Дитячий табiр Дельфін (Скадовськ)

8,1
із 10
оцінка організатора
4 відгука

Україна\Херсонська область\Скадовськ

Сподобався табір?
Потрібно більше інформації? Будь ласка!

Відпочинок ваших дітей буде сучасним, надійним, яскравим, інтелектуальним, комфортним, спортивним. На вас чекає гарна природа України, власний аквапарк, сучасна їдальня та 5-разове харчування, комфортабельні умови проживання, професійні спеціалісти, цілодобова охорона та цілюще Чорне море.

Адреса:
Україна, Скадовськ, вул. Цукури, 14
Кількість місць:
400

Зміни та Ціни

Прямі замовлення в табір без націнок

Опис Дитячий табір Дельфін (Скадовськ)

Про табір

Привіт, Вас вітає країна дитинства, сучасного європейського відпочинку та оздоровлення ДЗСТ «Дельфін». Якщо Ви вибираєте місце для якісного, європейського, здорового, безпечного, організованого і культурно-розвиваючого відпочинку, то Вам до нас.

Відпочинок ваших дітей буде сучасним, надійним, яскравим, інтелектуальним, комфортним і спортивним. Вас чекає гарна природа України, власний аквапарк, сучасна їдальня і 5-разове харчування, комфортабельні умови проживання, професійні фахівці, цілодобова охорона і цілющє Чорне море.

Фішки Дельфіна і чому у нас Ваша дитина буде задоволена відпочинком:

 • Супер крутий, сучасний аквапарк зі щоденною анімаційною програмою і професійними рятувальниками;
 • Сучасна їдальня (7 стилізованих зал: «Хайтек», «Дельфін», «Будиночок», «Медуза», «Грецька зал», «Клоун» та «Метелик»);
 • 5-разове збалансоване харчування за європейським зразком;
 • Професійний педагогічний колектив;
 • Сучасні програми «Фаєр шоу», «Свято Холлі», «Вечірки на басейні», квести, інтелект шоу і т.д.;
 • Спортивні майданчики та щоденні змагання;
 • Студії та секції за захопленнями: студія «Сапбордінгу», секція з регбі, футболу, баскетболу, настільного тенісу, робототехніки, арт студії і щоденні майстер-класи, астрономічна студія «Зоряне небо»;
 • Цілодобова охорона та медичний супровід.

ТОВ Дитячий заклад санаторного типу «Дельфін» зареєстровано 18 серпня 2000 року Херсонським міськвиконкомом і діє на основі Статуту. ТОВ ДЗСТ «Дельфін» успішно працює в сфері надання туристичних послуг в якості літнього оздоровлення та відпочинку дітей старше 7 років. І є одним з кращих закладів на чорноморському узбережжі!

Щорічно на базі закладу відпочиває близько 2000 дітей з різних областей України.

Розташування табору

Адреса: Україна, Скадовськ, вул. Цукури, 14

Скадовськ з VIII століття Скадовськ відомий як дитячий курорт. Територія «Дельфіна» займає 5,5 га, з яких 50% займають зелені насадження, корпуси розташовані на узбережжі і занурені в тінь дерев чудової паркової зони. Море неглибоке, вже в травні вода прогрівається до 25 °С. Води затоки містять велику кількість солей йоду і брому з концентрацією, більшою, ніж у відкритому морі - 20,5 г солі на 1000 частин.

Курортний сезон триває з травня по вересень (включно). Повітря Скадовська є унікальним: вдень воно наповнене ароматами трав і дерев, а вночі - змінюється на солоний свіжий морський бриз, насичене фітонцидами. 360 сонячних днів в році, велика кількість овочів і фруктів - прекрасні умови для таласотерапії, оздоровлення.

ДЗСТ «Дельфін» - це ідеальне поєднання морського клімату з ароматом лісових трав і степовим повітрям, який забезпечують вікові сосни і туї. Надзвичайна краса фонтанів, прекрасний розарій і парк завжди сприятимуть гарному настрою.

Інфраструктура і територія

Море і пляж.

Власний піщаний пляж і мілководна затока Джарилгача з теплою цілющою водою зроблять незамінний оздоровчий ефект і допоможуть дітям відновити імунну систему. На березі розташовані криті павільйони, де можна перебувати в тіні, фонтани з питною водою, душові кабінки, де після купання в морі можна ополоснуться прісною водою.

Аквапарк.

На території ДЗСТ «Дельфін» діє сучасний АКВАПАРК з просторим басейном, комплексом водних гірок і гідромасажем. У басейні діти можуть не тільки приймати водні процедури, але і брати участь в різних змаганнях, що проводяться під обов'язковим наглядом вихователів та інструкторів з плавання. Для тих, хто не вміє плавати, інструктор з плавання проведе навчання.

Розміщення дітей

Діти розподіляються в команди і розташовуються в комфортабельному триповерховому корпусі.

По-домашньому затишні номери пом'якшують період адаптації: 5-6-місні кімнати оснащені кондиціонерами та видом з вікна на сучасний аквапарк, а в 6-місних кімнатах, крім кондиціонерів, є просторий балкон, всі кімнати оснащенні меблями (ліжка з ортопедичними матрацами, приліжкові тумбочки).

Санвузол знаходиться на кожному поверсі (6 душових кімнат, 6 умивальників, 6 санвузлів), холодна і гаряча вода подаються цілодобово. При необхідності і за графіком діти можуть скористатися послугами пральні.

Програма

Літо - час можливостей, ми звикли, що це час відпочинку, але відпочинок буває різним. Ми пропонуємо Вам прокачати всі можливості вашої дитини. Досвідчені педагоги, новітні технології, сучасні студії та секції - це простір для прокачки.

Ваші діти можуть поринути у світ науки і творчості. Відкрити в собі блогера. Прокачати комунікаційні та лідерські навички. Провести час весело та з користю. Відкрити нові межі. Кожен проект триває 14 днів і присвячений виконанню конкретного проекту. В кінці проекту ми маємо впевненого, активного, радісного, перспективного кемпера.

Ми вирішили взяти за основу тренінгову та проектну методику для наповнення напрямку. Діти будуть знайомитися з поняттями, практичними навичками максимально додаючи практику та розв'язуючі проблемні ситуації, що слугуватиме розвитку креативного мислення і загального розвитку особистості.

Навички, які розвиваються в проекті:

 • вміння переконувати;
 • знаходити підхід до людей;
 • проявляти лідерські якості;
 • міжособистісне спілкування;
 • ведення переговорних процесів;
 • управління часом;
 • креативне мислення;
 • робота в команді.

1 зміна 03.06-16.06 - Творчий проект "Soft skills".

Секції: спортивно- розвивальні, туризм, хореографія, декоративний, агротехніка.

Дельфін - це територія можливостей, всі кемпери мають право на вибір, вибір режиму, вибір секцій, вибір розподілу часу. Час для прокачки своїх можливостей.

2 зміна 18.06-01.07 - Блогерський проект "Вайн- Фест"

Студії: хореографія, декоративний, сапбордінг, блогерський.

Ваша дитина витрачає час на соціальні мережі, ми запропонуємо безпечну програму. Запис роликів, флешмобів, ази блогерської діяльності. Багато вечірок, свій таймінг - просто ульотне літо.

3 зміна 03.07- 16.07 - "Rofle mood".

Студії: спортивні, акторська, хореографія, туризм, сапбордінг, ігротехніка.

Сміх - подовжує життя. Сміх зі своїми однодумцями та однолітками. Топ ТВ програм, шоу, вечірки - посміємось разом?

4 зміна 18.07-01.08 - Спортивно-творчий проект "Літній лайфхак".

5 зміна 03.08-16.08 – Кіно-проект "Netflix".

Студії: акторська, хореографія, сапбордінг, спортивні, декоративна.

Все життя - кіно, а люди всі актори. Створимо разом літній фільм з різних жанрів і камеді, і драма, і пригодницький, і фантастичний. Що може бути краще, ніж бути режисером, актором, стилістом у кіно.

6 зміна 17.08- 30.08 - Національно-патріотичний проект "Говорить Україна".

Студії: акторська, хореографія, сапбордінг, спортивні, декоративна.

Що найцінніше в цьому світі? Це родина, життя та Батьківщина. Народні традиції, шоу програми, свята та багато іншого. Ти побачиш Україну зовсім з іншої сторони.

Розклад дня

У ДЗСТ «Дельфін» прийнятий і діє Режим дня, в якому враховуються як оздоровчий характер одержуваного в нашому таборі дітьми відпочинку, так і їх вікові особливості.

 • 8.00 - Підйом;
 • 8.15-9.00 - Ранкова зарядка, водні процедури;
 • 9.00 - Сніданок;
 • 10.00-12.30 - Пляж, спортивні ігри;
 • 11.00-13.00 - Робота гуртків і проведення спортивних змагань;
 • 13.00-13.30 - Обід;
 • 14.00-16.00 - Тиха година;
 • 16.30-16.45 - Полуденок;
 • 17.00-18.30- Пляж, робота гуртків та проведення спортивних змагань;
 • 19.00-19.30 - Вечеря;
 • 20.00-21.00 - Загальнотабірний захід;
 • 21.00 - 2-а вечеря;
 • 21.00-23.00 - Дискотека;
 • Відбій:
  • 21.30 - для молодших загонів;
  • 23.00 - для старших загонів.

Харчування

У затишній сучасній їдальні, яка розділена на 6 обідніх залів, дітям щодня пропонується 5-разове харчування (сніданок, обід, полуденок, вечеря, друга вечеря). Виконані зі смаком і стилем, різні за тематикою зали розраховані на 500 місць, що дозволяє організувати харчування дітей в одну зміну.

Збалансоване меню повністю забезпечує дітей необхідним для здоров'я комплексом вітамінів і мікроелементів, щодня в раціон харчування входять свіжі овочі та фрукти. У харчуванні дітей не використовуються гострі страви, важкі і штучні жири.

Якість продуктів знаходиться під постійним лабораторним санітарно-гігієнічним контролем.

Медичне обслуговування

Діти, які прибули на відпочинок в ДЗСТ «Дельфін», знаходяться під постійним медичним контролем досвідченого медичного персоналу.

У таборі створені всі умови як для надання екстреної медичної допомоги, так і для лікування хворих протягом зміни дітей.

У разі необхідності надання дитині екстреної медичної допомоги, яку не в змозі надати медичний персонал ДЗСТ «Дельфін» (наприклад, хірургічне втручання при гострому нападі апендициту), дитина доставляється в районну дитячу лікарню.

Всі режимні моменти здійснюються під наглядом медичного персоналу. Дитина, що має скарги на нездужання, повинен негайно повідомити про них своїм загоновим педагогам, після чого він буде відведено на прийом до лікаря, оглянутий і йому буде призначено лікування. Пункт прийому хворих дітей в медичному комплексі табору рецепція.

Діти з медичними протипоказаннями, зазначеними в «Правилах медичного відбору при направленні дітей на відпочинок в ДЗСТ« Дельфін », в табір не приймаються.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО!!! Якщо Ви вирішили сфальсифікувати медичні документи дитини, приховати інформацію про фактичні хронічних захворюваннях Вашої дитини при направленні його в табір, пам'ятайте: вся відповідальність за можливі наслідки цієї дії лежить на Вас!

Крім того, при виявленні невідповідності між фактичним станом здоров'я Вашої дитини і даними медичних документів адміністрація табору негайно повідомляє про це медичний заклад, яке видало довідку, а також правоохоронні органи за місцем знаходження цього медичного закладу. Саме такі «невідповідності» в основному і є причинами нещасних випадків з дітьми в дитячих таборах України.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО!!! Якщо дитині необхідно за курсом лікування приймати будь-які медичні препарати, що знаходяться у нього, Вам необхідно письмово повідомити про це головного лікаря табору, зробивши позначку в медичній карті дитини в графі

«Додаткова медична інформація».

У разі, якщо Ваша дитина захворіла в таборі, не хвилюйтеся, йому буде надана кваліфікована медична допомога із застосуванням необхідних медичних препаратів, дитина одужає і продовжить відпочинок. Про поточний стан здоров'я при цьому ви можете проконсультуватися у лікаря табору по телефону.

Лікування загострень хронічних захворювань, які є протипоказанням для направлення дитини в ДЗСТ «Дельфін» і не зазначених у медичній карті дитини, проводиться за рахунок батьків, опікунів або організацій, які направили дитину на відпочинок. При направленні дітей на відпочинок в ДЗСТ «Дельфін» мається на увазі, що направляються діти досить самостійні для того, щоб стежити за особистою гігієною. Для цього в таборі створено всі умови.

Контроль за дотриманням дітьми правил особистої гігієни здійснюється загоновими педагогами, медичним персоналом і адміністрацією табору відповідно до розроблених та затверджених в установленому порядку Правил, з якими Ви можете ознайомитися при купівлі путівки.

Ціни

Ціни минулого сезону

Ціна програми - 12 000 грн.

У вартість входить:

 • проживання в комфортабельних номерах (з кондиціонером і виходом на море);
 • збалансоване 5-разове харчування;
 • анімаційні програми на басейні та на пляжі;
 • творчі, спортивні, мистецькі гуртки та секції;
 • щоденний супровід медпрацівниками;
 • система заходів, які зберігають здоров'я (скринінг, обробка приміщень, оздоровчі заходи).

Додатково оплачується:

 • медичне страхування;
 • особисті витрати.

Необхідні документи

У табір необхідні наступні документи:

 • медична довідка форми 079 / о.

Трансфер

Трансфер минулого сезону

Батьки самостійно доставляють дітей в табір.

Діти повинні бути доставлені не раніше 09:00 і не пізніше 18:00 дня заїзду в табір - це перший день табірної зміни, дата якого зазначена в путівці.

Маршрут:

 • З Києва: дорога Е95 (Гомель - Нові Яриловичі - Київ - Умань - Одеса). Виїжджаючи з Києва, тримайте шлях на Чабани, Глеваха у напрямку до Білої Церкви... по дорозі Е95, проїжджаючи Білу Церкву нашим наступним орієнтиром є місто Жашків (дивіться фото) дорога Е95 і М05.
 • Проїжджаючи Жашків (де можна зупинитися і випити чашечку кави), ми продовжуємо нашу подорож до «Дельфіну» у напрямку до Умані. Проїжджаючи по об'їзній Умань, ми мчимо по трасі Е95 (М05) минаючи на своєму шляху красиві Українські пейзажі і не великі села. Доїжджаючи до розвилки доріг М05 і М23 на покажчику Голованівськ, роблячи лівий поворот ми крок за кроком наближаємося до «Дельфіну».
 • Наш шлях триває по дорозі М23 до Первомайська (Миколаївська область), де буде у Вас можливість поїсти, купити холодної водички, морозиво і продовжити свою невелику подорож до «Дельфіну». Далі дивлячись на покажчики (карту) ми проїжджаємо Южноукраїнськ, і їдемо у напрямку до Олександрівці (де так само буде можливість заправити автомобіль і зробити невеличкий «піт - стоп»).
 • Попереду у нас такі міста як Вознесенськ, Нова Одеса, доїжджаючи та розвилки доріг М23 і Т1518 (дивіться на фото), минаючи, таким чином, місто Миколаїв у напрямку до Херсону. Виїжджаючи на дорогу Е58.
 • Все ближче і ближче до дитячого оздоровчого комплексу «Дельфін»: по дорозі Е58 (М14) ми доїжджаємо до міста Херсон, де буде у Вас можливість зупинитися і трохи відпочити, поїсти... Але Херсон можна проїхати по об'їзній (заощаджуючи час) по дорозі М14 (дивіться фото), і «тримати курс» на місто Цюрупинськ, Гола Пристань до розвилки доріг Т 22 16 і Т 22 12, повертаючи на ліво, і «Ваш вірний курс» - дорога Т 22 12.
 • Проїжджаючи «Херсонські простори» ми прямуємо до Скадовську (дивіться фото), проїжджаючи села: Великий Клин, Михайлівка, Новомиколаївка і проїжджаємо поворот на Озерне. Попереду нас вже видно Скадовськ, але ми туди не їдемо. З правого боку (до покажчика місто Скадовськ - метрів за 400), зверніть увагу на покажчик, де Ви побачите нашу рекламу з координатами.

Ще трохи і ми разом. «Дельфін» - ми щиро раді нашій зустрічі з Вами, і приготували все, для того, щоб Ваш відпочинок був цікавий, комфортний, веселий і приємний. Ласкаво просимо в ДЗСТ «Дельфін».

Необхідні речі

Збираючи дитину в табір, не давайте йому з собою занадто багато речей. Крім необхідних речей, список яких наведено нами нижче, бажано щоб у дітей були: сонцезахисні окуляри, а також один ошатний костюм або плаття.

Діти, що прямують в ДЗСТ «Дельфін», повинні мати:

 • головний убір від сонця;
 • купальний і спортивний костюми;
 • пляжну і спортивне взуття;
 • рушник для пляжу;
 • одяг і взуття по сезону;
 • шкарпетки (не менше трьох пар);
 • зубну щітку і пасту, мило, мочалку, шампунь, гребінець, ножиці для нігтів, три зміни нижньої білизни.

Дітям у віці 7-9 років необхідно позначити речі індивідуальною міткою.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО!!! Ми настійно рекомендуємо батькам не давати дітям з собою ювелірні вироби, дорогу косметику, електронні ігри, аудіо- та відеотехніку, і особливо мобільні телефони.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО!!! Адміністрація залишає за собою право не прийняти до табору дитини в разі незаповнення батьками (або опікунами) необхідних для заповнення документів, вляющіхся невід'ємною частиною путівки.

Будь ласка, повідомте супроводжуючому, як Ваша дитина переносить тривалу поїздку в автобусі. Зі свого боку, ми врахуємо цю інформацію при визначенні його місця в салоні автобуса.

Діти, які перетинають кордон України, повинні мати документи, оформлені в відповідність з існуючими міждержавними угодами. Перелік таких документів та правила їх оформлення можна отримати у регіонального дилера.

 

Загальні питання про табір

Яка тривалість зміни в дитячому таборі Дельфін (Скадовськ)?

Тривалість зміни складає 104 дні. Деталi

Де знайти відгуки про дитячий табір Дельфін (Скадовськ)?

Батьки оцінили табір на 8,1 з 10. Усі оцінки можете подивитися тут

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір Дельфін (Скадовськ)?

Табір приймає дітей 7 - 17 років. Деталi

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Відгуки Дитячий табір Дельфін (Скадовськ)

Разом з цим табором шукають

Сторінка сформована 17:05:58