Дитячий табiр Extremal - ЕкстреМал в Дахабі Зима 2021

9,9
із 10
оцінка організатора

Єгипет\Дахаб

«Дахаб» в перекладі з арабської означає «золотий», і таким його робить не тільки колір піску, а й унікальні скелі, підводні заповідники і близькість гори Синай. 10 днів в Дахабі - це можливість почати рік зі всебічного розвитку і пізнання світу через скелелазіння, фотомистецтво і дайвінг. Уже чотири роки поспіль наші зимові зміни приймає Дахаб. Це місце твердо зафіксувалося в карті подорожей нашого табору. Унікальні підводні заповідники поруч з древніми синайськими гранітами. Скелелазіння по помаранчевим каньйонах пустелі Wadi Gnai, і дайвінг там, де занурюються кращі дайвери світу.

Адреса:
Єгипет, Дахаб, готель 4 *
Кількість місць:
12

Учасник подій

Kids Club Forum 2016
2016
Kids Camp Fest 2016
2016
ProCamp 2016
2016
Kids Camp Fest 2015
2015

Зміни та Ціни

Зимові канікули 2022

Прямі замовлення в табір без націнок

Вас можуть зацікавити такі табори

Опис Дитячий табір Extremal - ЕкстреМал в Дахабі Зима 2021

Про табір

«Дахаб» в перекладі з арабської означає «золотий», і таким його робить не тільки колір піску, а й унікальні скелі, підводні заповідники і близькість гори Синай. 10 днів в Дахабі - це можливість почати рік зі всебічного розвитку і пізнання світу через скелелазіння, фотомистецтво і дайвінг.

Уже п'ять років поспіль наші зимові зміни приймає Дахаб. Це місце твердо зафіксувалося в карті подорожей нашого табору. Унікальні підводні заповідники поруч з древніми синайськими гранітами. Скелелазіння по помаранчевим каньйонам пустелі Wadi Gnai, і дайвінг там, де занурюються кращі дайвери світу.

І до речі, у вересні 2014 року саме в Дахабі, біля дайвсайта «Сад Мурен» був зафіксований світовий рекорд по глибоководному зануренні. 332,35 метра! Ми будемо вчитися пірнати в Мецці водолазів!

Не одноразово ці місця відвідували скелелазні та альпіністські експедиції з різних куточків світу. Їх звіти поселили в нас впевненість у тому, що це те що нам потрібно! Ідеальний полігон для скельних занять з дітьми взимку. Звіт Алекса Кузміцкого.

Розташування табору

Адреса: Єгипет, Дахаб, готель 4*.

Чарівна чарівність Дахаба, цього невеликого бедуїнського містечка, розташованого на березі Червоного моря всього в годині їзди від галасливого Шарм-ель-Шейха, криється в тому, що це, мабуть, єдине не зіпсоване масовим туризмом місце в Єгипті.

Уже п'ять років ми не закриваємо скелелазний сезон, тому що нас чекають теплі скелі Синайських гір. І сходження над морем і пустелею.

Червоне море - унікальний полігон як для початківців дайверів, так і для досвідчених підкорювачів глибин. Ці місця були описані навіть в книгах у легендарного Кусто!

Розміщення дітей

Наш побут в цій поїздці максимально комфортний. Нічого не відволікає нас від цілей. Живемо ми в готелі 4*.

Інфраструктура

Тут басейни і море, прямо поруч з готелем два чудових дайвсайта для занурень.

Програма

2 січня: Ранковий виліт в Єгипет. Приліт в Шарм Ель Шейх. Трансфер до Дахаба. Розселення в готель. Вступний інструктаж. Підбір індивідуального спорядження. Вихід на перше вступне заняття зі скелелазіння. Сектор WaterFall - ідеальна скельна лабораторія для вступного тренування. Вступне заняття по фотографії.

3 січня: тренування зі скелелазіння. Відпрацювання навичок страховки і пересування по закріпленій мотузці. Заняття за факторами небезпеки в горах. Вечірня жанрова зйомка на вулицях Дахаба.

4 січня: тренування зі скелелазіння. Відпрацювання навичок страховки і пересування по закріпленій мотузці. Заняття по використанню закладених елементів страховки. Вечірня жанрова зйомка на вулицях Дахаба.

5 січня: Світанкова зйомка в пустелі Wadi Gnai. Тренування зі скелелазіння. Скелелазний сектор Camel Canyon. Голландська експедиція підготувала тут скельну лабораторію з маршрутами легких категорій складності, що дозволяє дітям відпрацювати прийоми скелелазіння з нижньою страховкою.

6 січня: Лекція і майстер-клас з підводного фото - і відео-зйомці. Особливості технічні і практичні. Сноркелинг на дайвсайтах південній частині Дахаба. Вечірній розбір знятого під водою матеріалу.

7 січня: тренування зі скелелазіння. Лазіння з нижньою страховкою. Алгоритм перестіжки в кінці скелелазного маршруту. Майстер-клас по зйомці зірок. Астрофотографія в пустелі.

8 січня: Занурення на дайвсайті Лайтхаус. Відпрацьовується техніка плавання з попарною зйомкою. Розбір техніки по зробленому відео-матеріалу. Розбір відзнятих фотографій. Жанрова фотографія. Життя бедуїнського села.

9 січня: Альпіністське сходження. Маршрут Broken Heart, гора Лаба. Класифікований 1Б. Справжня альпіністська пригода. З усіма складовими. Довгий і цікавий підхід, хороший скельний маршрут. Можуть бути обрані й інші маршрути. Рішення приймає інструкторська нарада, по складу групи. 

10 січня: Занурення на дайв сайті Лайтхаус. Аналіз занурень. Розбір відзнятих фотографій. Підготовка до сходження.

*Ведучі програми можуть змінити розклад з міркувань безпеки і для кращої адаптації учасників.

Наша команда

Керівник експедиції і інструктор скелелазіння Влад Чумаченко. Директор, табору ЕкстреМал. Альпініст, скелелаз, з досвідом сходжень вищих категорій складності і першопроходець в різних гірських районах. Влад успішно керує змінами та експедиціями табору протягом п'яти років, включаючи зміни в Грузії, експедиції в Лапландію і Дахаб. Фотографії Влада публікувалися у виданні NATIONAL GEOGRAPHIC. На українському ТБ Влад веде телевізійний проект про заповідники «ЗЕМЛЯ ЗАПОВІДНОЇ». Влітку 2017 і 2018 року Влад обладнав спеціальні скеледроми для занять з дітьми в Коростишеві - РАЙХОВОЕ ОЗЕРО, КАР'ЄР Ворона, СКАЛА ЛЯГУШКА. У сезоні 2019 планував зробити ще багато нових маршрутів для дітей. За активну роботу з розвитку скелелазних маршрутів, роботу з дітьми нагороджений медаллю "За розвиток українського спорту".

Фотограф-пейзажист Дмитро Балховітін. Один з кращих пейзажистів України. Призер численних фотоконкурсів. Переможець світового конкурсу «Вікі любить Землю», володар блакитної стрічки FIAP.

Дайв частина програми вже кілька сезонів проводить Мохамед Елаттар. Інструктор PADI з десятирічним досвідом, власник дайв центру Dahab Days. З першого нашого знайомства Мохамед підкорив нас своєю високою орієнтацією на клієнтів і зануренням в процес.

Харчування

3-разове харчування.

Снідати і вечеряти ми будемо теж в готелі. А ось на обід нас чекають бедуїнські коржі, фрукти та інші явства які ми будемо брати з собою на скелі і дайвінг. Обід як то кажуть, сухим пайком

Ціни

Ціни минулого сезону

Вартість туру - 1 300 доларів.

Передоплата на момент бронювання - 500 доларів.

Увага! Після спілкування з менеджером, якщо Ви захочете замовити путівку - ми ставимо вашу заявку на попереднє бронювання. З цього моменту у вас є 3 робочих дня для внесення передоплати. Якщо протягом 3-днів ми не отримуємо передоплату, ми змушені зняти цю бронь.

Деякі батьки скасовують попередню бронь і не переводять передоплату. За ці скасування, нас штрафують тур. компанії.

На жаль, від сьогодні, ми будемо змушені суворо стежити за політикою внесення передоплати, тому, що кількість штрафів істотно вдарило по нашому фінансовому стану.

Сподіваємося на Ваше розуміння!

У вартість входить:

  • розміщення;
  • харчування;
  • переліт;
  • страхування;
  • всі внутрішні трансфери;
  • прокат необхідного спорядження для дайвінгу та скелелазіння;
  • 2 дайв занурення в ході програми.

Чи не входить у вартість:

  • сувеніри, солодощі та інші кишенькові витрати.

Трансфер

Трансфер організований з супроводом працівників табору.

Авіапереліт Київ - Єгипет - Київ, входить у вартість.

Дати трансферу з Києва:

  • Виліт 02.01.2021, приліт 11.01.2021.

Загальні питання про табір

Яка тривалість зміни в дитячому таборі Extremal - ЕкстреМал в Дахабі Зима 2021?

Тривалість зміни складає 9 днів. Деталi

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір Extremal - ЕкстреМал в Дахабі Зима 2021?

Табір приймає дітей 7 - 21 рік. Деталi

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Сподобався табір? Поділися з друзями:

Відгуки Дитячий табір Extremal - ЕкстреМал в Дахабі Зима 2021

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 17:38:19
;