Дитячий табiр ЕкстреМал: Дорослий трекінг в Непал Весна 2020

9,9
із 10
оцінка організатора

Непал\Катманду

Сподобався табір?
Потрібно більше інформації? Будь ласка!

Дорогі батьки, ми пропонуємо вам можливість побути на місці ваших дітей і відправиться з нами в Непал. Нам 3-й сезон задають питання "Чому така класна програма тільки для дітей. Ми теж хочемо!". І ось ми подумали і вирішили - дійсно! А чому б і ні?! Та ще й з дитячої ціною!

Адреса:
Непал, Катманду,
Кількість місць:
12

Учасник подій

Kids Club Forum 2016
2016
Kids Camp Fest 2016
2016
ProCamp 2016
2016
Kids Camp Fest 2015
2015

Зміни та Ціни

Весняні канікули 2022

Прямі замовлення в табір без націнок

Вас можуть зацікавити такі табори

Опис Дитячий табір ЕкстреМал: Дорослий трекінг в Непал Весна 2020

Про табір

Табір "ЕкстреМал" це 18 років дивного досвіду.

Це альпіністські сходження з дітьми на маршрути від 1-ї до 4-ї категорії в великих і малих горах. Це фото експедиції з дітьми в гори Кавказу і за полярне коло. Це сотні стежок і доріг, ночі під зірками в пустелі, світло багать в дитячих очах. Втома і піт, дружба і підтримка. Відкриття і перемоги. І все це з дітьми. У 2017 році ми трансформували весь цей досвід в сміливу подорож! Ми організували перший в Україні дитячий трекінг в Непал. Група дітей разом з нами пройшла по стежках найвищих гір у світі. Ми познайомилися з унікальною культурою, і іншим ставленням до світу. Це був дивовижний і повний відкриттів досвід.

Але передували першим дитячим трекінгу в Непал наші походи по цьому регіону для дорослих! Кілька груп пройшли цей маршрут разом з нашими гідами і проектом OUTDOOR GUIDES.

Подорож до Непалу складно назвати звичайним «походом». Маленьке життя, після якого повертаєшся іншим. Чудеса природи і захоплення! Дитяче непідробне захоплення цим світом! Фантастичні гори, добрі і відкриті люди, що несуть світло зустрічаються на цих стежках. Мандрівник з відкритим серцем приймає цей світ і дбайливо несе додому.

Обраний нами маршрут оптимально підходить для людей, які тільки починають знайомитися зі світом гір і висот. Регіон нижнього Мустанга це коктейль з найдавнішої культури, красивих пейзажів, і випробування першими гірськими стежками.

Максимально швидко ми подорожуємо з нижнього Непалу, в гори! До чистоти повітря і свідомості. До тиші, снігах і зірок. До дивних людей.

У цій подорожі ми досліджуємо Марфу, Кагбені і Муктінатх, зупиняючись на день або два в кожному з поселень. Не поспішаючи пройдемо маловідомими стежками Мустанга, зупиняючись в монастирях і містах сили. Зробимо сходження, туди де зовсім близько до неба.

Розташування табору

Маршрут: Непал - Катманду, Покахра, Джомсом, Марфа, Кагбені, Джаркот, Джонг, Муктінатх.

Розміщення

У Катманду і Покхара ми розміщуємося в комфортабельних готелях. За 2-3 людини в номері. Зручності в номері. На трекінгу ми живемо в гірських лоджіях. Це туристичні притулки, з вельми аскетичним побутом. Тут є електрика, кімнати з ліжками і постіллю, зручності на поверсі. Спати в лоджіях ми рекомендуємо в спальних мішках. Так тепліше і гігієнічніше. Якщо свого спальника немає, ми надамо.

Програма

Початок:

Місця: Долина Катманду. Монастир Карма-Лекшелінг.

Ми тут для того, щоб зануритися в життя древнього міста. Звідси починаються всі Гімалайські експедиції. Монастир, в якому ми зупинимося стоїть на горі, з якої видно всю долину Катманду.

Люди: Ми познайомимося з Ламою, настоятелем монастиря, з професором буддисткою філософії Кампа-Чокі, побачимо як живуть, тренуються монахи.

Трекінг (24 березня - 6 квітня):

Місця:

 • Покахра, Джомсом, Марфа, Кагбені, Джаркот, Джонг, Муктінатх.

Провівши день в Катманду ми відправимося в Покхару - маленьку непальскую Швейцарію. Тут ми пройдемося по магазинах зі спорядженням, відпочинемо перед треком і повечеряємо в затишному ресторанчику, з видом на озеро і священну Мача-Пучаре.

Далі на літаку вирушимо в Джомсом, звідси переїдемо в Марфу. Тут ми проведемо цілий день..

Марфа вважається яблучною столицею Непалу. Дивовижний, солодкий джем і найсмачніший в світі яблучний пиріг... Звичайно ж ми все це спробуємо!

У Марфі ми сходимо на вечірню молитву в монастирі, посидимо в тиші біля самовияву ступи.

Місцеві жителі розповідають, що кілька століть тому ступа сама виявилася зі скелі, що б врятувати поселення від епідемії. З тих пір в Марфі люди практично не хворіють. Увечері ми почуємо, як монахи проводжають сонце, видуваючи з раковин і рогів протяжні звуки, які багатоголосою луною відбиваються від засніжених гір.

З Марфи ми попрямуємо в Кагбені. Воріт в закрите королівство Верхній Мустанг. У Кагбені ми пробудемо два дні.

Дослідники місць сили говорять, що тут живе первісна і потужна стародавня сила, якій неможливо управляти, але можна тільки влитися в неї, як в потік бурхливої ​​річки. У цих місцях ще живуть шамани, які вміють спілкуватися з цією силою однією мовою.

Хто знає, може і нам вдасться зустріти таємничих послідовників Бон - стародавньої релігії, які знають мову всіх стихій, тварин і дерев...

Днем ми будемо ходити в гори і невеликі поселення верхнього Мустанга. Зазвичай сюди не заходять туристи і в горах за день можна зустріти хіба-що пастухів....

З Кагбені, гірськими стежками ми відправимося в Муктінатх.

Муктінатх перекладається як «Владика звільнення». Саме тут саме місце допомагає скинути останні шари непотрібного. Обмивання в 108 священних джерелах оживляє душу. І тоді з'являється можливість усвідомити і сформувати своє найзаповітніше бажання!

Тут знаходиться унікальне місце сили - тибетський Джвала Травень чи «Храм Вогню». Усередині храму під вівтарем видно, як на поверхні джерела горить газ. Тут об'єднуються разом всі чотири природні стихії. Жриця вогню на світанку і на заході вимовляє свої молитви, а дим від палаючого в жаровні ялівцю забирає їх до неба, до якого з цього місця рукою подати.

Кажуть, що побувати в цьому місці - дивовижне везіння! Ми пробудемо тут кілька днів. Будемо подорожувати в горах, відвідаємо Тибетські монастирі, де є цілителі і тантричні монашки, що володіють ясновидінням.

Залежно від погоди і стану групи ми виберемо об'єкт для сходження. Це може бути вершина Гю Ла Данадим 5270 метрiв з якої видно Тибетське нагір'я і Великий Гімалайський Хребет одночасно... або перевал Гю Ла 4000 метрів.

Шлях вниз:

З Муктінатх ми перед в Джомсом і полетимо назад в Покхару. Як же приємно відсвяткувати вдало пройдений шлях в одному із затишних ресторанчиків з видом на безтурботне озеро Фева!

Повертаємося в Катманду. Сходом в монастир Сваямбунатх, заїдемо в Тамела за сувенірами. Відвідаємо ступу Боданатх. Одна з найважливіших святинь буддизму.

Повернемося в К иїв, несучи з собою маленьку теплу і радісну Гімалайську життя, фантастичні враження, посмішки непальців, мудрість найвищих гір на планеті!

Гіди

 • Влад Чумаченко. Керівник табору ЕкстреМал. Скелелаз, альпініст з досвідом сходжень вищих категорій складності і первопроход в різні гірські райони. Влад успішно керує змінами та експедиціями табору протягом п'яти років, включаючи зміни в Грузії, експедиції в Лапландію і Дахаб. Автор першого дитячого трекінгу в Непал. Інструктор Контрольно - рятувальної служби України. Телеведучий проекту ЗЕМЛЯ ЗАПОВІДНОЇ. За активну роаботу по развитку скелелазних маршрутів, роботу с дітьми нагороджен медаллю “За розвиток українського спорту”.
 • Юрій Калиновський. Альпініст і скелелаз. Лікар ортопед. Інструктор по мед підготовці Контрольно - рятувальної служби України. Досвід сходжень і трекінгу в великих і малих горах. Автор курсу долікарської допомоги в аутдор умовах.
 • Так само групу супроводжує команда шерпів портерів. І місцевий гід. Шерпи, портер понесуть важкі рюкзаки з спорядження і речами. А дітвора зможе рухатися без нічого, концентруючись на маршруті і фотографії.

Харчування

На всьому маршруті ми харчуємося в місцевих кафешках при лоджіях. Харчування по меню. Є можливість вибрати щось до душі після ходового дня. Потрібно розуміти, чим вище тим скромніше харчування. Їжа екзотична і цікава. Великий вибір вегетаріанськіх страв. Харчування не входить у вартість туру, бо апетити у всіх різні.

Ціна

Ціни минулого сезону

Ціна туру посилання - 1 300 доларів.

Увага! Чорна п'ятниця 28 і 29 листопада! Тільки 2 місця. Ціна за путівку - 1 000 $.

У вартість входить:

 • внутрішній переліт і переїзди;
 • розміщення;
 • послуги портерів;
 • послуги та майстеркласи гідів;
 • перміти;
 • вхідні квитки на екскурсійні об'єкти;
 • страхування.

Не входить:

 • переліт в Катманду і назад (з Києва орієнтовно 600 у.е.);
 • харчування (орієнтовно 300 - 350 у.о.)

Для бронювання місця необхідна передоплата 500 у.о.

Увага! Після спілкування з менеджером, якщо Ви захочете замовити путівку - ми ставимо вашу заявку на попереднє бронювання. З цього моменту у вас є 3 робочих дня для внесення передоплати. Якщо протягом 3-днів ми не отримуємо передоплату, ми змушені звільняти цю бронь.

Деякі батьки скасовують попередню бронь і не переводять передоплату. За ці скасування, нас штрафують тур. компанії.

На жаль, з сьогоднішнього дня, ми будемо змушені суворо стежити за політикою внесення передоплати, тому, що кількість штрафів істотно вдарило по нашому фінансовому стану.

Сподіваємося на Ваше розуміння!

Трансфер

Трансфер організований з супроводом працівників табору.

Авіа трансфер Київ - Катманду - Київ, не входить у вартість (орієнтовно 600 доларів).

Внутрішній переліт і переїзди за програмою входять у вартість.

Дата трансферу:

 • Виїзд 03.04.2020, Приїзд 14.04.2020.

Загальні питання про табір

Яка тривалість зміни в дитячому таборі ЕкстреМал: Дорослий трекінг в Непал Весна 2020?

Тривалість зміни складає 12 днів. Деталi

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір ЕкстреМал: Дорослий трекінг в Непал Весна 2020?

Табір приймає дітей 18 - 40 років. Деталi

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Сподобався табір? Поділися з друзями:

Відгуки Дитячий табір ЕкстреМал: Дорослий трекінг в Непал Весна 2020

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 08:56:31