Дитячий табiр Навчання в Ecole Chantemerle Швейцарія від Alekom

Очікуємо ціни і зміни
8,1
із 10
оцінка організатора
7 відгуків

Швейцарія\Блоне

Сподобався табір?
Потрібно більше інформації? Будь ласка!

Розташована в тихому і спокійному районі недалеко від Монтре, на березі Женевського озера - місто Блоней налічує всього 11,000 чоловік. Це ідеальне місце для спокійного навчання і гарного відпочинку: тут учням не заважає ритм великих міст, при цьому до Женеви з її жвавим життям і інфраструктурою дістатися швидко і легко, близько години їзди.

Адреса:
Швейцарія, Блоне, Chemin de Chantemerle 7
Кількість місць:
60
Трансфер з:

Зміни та Ціни

Осінні канікули 2022

Прямі замовлення в табір без націнок

Вас можуть зацікавити такі табори

Опис Дитячий табір Навчання в Ecole Chantemerle Швейцарія від Alekom

Про табір

Школа Ecole Chantemerle - розташована в тихому і спокійному районі недалеко від Монтре, на березі Женевського озера - місто Блоней налічує всього 11,000 чоловік. Це ідеальне місце для спокійного навчання і гарного відпочинку, тут учням не заважає ритм великих міст, при цьому до Женеви з її жвавим життям і інфраструктурою дістатися швидко і легко, близько години їзди.

У школі панує доброзичлива, тепла атмосфера, тут комфортно себе почувають учні з будь-якої країни світу, поважають національні особливості і традиції кожного. Її творці - Матильда і Жан Вегьюмюллери, відкрили школу в 1966 році.

Розташування табору

Адреса: Швейцарія, Блоне, Chemin de Chantemerle 7

Територія та інфраструктура

На території Есоlе Chantemerle є повністю обладнані класи, аудиторії і лекторії, простора їдальня, спортивний і танцювальний класи і творчі студії. Також, для позакласних занять і факультативів обладнані тенісні корти і футбольні поля, майданчики для баскетболу і волейболу, зали для аеробіки та фітнесу, майданчики для східних єдиноборств і стрільби з лука. Взимку студенти із задоволенням катаються на ковзанах, сноубордах і лижах. Для творчих дітей відкриті численні студії, класи для гри на флейті або фортепіано, драматичний гурток.

Розміщення дітей

Хлопчики і дівчатка школи Ecole Chantemerle розміщуються в різних корпусах, окремо. B залежності від віку, учні розміщуються в кімнатах по 2-4 людини. Також, в резиденціях живуть представники школи, куратори та вихователі, які контролюють порядок в корпусах, і забезпечують безпеку учнів цілодобово.

Учні можуть скористатися пральні за невелику додаткову плату.

Програма

Курси англійської + відвідування предметів шкільної програми школи Есоlе Chantemerle (занурення в навчальний процес швейцарської школи).

Program: Intensive French or English in the morning (08:00 - 12:00)

Після занять дітей чекає активна програма - спортивні заняття і розважальні заходи, а також екскурсії в Женеву, Монтре, Лозанну, екскурсії навколо Женевського озера, походи в гори, екскурсія на шоколадну фабрику, сольові печери, музеї Олімпіади та ін

Харчування

Збалансоване харчування організовано 3 рази в день в загальній просторій їдальні.

Екскурсії

Женева - один з ключових міст Європи, який часто називають столицею світу - адже саме тут знаходяться найважливіші офіси міжнародних організацій. Незважаючи на те, що Женева - маленьке містечко, вона може похвалитися захоплюючої архітектурою, вражаючою природою.

Монтре - це старовинне курортне місто, що досягло своєї популярності завдяки казковій природі. Нас зустрічають засніжені вершини Альп, прекрасні озера і старовинні замки. Завдяки великій кількості розкішних і богемних вілл місто заслужено отримав назву - "швейцарської Рів'єри".

Лозанна - це ще одне казкове місто, яке розкинулося на березі Женевського озера. Він займає четверте місце в країні за кількістю населення і вважається найбільш відвідуваним містом Швейцарії.

Олімпійський музей - Олімпійський музей в Лозанні подарує ексклюзивну можливість відчути Олімпійські ігри так, як їх відчувають і переживають самі спортсмени.

Ціни

Ціни минулого сезону

Ціна - 2 196 євро.

У вартість входить:

  • Переліт Київ-Женева-Київ;
  • Трансфер аеропорт-школа-аеропорт;
  • Навчання;
  • Розташування;
  • Харчування повний пансіон;
  • Розважальна програма;
  • Екскурсійна програма;
  • Страхування;
  • Послуги керівника групи;
  • Підтримка менеджером «Алеком Освіта» 24/7.

Трансфер

Трансфер минулого сезону

Трансфер організований з супроводом працівників табору.

Авіа трансфер Київ (Бориспіль) - Женева - Київ (Бориспіль), входить у вартість + автобусний трансфер Женева - табір - Женева, входить у вартість.

Загальні питання про табір

Яка тривалість зміни в дитячому таборі Навчання в Ecole Chantemerle Швейцарія від Alekom?

Тривалість зміни складає 7 днів. Деталi

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір Навчання в Ecole Chantemerle Швейцарія від Alekom?

Табір приймає дітей 12 - 18 років. Деталi

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Відгуки Дитячий табір Навчання в Ecole Chantemerle Швейцарія від Alekom

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 01:22:50