Про табір
Ми не стверджуємо, що це унікальний табір – він просто дуже незвичайний. Ми не проводимо тренінгів зростання особистості – це постійний, з першої до останньої хвилини, командоутворюючий тренінг. Ми не говоримо, що це відпочинок – це виховання характеру і сили волі.
- 13 днів драйву та адреналіну, романтики і краси, взаємодії та стійкості.
- 13 днів, протягом яких ваші діти відвідають найцікавіші та незвичайні місця Карпат: зійдуть на Говерлу, підкорять пороги Чорного Черемоша, будуть досліджувати підземний світ печери «Оптимістична» та багато іншого.
- 13 днів життя однією згуртованою сім'єю на борту справжнього дому на колесах…
Yellow Submarine Camp є повністю автономним будинком на колесах, в якому можна комфортно і безпечно провести цікаву і захоплюючу подорож. І це не автобусний тур, не похід і не зміна в стаціонарному таборі – це мікс усіх цих складових в правильному дозуванні.
Маршрут
Маршрут: Львів – с. Корчин – озеро Синевир – Колочава – масив Боржава – фортеця Тустань – водоспад Кам'янка – скелі Довбуша – Чорний Черемош – Говерла – печера "Оптимістична" – Кам'янець-Подільська і Хотинська фортеці – с. Корчин – Львів.
Інфраструктура
Yellow Submarine Camp є повністю автономним будинком на колесах, в якому можна комфортно і безпечно провести цікаву і захопливу подорож.
Для цього Yellow Submarine має наступну комплектацію:
- 20 трансформованих місць (сидіння, що перетворюються у двох ярусні ліжка);
- велика кают-компанія з диванчиками і обіднім столом;
- сучасна аудіо-відео система з двома плазмовими моніторами 22";
- WI-FI;
- мережа 220 В і система USB-зарядок;
- холодильники по 100 л;
- кухня для приготування їжі з усім необхідним посудом;
- ємності для питної води на 400 л;
- газова плита;
- великі багажні відсіки, експедиційний багажник;
- полки і шафи для особистих речей;
- мобільний душ з гарячою водою;
- кемпінгові меблі, намети;
- спальні мішки, каремати, рюкзаки.
Проживання дітей
Всі переїзди здійснюємо на Yellow Submarine – будинку на колесах, пристосованому для комфортного проживання в мандрівках. Ми надаємо два варіанти ночівлі, вибір залежить від погодних умов і побажань учасників:
- в автобусі-кемпері (на трансформованих 2-ярусних кріслах-ліжках);
- в наметах по 2-3 людини.
Під час перебування на Ранчо «Едельвейс» учасники ночують в стилізованих вігвамах та кибитках. В середині є ліжка, етажерки для речей, освітлення та розетки для зарядки телефонів. Поряд на території знаходяться 6 санвузлів з душовими кабінками і туалетами.
Програма
Yellow Submarine Camp постійно переміщається найцікавішими місцями Карпат. Під час насиченої подорожі учасників чекає сплав на рафті по річці Чорний Черемош, скелелазіння на скелях Довбуша, сходження на Говерлу, спуск в печеру Оптимістичну, трекінг по масиву Боржава, красиве озеро Синевир і багато іншого!
1 день – приїзд на Ранчо «Едельвейс».
Початок і закінчення програми – в активно-творчому таборі Ранчо «Едельвейс», частиною якого є Yellow Submarine Camp. На Ранчо відбувається вступний інструктаж, проводиться комплектація Yellow Submarine продуктами і необхідним спорядженням.
2 день – виїзд на озеро Синевир, відвідування Реабілітаційного центру ведмедів і музею під відкритим небом в Колочаві “Старе село”.
- Озеро Синевир, без перебільшення – легенда Карпат. Це найбільше і найзагадковіше озеро України, що розкинулося між горами, серед ялинового лісу на висоті 989 метрів над рівнем моря. Озеро виникло понад 10 000 років тому і його води настільки глибокі, що озеро не прогрівається навіть влітку.
- Єдиний в Україні центр реабілітації бурих ведмедів. Тут ведмеді вчаться жити наново, пристосовуються до природних умов і забувають про те, як жорстоко колись з ними поводилася людина.
- Скансен – музей під відкритим небом, який ще прийнято називати “музей-село”. “Старе село” в Колочаві наочно розповідає про нелегке життя українських горян в XIX – XX століттях. Потрапляючи в цей музей, ви немов потрапляєте в ті далекі часи.
3 день – трекінг по масиву Боржава. Переїзд на Ранчо “Едельвейс” і ночівля.
Боржава – це гірський масив довжиною близько 50 кілометрів на Полонинському хребті в Українських Карпатах. Є найдовшою полониною Закарпатської області та сміливо може претендувати на звання найживописнішої.
4 день – скельна фортеця Тустань і водоспад Кам’янка.
- Місто-фортеця Тустань – унікальне явище, яке є одночасно і пам’ятником архітектури, і визначною природною пам’яткою та однією з найпопулярніших стародавніх фортець України. Дивлячись на три самотні скелі поблизу від села Урич, можна уявити, що в давнину тут розміщувалася величезна дерев’яна фортеця висотою в п’ять поверхів!
- Водоспад Кам’янка заховався в Національному природному парку “Сколівські Бескиди”. Кам’янку не даремно називають “карпатським дивом природи”: величезні кам’яні брили, вічна прохолода і потоки кришталево-чистої води, які шумно спадають з 7-метрової висоти.
- По дорозі до водоспаду можна піднятися і подивитися на Мертве озеро. Це унікальне озеро багате сірководнем: навколо болотиста місцевість, а посеред озера плаває острівець зі сплетених коренів, гілок і моху. Місце трохи моторошне, але по-свому прекрасне.
5 день – переїзд до скель Довбуша.
Скелі Довбуша утворилися більше 70 мільйонів років тому на морському дні. Ми підкоримо кілька скелелазних маршрутів, пройдемося по скельним лабіринтам, пролізимо в ущелину із входом 20 сантиметрів і прогуляємося до водоспаду «Бубнище». Проводимо сонечко на вершині скелі Основняк, а ті, хто не полінується встати раніше, зможе помилуватися приголомшливим світанком над горами вкритими ранковим туманом.
6 день – скелелазіння і прогулянки по скелях Довбуша, вечірній переїзд на Чорний Черемош.
7 день – рафтинг на Чорному Черемоші, переїзд в район Говерли.
Рафтинг – одночасно і екстремальний, і безпечний вид активного відпочинку. Ми сплавимося по самій відомій річці Карпат, освоїмо греблю на рафті і навчимося правильно долати водні перешкоди.
8 день – сходження на Говерлу або траверсний маршрут з ночівлею на хребті (в залежності від спортивної підготовки групи).
Говерла – найвища точка України і популярний туристичний маршрут, щорічно на вершину Говерли піднімаються сотні, а то й тисячі людей. Її висота становить 2061 метр над рівнем моря і з вершини відкривається приголомшливий вид на природу Закарпаття.
9 день – Говерла.
Переїзд в Тернопільську область. Інструктаж та підготовка до спуску в печеру.
10 день – день спелеології – спуск в печеру “Оптимістична”.
Печера “Оптимістична” найбільша в світі гіпсова печера і друга в світі за довжиною – 265 км! Місцями печерою важко пересуватися, але ті, хто не пошкодують сил, щоб подолати такий довгий шлях, будуть задоволені. Адже це надзвичайне поєднання підземних озер, наростів сталактитів і сталагмітів. Все це створює відчуття, ніби ви потрапили в казкову країну.
11 день – екскурсії по Кам’янець-Подільській і Хотинській фортецям.
- У стародавньому місті Кам’янець-Подільський панує особлива атмосфера середньовіччя. Це місце часто називають “квіткою на камені”. Гармонійне поєднання мальовничої природи і неприступних оборонних стін фортеці захоплює багатьох туристів з усіх куточків світу.
- Хотинська фортеця – одна з наймальовничіших і величних середньовічних фортець в Україні, є також і одним з семи чудес України. Історія фортеці є драматичною і навіть героїчною, за своє існування вона побачила багато битв і облог.
12 день – день на Ранчо "Едельвейс".
Веселий командний квест разом з учасниками літньої зміни на базі Ранчо, нагородження переможців, концерт та дискотека. Яскравий емоційний день, який запам'ятається надовго!
13 день – сльози-соплі-чепчики та від’їзд додому.
Харчування
Дітям пропонується 3-разове харчування. Автобус оснащений усім необхідним для приготування їжі в похідних умовах з максимально можливими зручностями. Продукти зберігаються в холодильниках, наявні морозильна камера і газова плита. Завжди маємо великий запас води. Для романтиків і цінувачів готуємо на вогнищі.
Ціни
На актуальний сезон все зміни пройшли. Очікуємо зміни і ціни. Поточна інформація про ціни відображає ціни минулих заїздів і може бути змінена в майбутніх сезонах
Показати цiни минулого сезонуПриховати цiни минулого сезону
Ціни минулого сезону
Вартість путівки – 19 900 грн.
У вартість входить:
- 3-разове харчування;
- проживання: в наметах (по 2-3 людини) або в автобусі-кемпері (на 2-ярусних ліжках, що трансформуються) під час подорожі + в кибитках або вігвамах під час перебування на Ранчо;
- всі активності за програмою;
- всі вхідні квитки та екскурсії;
- робота інструкторів;
- страховка (покриття 5 000 грн);
- трансфер зі Львова;
- використання інвентарю та спортивного спорядження.
Додатково оплачується:
- залізничні квитки з вашого міста до Львова і назад;
- сніданок у день заїзду та обід у день виїзду у Львові (орієнтовно по 200 грн);
- гроші на особисті витрати: сувеніри та смаколики під час подорожі, напої та солодощі на території Ранчо (на розсуд батьків, в середньому витрачається 1000 грн і більше).
Для зручності та спокою, гроші зберігаються у інструктора. Витрати дітей записуються, а залишок повертається батькам наприкінці зміни.
Умови оплати:
- аванс – 30%;
- залишок коштів – за 30 днів до початку зміни.
Трансфер
Організований трансфер з супроводом працівників табору.
Залізничний проїзд купе: Київ/Дніпро – Львів – Київ/Дніпро, оплачується додатково.
Для групи від 5 осіб можемо організувати трансфер з Харкова і Одеси.
Виїзд в табір за день до початку зміни, повернення на наступний день після завершення зміни.
Необхідні речі
Перед початком зміни ми висилаємо батькам список необхідних речей. Рекомендуємо для багажу рюкзак або валізу на коліщатках і не брати багато одягу. Вага багажу повинна бути доступна для дитини.
Чудово, якщо є трекінговий одяг, але це не обов'язково. Достатньо взяти зручні спортивні речі, які комфортні для активного руху та швидко висихають. Одяг може бруднитися і рватися, тож не треба брати те, що шкода та біле взуття, яке може повернутися додому іншого кольору.
Список речей на автобусні зміни:
- засоби особистої гігієни (шампунь, гель д/д, зубна паста, щітка);
- гумові тапочки;
- нижня білизна, високі (!) шкарпетки, піжама;
- трекінгові штани або спортивний костюм;
- тепла кофта (фліска, светр) – бажано 2 шт.;
- легка куртка або вітрівка з капюшоном від дощу;
- дощовик;
- шорти, футболки;
- кепка, панамка – бажано 2 шт.;
- маленький рюкзачок для особистих речей;
- спортивне взуття – 2-3 пари (зручне, розношене);
- взуття для рафтингу (крокси або сандалі);
- маленький термос (1-1,5 літра) для походів;
- плавки / купальник.
Корисні посилання. Де придбати?
Часті питання
Чи повернуть гроші, якщо з якихось причин дитину забрали з табору до закінчення зміни?
Повернення залишкової вартості можливе тільки в разі хвороби дитини, що вимагає стаціонарного або амбулаторного лікування за місцем проживання.
З якого віку можна відправляти дітей в табір?
У табір на колесах ми приймаємо дітей з 12 років. При прийнятті рішення також слід враховувати індивідуальні особливості та рівень самостійності дитини.
Моя дитина не виходить на зв'язок!
Є така прикмета: якщо дитина не дзвонить, то у неї все добре. В автобусі Yellow Submarine Camp є Wi-Fi, але мобільне покриття в Карпатах є не всюди. Ми не забираємо мобільні телефони у дітей, але радимо не брати їх на певні активності (рафтинг, печера, скелелазіння, тощо).
Коли і де можна подивитися фото зі зміни?
Інструктори при нагоді фотографують дітей і за наявності зв’язку завантажують фото в батьківський чат. Частину фото можна подивитися на нашому сайті.
Втрачені речі
Речі мають властивість губитися та забуватися, але автобусна зміна з купою переїздів все ж таки про самостійність. Якщо дитина забула свої речі на Ранчо або на біваку, інструктори проводять аукціон на предмет пошуку господаря. Але телефон, забутий на Говерлі або втоплений на рафтингу, додому сам не повернеться. Речі, забуті у доступних місцях, можна отримати поштою після закінчення сезону.
Адміністрація табору не несе відповідальність за втрату цінних речей, якщо вони не були здані інструктору на зберігання.