Дитячий табiр Тур по університетам Нідерландів і Бельгії від Alekom Осінь 2021

1 890 eur
(≈59 063 грн)
8,1
із 10
оцінка організатора

Нідерланди\Амстердам

Тур по кращим ВНЗ Нідерландів і Бельгії на осінніх канікулах. Програма для тих, хто планує подальше навчання в Нідерландах чи Бельгії.

Адреса:
Нідерланди, Амстердам, Amstelcampus, Weesperzijde 190, 1097
Трансфер з:

Зміни та Ціни

Осінні канікули 2021
Зміна
Період
Днів
Ціна
Наявність місць
1 зміна
23.10.21 - 31.10.21
(9 днів)
1 890 eur 59 063 грн
Є місця
Прямі замовлення в табір без націнок

Опис Дитячий табір Тур по університетам Нідерландів і Бельгії від Alekom Осінь 2021

Про табір

Наш авторський тур, в який ми включили відвідування 13-ти кращих ВНЗ Нідерландів і Бельгії! Майже щороку великий відсоток наших клієнтів успішно вступають до вищих навчальних закладів Нідерландів, тому ми вирішили для тих, хто ще тільки планує вступ, зробити окремо програму з оглядом цих навчальних закладів. На програмі діти особисто дізнаються про умови вступу, програми навчання кожного навчального закладу, відвідують різні корисні семінари та презентації, а також знайомляться з інфраструктурою ВНЗ. Великою перевагою є те, що групу везе консультант Alekom Education з вищої освіти, який працює з кожною дитиною окремо під час туру, і надалі буде супроводжувати весь процес подачі документів в обрані вищі навчальні заклади.

Рекомендуємо дану програму тим, хто планує подальше навчання в Нідерландах чи Бельгії.

Розташування табору

Маршрут: Енсхеде – Гронінген – Антверпен – Амстердам – Роттердам – Ейндховен – Апелдорн – Леуварден – Гаага – Арнем.

Розміщення дітей

Для дітей передбачено проживання в готелі 3 * у 2-3-місних номерах.

Програма

Програма туру передбачає відвідування наступних університетів:

Saxion University of Applied Sciences

В університеті налічується більше, ніж 27 000 студентів. Saxion University має багату історію, і її коріння можна простежити з 1875 року. ВНЗ складається з чотирьох кампусів, розташованих в містах: Дeвeнтер, Енсхед, Хенгело і Апелдорн.

Hanze University of Applied Sciences, Groningen

Найбільший університет прикладних наук на півночі Нідерландів. В університеті Ханзо є програми як бакалаврату, так і магістратури в різних областях таких, як мистецтво і музика, бізнес і комунікації, а також технічні та інженерні програми, управління спортом і фізіотерапія.

Kdg University of Applied Sciences and Arts

Студенти ВНЗ можуть вибирати з великого спектра програм з викладанням англійською мовою, включаючи ступінь бакалавра в галузі управління бізнесом, мистецтва і дизайну та інформаційних технологій. Також, студентам КdG гарантована практична освіта, де вони отримають можливість працювати в команді.

Thomas More University of Applied Sciences

Університет пропонує ряд надихаючих міжнародних програм навчання англійською мовою, що надає іноземним студентам з високими амбіціями доступ до високоякісної освіти. Крім повних (трирічних) програм, університет організовує скорочені (річні) курси для отримання другого ступеня.

ON Campus, Amsterdam University

Підрозділ відомої британської освітньої групи Cambridge Education Group, з навчальним центром на базі університету Amsterdam University. Він є єдиним, який знаходиться на базі університету, в серці одного з найбільш просунутих міст Європи.

Navitas, Twente University

ВНЗ - один з провідних світових дослідницьких університетів в Нідерландах, що займається передовими дослідженнями у сфері нанотехнологій, прикладних наук і інженерії. На території кампусу знаходиться парк площею 146 гектарів, де розташовані сучасні лабораторії, бібліотеки, і навчальні зони, спортивні майданчики, ресторани та зони відпочинку.

Amsterdam University of Applied Sciences

Один з найстаріших ВНЗ професійної бізнес-освіти в Нідерландах. АUAS має 250 інститутів-партнерів в 50 різних країнах і робить свій внесок у різні освітні проєкти, такі як розробка навчальних програм, науково-дослідні проєкти, обмін студентами/професорами та працевлаштування в міжнародній галузі.

Rotterdam Uni of Applied Sciences

Університет розділений на 11 шкіл і пропонує навчання за однією з більш ніж 90 програм в 7 областях: мистецтво, бізнес, технології, медіа та інформаційні технології, поведінка і суспільство, а також утворення і здоров'я. ВНЗ має професійно орієнтований підхід до освіти, що підготує студентів до професійного життя.

Fontys University of Applied Sciences

Три найбільших кампуси Фонтіс розташовані в містах Ейндховен, Тілбург і Венло. Університет Фонтіс пропонує 200 бакалаврських і магістерських програм в області економіки, технологій, охорони здоров'я, соціальної роботи, спорту та навчання вчителів. Програми пропонуються німецькою та англійською мовами.

Wittenborg University of Applied Sciences

Акредитований урядом Нідерландів університет в центрі Нідерландів (місто Апельдорн), пропонує підготовчу програму (Foundation), а також ступені бакалавра і магістра. ВНЗ вважається одним з найрізноманітніших і багатокультурних університетів прикладних наук в Нідерландах. Навчальні програми пропонуються англійською мовою і завжди оновлюються відповідно до постійних глобальних змін на ринку.

Steden University of Applied Sciences

Університет є одним з кращих в країні за напрямками бізнесу та менеджменту в галузі дозвілля і розваг. У розпорядженні студентів є власні навчальні компанії: готель (4 зірки), конгрес-центр і медіа-студія, де студенти можуть проходити стажування, розвиваючи свої практичні навички. Також студенти беруть участь в міжнародних поїздках, обмінах і стажуваннях в кращих світових компаніях.

The Hague University of Applied Sciences

ВНЗ об'єднав у собі 15 навчальних інститутів, що допомагає йому залишатися найбільш різноманітним і міжнародно-орієнтованим ВНЗ Нідерландів. Розташований THUAS в широко відомій Гаазі, де розташовані такі важливі інституції, як Міжнародний суд ООН, Міжнародний кримінальний суд, Міжнародний арбітражний суд, Парламент Нідерландів, а також Муніципальний музей Гааги та галерея Мауріцхейс, з відомої у всьому світі картиною Вермеєра «Дівчина з перловою сережкою».

Han University of Applied Sciences

У своєму розташуванні ВНЗ має сучасні будівлі, ультрасучасні мультимедійні центри та лабораторії світового класу. Університет складається з 14 факультетів. Велика увага ВНЗ приділяє інновацій, оскільки саме це на думку ВНЗ є запорукою успіху в динамічному, дедалі глобалізованому і складному суспільстві.

Харчування

Під час туру для дітей передбачений сніданок (входить у вартість). Решта харчування оплачується окремо.

Екскурсії

Після занять у студентів передбачена насичена культурна програма.

Ціни

Вартість туру – 1 890 євро.

У вартість туру входить:

  • авіапереліт;
  • трансфер;
  • навчання;
  • проживання;
  • харчування (сніданок);
  • відвідування університетів за програмою;
  • медичне страхування;
  • банківські витрати;
  • послуги керівника групи;
  • підтримка Алеком Освіта 24/7.
Замовити!

Трансфер

Трансфер організований з супроводом працівників табору.

Авіатрансфер: Київ – Нідерланди – Київ, входить у вартість + автобусний трансфер готель – університети – готель, входить у вартість.

Загальні питання про табір

Яка ціна путівки в дитячий табір Тур по університетам Нідерландів і Бельгії від Alekom Осінь 2021?

Ціна путівки складає 1 890 eur. Деталi

Яка тривалість зміни в дитячому таборі Тур по університетам Нідерландів і Бельгії від Alekom Осінь 2021?

Тривалість зміни складає 9 днів. Деталi

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір Тур по університетам Нідерландів і Бельгії від Alekom Осінь 2021?

Табір приймає дітей 14 - 21 рік. Деталi

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Сподобався табір? Поділися з друзями:

Відгуки Дитячий табір Тур по університетам Нідерландів і Бельгії від Alekom Осінь 2021

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 18:58:46
;