Сподобався табір?
Потрібно більше інформації? Будь ласка!

Британський мовний табір «ABC-camp» продовжує радувати своїх дітей і відкриває двері в новий сезон. Ми щиро пишаємося тим, що сотні батьків вибирають саме нас для повноцінного відпочинку, якісної освіти та оздоровлення своїх дітей. Строго дотримуючись британським методикам поглибленого вивчення англійської мови (викладання ведеться вчителями з Великобританії) ми невимушено занурюємо Ваших дітей в повсякденну мовну середу. А команда аніматорів і camp-вожатих огортає увагою, турботою і любов'ю кожну дитину. Ось уже 11 рік поспіль перший і найкращий в Україні.

Адреса:
Україна, с. Клюсівка,  пер. Сонячний 9
Кількість місць:
300

Учасник подій

Kids Camp Fest 2016
2016

Зміни та ЦіниПрямі замовлення в табір без націнок

Вас можуть зацікавити такі табори

Опис Дитячий табір ABC Camp

Про табір

«ABC Camp» - це британський дитячий табір - вивчення англійської мови в іграх і розвиваючих програмах.

Ми щиро пишаємося тим, що сотні батьків вибирають саме нас для повноцінного відпочинку, якісної освіти та оздоровлення своїх дітей.

Найкращий спосіб навчання англійської мови в ненав'язливій формі - це заняття з носіями мови. А в Дитячому мовному таборі «ABC Camp» можна провести літні канікули з користю і при цьому не завантажуючи дитини тільки навчанням. На заняттях педагоги в «ABC Camp» використовують навчальні методики і знають, як в ігровій формі, викликати інтерес до вивчення англійської.

Креативний підхід у викладанні в «ABC Camp» перетворює процес вивчення мови на цікавий і емоційний. Діти закохуються в англійську мову, перестають боятися розмовляти і робити помилки, набуваючи впевненість.

Отримані досвід та знання, під час навчання в англійському таборі для дітей обов'язково стануть в нагоді під час вступу до вищих навчальних закладів і в подальшому майбутньому.

За попередні роки ми знайшли не тільки море друзів, але і безцінний досвід в організації навчальних і розважальних заходів, повністю адаптованих під менталітет українських діточок, а також розробили план нашого розвитку на найближчі роки.

Ви бажаєте, щоб Ваш дитина здолав мовний бар'єр, відчув себе впевнено в іншому мовному середовищі, завів нових друзів? Тоді британський мовний табір «ABC Сamp» - це те, що Вам потрібно! Провести канікули в теперішньому британському таборі можна і НЕ здійснюючи далекі закордонні поїздки. У «ABC Сamp» навчання ведеться британськими викладачами за спеціально розробленою адаптованої програмі.

Ми перший Британський мовний дитячий табір в Україні! 11-й рік на оздоровчо-освітньому ринку!

Розташування табору

Адреса: Полтавська обл., Новосанжарський р-н, с.Клюсовка, пер.Солнечний 9.

Полтавська область - один з найбільш екологічно чистих регіонів України поряд з такими загальновизнаними лідерами екології як Закарпатті та гірський Крим.

Інфраструктура

На території табору є:

 • паркова зона;
 • пляж;
 • житлові корпуси;
 • навчально-офісний комплекс;
 • їдальня і адміністративні будівлі;
 • декоративний басейн-каскад;
 • численні зручні лавки для відпочинку розташовані на головній алеї табору;
 • власне футбольне поле;
 • волейбольний, баскетбольний, крикет майданчики;
 • майданчик для стрільби з лука;
 • тренажерний зал;
 • басейн.

На випадок дощу передбачено проведення активного дозвілля на великий критої веранди. Масові заходи, театралізовані постановки та дискотеки можна проводити як в актовому залі, так і на спеціально обладнаному майданчику в центрі табору. На другому поверсі столового корпусу розташований актовий зал зі сценою місткістю до 200 чол., Який обладнаний проектором і екраном.

Програма навчання, дозвілля, режим дня і якість харчування для всіх дітей рівноцінні і незмінні, незалежно від корпусу розміщення. Наші кемпери для нас, перш за все, особистості, які виділяються своїми талантами і здібностями. Вожаті та викладачі навчають дітей спільній роботі, виробляють колективний підхід до вирішення поставлених завдань.

Розміщення дітей

Британський дитячий мовний табір «ABC-Сamp» має власну базу в екологічно чистому сосновому лісі на території 7 га, в Полтавській області. Табір включає в себе два спальні корпуси, іменованих: Англія, Шотландія, передбачених для комфортного проживання Ваших дітей.

 • Корпус «Англія» - це двоповерхова будівля, з сучасними умовами проживання, розрахована на 100 осіб. Для дітей від 7 до 12 років. Діти розміщуються по 3 особи;
 • Корпус «Шотландія» - це двоповерхова будівля з сучасним ремонтом розрахована на 100 осіб. Для дітей від 12 до 17 років. Діти розміщуються по 3 людини.

В кожному номері:

 • умивальник з холодною водою;
 • 3-місні розміщення дітей в просторих номерах площею 24 кв.м;
 • ліжка з ортопедичними матрацами;
 • додаткове освітлення;
 • килимове покриття;
 • 4 сучасних туалети і душові, виконаних в стилі «арт-деко»;
 • гаряче водопостачання - цілодобово!;
 • ігровий хол.

Програма

Програма Prime вивчення англійської мови в таборі «ABC CAMP»

По приїзду в «Celyn ABC-camp» підліток занурюється в англомовне середовище спілкування, яка підтримується весь час перебування в таборі. При оформленні дитини в табір проходить процедура тестування британським викладачем.

За результатами тестування діти розподіляються в навчальні групи по 10-15 осіб. Кожна група курується британським викладачем.

Викладання ведеться за спеціалізованими програмами 4 рівнів, розробленим спеціально для нашого табору. Основна особливість цих програм - це можливість для дітей повністю «зануритися» в світ англійської мови, допомогти дітям подолати мовний «бар'єр», застосувати свої знання в безпосередньому спілкуванні. Незалежно від рівня навчальної групи, умови навчання рівноцінні.

Залежно від загальної кількості дітей ми застосовуємо 2 варіанти проведення уроків:

 • час уроків в класах чергується щотижня (щодня): діти, які в перший тиждень займалися в класах до обіду, на другому тижні вчаться після обіду і навпаки. Таким чином, дотримується «принцип зигзага», що практикується в таборах Великобританії;
 • заняття проводяться в 1-й половині дня, а весь час після обіду присвячено активного дозвілля дітей.

Інтенсивність занять – 4 години кожен день (уроки по 45 хв.) - є оптимальною для отримання найкращих результатів в оволодінні мовою. Для кожного рівня знання і розуміння англійської мови розроблена окрема схема занять. На уроках проводяться заняття з граматики, лексики, їх також доповнюють розвиваючі вправи.

При необхідності на уроках присутній англомовний вожатий, який допоможе дітям в спілкуванні з викладачем. Заняття проводяться в навчальному корпусі, який включає в себе 5 навчальних класів + комп'ютерний клас з виходом в Інтернет. Всі приміщення навчального корпусу обладнані кондиціонерами і сучасними меблями.

Гарантія ефективності вивчення англійської мови

 • Викладання і навчання ведеться виключно за класичною британською системою і має 2-х тижневий цикл.
 • Ця методика використовується для іноземних дітей, що приїжджають на канікули в британські мовні табори в Великобританії.
 • Всі навчальні матеріали надаються викладачами.
 • По закінченню навчання в таборі «Celyn ABC- camp» кожна дитина (після здачі фінального тесту) отримує сертифікат.
 • Фактично діти в Celyn ABC-camp отримують ті ж знання, які вони могли б отримати при поїздці до Англії, але при цьому не залишають територію України.

Програма Freedom: занурення в природне англомовне середовище

Звільнення від навантажень щоденних обов'язкових уроків англійської мови (пакет без уроків з англійської), але з зануренням Ваших дітей в англомовне середовище, шляхом спілкування та інтерактивних навчальних ігор з англомовними аніматорами, вожатими і друзями, тобто діти зможуть повноцінно відпочивати і необмежено спілкуватися з носіями мови удосконалюючи свою англійську розмовну мову.

Тематика літніх змін

Secrets of the Sherwood Forest – Таємниці Шервудського лесу

 • 10.06.2021 - 19.06.2021
 • 21.06.2021 - 30.06.2021

Приготуйтеся до польоту уяви! Всі самі неординарні ідеї ви зможете втілити в реальність! Наші Кемпери будуть вигадувати нові, а також особисто брати участь у вже давно відомих діяннях Робіна Гуда.

Нас чекає Шервудський ліс АВС - неподалік від Ноттінгема. Де Гуд буде захоплювати заможних подорожніх, які подорожують лісовою дорогою, і віддавати здобуті гроші і харчі бідним і нужденним. Наші кемпери зможуть повеселитися беручи участь в сюжетно-рольових іграх, концертах, інтелектуальних шоу, вікторинах, екскурсіях.

Big Race – Велика гонка

 • 03.07.2021 - 12.07.2021
 • 14.07.2021 - 23.07.2021

Одна з драйвових і найспортивніших змін цього літа. Футбольні баталії, заняття на мотузкових переправах, волейбол і фрісбі: всі ці традиційні, але улюблені всіма види спорту дозволяють робити спортивну програму 4 зміни особливо насиченою і різноманітною.

Ця зміна підійде і для походів в ліс на заняття з орієнтування та просто пікніків. Звичайно ж, найспекотніші битви в лазертаг пройдуть саме на цій зміні. Кожен зможе проявити себе і показати свої досягнення в будь-якому виді спорту.

ROUND TABLE CAMPERS – Кемпери круглого столу

 • 26.07.2021 - 04.08.2021
 • 06.08.2021 - 15.08.2021

У цю зміну дружна команда АВС САМР скликає круглий стіл, щоб дізнатися безліч таємниць і секретів. Наші Кемпери зможуть дізнатися багато нового і цікавого, розповісти про себе і свої захоплення, познайомитися з іншими дітьми.

The story of a good ghost – Історія доброго привида

 • 16.08.2021- 26.08.2021

Ми пропонуємо зануритися в містичну атмосферу нашої останньої літньої зміни. Наші Кемпери відвідають таємничий і прихований замок Кентервіль, над яким тяжіє стародавнє прокляття у вигляді привида сера Симона де Кентервіля.

Кемпери зможуть взяти участь в полюванні на потривожену примару, а може навіть і потоваришують з ним.

Загальна структура-сітка кожної зміни

Сітка розроблена з урахуванням особливостей розвитку та потреб дитини та «покриває» максимально всі можливі аспекти життя дитини:

 • розвиток пам'яті, уваги, логічного мислення;
 • отримання нових навичок роботи, дружби, співпраці в команді;
 • розвиток пізнавальних процесів;
 • поповнення словникового запасу англійської мови, вміння правильно будувати граматичні пропозиції, вміння формулювати свою думку англійською мовою;
 • дисципліна і самоорганізація;
 • фізичний розвиток;
 • гра як найважливіший інструмент та частина розвитку дитини в принципі.

Наші розвиваючі заняття і спортивні програми

Гуртки та заняття художньою творчістю:

 • Малюнок і живопис;
 • Прикладна творчість;
 • Пісочна анімація;
 • Народні ремесла;
 • Майстерня "самоделкина" і фітодизайну;
 • Фінансова гра.

Спорт та інтерактивні ігри (activity):

 • Футбол, волейбол, баскетбол, хокей на траві;
 • Стрільба з лука;
 • Шашки, шахи;
 • Настільний теніс, більярд, настільний футбол, аерохокей;
 • Заняття в тренажерному залі.

Естрадно-сценічна творчість:

 • КВН і театр естрадних мініатюр;
 • Постановка музичних спектаклів, конкурсів, мюзиклів, флешмоби;
 • Модельне агентство для дівчаток;
 • Танці і вокал.

Школа виживання:

 • Досвід життя на природі (установка палатки, розпалювання багаття, приготування їжі на вогнищі);
 • Орієнтування на місцевості;
 • Основи безпеки життя;
 • Лазертаг.

Школа лідерів:

 • Робота в системі самоврядування табору;
 • Школа помічників вожатих;
 • Студія провідних;
 • Риторика.

Розклад дня

Розклад дня:

 • 08:00 - Підйом дітей
 • 08:15-08:30 - Зарядка. Разминочные спортивные мероприятия
 • 08:30-09:00 - Ранковий туалет
 • 09:00-09:30 - Сніданок в їдальні
 • 09:40-12:50 - Учбові заняття. Навчальні заняття в класах. Загонові (загальнотабірні) заходи.
 • 13:00-13:30 - Обід в їдальні
 • 13:40-14:30 - Денний відпочинок
 • 14:40-17:00 - Учбові заняття та заходи. Навчальні заняття в класах. Загонові (загальнотабірні) заходи.
 • 17:15-18.50 - Різні розвиваючі заходи. Навчальні заняття в класах. Розвиваючі заходи. Спорт. Гуртки за інтересами.
 • 19:00-19:30 - Вечеря в їдальні
 • 19:45-21.15 - Загонові (загальнотабірні) заходи
 • 21:30-22:15 - Друга вечеря в їдальні
 • 22:15-22:30 - Підготовка до сну, вечірний туалет
 • 22:30 - Відбій

Харчування

У нашому таборі «ABC Camp» створена комфортна атмосфера їдальнею, доповнює уважним і попереджувальним ставленням обслуговуючого персоналу, сприяє приємному прийому їжі, яке принесе і користь, і задоволення.

5-разове меню збалансовано згідно з потребами дитини і включає необхідну кількість білків, вуглеводів, свіжих овочів і фруктів:

 • Раціон найбільш оптимальний для зростаючого організму дитини, спраглого нових знань і високих досягнень;
 • На столі завжди є овочі, фрукти, натуральні соки;
 • Тільки екологічно чисті свіжі продукти, під найсуворішим контролем, доходять до ваших дітей!

5-разове харчування організовано за затвердженим меню. Наші кухарі докладають усіх зусиль, щоб велике меню включало великий вибір смачних, корисних і привабливих на вигляд страв. У раціон щодня включені страви з м'яса, птиці та риби, різні салати. Найбільшим і важливим критерієм оцінки при підборі продуктів харчування, які ми використовуємо при приготуванні, для нас є екологічна чистота і свіжість!

Медичне обслуговування

Для контролю стану здоров'я дітей на території табору знаходиться медпункт, в якому цілодобово чергують лікар - педіатр та медсестра. У таборі працює психолог, який при необхідності допоможе дитині адаптуватися до нової обстановки і нового оточення. Дитина може звернутися за допомогою до психолога в будь-який момент.

Кожна дитина на час перебування в таборі «ABC Camp» застрахований однією з провідних страхових компаній України - Міжнародної Страхової Компанії (МСК).

Безпека

Забезпечення максимально можливої безпеки дітей в таборі є одним із головних завдань керівництва табору. Територія цілодобово знаходиться під наглядом власної спеціалізованої охорони.

Дітям не дозволяється залишати табір без супроводу, стороннім людям заборонено вхід на територію табору. Всі виходи за територію табору (при відвідуванні екскурсій, походів на річку, і проведенні заходів) супроводжуються співробітниками охорони.

Кожна дитина отримує фірмову екіпіровку, яка відрізняє його від інших груп дітей під час відвідування виставок та екскурсій.

Завдання і функції охоронної служби табору «ABC Camp»:

 • Забезпечення санкціонованого проходу (проїзду) співробітників і відвідувачів, вносить (виносу), ввезення (вивезення) матеріальних цінностей;
 • Запобігання несанкціонованого проникнення сторонніх осіб на територію, що охороняється;
 • Цілодобове патрулювання по периметру табору;
 • Попередження, виявлення і припинення порушень режиму охорони, запобігання пожеж;
 • Забезпечення безпеки дітей і обслуговуючого персоналу;
 • Своєчасне виявлення загроз, а також потенційно небезпечних умов, що сприяють нанесенню шкоди;
 • Припинення посягань на законні інтереси відпочиваючих.

Екскурсії

Щотижня, по суботах, для дітей організовуються денні екскурсії. Відвідування різноманітних, цікавих, заходів і пам'яток наповнені позитивними емоціями, вони неодмінно запам'ятаються дітям яскравими враженнями. Вони неодмінно розтривожать фантазію і сколихнуть свідомість кожної дитини. З орієнтовною програмою екскурсій можна ознайомитися в цьому розділі ближче до початку сезону.

Ціни і акції

Ціни минулого сезону

Вартість:

 • програма «Prime» (з англійським) - корпус «Шотландія» і «Англія», кімнати по 3 людини - 11 000 грн.
 • програма «Freedom» (без англійської) - корпус «Англія», «Шотландія» - 7 500 грн.

Входить у вартість путівок на увазі перебування і освіту дітей в таборі по системі "All Inclusive" ( "Все включено"):

 • 4 години англійської з британськими педагогами щодня, в обладнаних класах;
 • п'ятиразове збалансоване харчування;
 • проживання в корпусах "Англія", "Шотландія" з 2-3-місцевим розміщенням, окільцьованих сосновим лісом;
 • тематичні заходи, шоу та активують;
 • спортивні заходи: футбол, волейбол, баскетбол, крикет, пінг-понг, більярд, тренажерний зал;
 • купання в кристально чистій річці Ворскла;
 • медична страховка кожної дитини;
 • захоплюючі екскурсії;
 • багаття, феєрверки, дискотеки і концерти.

У вартість пакету Freedom включено:

 • п'ятиразове збалансоване харчування;
 • футбол, волейбол, баскетбол, крикет, більярд,;
 • розвиваючі програми;
 • сосновий ліс і купання в річці Ворскла;
 • виїзні екскурсії по Полтавщині.

Програма лояльності:

 • Спеціальні партнерські ціни для організованих груп дітей - дитячі клуби, профспілки, спортивні секції, організації, шкільні групи. Ціна формується індивідуально, за фактом звернення до менеджерів табору;
 • Знижка постійним нашим кемперам 3%;
 • Знижка приведи друга 3%;
 • Знижка дітям з однієї сім'ї 3%;
 • При необхідності ви можете скористатися можливістю оплати путівок в розстрочку.

Загальна сума знижок не може перевищувати 10%.

Трансфер

Організований трансфер з супроводом співробітників табору.

Автобусний трансфер: Київ / Дніпро / Харків / Полтава - табір - Київ / Дніпро / Харків / Полтава (вартість уточнюється).

* Трансфер з Києва - під запит (здійснюється тільки при наявності достатньої кількості бажаючих).

Трансфер з Дніпра, Харкова, Полтави - гарантований.

За безпеку дітей під час поїздки будуть відповідати спеціальні супроводжуючі (співробітники табору) в кожному автобусі. Крім того, програма відпочинку буде стартувати саме з цього моменту. Дорога не здасться довгої і нудної. Цікавою цю поїздку зроблять наші вожаті, вже приготували кілька приємних сюрпризів для мандрівників.

Пункти збору дітей:

 • м Київ - метро Харківська (від Макдональдса);
 • м Дніпро - біля Цирку (зі сторони готелю Дніпро);
 • м Харків- метро Майдан Конституції (зупинка біля Органного залу).

Необхідні документи

Список необхідних документів:

 • Список необхідних документів:
 • Форма-079 (підійти до педіатра за 3-4 дні до від'їзду);
 • Форма-063 (щеплення);
 • 1 путівка;
 • 1 підписаний договір з батьками;
 • Копії паспорта та коду одного з батьків;
 • Копія свідоцтва про народження дитини.

Літні канікули в «АВС САМРА» - це повноцінний активний відпочинок по насиченою розвиваючої програмі. діти розширять свій кругозір, придбають корисні знання і навички, вміння творчо мислити і висловлювати свої думки і почуття, самостійно приймати рішення і працювати в команді.

Загальні питання про табір

Яка тривалість зміни в дитячому таборі ABC Camp?

Тривалість зміни складає 10 днів. Деталi

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір ABC Camp?

Табір приймає дітей 7 - 17 років. Деталi

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Сподобався табір? Поділися з друзями:

Відгуки Дитячий табір ABC Camp

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 03:32:43
;