Дитячий табiр Групова поїздка: Навчання в Badminton School від Alekom

від 1 928 eur
(≈58 167 грн)
8,1
із 10
оцінка організатора
7 відгуків

Великобританія\Бристоль

На Вас чекають: 20 уроків англійської з носіями мови, майстер класи, шоу талантів, квести, photo challenge, fashion show, караоке, дискотеки і т.д. Зі спортивних заходів доступні: баскетбол, хендбол, футбол, волейбол, теніс. Всі заходи проводяться разом з іноземними студентамі. Заснована у 1858 році і розташована в Брістолі, школа поєднує в собі найвищі стандарти навчання, індивідуальний підхід до кожного учня і на сьогоднішній день є однією з найпрогресивніших шкіл Великобританії! Слід також відзначити і архітектуру школи - дивовижне поєднання класичної та сучасної архітектури, минулого і сьогодення.

Адреса:
Великобританія, Бристоль, Westbury Rd, Bristol BS9 3BA
Кількість місць:
10
Трансфер з:

Зміни та Ціни

Літні канікули 2022
Зміни на 1 тиждень
Зміна
Період
Днів
Ціна
Наявність місць
1 зміна
03.07.22 - 10.07.22
(8 днів)
English + Activities, сім'я
1 928 eur 58 167 грн
Є місця
English + Activities, резид. 1-4 місн. стандарт
2 045 eur 61 697 грн
Є місця
2 зміна
17.07.22 - 24.07.22
(8 днів)
English + Activities, сім'я
1 928 eur 58 167 грн
Є місця
English + Activities, резид. 1-4 місн. стандарт
2 045 eur 61 697 грн
Є місця
Зміни на 2 тижні
Зміна
Період
Днів
Ціна
Наявність місць
1 зміна
03.07.22 - 17.07.22
(15 днів)
English + Activities, сім'я
2 826 eur 85 259 грн
Є місця
English + Activities, резид. 1-4 місн. стандарт
3 060 eur 92 319 грн
Є місця
2 зміна
17.07.22 - 31.07.22
(15 днів)
English + Activities, сім'я
2 826 eur 85 259 грн
Є місця
English + Activities, резид. 1-4 місн. стандарт
3 060 eur 92 319 грн
Є місця
Зміни на 3 тижні
Зміна
Період
Днів
Ціна
Наявність місць
1 зміна
03.07.22 - 24.07.22
(22 дні)
English + Activities, сім'я
3 723 eur 112 321 грн
Є місця
English + Activities, резид. 1-4 місн. стандарт
4 075 eur 122 941 грн
Є місця
2 зміна
17.07.22 - 07.08.22
(22 дні)
English + Activities, сім'я
3 723 eur 112 321 грн
Є місця
English + Activities, резид. 1-4 місн. стандарт
4 075 eur 122 941 грн
Є місця
Зміни на 4 тижні
Зміна
Період
Днів
Ціна
Наявність місць
1 зміна
03.07.22 - 31.07.22
(29 днів)
English + Activities, сім'я
5 041 eur 152 085 грн
Є місця
English + Activities, резид. 1-4 місн. стандарт
5 509 eur 166 204 грн
Є місця
2 зміна
17.07.22 - 14.08.22
(29 днів)
English + Activities, сім'я
5 041 eur 152 085 грн
Є місця
English + Activities, резид. 1-4 місн. стандарт
5 509 eur 166 204 грн
Є місця
Прямі замовлення в табір без націнок

Опис Дитячий табір Групова поїздка: Навчання в Badminton School від Alekom

Про табір

Літні канікули на базі однієї з найпрестижніших шкіл-пансіонів Великої Британії Badminton School! З радістю повідомляємо, що річна мовна програма в Badminton School ексклюзивно представлена в Україні лише Alekom Education!

Заснована в 1858 році і розташована в Брістолі, школа поєднує в собі найвищі стандарти навчання, індивідуальний підхід до кожного учня і на сьогодні є однією з найпрогресивніших шкіл Великобританії! Слід також відзначити і архітектуру школи – дивовижне поєднання класичної та сучасної архітектури, минулого і сьогодення.

Згідно Financial Times, школа в трійці кращих шкіл Великобританії і займає 18 місце в рейтингу англійських приватних шкіл (Independent Newspaper).

Щорічно, близько 20% випускників вступають до найпрестижніших британських університетів – Oxford і Cambridge.

Badminton School має 2 преміями Waitrose і The Daily Telegraph за краще харчування серед шкіл-пансіонів Великої Британії!

Один з найпопулярніших і улюблених міст англійців – Брістоль, розташований в південно-західній частині Англії, є сьогодні великим діловим, культурним та освітнім центром життя англійців. У минулому саме Брістоль був одним з найдавніших торгових міст Англії, який підкорив і змусив осісти в ньому не одного мандрівника!

Сьогодні Брістоль входить в 11 найвпливовіших міст Англії, де сконцентровано культурну та історичну спадщину англійців, кипить життя і куди в обов'язковому порядку рекомендують їхати все путівники світу! У 2017 році за версією Sundays Times Брістоль був визнаний одним з кращих міст для життя в Великобританії, а Rough Guides' внесли його в 10 кращих міст світу!

Вік: 8-17 років.

Методика викладання

UKLC використовує широкий спектр методів, щоб залучити та стимулювати студентів, і саме тому їх програма була створена на підставі віку, рівня та потреб учнів.

"You Can Learn 4" (UKL4):

 • UKL4 FUN (8-11 років): захоплюючі уроки, що пропонують величезну кількість спеціально підібраних матеріалів та занять для юних учнів, які перетворюють ігри на уроки, а уроки на ігри.
 • UKL4 CONNECTION (11-14 років): високодинамічні уроки, що включають безліч тем і засобів, спеціально розроблені для відображення швидкого інтерактивного світу, в якому ростуть молоді учні. Доступний для рівнів A1-C1.
 • UKL4 ACTION (14-17, 16-18 років): уроки, спеціально створені для залучення старших школярів у вирішення більш абстрактних завдань, тем та актуальних питань. Доступний для рівнів A1-C1.

Програми UKL4 CONNECTION та UKL4 ACTION складаються з трьох різних уроків на день:

 • TBL (навчання на основі завдань): під час цих уроків студентам пропонується використовувати мову для виконання завдання. Таким чином, мова набувається через завдання, оскільки вона виникає природним чином у результаті комунікативних потреб учнів.
 • Навички та системи. Ці уроки спрямовані на розширення мовних знань та здібностей студентів шляхом ретельної роботи над усіма мовними навичками (читання, письмо, аудіювання, усне мовлення) та системами (граматика, фонологія, лексика, дискурс), а також використання матеріалів, що належать до підготовки до іспитів ( KET, PET, FCE, CAE, TOEFL, IELTS, GESE).
 • CLIL: (Інтегроване вивчення змісту та мови). Ці уроки поєднують CLIL та британську культуру. Студенти дізнаються про мистецтво, літературу та науку або історію та географію Великобританії, активізуючи свої мовні знання.

Розташування табору

Адреса: Великобританія, Бристоль, Westbury Rd, Bristol BS9 3BA

Інфраструктура

У таборі є:

 • критий басейн;
 • корти для нетбол;
 • тенісні корти;
 • спортивні майданчики;
 • спортзал;
 • територія, що охороняється 24/7.

Проживання дітей

Діти проживають в просторих, світлих 1-4 місних кімнатах зі зручностями на поверсі. Хлопці та дівчата живуть окремо.

Програма

Розважальна програма

У вільний час пропонується кілька заходів на вибір: майстер класи, шоу талантів, квести, photo challenge, fashion show, караоке, дискотеки і т.д. Зі спортивних заходів доступні: баскетбол, хендбол, футбол, волейбол, теніс. Всі заходи проводяться разом з іноземними студентами.

Навчання:

 • сертифікат підтверджує рівень володіння англійською мовою по закінченню курсу;
 • міжнародний мікс – групи до 12 осіб;
 • 20 уроків англійської на тиждень;
 • методичні матеріали надаються;
 • розподільчий тест по приїзду.

English + Drama

Англійська + театральне майстерність: 15 годин English + 9 годин Drama Classes. B першій половині дня студенти ходять на заняття з англійської, а друга половина дня – тренування з акторської майстерності, 3 рази на тиждень.

Курс не тільки розвиває y дитини акторські здібності, але і допомагає практикувати англійську, правильно розставляти інтонаційні акценти в розмовній мові. По закінченню курсу студенти готують фінальний виступ.

English + Multi-Activity

Популярна літня програма, в яку включені уроки англійської, 15 годин на тиждень, та різноманітні заходи поперемінно, наприклад: теніс, волейбол, футбол, плавання, фотографія, танці, драма. Ці заняття проводяться спеціально кваліфікованим персоналом.

Intensive English

Інтенсивна англійська 15 годин English + 6 годин Extra English. Kypc для дітей старше 15 років, що бажають отримати максимум знань від навчального процесу. Крім основних занять, студенти відвідують додаткові класи з англійської мови.

Щотижневе тестування дозволяє бачити прогрес у вивченні мови, завдяки чому студент має можливість
перейти в групу сильніше.

English + Dance

Англійська + танці: 15 годин English + 9 годин Dance Classes.

У першій половині дня студенти ходять на заняття по-англійському, а в другій половині дня, 4 рази на тиждень y них Танцювальні тренування з професійним викладачем.

Студенти вчать основи сучасних танців в таких напрямках як Street Dance, Modern Jazz, Contemporary and West End. А протягом всього курсу студенти готують постановку, яку презентують на шоу талантів по завершенню курсу.

English + Football

B першій половині дня студенти ходять на заняття з англійської (футбольна тематика, історія і дійсність англійського футболу, трансферний ринок футболу). а друга половина дня – тренування з футболу, 4 в тиждень. На території школи є сучасні футбольні поля, курс призначений як для початківців, так і для професійних гравців. По закінченню курсу проводиться фінальна гра і вручення сертифікатів.

English + activities

Англійська + розваги: 15 годин англійської на тиждень + розважально-спортивні заходи разом з іноземними студентами. У першій половині дня студенти вчаться з міжнародних групах, а друга половина дня – різноманітні майстер класи, квести і спортивні змагання разом з іноземцями.

Ми помітили, що для багатьох дітей саме неформальне спілкування з іноземними студентами допомагає легше і швидше розговориться і подолати мовний бар'єр! Даний формат програми особливо радимо тим, хто їде в перший раз, а також студентам молодшого шкільного віку.

English + Life Skills

15 годин англійської на тиждень + 9 годин майстер класів.

Курс для дітей старше 14 років, спрямований на розвиток сучасних навичок комунікації і особистісного зростання.

Під час курсу студентів вчать, як створити успішне резюме, пройти співбесіду або інтерв'ю, створити презентацію з застосуванням сучасних і ефективних інструментів, написати академічну або проектну роботу, що відповідає вимогам міжнародних університетів і компаній і т.д. Додатково, як альтернатива вечірнім заходам, двічі в тиждень студенти можуть відвідувати розмовний клуб і панельні обговорення своїх проектів.

Харчування

Дітям пропонується 3-разове харчування - повний пансіон, шведська лінія.

Є можливість вегетаріанського і дієтичного меню.

Екскурсії

Брістоль

 • Один з найважливіших культурних центрів Англії, який був заснований на місці стародавнього римського військового табору Абона, а з 12 століття став перетворюватися на величезний портове місто. Брістоль є домом сучасного мистецтва.

Caldicot Castle

 • Кам'яний середньовічний замок в місті Кальдікот. Уельс, був побудований норманами в далекому 1100 році. Після глобальної реставрації в 1964 році замок донині функціонує як величезний історичний музей, в якому іноді проводять тематичні банкети і бали.

Спуск по річці Cherwell B Оксфорді

 • Спуск по річці на човні є традиційною для даного регіону формою проведення часу. Природна ідилія, дзюрчання річки і легкі убаюкивающие похитування човна подарують відмінний відпочинок і незабутні враження.

Корабель-музей SS Great Britain

 • Вперше спущений на воду в 1843 році, корабель SS Great Britain багато років служив океанським пасажирським лайнером, що курсував між Нью-Йорком і Брістолем. Він став першим металевим пароплавом, що перетнув океан! З 1970 року, після реставрації, SS Great Britain відкрився в якості музею.

Ущелина Чеддар

 • Розташоване неподалік від однойменного села. Ущелина Чеддар набуло свою популярність почасти завдяки дивовижній археологічну знахідку - тут був знайдений найстаріший на території Великобританії повністю зберігся людський скелет віком близько 9000 років.

Римські лазні в місті Бат

 • Бат здавна славився своїми гарячими джерелами. Спочатку джерела використовувалися Кельтами, пізніше, їх цілющі властивості відкрили для себе римляни, які добудували і розширили комплекс в 70-370 роках н.е. Сьогодні в музеї налічується понад 12 000 примірників римських монет, бронзових статуй і характерних стилю колон.

Ціна

Вартість програми:

 • 1 тиждень – від 1 928 євро;
 • 2 тижні – від 2 826 євро;
 • 3 тижні – від 3 723 євро;
 • 4 тижні – від 5 041 євро.

У вартість входить:

 • авіапереліт;
 • трансфер;
 • навчання;
 • проживання;
 • харчування – повний пансіон;
 • всі екскурсії та розваги за програмою;
 • візовий збір посольства;
 • оформлення візи;
 • медична страховка;
 • банківські витрати;
 • запрошення зі школи;
 • послуги керівника групи;
 • підтримка Алеком Освіта 24/7.
Замовити!

Трансфер

Трансфер організований з супроводом.

Авіапереліт: Київ – Брістоль – Київ (включено у вартість) + автобус: аеропорт Брістоль – школа – аеропорт Брістоль і всі екскурсійні поїздки входять у вартість туру.

Часті питання

Хто відповідає за дитину під час поїздки? Кому дзвонити в разі будь-яких проблем і питань?

За дитину відповідає школа, сім'я, яка приймає (якщо проживання в сім'ї), керівник, агентство, батьки і сама дитина. Потрібно налаштувати дитину так, щоб він спочатку повідомляв інформацію керівнику групи. Дзвонити потрібно спочатку керівнику, далі, якщо проблема не вирішується – нам в офіс в робочий час і цілодобово за екстреним телефоном з Інфолиста, який ми висилаємо перед поїздкою.

Можна не відвідувати заняття або деякі екскурсії?

Не можна, пропуски можливі тільки через хворобу. Батьки не мають права дозволяти дитині пропускати заняття або екскурсії.

Чи можна супроводжувати дитину за кордон, подивитися школу, переконатися, що все там добре?

У групі школярів своя атмосфера і є керівник, який за все відповідає. Пропонуємо забрати дитину в останній день зі школи і провести час з сім'єю в країні перебування за окремою програмою. Подавати документи на візу батьків ми будемо після отримання візи дитини.

Що брати з собою дитині в поїздку?

Фотоапарат, рушник, зручне взуття, одяг для мінливої погоди по сезону, перехідник для місцевої розетки... За 2 тижні до вильоту висилається детальний інфолист для батьків і дітей, де все розписано більш детально.

Скільки грошей планувати на «кишенькові витрати»?

У всіх наших дитячих групових програмах все включено у вартість: 3-разове харчування, проїзд, вхідні квитки на екскурсіях.На «кишенькові витрати», такі як сувеніри, вода, снеки, шопінг та інше, ми радимо запланувати:

 • для проживання в сім'ї – від 150 фунтів, доларів, євро / тиждень;
 • для проживання в резиденції – від 100 євро / тиждень.

Які додаткові витрати будуть у нас крім зазначеної суми «під ключ»?

У повну вартість програми не входять переклади документів на візу (50 грн сторінка, якщо переклад наш). Якщо дитина / група захоче поїхати на додаткову екскурсію, яку пропонує школа – доплата на місці. Також, по приїзду і розселенню в школу-пансіон, здається депозит в розмірі 40- 60 євро (залежить від школи). Після виселення - при відсутності поломок, крадіжок і подібного – гроші повертаються.

Загальні питання про табір

Яка ціна путівки в дитячий табір Групова поїздка: Навчання в Badminton School від Alekom?

Ціна путівки складає від 1 928 до 5 509 eur, в залежності від зміни. Деталi

Яка тривалість зміни в дитячому таборі Групова поїздка: Навчання в Badminton School від Alekom?

Тривалість зміни складає від 8 до 29 днів, в залежності від зміни. Деталi

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір Групова поїздка: Навчання в Badminton School від Alekom?

Табір приймає дітей 8 - 17 років. Деталi

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Відгуки Дитячий табір Групова поїздка: Навчання в Badminton School від Alekom

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 08:45:21