

У кожній школі є прості і чіткі правила поведінки, яких повинні дотримуватися як діти, так і керівник групи. Причиною для виключення зі школи і, як результат, повернення дитини одного додому раніше терміну можуть стати:

 • Прогули занять, екскурсій і заходів без поважної причини.
 • Вживання алкоголю в будь-якому вигляді і будь-яких кількостях.
 • Куріння.
 • Расизм.
 • Агресивна поведінка, загрози, приниження інших дітей, бійка, насильство.
 • Крадіжка.
 • Недотримання правил школи і законів країни перебування.

Що буде, якщо дитина, навмисно чи ні, щось зламав, розбив, зіпсував в школі або в приймальній сім'ї?

У такому випадку дитині не повертається депозит, який збирається в перший день. Якщо сума збитку більше депозиту - школа чи сім'я має право виставити рахунок на відшкодування збитку, який обов'язково потрібно буде сплатити до зворотного дати вильоту дитини в Україні.

Де і коли зустріч групи з керівником, як я дізнаюся керівника і групу?

Зустріч призначається за 2,5 години до вильоту в аеропорту, в тому терміналі, звідки виліт. Фото керівника буде в інфолист, який ми висилаємо за 2 тижні до вильоту. Керівник буде в брендового червоній футболці "Alekom education abroad". Також в аеропорту вас буде зустрічати співробітник нашої компанії, відповідальний за групу, він проведе знайомство з керівником, інструктаж дітей і батьків з важливих питань: аеропорт, багаж, дисципліна і т.д.

Загальні питання про табір

Яка ціна путівки в дитячий табір Тур по університетам Нідерландів і Бельгії від Alekom Осінь 2022?

Ціна путівки складає 1 890 eur. Деталi

Яка тривалість зміни в дитячому таборі Тур по університетам Нідерландів і Бельгії від Alekom Осінь 2022?

Тривалість зміни складає 8 днів. Деталi

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір Тур по університетам Нідерландів і Бельгії від Alekom Осінь 2022?

Табір приймає дітей 14 - 18 років. Деталi

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Відгуки Дитячий табір Тур по університетам Нідерландів і Бельгії від Alekom Осінь 2022

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 20:07:39