Дитячий табiр ЕкстреМал в Чорногорії: Скелелазіння + Англійська на Травневі свята 2020

9,9
із 10
оцінка організатора

Чорногорія\Боко-Которська бухта

Країна гір і моря чекає наших дітей. У 2017 році наша команда провела місяць на скелях і в горах Чорногорії. Ми розвідали 4 скелелазні сектори в Бока - Которської бухті! Відмінні маршрути, по хитромудрим известнякам, з видом на море. Ми минули кілометри трекінгові стежок, кучерявих по горах уздовж моря. Ми сходили кілька альп сходжень. І звичайно, ми насолодилися красою і спокоєм Адріатики. Переосмисливши весь отриманий досвід, ми готові поділитися ним з дітьми!

Адреса:
Чорногорія, Боко-Которська бухта, Чорногорія, курорт Боко-Которська бухта.

Учасник подій

Kids Club Forum 2016
2016
Kids Camp Fest 2016
2016
ProCamp 2016
2016
Kids Camp Fest 2015
2015

Зміни та Ціни

Травневі свята 2022

Прямі замовлення в табір без націнок

Вас можуть зацікавити такі табори

Опис Дитячий табір ЕкстреМал в Чорногорії: Скелелазіння + Англійська на Травневі свята 2020

Про табір

Країна гір і моря чекає наших дітей.

У 2017 році наша команда провела місяць на скелях і в горах Чорногорії.

Ми розвідали 4 скелелазні сектори в Бока - Которській бухті! Відмінні маршрути, по хитромудрим вапнякам з видом на море. Ми пройшли кілометри трекінгові стежок, кучерявих по горах уздовж моря. Ми сходили кілька альп сходжень. І звичайно, ми насолодилися красою і спокоєм Адріатики. Переосмисливши весь отриманий досвід, ми готові поділитися ним з дітьми!

Розташування табору

Адреса: Чорногорія, курорт Боко-Которська бухта,

Розміщення дітей

Затишний приморський котедж в парі кілометрів від скель. Розміщення по 2-3 людини в кімнаті. Гарячий душ, туалет, кухня.

Вітальня для занять і зборів.

Програма

Травень - вдалий місяць для скелелазіння в Чорногорії. Ще не жарко на скелях, навколо весняна приморська краса. Довгі теплі дні, наповнені пригодами!

Чому ми додали англійську мову в програму?

Постійно подорожуючи з дітьми різного віку та в різні країни, ми не раз стикалися з необхідністю переводити для тієї чи іншої дитини. Наші подорожі не вимагають від дітей високого рівня «TOEFL» або «IELTS», але все ж, якщо дитина не може поставити елементарні запитання і з'ясувати «де знаходитися магазин», наприклад - іноді це може стати проблемою. В першу чергу для самої дитини. Він відчуває себе не комфортно, соромиться запитати у інструктора і часто просто промовчить. Але ж буває, що ми лазимо на одних і тих же скелях зі скалолазками з інших країн, буває, що інструктажі з дайвінгу ведуть англійською, а в аеропорту Катманду без англійської не купиш і води.

Цього разу ми хочемо не просто «підтягнути travel англійська», а і як завдання максимум - «додати описи маршрутів сектора, де ми будемо лазити, англійською». Коли ми перший раз приїхали в Чорногорію і задалися пошуком скель, інформації було принизливо мало. Будь-якою мовою. І ось ми вирішили, чому б не полегшити життя наступним після нас скелелазам і не випустити опису районів на «мові світу»?! Чи не буде нудної граматики (ну хіба що зовсім трохи - трохи), що не буде оцінок. В якості домашнього завдання, діти отримуватимуть завдання і йти спілкуватися «в люди».

Кращий спосіб вивчити мову - почати говорити на ньому. Ми вивчимо найнеобхіднішу лексику, вивчимо термінологію скелелазіння і в кінці зміни - опублікуємо гайдбук, перекладений повністю дітьми. Більш цікавого і оперативного способу почати спілкуватися - не знайдеш. І виходячи в школу після вихідних, не буде так болісно складно.

Скелелазіння:

Тут все набагато звичніше для "ЕкстреМалу". Відмінні траси на скелелазному секторі біля містечка "Dobrota", дозволять всім учасникам насолодитися скелями з видом на море, і освоїти скелелазіння з нижньою страховкою. Скелелазний сектор в місті "Tivat" з набагато більш спортивними трасами, стане викликом. Тут кожен може знайти трасу на межі своїх можливостей. І родзинка програми, скелі які знаходяться в районі гірського перевалу "ZaVratlom".

У дні відпочинку нас чекає трекінг по частині маршруту "Велика приморська гірська стежка". Руїни будівель римської імперії, заховані прямо в горах. Гірські цирки, з буковими лісами та печерами.

Хто ділиться знаннями:

Чумаченко Анастасія - альпініст, скелелаз, фрідайвер. Випускниця КНУ ім. Т.Г.Шевченка за спеціальністю «Японський і Англійська мови». Анастасія працює викладачем англійської для дітей та дорослих з 2012 р. Вела авторські курси для декількох компаній. 10 років активних подорожей і комунікації в різних країнах світу. 10 років роботи з дітьми. «За стільки років роботи з дітьми, я зрозуміла, що можна видати дитині хоч 10 книжок, найяскравіших і сучасних, але цього все одно буде недостатньо, щоб зацікавити його. Діти рухливі і допитливі і саме цим я вважаю за краще користуватися. Ми максимально розмовляємо, беремо матеріали з різних книг, граматику максимально спрощуємо і розбиваємо на частини. Говорити, говорити і ще раз говорити. Ідеально - говорити з іноземцями. Навіть не з носіями, а саме з іноземцями. Там, де носій у вашій неправильно сказаної фрази побачить 10 варіантів і підтекстів, італієць чи хорват, наприклад, прекрасно вас зрозуміє, адже так само, як і ви вчив англійську в школі. Це більш комфортні умови, щоб подолати «бар'єр» і почати говорити, але ж це найскладніше ».

Хто Організовує пригоди:

Керівник експедиції і інструктор скелелазіння ВЛАД ЧУМАЧЕНКО. Директор, табори "ЕкстреМал". Альпініст, скелелаз, з досвідом сходжень вищих категорій складності й першопроходців в різних гірських районах. Влад успішно керує змінами та експедиціями табору протягом п'яти років, включаючи зміни в Грузії, експедиції в Лапландію і Непал. Фотографії Влада публікувалися у виданні NATIONAL GEOGRAPHIC. На українському ТБ Влад веде тілі проект про заповідники «ЗЕМЛЯ ЗАПОВІДНОЇ». За активну роботу з розвитку скелелазних маршрутів, роботу з дітьми нагороджений медаллю "За розвиток українського спорту".

Харчування

3-разове харчування. Сніданки та гарячі вечері в котеджі.

Обіди, як правило, "туристичні", на маршруті. Гарячі страви від Їdlo.

Ціни

Ціни минулого сезону

Ціна програми - 1 000 доларів.

У вартість входить:

  • переліт;
  • розміщення;
  • переїзди за програмою;
  • 3-разове харчування;
  • все необхідне спорядження;
  • програмні заходи;
  • відвідування музеїв і гірських хатин.

Не входить:

  • сувеніри;
  • солодощі;
  • тощо.

Для бронювання місця необхідна передоплата 400 доларів.

Увага! Після спілкування з менеджером, якщо Ви захочете замовити путівку - ми ставимо вашу заявку на попереднє бронювання. З цього моменту у вас є 3 робочих дня для внесення передоплати. Якщо протягом 3-днів ми не отримуємо передоплату, ми змушені звільняти цю бронь.

Деякі батьки скасовують попередню бронь і не переводять передоплату. За ці скасування, нас штрафують тур. компанії.

На жаль, з сьогоднішнього дня, ми будемо змушені суворо стежити за політикою внесення передоплати, тому, що кількість штрафів істотно вдарило по нашому фінансовому стану.

Сподіваємося на Ваше розуміння!

Трансфер

Організований трансфер з супроводом працівників табору.

Авіа трансфер: Київ - табір - Київ (входить у вартість).

Дати трансферів з Києва:

Виліт 02.05.2020, приліт 09.05.2020.

Загальні питання про табір

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір ЕкстреМал в Чорногорії: Скелелазіння + Англійська на Травневі свята 2020?

Табір приймає дітей 9 - 17 років. Деталi

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Сподобався табір? Поділися з друзями:

Відгуки Дитячий табір ЕкстреМал в Чорногорії: Скелелазіння + Англійська на Травневі свята 2020

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 09:56:17