Організатор табору може проводити кілька таборів. Це середня оцінка по всіх таборах організатора

Дитячий табiр ЕкстреМал в Дахабі Зима 2020

Єгипет\Дахаб\Дитячий табір ЕкстреМал в Дахабі Зима 2020

«Дахаб» в перекладі з арабської означає «золотий», і таким його робить не тільки колір піску, а й унікальні скелі, підводні заповідники і близькість гори Синай. 10 днів в Дахабі - це можливість почати рік зі всебічного розвитку і пізнання світу через скелелазіння, фотомистецтво і дайвінг. Уже чотири роки поспіль наші зимові зміни приймає Дахаб. Це місце твердо зафіксувалося в карті подорожей нашого табору. Унікальні підводні заповідники поруч з древніми синайськими гранітами. Скелелазіння по помаранчевим каньйонах пустелі Wadi Gnai, і дайвінг там, де занурюються кращі дайвери світу.

Адреса:
Єгипет, Дахаб, готель 4 *
Кількість місць:
12

Учасник подій

Kids Club Forum 2016
2016
Kids Camp Fest 2016
2016
ProCamp 2016
2016
Kids Camp Fest 2015
2015

Зміни та Ціни Дитячий табір ЕкстреМал в Дахабі Зима 2020

Замовити путівку в Дитячий табір ЕкстреМал в Дахабі Зима 2020

Прямі замовлення в табір без націнок
Мої переваги

Опис Дитячий табір ЕкстреМал в Дахабі Зима 2020

Про табір

«Дахаб» в перекладі з арабської означає «золотий», і таким його робить не тільки колір піску, а й унікальні скелі, підводні заповідники і близькість гори Синай. 10 днів в Дахабі - це можливість почати рік зі всебічного розвитку і пізнання світу через скелелазіння, фотомистецтво і дайвінг.

Уже п'ять років поспіль наші зимові зміни приймає Дахаб. Це місце твердо зафіксувалося в карті подорожей нашого табору. Унікальні підводні заповідники поруч з древніми синайськими гранітами. Скелелазіння по помаранчевим каньйонах пустелі Wadi Gnai, і дайвінг там, де занурюються кращі дайвери світу.

І до речі, у вересні 2014 року саме в Дахабі, біля дайвсайта «Сад Мурен» був зафіксований світовий рекорд по глибоководному зануренні. 332,35 метра! Ми будемо вчитися пірнати в Мецці водолазів!

Не одноразово ці місця відвідували скелелазні та альпіністські експедиції з різних куточків світу. Їх звіти поселили в нас впевненість у тому, що це те що нам потрібно! Ідеальний полігон для скельних занять з дітьми взимку. Звіт Алекса Кузміцкого.

Розташування табору

Адреса: Чарівна чарівність Дахаба, цього невеликого бедуїнського містечка, розташованого на березі Червоного моря всього в годині їзди від галасливого Шарм-ель-Шейха, криється в тому, що це, мабуть, єдине не зіпсоване масовим туризмом місце в Єгипті.

Уже п'ять років ми не закриваємо скелелазний сезон, тому що нас чекають теплі скелі Синайських гір. І сходження над морем і пустелею.

Розміщення дітей

Наш побут в цій поїздці максимально комфортний. Нічого не відволікає нас від цілей. Живемо ми в готелі 4 *.

Інфраструктура

Червоне море - унікальний полігон як для початківців дайверів, так і для досвідчених підкорювачів глибин. Ці місця були описані навіть в книгах у легендарного Кусто!

Тут басейни і море, прямо поруч з готелем два чудових дайвсайта для занурень.

Програма

3 січня: Ранковий виліт в Єгипет. Приліт в Шарм Ель Шейх. Трансфер до Дахаба. Розселення в готель. Вступний інструктаж. Підбір індивідуального спорядження. Вихід на перше вступне заняття зі скелелазіння. Сектор WaterFall - ідеальна скельна лабораторія для вступного тренування. Вступне заняття по фотографії.

4 січня: тренування зі скелелазіння. Відпрацювання навичок страховки і пересування по закріпленій мотузці. Заняття за факторами небезпеки в горах. Вечірня жанрова зйомка на вулицях Дахаба.

5 січня: тренування зі скелелазіння. Відпрацювання навичок страховки і пересування по закріпленій мотузці. Заняття по використанню закладених елементів страховки. Вечірня жанрова зйомка на вулицях Дахаба.

6 січня: Світанкова зйомка в пустелі Wadi Gnai. Тренування зі скелелазіння. Скелелазний сектор Camel Canyon. Голландська експедиція підготувала тут скельну лабораторію з маршрутами легких категорій складності, що дозволяє дітям відпрацювати прийоми скелелазіння з нижньою страховкою.

7 січня: Лекція і майстер-клас з підводного фото - і відео-зйомці. Особливості технічні і практичні. Сноркелинг на дайвсайтах південній частині Дахаба. Вечірній розбір знятого під водою матеріалу.

8 січня: тренування зі скелелазіння. Лазіння з нижньою страховкою. Алгоритм перестіжки в кінці скелелазного маршруту. Майстер-клас по зйомці зірок. Астрофотографія в пустелі.

9 січня: Занурення на дайвсайті Лайтхаус. Відпрацьовується техніка плавання з попарною зйомкою. Розбір техніки по зробленому відео-матеріалу. Розбір відзнятих фотографій. Жанрова фотографія. Життя бедуїнського села.

10 січня: Занурення на дайв сайті Лайтхаус. Аналіз занурень. Розбір відзнятих фотографій. Підготовка до сходження.

11 січня: Альпіністське сходження. Маршрут Broken Heart, гора Лаба. Класифікований 1Б. Справжня альпіністська пригода. З усіма складовими. Довгий і цікавий підхід, хороший скельний маршрут.

12 січня: Світанкова зйомка. Відбір і підготовка фотографій для виставки. Виселення з готелю. Трансфер в Шарм Ель Шейх. Переліт до Києва.

*Ведучі програми можуть змінити розклад з міркувань безпеки і для кращої адаптації учасників.

Наша команда

Керівник експедиції і інструктор скелелазіння Влад Чумаченко. Директор, табори ЕкстреМал. Альпініст, скелелаз, з досвідом сходжень вищих категорій складності і первопроход в різних гірських районах. Влад успішно керує змінами та експедиціями табору протягом п'яти років, включаючи зміни в Грузії, експедиції в Лапландію і Дахаб. Фотографії Влада публікувалися у виданні NATIONAL GEOGRAPHIC. На українському ТБ Влад веде телевізійний проект про заповідники «ЗЕМЛЯ ЗАПОВІДНОЇ». Влітку 2017 і 2018 року Влад обладнав спеціальні скеледроми для занять з дітьми в Коростишеві - РАЙХОВОЕ ОЗЕРО, КАР'ЄР Ворона, СКАЛА ЛЯГУШКА. У сезоні 2019 планує зробити ще багато нових маршрутів для дітей. За активну роботу з розвитку скелелазних маршрутів, роботу з дітьми нагороджений медаллю "За розвиток українського спорту".

Фотограф-пейзажист Дмитро Балховітін. Один з кращих пейзажистів України. Призер численних фотоконкурсів. Переможець світового конкурсу «Вікі любить Землю», володар блакитної стрічки FIAP.

Дайв частина програми вже кілька сезонів проводить Мохамед Елаттар. Інструктор PADI з десятирічним досвідом, власник дайв центру Dahab Days. З першого нашого знайомства Мохамед підкорив нас своєю високою орієнтацією на клієнтів і зануренням в процес.

Харчування

3-разове харчування.

Снідати і вечеряти ми будемо теж в готелі. А ось на обіди нас чекають бедуїнські коржі, фрукти та інші явства які ми будемо брати з собою на скелі і дайвінг. Обід як то кажуть, сухим пайком

Ціни

Вартість туру посилання - 1 300 доларів.

Передоплата на момент бронювання 50%.

Увага! Після спілкування з менеджером, якщо Ви захочете замовити путівку - ми ставимо вашу заявку на попереднє бронювання. З цього моменту у вас є 3 робочих дня для внесення передоплати. Якщо протягом 3-днів ми не отримуємо передоплату, ми змушені звільняти цю бронь.

Деякі батьки скасовують попередню бронь і не переводять передоплату. За ці скасування, нас штрафують тур. компанії.

На жаль, з сьогоднішнього дня, ми будемо змушені суворо стежити за політикою внесення передоплати, тому, що кількість штрафів істотно вдарило по нашому фінансовому стану.

Сподіваємося на Ваше розуміння!

У вартість входить:

  • розміщення;
  • харчування;
  • переліт;
  • страхування;
  • всі внутрішні трансфери;
  • прокат необхідного спорядження для дайвінгу та скелелазіння;
  • 2 дайв занурення в ході програми;
  • сноркелинг екскурсія.

Чи не входить у вартість:

  • сувеніри, солодощі та інші кишенькові витрати.

Трансфер

Трансфер організований з супроводом працівників табору.

Авіапереліт Київ - Єгипет - Київ, входить у вартість.

Дати трансферу з Києва:

  • Виліт 03.01.2020, приліт 12.01.2020.

Тур 10 днів з трансфером, 9 ночей в таборі.

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Замовити путівку в "Дитячий табір ЕкстреМал в Дахабі Зима 2020"

Відгуки Дитячий табір ЕкстреМал в Дахабі Зима 2020

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 21:27:14