Дитячий табiр "Edelweiss" - "Едельвейс" - Overland Bus Yellow Submarine Camp

15 900 грн
9,5
із 10
оцінка організатора
71 відгук

Україна\Карпати\Львів

Дітям потрібна невелика частка небезпеки... Це навчає їх того, як вижити в цьому світі. Ми не говоримо, що це унікальний табір - він просто дуже незвичайний і не має аналогів. Ми не проводимо тренінгів особистісного зростання - це постійний, з першої до останньої хвилини, командоутворюючий тренінг. Ми не говоримо, що це відпочинок - це виховання характеру і сили волі. 13 днів драйву та адреналіну, романтики і краси, взаємовиручки і стійкості; 13 днів, протягом яких ваші діти відвідають і пройдуть найцікавіші і незвичайні місця Карпат; 13 днів життя однієї згуртованої сім'єю на борту справжнього дому на колесах - Yellow Submarine; 13 зоряних ночей і 13 душевних вечорів біля багаття. В автономному поході на Yellow Submarine діти зійдуть на Говерлу, підкорять грізні пороги Чорного Черемоша, досліджують підземний світ печери «Оптимістична», і... Всього перераховувати не будемо - прочитаєте в програмі, а ще краще - відчуєте на собі.

Адреса:
Україна, Львів, Маршрут: Орявчик - оз. Синевир - Колочава - мас. Боржава - Тустань - вод. Кам'янка - скелі Довбуша - Чорний Черемош - Говерла - печ. "Оптимістична" - Кам.-Подільська фортеця - Олеський замок.
Кількість місць:
20
Трансфер з:

Учасник подій

Kids Camp Forum 2019
2019
Kids Camp Fest 2017
2017
Kids Camp Fest 2016
2016
Kids Camp Fest 2015
2015

Зміни та Ціни

Літні канікули 2022
Зміна
Період
Днів
Ціна
Наявність місць
1 зміна
31.05.22 - 12.06.22
(13 днів)
15 900 грн
Зміну скасовано
Зміна пройшла
2 зміна
12.06.22 - 24.06.22
(13 днів)
15 900 грн
Зміна пройшла
3 зміна
25.06.22 - 07.07.22
(13 днів)
15 900 грн
Є місця
4 зміна
08.07.22 - 20.07.22
(13 днів)
15 900 грн
Є місця
5 зміна
21.07.22 - 02.08.22
(13 днів)
15 900 грн
Є місця
6 зміна
03.08.22 - 15.08.22
(13 днів)
15 900 грн
Є місця
7 зміна
16.08.22 - 28.08.22
(13 днів)
15 900 грн
Є місця
Прямі замовлення в табір без націнок

Опис Дитячий табір "Edelweiss" - "Едельвейс" - Overland Bus Yellow Submarine Camp

Про табір

Дітям потрібна невелика частка небезпеки...

Це навчає їх того, як вижити в цьому світі.

Ми не говоримо, що це унікальний табір – він просто дуже незвичайний і не має аналогів. Ми не проводимо тренінгів особистісного зростання – це постійний, з першої до останньої хвилини, командоутворюючий тренінг. Ми не говоримо, що це відпочинок – це виховання характеру і сили волі.

 • 13 днів драйву та адреналіну, романтики і краси, взаємовиручки і стійкості.
 • 13 днів, протягом яких ваші діти відвідають і пройдуть найцікавіші і незвичайні місця Карпат.
 • 13 днів життя однієї згуртованої сім'єю на борту справжнього дому на колесах – Yellow Submarine.
 • 13 зоряних ночей і 13 душевних вечорів біля багаття.

В автономному поході на Yellow Submarine діти зійдуть на Говерлу, підкорять грізні пороги Чорного Черемоша, досліджують підземний світ печери «Оптимістична», і... Всього перераховувати не будемо - прочитаєте в програмі, а ще краще – відчуєте на собі.

Всі переїзди в програмі табору здійснюємо на Yellow Submarine – будинок на колесах, пристосований для комфортного проживання в походах. Ночувати можна в ньому ж на трансформованих ліжках або за бажанням в сучасних саморозкладних наметах.

Маршрут

Маршрут: Львів – Орявчик – озеро Синевир – Колочава – масив Боржава – фортеця Тустань – водоспад Кам'янка – скелі Довбуша – Чорний Черемош – Говерла – печера "Оптимістична" – Кам'янець-Подільська і Хотинська фортеці – Олеський замок – Львів.

Інфраструктура

Yellow Submarine Camp є повністю автономним будинком на колесах, в якому можна комфортно і безпечно провести цікаву і захопливу подорож. І це не автобусний тур, не похід і не зміна в стаціонарному таборі – це мікс усіх цих складових в правильному дозуванні.

Для цього Yellow Submarine має наступну комплектацію:

 • 20 трансформованих місць (сидіння, що перетворюються у двох ярусні ліжка);
 • велика кают-компанія з диванчиками і обіднім столом;
 • сучасна аудіо-відео система з двома плазмовими моніторами 22";
 • WI-FI;
 • мережу 220 В і система USB-зарядок для гаджетів;
 • 2 холодильники по 100 л;
 • кухня для приготування їжі з усім необхідним посудом;
 • ємності для питної води на 400 л;
 • газова плита;
 • самовар;
 • великі багажні відсіки, експедиційний багажник;
 • полки і шафи для особистих речей;
 • мобільний душ з гарячою водою (кемпінгові);
 • кемпінгові меблі, намети;
 • спальні мішки, каремати, рюкзаки.

Проживання дітей

Як вже було зазначено вище, Yellow Submarine є домом на колесах. Відповідно, нічліг може бути двох видів, вибір залежить від погодних умов і бажання учасників:

 • в автобусі-кемпері (на трансформованих 2-ярусних кріслах-ліжках).
 • в наметах по 2-3 людини.

Вечори проводяться в кают-компанії з диванами і плазмовими моніторами або біля багаття.

Купання щоденне в кемпінгових душах з гарячою водою і душовими двосекційними наметами, якими укомплектований Yellow Submarine.

Програма

Yellow Submarine Camp постійно переміщається найцікавішими місцями Карпат. Під час насиченої подорожі учасників чекає сплав на рафті по річці Чорний Черемош, скелелазіння на скелях Довбуша, сходження на Говерлу, спуск в печеру Оптимістичну, трекінг по масиву Боржава, красиве озеро Синевир і багато іншого!

Початок і закінчення програми – в активно-творчому таборі «Едельвейс», частиною якого є Yellow Submarine Camp. У «Едельвейсі» відбувається вступний інструктаж, проводиться комплектація Yellow Submarine продуктами і необхідним спорядженням.

Далі Yellow Submarine слідує за наступним маршрутом:

1 день – приїзд на базу-табір "Едельвейс"

 • Початок і закінчення програми – в активно-творчому таборі «Едельвейс», частиною якого є Yellow Submarine Camp. У «Едельвейсі» відбувається вступний інструктаж, проводиться комплектація Yellow Submarine продуктами і необхідним спорядженням.

2 день – виїзд на озеро Синевир, відвідування ведмежого заказника і музею під відкритим небом в Колочаві "Старе село"

 • Озеро Синевир, без перебільшення – легенда Карпат. Це найбільше і загадкове гірське озеро України, яке розкинулося між горами, серед ялинового лісу на висоті 989 метрів над рівнем моря. Озеро виникло понад 10 000 років тому і його води настільки глибокі, що озеро не прогрівається навіть влітку.
 • Єдиний в Україні центр реабілітації бурих ведмедів. Тут, в центрі "Синевир" в Закарпатській області ведмеді вчаться жити заново, пристосовуються до природних умов і забувають про людську жорстокість.
 • Скансен – музей під відкритим небом, який ще прийнято називати "музей-село". "Старе село" в Колочаві наочно розповідає про нелегке життя українських горян в XIX - XX століттях. Потрапляючи в цей музей, ви немов потрапляєте в ті далекі часи.

3 день – лінійний трек по масиву Боржава. Переїзд на базу "Едельвейс" і ночівля

 • Боржава – це гірський масив довжиною близько 50 кілометрів на Полонинському хребті в Українських Карпатах. Є найдовшою полониною Закарпатської області і сміливо може претендувати на звання найживописнішої.

4 день – скельна фортеця Тустань і водоспад Кам'янка

 • Місто-фортеця Тустань – унікальне явище, яке є одночасно і пам'ятником архітектури, і природним пам'ятником і однією з найпопулярніших стародавніх фортець України. Дивлячись на самотні три скелі поблизу від села Урич, тільки силою уяви можна уявити, що в давнину тут розміщувався величезне дерев'яне місто-фортеця висотою в п'ять поверхів!
 • Водоспад Кам'янка заховався в національному природному парку "Сколівські Бескиди". Кам'янку не даремно називають "карпатським дивом природи": величезні кам'яні брили, вічна прохолода і шумно спадаючі з 7-метрової висоти потоки кришталево-чистої води. По дорозі до водоспаду можна піднятися і подивитися на Мертве озеро. Це унікальне озеро багате сірководнем, тому в ньому не половиш рибку: навколо болотиста місцевість, а посеред озера плаває острівець зі сплетених коренів, гілок і моху. Місце трохи моторошне, але по-своєму прекрасне.

5 день – переїзд до скель Довбуша

 • Скелі Довбуша утворилися понад 70 мільйонів років тому на морському дні. Ми підкоримо кілька скелелазних маршрутів, побродимо по скельних лабіринтах, проліземо в ущелину з входом 20 сантиметрів і прогуляємося до водоспаду «Бубнище». Проводимо сонечко на вершині скелі Основняк, а ті хто не полінуватися встати раніше, зможуть помилуватися приголомшливим світанком над горами вкритими ранковим туманом.

6 день – скелелазіння і прогулянки по скелях Довбуша, вечірній переїзд на Чорний Черемош

Скелелазіння і прогулянки по скелях Довбуша, вечірній переїзд на Чорний Черемош.

7 день – рафтинг по Чорному Черемошу, переїзд в район Говерли

 • Рафтинг – екстремальний і безпечний вид активного відпочинку. Ми сплавимося по самій знаменитій річці Карпат – Черемош і освоїмо греблю на рафті, навчимося правильно долати водні перешкоди.

8 день – Сходження на Говерлу – траверсний маршрут. Ночівля на хребті

 • Говерла – найвища точка України і популярний туристичний маршрут, щорічно на вершину Говерли підіймаються сотні, а то й тисячі людей. Її висота становить 2061 метр над рівнем моря і з вершини відкривається приголомшливий вид на природу Закарпаття.

9 день – Говерла. Переїзд в Тернопільську область. Інструктажі та підготовка до спуску в печеру

Говерла. Переїзд в Тернопільську область. Інструктажі та підготовка до спуску в печеру.

10 день – день спелеології – спуск в печеру "Оптимістичну" – найбільша в світі гіпсова печера і друга в світі за довжиною - 265 км!

 • Печера "Оптимістична" найбільша в світі гіпсова печера і друга в світі за довжиною - 265 км! Місцями печера труднопрохідна, але ті, хто не пошкодують сил, щоб подолати такий довгий шлях, будуть задоволені. Адже це надзвичайне поєднання підземних озер, наростів сталактитів і сталагмітів, сферичних поверхонь. Все це створює відчуття, ніби ви потрапили в казкову країну.

11 день – Екскурсія по Кам'янець-Подільській і Хотинська фортеця

 • У стародавньому місті Кам'янець-Подільський панує особлива атмосфера Середньовіччя. Це місто часто називають "квіткою на камені". Гармонійне поєднання мальовничої природи і неприступних оборонних стін фортеці захоплює багатьох туристів з усіх куточків світу;
 • Хотинська фортеця, одна з наймальовничіших і величних середньовічних фортець в Україні, є також і одним з семи чудес України. Історія фортеці є драматичною і навіть героїчною, за своє існування вона побачила багато воєн, битв і облог.

12 день – переїзд на базу - "Едельвейс" з відвідуванням Замку Олесько

 • Древній Олеський замок – без сумніву, одне з найкрасивіших прикрас в скарбниці української та навіть європейської історії. Суворі стіни цього унікального будинку сотні років зберігають таємниці королів, а тисячі туристів щодня прибувають сюди в пошуках цікавих знань і вражень.

13 день – Сльози-соплі-чепчики та від'їзд додому

Сльози-соплі-чепчики та від'їзд додому.

Харчування

Дітям пропонується 3-разове харчування.

Автобус оснащений всім необхідним для приготування їжі в похідних умовах з максимально можливим комфортом. Продукти зберігаються в холодильниках, є газова плита. Завжди великий запас води. Для романтиків і любителів готуємо на вогнищі.

Ціни

Вартість путівки 15 900 грн.

У вартість входить:

 • 3-разове харчування;
 • проживання: в наметах (по 2-3 людини) або в автобусі-кемпері (на 2-ярусних ліжках, що трансформуються);
 • всі активності за програмою;
 • всі вхідні квитки та екскурсії;
 • робота інструкторів;
 • страховка (покриття 5 000 грн);
 • трансфер зі Львова;
 • використання інвентарю та спортивного спорядження.

Додатково оплачується:

 • залізничні квитки з вашого міста до Львова і назад;
 • з собою ми рекомендуємо дати дитині 400-500 грн на особисті витрати (сувеніри, солодощі).

Умови оплати:

 • аванс – 30%;
 • залишок коштів – за 30 днів до початку зміни, але не пізніше, ніж 01.06.2022.

Правила прийому на літо 2022

Приймаються безкоштовно діти:

 • учасників бойових дій (підрозділів ЗСУ, МВС, Тероборони та добровольчих батальйонів);
 • які проживають або проживали в зоні бойових дій, зруйнованих населених пунктів та окупованих територій;
 • які втратили одного або двох батьків під час війни.

Фінансування з благодійного фонду "Траверс".

При достатньому фінансуванні фонду «Траверс» одна зміна може бути надана безкоштовно для дітей, які не входять до перерахованих категорій. Для цього потрібно записатися в лист очікування, і ми зв'яжемося з вами, якщо на якійсь із змін буде вільне безкоштовне місце. Вид проживання визначається на розсуд адміністрації з урахуванням статі та віку дитини. Наприклад, шале у пріоритеті для поселення малечі та дівчаток.

При оплаченій зміні за попереднім бронюванням:

 • для постраждалих дітей із перерахованих категорій надається оплачена зміна + одна зміна безкоштовно;
 • діти, які не входять до перерахованих категорій, можуть приїхати на обрані раніше заброньовані зміни (просимо прийняти остаточне рішення щодо вибору зміни до кінця квітня);
 • якщо приїзд дитини влітку 2022 року не планується – кошти переносяться на майбутні зміни.

Діти, які проживають не в зонах бойових дій, а також постійно проживають за кордоном можуть на платній основі приїхати на будь-яку зміну без листа очікування. Наразі ми централізовано збираємо списки дітей військовослужбовців, а також списки бажаючих. Усі заявки обговорюються індивідуально з адміністрацією. Ці правила введені у зв'язку з тим, що наразі немає розуміння, скільки дітей ми зможемо прийняти за рахунок пожертв.

Замовити!

Трансфер

Організований трансфер з супроводом працівників табору.

Залізничний проїзд купе: Київ/Дніпро – Львів – Київ/Дніпро, оплачується додатково.

Для групи від 5 осіб можемо організувати трансфер з Харкова і Одеси.

Виїзд в табір за день до початку зміни, повернення на наступний день після завершення зміни.

Необхідні речі

Перед початком зміни ми висилаємо батькам список необхідних речей з урахуванням сезону. Рекомендуємо для багажу валізу або сумку на коліщатках і не брати багато одягу. Вага багажу повинна бути доступна для дитини! Список речей на літні зміни:

 • засоби особистої гігієни (шампунь, гель д/д, зубна паста, щітка);
 • гумові тапочки;
 • нижню білизну, високі шкарпетки (х/б), піжама;
 • спортивний костюм, джинси;
 • головний убір (кепка, панамка) – бажано 2 шт.;
 • тепла кофта (толстовка, фліска);
 • маленький рюкзачок для особистих речей;
 • спортивне взуття – 2-3 пари (зручне, розношене);
 • маленький термос (1-1,5 літра) для походів;
 • вітровка з капюшоном від дощу або дощовик;
 • шорти, футболки;
 • плавки/купальник.

Одяг повинен бути зручним для активних занять (може бруднитися і рватися). Якщо дитина не впізнає свої речі, прохання зробити розпізнавальні мітки (особливо на зарядних пристроях і навушниках).

Часті питання

Ми відправляємо дитину перший раз.

Нам зрозумілі переживання батьків і дітей, які вперше їдуть в табір. Щоб розвіяти Ваші сумніви, пропонуємо почитати відгуки і подивитися фотогалерею на нашому порталі та навіть особисто поспілкуватися і познайомити дитину з директором і інструкторами табору, приїхавши в наш офіс. Крім того ми можемо надати Вам контактні телефони батьків або самих дітей (за їх згодою), які неодноразово бували в "Едельвейсі".

Чи повернуть гроші, якщо з якихось причин дитину забрали з табору до закінчення зміни?

Повернення залишкової вартості можливий тільки в разі хвороби дитини, що вимагає стаціонарного або амбулаторного лікування за місцем проживання.

Чи беруть дітей без щеплень?

Дитину без щеплень беремо. Законодавством України передбачено вільний вибір робити щеплення чи ні. Тому відсутність щеплень не є перешкодою.

З якого віку можна відправляти дітей в табір?

У табір на колесах ми приймаємо дітей від 12 років. Так само слід враховувати індивідуальні особливості та рівень самостійності дитини.

Моя дитина не виходить на зв'язок!

Є така прикмета: якщо дитина не дзвонить, значить у неї все добре. В Yellow Submarine Camp є Wi-Fi, але мобільне покриття в Карпатах залишає бажати кращого.

Ми не забираємо мобільні телефони у дітей, але радимо не брати їх з собою, щоб вони випадково не розбилися або не загубилися. Якщо Ви дуже переживаєте, то можете зв'язатися з інструкторами (телефони будуть вказані в інформаційному листі).

Коли і де можна подивитися фотографії зі зміни?

Під час подорожі фотографії завантажуються в батьківський чат при першій нагоді (залежить від наявності зв'язку). Частину фото можна подивитися на нашому сайті.

Втрачені речі

Речі мають властивість губитися, забуватися і невпізнаватися, особливо маленькими дітьми. Ми кожен день проводимо аукціон на предмет пошуку господарів речей, але навіть так їх не завжди впізнають. Всі втрачені речі ми фотографуємо і викладаємо на сайті табору. Після закінчення сезону (у вересні) все вивозиться в офіс в м. Дніпро, де їх можна забрати особисто або отримати поштою.

Адміністрація табору не несе відповідальність за втрату цінних речей, якщо вони не були здані інструкторові на зберігання.

Загальні питання про табір

Яка ціна путівки в дитячий табір "Edelweiss" - "Едельвейс" - Overland Bus Yellow Submarine Camp?

Ціна путівки складає 15 900 грн. Деталi

Яка тривалість зміни в дитячому таборі "Edelweiss" - "Едельвейс" - Overland Bus Yellow Submarine Camp?

Тривалість зміни складає 13 днів. Деталi

Де знайти відгуки про дитячий табір "Edelweiss" - "Едельвейс" - Overland Bus Yellow Submarine Camp?

Батьки оцінили табір на 6,8 з 10. Усі оцінки можете подивитися тут

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір "Edelweiss" - "Едельвейс" - Overland Bus Yellow Submarine Camp?

Табір приймає дітей 12 - 18 років. Деталi

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Хочеш знати більше?
Додаткові матеріали про табір

Едельвейс (Імперія Пригод) Запрошує на свої програми

07.03.2019
Анатолій Алексєєв, керівник таборів Едельвейс / Імперія пригод розповідає про нові, ексклюзивних програмах на 2019 рік. Точно говоримо: таких таборів ще не було!

Відгуки Дитячий табір "Edelweiss" - "Едельвейс" - Overland Bus Yellow Submarine Camp

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 16:12:30