Дитячий табiр Дельфін (Скадовськ)

8,5
із 10
оцінка організатора

Україна\Херсонська область\Скадовськ

Сподобався табір?
Потрібно більше інформації? Будь ласка!

Літо 2020 року в Дельфіні особливе, нам 20 років, а це означає, що відпочинок ваших дітей буде ще сучаснішим, надійнішим, яскравішим, інтелектуальнішим, комфортнішим, спортивнішим. На вас чекає гарна природа України, власний аквапарк, сучасна їдальня та 5-разове харчування, комфортабельні умови проживання, професійні спеціалісти, цілодобова охорона та цілюще Чорне море.

Адреса:
Україна, Скадовськ, вул. Цукури, 14
Кількість місць:
400

Зміни та Ціни Дитячий табір Дельфін (Скадовськ)

Замовити путівку в Дитячий табір Дельфін (Скадовськ)

Літні канікули 2021


Вас можуть зацікавити такі табори

Прямі замовлення в табір без націнок

Опис Дитячий табір Дельфін (Скадовськ)

Про табір

Привіт, Вас вітає країна дитинства, сучасного європейського відпочинку та оздоровлення ДЗСТ «Дельфін». Якщо Ви вибираєте місце для якісного, європейського, здорового, безпечного, організованого і культурно-розвиваючого відпочинку, то Вам до нас.

Літо 2020 року в Дельфіні особливе, нам 20 років, а це означає, що відпочинок ваших дітей буде ще більш сучасним, надійним, яскравим, інтелектуальним, комфортним і спортивним. Вас чекає гарна природа України, власний аквапарк, сучасна їдальня і 5-разове харчування, комфортабельні умови проживання, професійні фахівці, цілодобова охорона і цілющє Чорне море.

Фішки Дельфіна і чому у нас Ваша дитина буде задоволена відпочинком:

 • Супер крутий, сучасний аквапарк зі щоденною анімаційною програмою і професійними рятувальниками;
 • Сучасна їдальня (7 стилізованих зал: «Хайтек», «Дельфін», «Будиночок», «Медуза», «Грецька зал», «Клоун» та «Метелик»);
 • 5-разове збалансоване харчування за європейським зразком;
 • Професійний педагогічний колектив;
 • Сучасні програми «Фаєр шоу», «Свято Холлі», «Вечірки на басейні», квести, інтелект шоу і т.д.;
 • Спортивні майданчики та щоденні змагання;
 • Студії та секції за захопленнями: студія «Сапбордінгу», секція з регбі, футболу, баскетболу, настільного тенісу, робототехніки, арт студії і щоденні майстер-класи, астрономічна студія «Зоряне небо»;
 • Цілодобова охорона та медичний супровід.

ТОВ Дитячий заклад санаторного типу «Дельфін» зареєстровано 18 серпня 2000 року Херсонським міськвиконкомом і діє на основі Статуту. ТОВ ДЗСТ «Дельфін» успішно працює в сфері надання туристичних послуг в якості літнього оздоровлення та відпочинку дітей старше 7 років. І є одним з кращих закладів на чорноморському узбережжі!

Щорічно на базі закладу відпочиває близько 2000 дітей з різних областей України.

Розташування табору

Адреса: Україна, Скадовськ, вул. Цукури, 14.

Скадовськ з VIII століття Скадовськ відомий як дитячий курорт. Територія «Дельфіна» займає 5,5 га, з яких 50% займають зелені насадження, корпуси розташовані на узбережжі і занурені в тінь дерев чудової паркової зони. Море неглибоке, вже в травні вода прогрівається до 25 °С. Води затоки містять велику кількість солей йоду і брому з концентрацією, більшою, ніж у відкритому морі - 20,5 г солі на 1000 частин.

Курортний сезон триває з травня по вересень (включно). Повітря Скадовська є унікальним: вдень воно наповнене ароматами трав і дерев, а вночі - змінюється на солоний свіжий морський бриз, насичене фітонцидами. 360 сонячних днів в році, велика кількість овочів і фруктів - прекрасні умови для таласотерапії, оздоровлення.

ДЗСТ «Дельфін» - це ідеальне поєднання морського клімату з ароматом лісових трав і степовим повітрям, який забезпечують вікові сосни і туї. Надзвичайна краса фонтанів, прекрасний розарій і парк завжди сприятимуть гарному настрою.

Інфраструктура і територія

Море і пляж.

Власний піщаний пляж і мілководна затока Джарилгача з теплою цілющою водою зроблять незамінний оздоровчий ефект і допоможуть дітям відновити імунну систему. На березі розташовані криті павільйони, де можна перебувати в тіні, фонтани з питною водою, душові кабінки, де після купання в морі можна ополоснуться прісною водою.

Аквапарк.

На території ДЗСТ «Дельфін» діє сучасний АКВАПАРК з просторим басейном, комплексом водних гірок і гідромасажем. У басейні діти можуть не тільки приймати водні процедури, але і брати участь в різних змаганнях, що проводяться під обов'язковим наглядом вихователів та інструкторів з плавання. Для тих, хто не вміє плавати, інструктор з плавання проведе навчання.

Розміщення дітей

Діти розподіляються в команди і розташовуються в комфортабельному триповерховому корпусі.

По-домашньому затишні номери пом'якшують період адаптації: 5-6-місні кімнати оснащені кондиціонерами та видом з вікна на сучасний аквапарк, а в 6-місних кімнатах, крім кондиціонерів, є просторий балкон, всі кімнати оснащенні меблями (ліжка з ортопедичними матрацами, приліжкові тумбочки).

Санвузол знаходиться на кожному поверсі (6 душових кімнат, 6 умивальників, 6 санвузлів), холодна і гаряча вода подаються цілодобово. При необхідності і за графіком діти можуть скористатися послугами пральні.

Програма

Літо - час можливостей, ми звикли, що це час відпочинку, але відпочинок буває різним. Ми пропонуємо Вам прокачати всі можливості вашої дитини. Досвідчені педагоги, новітні технології, сучасні студії та секції - це простір для прокачки.

Ваші діти можуть поринути у світ науки і творчості. Відкрити в собі блогера. Прокачати комунікаційні та лідерські навички. Провести час весело та з користю. Відкрити нові межі. Кожен проект триває 14 днів і присвячений виконанню конкретного проекту. В кінці проекту ми маємо впевненого, активного, радісного, перспективного кемпера.

Ми вирішили взяти за основу тренінгову та проектну методику для наповнення напрямку. Діти будуть знайомитися з поняттями, практичними навичками максимально додаючи практику та розв'язуючі проблемні ситуації, що слугуватиме розвитку креативного мислення і загального розвитку особистості.

Навички, які розвиваються в проекті:

 • вміння переконувати;
 • знаходити підхід до людей;
 • проявляти лідерські якості;
 • міжособистісне спілкування;
 • ведення переговорних процесів;
 • управління часом;
 • креативне мислення;
 • робота в команді.

Проект «Аrt простір» 10.07.2020 - 24.07.2020.

Напрямок: мистецький.

Мета: вивчити теорію світового мистецтва, стилів, різних епох, виховувати естетичний смак, навички різних видів мистецтва; освоїти ази обраного виду мистецтва.

Студії: арт: міхенді, ебру, квіллінг, інтуїтивне малювання; спортивні: футбол, сапбордінг, волейбол; студії за бажанням: астрономічна, акторська школа.

Для творчих дітей - творчий відпочинок. Ми зібрали майстрів з усієї України, ваших дітей чекають арт-студії з різних видів мистецтва: міхенді, ебру, квіллінг, валяння та виробів з фетру. Що може бути краще, ніж поєднання мистецтва, спорту, анімаційних програм біля басейну і вечірніх шоу? На зміну «Аrt платформа» на відпочиваючих очікують вечірки «Street party», «Gansta party». Тільки на цій зміні майстер-клас виробів з ювелірною смоли «Аrt погляд». Творити і витворяти ми зможемо разом і тільки на «Аrt платформі».

Результат: кемпери отримають навички з обраного виду мистецтва, матимуть готовий продукт (вироби ебру, квіллінг, валяння і т.д.); освоять теоретичні відомості з історії мистецтва; навички колективної праці, демонстрації виготовлених виробів.

Проект «Тік ток» 01.08.2020 - 16.08.2020.

Напрямок: блогінг, розважальний.

Мета: навчитися стилістично правильно оформляти пости, дизайнерському оформленню сторінки, роботу в різних цифрових площадках; виховувати культурне ставлення до соціальних мережей.

Студії: школа блогінгу, школа ведучих, фотостудія, хореографічна, арт студії за смаком; спортивні секції: сапбордінг, футбол, волейбол, настільний теніс, плавання.

Ви помітили, що ваша дитина намагається стати блогером? Веде свій ютуб канал? Розвиває свій Тік ток? Хто може краще скорегувати і направити аніж блогер? Саме на цій зміні працюватиме школа блогінгу, школа ведучих, курс ораторського мистецтва, фото - студія і традиційні хореографічна, арт студії за смаком, сапбордінг, футбол, волейбол, настільний теніс, плавання. Щоденні активіті на басейні, танцювальному майданчику, на узбережжі - це круті локації для роликів, тик-токів та селфі.

Тік ток - лайкни літо з Дельфіном.

Результат: кемпери запишуть свій блог, влог; за допомогою програм вдосконалять свої соціальні сторінки; знатимуть секрети трендових блогерів.

Проект «Netflix» 16.08.2020 - 29.08.2020.

Напрямок: акторський, шоу-розважальний.

Мета: навчитися писати сценарій, підбирати акторів, обирати локації для зйомок; ознайомитися з теоретичним термінами кінематографа; набиратимуться навичками режисерствами, акторства, гриму тощо.

Студії: акторська школа, курс ораторського мистецтва, хореографічна, арт студії за смаком, сапбордінг, футбол, волейбол, настільний теніс, плавання е.

Акторство - починається з літа у Дельфіні. Найкраще літо для майбутніх акторів, співаків, танцорів - у нас! Повітря наповнене творчістю. Співай, танцюй на басейні, на пляжі, на сцені - простір для розвитку і відпочинку. Тільки на цій зміні школа акторської майстерності і ораторського мистецтва. Тематичні вечірки «Піжама party», «Барбекю party». В результаті наші кемпери покажуть спектакль, а спогади залишаться надовго.

«Життя - це гра, а люди в ній актори» - ви згодні? Тоді долучайся до літньої грі на зміні «Netflix».

Результат: кемпери своїми творчими медіа групами створять короткометражну стрічку, кліп або нарис; навчаться азам кінематографу; отримають досвід кінематографічного плану.

Команда:

 • Професійний педагогічний колектив. Цілодобова охорона та медичний супровід.

Сучасні програми:

 • «Фаєр шоу», «Свято Холлі», «Вечірки на басейні», квести, інтелект шоу тощо. 

Спорт:

 • Спортивні майданчики та щоденні змагання.

Студії та секції на вибір за вподобанням:

 • студія «Сапбордінгу»;
 • секція з регбі;
 • футболу;
 • баскетболу;
 • настільного тенісу;
 • робототехніки;
 • арт студії і щоденні майстер-класи;
 • астрономічна студія «Зоряне небо».

«Школа блогінгу і журналістики» - ваша дитина мріє стати блогером? Тут їй допоможуть як правильно вести свою інсту, або тік-ток аккаунт, а можливо свій ютуб-канал. Про норми, правильний ракурс та секрети блогінгу можна дізнатися в школі блогінгу.

«Арт-майданчик» - ваша дитина матиме змогу спробувати себе у техніці ебру, міхенді, фелтінг, інтуїтивного малювання, дудлінгу - це новітні і сучасні техніки, які знайдуть свого шанувальника.

«Флористика» - тут з природного матеріалу зможуть навчитися складати ікебани, картини та інше.

«Дизайн і моделювання» - це допомога стиліста-дизайнера у виборі стилю одежі та її моделюванні.

«Школа театру та ораторського мистецтва» - тут діти вчаться азам ораторського мистецтва, вчаться доносити свою думку перед аудиторією, за допомогою акторських прийомів відкривають свої таланти, характер і вивчають етюди.

«Зоряне небо» - астрологічний гурток, в якому діти мають можливість за допомогою телескопа бачити наше зоряне небо, послухати змістовні лекції-легенди про ті планети, супутники, сузір'я, які найближче до нас, подивитись сучасні фільми про астрономічні відкриття і наукові досягнення.

Секція «Сапбордінг» - це вид спорту на дошці з веслом, так, саме в Дельфіні вашої дитини інструктор навчить підкорювати море і це - безпечно.

Секція «Регбі» - цей вид спорту травматичний, але у нас тренер навчить безконтактному регбі, стартовий майданчик для великих перемог.

Розклад дня

У ДЗСТ «Дельфін» прийнятий і діє Режим дня, в якому враховуються як оздоровчий характер одержуваного в нашому таборі дітьми відпочинку, так і їх вікові особливості.

 • 8.00 - Підйом;
 • 8.15-9.00 - Ранкова зарядка, водні процедури;
 • 9.00 - Сніданок;
 • 10.00-12.30 - Пляж, спортивні ігри;
 • 11.00-13.00 - Робота гуртків і проведення спортивних змагань;
 • 13.00-13.30 - Обід;
 • 14.00-16.00 - Тиха година;
 • 16.30-16.45 - Полуденок;
 • 17.00-18.30- Пляж, робота гуртків та проведення спортивних змагань;
 • 19.00-19.30 - Вечеря;
 • 20.00-21.00 - Загальнотабірний захід;
 • 21.00 - 2-а вечеря;
 • 21.00-23.00 - Дискотека;
 • Відбій:
  • 21.30 - для молодших загонів;
  • 23.00 - для старших загонів.

Харчування

У затишній сучасній їдальні, яка розділена на 6 обідніх залів, дітям щодня пропонується 5-разове харчування (сніданок, обід, полуденок, вечеря, друга вечеря). Виконані зі смаком і стилем, різні за тематикою зали розраховані на 500 місць, що дозволяє організувати харчування дітей в одну зміну.

Збалансоване меню повністю забезпечує дітей необхідним для здоров'я комплексом вітамінів і мікроелементів, щодня в раціон харчування входять свіжі овочі та фрукти. У харчуванні дітей не використовуються гострі страви, важкі і штучні жири.

Якість продуктів знаходиться під постійним лабораторним санітарно-гігієнічним контролем.

Медичне обслуговування

Діти, які прибули на відпочинок в ДЗСТ «Дельфін», знаходяться під постійним медичним контролем досвідченого медичного персоналу.

У таборі створені всі умови як для надання екстреної медичної допомоги, так і для лікування хворих протягом зміни дітей.

У разі необхідності надання дитині екстреної медичної допомоги, яку не в змозі надати медичний персонал ДЗСТ «Дельфін» (наприклад, хірургічне втручання при гострому нападі апендициту), дитина доставляється в районну дитячу лікарню.

Всі режимні моменти здійснюються під наглядом медичного персоналу. Дитина, що має скарги на нездужання, повинен негайно повідомити про них своїм загоновим педагогам, після чого він буде відведено на прийом до лікаря, оглянутий і йому буде призначено лікування. Пункт прийому хворих дітей в медичному комплексі табору рецепція.

Діти з медичними протипоказаннями, зазначеними в «Правилах медичного відбору при направленні дітей на відпочинок в ДЗСТ« Дельфін », в табір не приймаються.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО!!! Якщо Ви вирішили сфальсифікувати медичні документи дитини, приховати інформацію про фактичні хронічних захворюваннях Вашої дитини при направленні його в табір, пам'ятайте: вся відповідальність за можливі наслідки цієї дії лежить на Вас!

Крім того, при виявленні невідповідності між фактичним станом здоров'я Вашої дитини і даними медичних документів адміністрація табору негайно повідомляє про це медичний заклад, яке видало довідку, а також правоохоронні органи за місцем знаходження цього медичного закладу. Саме такі «невідповідності» в основному і є причинами нещасних випадків з дітьми в дитячих таборах України.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО!!! Якщо дитині необхідно за курсом лікування приймати будь-які медичні препарати, що знаходяться у нього, Вам необхідно письмово повідомити про це головного лікаря табору, зробивши позначку в медичній карті дитини в графі

«Додаткова медична інформація».

У разі, якщо Ваша дитина захворіла в таборі, не хвилюйтеся, йому буде надана кваліфікована медична допомога із застосуванням необхідних медичних препаратів, дитина одужає і продовжить відпочинок. Про поточний стан здоров'я при цьому ви можете проконсультуватися у лікаря табору по телефону.

Лікування загострень хронічних захворювань, які є протипоказанням для направлення дитини в ДЗСТ «Дельфін» і не зазначених у медичній карті дитини, проводиться за рахунок батьків, опікунів або організацій, які направили дитину на відпочинок. При направленні дітей на відпочинок в ДЗСТ «Дельфін» мається на увазі, що направляються діти досить самостійні для того, щоб стежити за особистою гігієною. Для цього в таборі створено всі умови.

Контроль за дотриманням дітьми правил особистої гігієни здійснюється загоновими педагогами, медичним персоналом і адміністрацією табору відповідно до розроблених та затверджених в установленому порядку Правил, з якими Ви можете ознайомитися при купівлі путівки.

Ціни

Ціна програми - 12 000 грн.

У вартість входить:

 • проживання в комфортабельних номерах (з кондиціонером і виходом на море);
 • збалансоване 5-разове харчування;
 • анімаційні програми на басейні та на пляжі;
 • творчі, спортивні, мистецькі гуртки та секції;
 • щоденний супровід медпрацівниками;
 • система заходів, які зберігають здоров'я (скринінг, обробка приміщень, оздоровчі заходи).

Додатково оплачується:

 • медичне страхування;
 • особисті витрати.

Трансфер

Батьки самостійно доставляють дітей в табір.

Діти повинні бути доставлені не раніше 09:00 і не пізніше 18:00 дня заїзду в табір - це перший день табірної зміни, дата якого зазначена в путівці.

Маршрут:

 • З Києва: дорога Е95 (Гомель - Нові Яриловичі - Київ - Умань - Одеса). Виїжджаючи з Києва, тримайте шлях на Чабани, Глеваха у напрямку до Білої Церкви... по дорозі Е95, проїжджаючи Білу Церкву нашим наступним орієнтиром є місто Жашків (дивіться фото) дорога Е95 і М05.
 • Проїжджаючи Жашків (де можна зупинитися і випити чашечку кави), ми продовжуємо нашу подорож до «Дельфіну» у напрямку до Умані. Проїжджаючи по об'їзній Умань, ми мчимо по трасі Е95 (М05) минаючи на своєму шляху красиві Українські пейзажі і не великі села. Доїжджаючи до розвилки доріг М05 і М23 на покажчику Голованівськ, роблячи лівий поворот ми крок за кроком наближаємося до «Дельфіну».
 • Наш шлях триває по дорозі М23 до Первомайська (Миколаївська область), де буде у Вас можливість поїсти, купити холодної водички, морозиво і продовжити свою невелику подорож до «Дельфіну». Далі дивлячись на покажчики (карту) ми проїжджаємо Южноукраїнськ, і їдемо у напрямку до Олександрівці (де так само буде можливість заправити автомобіль і зробити невеличкий «піт - стоп»).
 • Попереду у нас такі міста як Вознесенськ, Нова Одеса, доїжджаючи та розвилки доріг М23 і Т1518 (дивіться на фото), минаючи, таким чином, місто Миколаїв у напрямку до Херсону. Виїжджаючи на дорогу Е58.
 • Все ближче і ближче до дитячого оздоровчого комплексу «Дельфін»: по дорозі Е58 (М14) ми доїжджаємо до міста Херсон, де буде у Вас можливість зупинитися і трохи відпочити, поїсти... Але Херсон можна проїхати по об'їзній (заощаджуючи час) по дорозі М14 (дивіться фото), і «тримати курс» на місто Цюрупинськ, Гола Пристань до розвилки доріг Т 22 16 і Т 22 12, повертаючи на ліво, і «Ваш вірний курс» - дорога Т 22 12.
 • Проїжджаючи «Херсонські простори» ми прямуємо до Скадовську (дивіться фото), проїжджаючи села: Великий Клин, Михайлівка, Новомиколаївка і проїжджаємо поворот на Озерне. Попереду нас вже видно Скадовськ, але ми туди не їдемо. З правого боку (до покажчика місто Скадовськ - метрів за 400), зверніть увагу на покажчик, де Ви побачите нашу рекламу з координатами.

Ще трохи і ми разом. «Дельфін» - ми щиро раді нашій зустрічі з Вами, і приготували все, для того, щоб Ваш відпочинок був цікавий, комфортний, веселий і приємний. Ласкаво просимо в ДЗСТ «Дельфін».

Перелік необхідних речей

Збираючи дитину в табір, не давайте йому з собою занадто багато речей. Крім необхідних речей, список яких наведено нами нижче, бажано щоб у дітей були: сонцезахисні окуляри, а також один ошатний костюм або плаття.

Діти, що прямують в ДЗСТ «Дельфін», повинні мати:

 • головний убір від сонця;
 • купальний і спортивний костюми;
 • пляжну і спортивне взуття;
 • рушник для пляжу;
 • одяг і взуття по сезону;
 • шкарпетки (не менше трьох пар);
 • зубну щітку і пасту, мило, мочалку, шампунь, гребінець, ножиці для нігтів, три зміни нижньої білизни.

Дітям у віці 7-9 років необхідно позначити речі індивідуальною міткою.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО!!! Ми настійно рекомендуємо батькам не давати дітям з собою ювелірні вироби, дорогу косметику, електронні ігри, аудіо- та відеотехніку, і особливо мобільні телефони.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО!!! Адміністрація залишає за собою право не прийняти до табору дитини в разі незаповнення батьками (або опікунами) необхідних для заповнення документів, вляющіхся невід'ємною частиною путівки.

Будь ласка, повідомте супроводжуючому, як Ваша дитина переносить тривалу поїздку в автобусі. Зі свого боку, ми врахуємо цю інформацію при визначенні його місця в салоні автобуса.

Діти, які перетинають кордон України, повинні мати документи, оформлені в відповідність з існуючими міждержавними угодами. Перелік таких документів та правила їх оформлення можна отримати у регіонального дилера.

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Сподобався табір? Поділися з друзями:

Відгуки Дитячий табір Дельфін (Скадовськ)

Разом з цим табором шукають

Сторінка сформована 17:49:28