Про табір
Монстри на канікулах - весна
Коли промінь світла навчання занадто довго висвітлював таємні бажання маленьких вампірчіков, коли мої маленькі летючі мишки і франкенштейнікі скучили за справжніми пригодами - з'явився ВІН... і покликав усіх до себе на вечірку, в саме серце Великої і Жахливої Трансільванії.
Вампирчики запрошуються на банкет - в вишукане товариство, де всі як в кращих склепах Лондона і Парижа, де костюми загрозливі і страхітливі, де всі їздять на монстротраках, а харчування-пальчики проковтнеш (і не тільки свої).
Ну, а тим, хто підібгав свої хвостики, кому моторошно страшно і волосся стає дибки - краще туди не ходити.
Якщо ви щось в цьому тямите - приєднуйтесь! Повеселимося!
Дата проведення туру:
Розташування табору
Маршрут: Румунія, Турда, готель
Проживання
Діти будуть проживати в:
- в готелі в оточенні дикої природи національного парку Cheile Turzii;
- пансіоні на кордоні Національного Парку Piatra Craiului біля міста Зернешті.
Програма
День 1 - 23 березень
- Виїзд з Києва в Мукачево.
День 2 - 24 березень
- Прибуття в Мукачево, сніданок і виїзд до Румунії. Ми їдемо в околицях міста Турда.
- Три дні ми будемо жити в оточенні дикої природи національного парку Cheile Turzii.
День 3 - 25 березень
- Після сніданку виїзд в одну з найбільших, красивих соляних шахт світу - Salina Turda. Не дарма в одному з фільмів про Бетмена обитель дія супер-героя перебувала саме тут, в підземеллі Турді. Зловісна краса і примхливість галерей, масштаби і мальовничість печер варті притулку Темного Лицаря! Хоча це притулок цілком мирний - тут є колесо огляду, стадіон для гри в футбол або теніс, підземне озеро з човнами і багато інших розваг.
- Потім обід в готелі і легкий трекінг по каньйону Cheile Turzii, що входить в Топ 20 найграндіозніших і красивих каньйонів світу.
День 4 - 26 березень
- Сьогоднішній день повністю присвячений скелям. Ми вирушаємо в Національний парк - Після тренувань в «Едельвейсі» на скельній стіні, лазіння по справжніх скелях - суцільне задоволення.
День 5 - 27 березень
- Ранній підйом, сніданок - і в дорогу. Сьогодні ми переїжджаємо в саме серце Трансільванії. По дорозі ми подивимося дуже красивий замок Корвін. На найближчі дні нашим будинком буде великий пансіон на кордоні Національного Парку Piatra Craiului біля міста Зернешті.
День 6 - 28 березень
- Після сніданку ми виїжджаємо в унікальне місце - єдиний в Європі реабілітаційний центр для ведмедів LiBEARty.
- Після спілкування з ведмедиками ми зробимо невеликий походік по красивих стежках національного парку Piatra Craiului і відвідаємо карстову печеру Дамбовічоара.
День 7 - 29 березень
- У цей день ми відвідаємо замок Пелеш, один з найкрасивіших замків світу. А по дорозі до нього у нас буде дуже незвичайний трек "7 сходів". День обіцяє бути насиченим і цікавим.
День 8 - 30 березень
- День починається з огляду фортеці Ришнов, обід і відправлення на автобусі в прекрасно-жахливий замок Бран, він же Замок Дракули. Це найправильніше місце для святкування Хеллоуїна в Світі.
День 9 - 31 березень
- Ми починаємо шлях додому. Щоб шлях був не нудним - їдемо по Трансфегерашскому шосе (якщо дозволить погода). На шляху нам зустрінуться руїни ще одного замку Дракули - Поєнарі. Ну і звичайно сама дорога!!! Творці телепередачі Top Gear називають Трансфегерашское шосе кращою дорогою світу для їзди на спортивних автомобілях.
- До вечора ми приїдемо в дуже гарне та затишне місто Альба Юлія.
День 10 - 1 апреля
- Вранці, після сніданку, ми оглянемо однойменну фортецю найдавнішого міста Трансільванії - Альба Юлію. Більш того, зовсім недавно на території міста в ході археологічних розкопок були виявлені перші в світі письмена, які свідчать про те, що тут жили стародавні люди тисячі років тому!!!
- Після екскурсії нас чекає шлях додому. До вечора ми вже в Мукачево.
День 11 - 2 квітня
Ось і все - закінчилися Пригоди Монстрів на Канікули!!! Знову в школу за відмінними оцінками в очікуванні НОВИХ ПРИГОД!
Харчування
3-разове харчування а території готелю.
Ціна
Увага! Табір в архіві. Інформація про ціни старих перодів показана виключно для ознайомлення.
Показати цiни минулого сезонуПриховати цiни минулого сезону
Ціни минулого сезону
Ціна програми - 490 євро
Трансфер
Очікуємо внесення трансферу на актуальний сезон. Поточна інформація відображає трансфери минулого сезону і може бути змінена в майбутньому
Показати трансфери минулого сезонуПриховати трансфери минулого сезону
Трансфер минулого сезону
Організований трансфер з Києва і назад. Детальна інформацію буде відома ближче до от'зду.
Список необхідних документів
- Біометричні закордонні паспорти дитини (в разі його відсутності підійде звичайний закордонний паспорт, АЛЕ З наявністю чинних мультивізу Шенген). Закордонний паспорт необхідно взяти з собою в поїздку;
- НОТАРІАЛЬНА ДОВЕРЕННОСТЬ на виїзд дитини від обох батьків (зразок довіреності). Довіреність необхідно взяти з собою в поїздку;
- копія свідоцтва про народження (звичайна, чи не завірена нотаріально). Копію свідоцтва необхідно взяти з собою в поїздку;
- заповнена анкета (ОБОВ'ЯЗКОВА ДО ЗАПОВНЕННЯ). Анкету необхідно заповнити (можна в ворде, не розкриваючи) і відправити нам відповідним листом;
- довідка від педіатра про те, що дитина здорова і в контакті з хворими дітьми не був. Довідку необхідно взяти у лікаря не раніше, ніж за три дні до поїздки і мати з собою в день від'їзду.