Організатор табору може проводити кілька таборів. Це середня оцінка по всіх таборах організатора

Дитячий табiр Гірка скаутський табір

 
9,0
із 10
оцінка організатора

Україна\Київська область\смт. Пісківка\Дитячий табір Гірка скаутський табір

Дитячий Скаутський Табір "Гірка" - ми з користю і інтересом проведемо час з Вашою дитиною! Активний відпочинок, рухливі та пізнавальні ігри, тренінги, майстер-класи, відповідальність і дисципліна! І все це в екологічно чистій зоні України.

Адреса:
Україна, смт. Пісківка, вул.Курортна, 17
Кількість місць:
150

Зміни та Ціни Дитячий табір Гірка скаутський табір

Замовити путівку в Дитячий табір Гірка скаутський табір

Літні канікули 2020

Вас можуть зацікавити такі табори


Прямі замовлення в табір без націнок
Мої переваги

Опис Дитячий табір Гірка скаутський табір

Про табір

Дитячий Скаутський Табір "Гірка" - ми з користю і інтересом проведемо час з Вашою дитиною! Активний відпочинок, рухливі та пізнавальні ігри, тренінги, майстер-класи, відповідальність і дисципліна!

Особливості нашого табору:

 • екологічно чиста зона України, прекрасне повітря і чудова природа;
 • програма в стилі: "Скаути" - походи, мотузкові тури, намети, багаття;
 • майстер-класи з виготовлення Орігамі, Плетіння фенічек, Вироби з природних матеріалів та ін.

Цілі нашої роботи - розкриття дитини і його творчих здібностей в умовах психологічного комфорту і гарного настрою, занурення в безперервне творчість, позитивні думки і емоції!

Наш колектив працює, щоб перевершити всі трепетні очікування дитини від спілкування, ігор, гарного настрою і відпочинку!

Кількість відпочиваючих дітей в зміні - 150 чоловік.

Дитячий Скаусткій Табір "ГОРКА" - ми завжди на висоті!

Принципи роботи табору

- Учитель: Розкажи, як працює трансформатор.
- Учень: Трансформатор працює так: у-у-у-у-у-у!!!

Якщо прислухатися, зазвичай так гуде наш табір цілий день! Діти в творчому пошуку з криками захоплення, радості, азарту і невимовного щастя займаються цікавими справами! Якими? - запитаєте ви. Так найрізноманітнішими!

Літо проходить під девізом: КОЖЕН ДЕНЬ ЩОСЬ НОВЕНЬКЕ!

Основна ідея, яка пронизує всі зміни: новий день народжує нову справу, яка підпорядковує собі весь ритм життя табору з раннього ранку до глибокої ночі! Лягаючи ввечері спати, дитина з нетерпінням чекає ранку, тому що настане нова гра, а щось новеньке - це завжди цікаво! Таким чином, дитину чекають: День компліментів, День посмішок, День бантиків, День навпаки, День обіймів і т.д., але характер і ідею - діти дізнаються тільки з ранку!!! Ми любимо сюрпризи!

Програма літнього оздоровлення в дитячому оздоровчому таборі «Гірка» побудована на принципах Скаутів!

Основним завданням програми нашого табору є підвищення рівня життєвих можливостей і бачення у дітей. Табір дає їм можливість зрозуміти, що можна досягти більшого, і не зупинятися на тому, що вони вміють. Відсутність волі у дитини - часте явище. Це одна з причин, по якій батьки відправляють своїх дітей саме в табір зі "скаутським" ухилом. Нездатність дитини постояти за себе, боязнь і невміння бути самостійним - все це виправляється умовами проживання, великим фізичним і психологічним навантаженням, а також педагогічною роботою вихователя. Велику роль тут грають походи, мотузкові тури, логічні квести - після участі в яких дитина відчуває себе сильним, розумним і самостійним.

 • Виховання лідерських якостей, любові до навколишньої природи.
 • Фізичне оздоровлення, а також розвиток розумових здібностей.
 • Табір дає можливість дитині проявити себе, вчить жити самостійно, знаходити спільну мову з товаришами, розширює коло його друзів.
 • Всі заходи і завдання в таборі орієнтовані на психічну і фізичну загартованість дитини, дають дітям безліч нових навичок і умінь. А прекрасна природа помітно покращує здоров'я.

Розташування табору

Адреса: Київської області, Бородянський район, с. Пісківка, вул. Курортна, 17.

Розташований в лісі, який займає всю територію табору. Серед дерев можна то тут, то там можна помітити бельчат, почути стукіт дятла і спів цікавих лісових пташок! Табір знаходиться на березі ніжною річки Тетерів - це знаменита рекреаційна зона, унікальне місце, створене природою!

До нас можна добратися з м Київ:

 • маршрутка від ст.м. Святошино "Київ-Тетерів" (зупинка монастир; орієнтир - єврейський табір "Маханешува");
 • електричка до станції Тетерів;
 • або автомобілем по Варшавській трасі (65 км від КП Києва).

Розміщення

30 дитячих 5-місних спальних одноповерхових будиночків зі зручностями на вулиць, а також є 4-місні будиночки для батьків. Територія табору відносно невелика, займає 3,5 га землі.

По всьому табору розташовуються дитячі ігрові майданчики, є футбольне поле і волейбольне поле. Їдальня дозволяє годувати всіх діток в одну зміну. На території табору є медпункт, в якому за станом здоров'я дітей стежать досвідчені лікарі та медсестри. Також є майданчик для проведення концертів, заходів, дискотек і рухливих ігор. Є приміщення, для проведення майстер-класів з різних творчим спрямуванням і невеликий магазинчик "Вкусняшка".

Табір не розпещений сучасним дизайном, графіті або незрозумілою інфраструктурою. Ми намагаємося зберегти природу і все її багатства, які вона нам дарує: старі дерева дають прохолоду в жаркий день і свіже чисте повітря, а молоді - дарують радість очам своїм ніжно-зеленим кольором. Спів птахів, стукіт дятла, шум річки - це те, що природа з радістю дарує Вам і Вашим діткам!

Цінність цього дуже велика для нас і ми з гордістю зберігаємо дари природи і вчимо цьому дітей.

Програма

Подорожі вчать більше, ніж що б то не було. Іноді один день, проведений в іншому місці, дає більше, ніж десять років життя вдома (А. Франс).

Що потрібно для того, щоб стати туристом? Одна єдина річ - бажання! Всього іншого ми навчимо!!! Наша програма адаптована під дитячий вік, побудована на принципах Скаутів і Активних Туристів. Ми з радістю готові представити Вам елементи нашої дитячої туристичної програми!

Етапи з використанням мотузок:

 1. Паралельні мотузки - переправа через перешкоду по двох паралельно натягнутих мотузках;
 2. Метелик - переправа через перешкоду по двох натягнутих мотузках, стягнутих посередині;
 3. Павутинка - завдання полягає в тому, щоб переправитися всією командою через павутину з одного боку на іншу, не торкаючись при цьому землі;
 4. Підвісні сходи - підйом на перешкоду по закріплених мотузками сходах;
 5. Колода - переправа через перешкоду за допомогою закріпленого горизонтально колоди.

Етапи без використання мотузок:

 1. Поставити брезентову палатку - установка брезентових наметів;
 2. Медицина - надання першої медичної допомоги і перенесення потерпілого;
 3. Поводи - тримаючись за руки один з одним, пройти певний маршрут;
 4. Перелаз - подолання горизонтально розміщеної планки на висоті 1-1,2 м;
 5. Зигзаги - команда переправляється за кількома вузькими дошками, складеними зигзагоподібно, з одного пункту в інший, не торкнувшись землі.

І це тільки лише мала частка того, що зможе пройти Ваша дитина!!!

Кожен день вчить дитину взаємодопомозі, взаємовиручці, вчить дружити і довіряти, логічно думати і передбачати!

А також хлопців чекають прогулянки по лісу з орієнтуванням на місцевості, різноманітні майстер-класи, спортивні змагання, активні квести, дискотеки, живе спілкування і багато нових друзів!

Харчування

Харчування 4-разове, збалансоване (сніданок, обід, полуденок і вечеря).

Ціни і акції

Ціна - 6 000 грн.

Увага! Акція раннього бронювання:

 • при купівлі путівки до 01.05.2019 ціна - 5 700 грн.

Знижки:

 • на другу дитину з сім'ї - 500 грн.

Трансфер

Трансфер організований з супроводом працівників табору.

Автобусний трансфер Київ (станція метро Святошино) - табір - Київ (станція метро Святошино) входить у вартість.

Дати заїздів і виїздів:

 • Виїзд 01.06.19, Приїзд 14.06.19;
 • Виїзд 16.06.19, Приїзд 29.06.19;
 • Виїзд 01.07.19, Приїзд 14.07.19;
 • Виїзд 16.07.19, Приїзд 29.07.19;
 • Виїзд 01.08.19, Приїзд 14.08.19;
 • Виїзд 16.08.19, Приїзд 29.08.19.

Список необхідних документів

Необхідні документи:

 1. Корінець від путівки (для групового заїзду - корінець від путівки знаходиться у супроводжуючого)
 2. Копія свідоцтва про народження дитини.
 3. Медична довідка про стан здоров'я.

Шановні батьки, складіть, будь ласка, всі ці документи в один файл, покажіть дитині, де лежать ці документи або передайте їх особисто в руки вашому супроводжуючому в табір. Якщо ж ви везете дитину в табір самостійно, то документи слід віддати вожатому особисто в руки.

ПРИ СОБІ МАТИ

1. Записка в кишеньку валізи: ПІБ дитини і батьків, телефон батьків, домашня адреса. Це на випадок, якщо загубиться або переплутається багаж. Та й молодші діти можуть не знати цих даних.

2. Гроші на кишенькові витрати.

Якщо Ви плануєте здати гроші на зберігання в табірний сейф - їх необхідно скласти в конверт, написати зверху суму, розписатися і запечатати конверт. По прибуттю дитини в табір, він разом з усіма документами (3 документами, які лежать в файлі - туди необхідно покласти конверт з грошима), під розпис вожатих передає гроші в сейф. Видача грошей відбувається щодня. Якщо необхідно, ввечері дитина робить заявку вожатого на певну суму, а вожатий на ранковій планерці отримує їх в сейфі під розпис. Ви можете встановити ліміт на видачу грошей, наприклад, напишіть на конверті: видавати щодня по 20 грн. або видавати не більше 50 грн. в день.

Якщо ви даєте гроші дітям особисто, то придумайте місце у валізі, де їх можна надійніше заховати!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! АДМІНІСТРАЦІЯ ТАБОРУ НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ОСОБИСТІ РЕЧІ І МАТЕРІАЛЬНІ ЦІННОСТІ ДИТИНИ, ЯКІ НЕ були здані в ТАБІРНИЙ СЕЙФ!

Зберігання в сейфі БЕЗКОШТОВНЕ!!!

Батькам на замітку

Шановні батьки!

Не забувайте, дитина їде за все на 14 днів, а не на півжиття!!! Не варто вивозити на відпочинок половину квартири! Не давайте дитині з собою занадто багато речей. По-перше, будьте готові до того, що деякі речі просто не повернуться, тому попрощайтеся з ними ще вдома (зате скільки буде радості, якщо ви їх все-таки побачите по приїзду дитини додому), по-друге, до табору (до кімнати дитини) їх ще потрібно буде донести (вожатий, звичайно, допоможе, але не забувайте, що дітей 10, а вожатий 1), а по-третє, їх потім ще потрібно буде зібрати назад!

Шановні батьки! У нашому таборі гаджети - заборонені! По приїзду діти здають всі свої телефони в табірний сейф. Кожен день з 14:00 до 15:00 їх видають для спілкування з рідними. В екстрених випадках можна зв'язатися з адміністрацією табору ЦІЛОДОБОВО!

Послухайте і прийміть, будь ласка, кілька наших порад

РАДА № 1. Приблизний список речей для поїздки в табір

 • Головний убір. Пам'ятайте, в нашому таборі дуже суворе правило: без головного убору ВИХІД НА ПЛЯЖ заборонений! Тому, покладіть краще два (наприклад, кепку і бандану);
 • Купальний костюм, пляжний рушник і пляжне взуття;
 • Вітрівка або тепла кофта, джинси - в єдиному екземплярі, може взагалі не знадобитися, а вага пристойний і місця займає багато. Але на випадок холодних вечорів, дощової погоди, зустрічі світанку річ необхідна;
 • Шорти, футболки, майки - це найбільш ходова одяг, тому класти кілька примірників обов'язково! Можуть порватися, загубитися, забруднитися до неотстіриваемості, що не висохнути і т.д.;
 • Нижня білизна (трусики, шкарпетки) - цього можна побільше, але в межах розумного;
 • Взуття - обов'язково зручна, розношена. Бажано - кілька пар (наприклад, кросівки - для участі в спортивних заходів та квестів по території, шльопанці для пляжу і душа, для танцювальних конкурсів і дискотек бажано мати босоніжки / сандалі);
 • Сорочка, плаття, сарафан - тут вже залежить від уподобань дитини. Але, як показує досвід, все одно багато "дуже модні сукні" залишаються без уваги. Просто не трапляється приводу їх носити. Але хоча б один ошатний костюм або плаття повинен бути;
 • Піжама або інший одяг для сну;
 • Зубна щітка і зубна паста (на ніч її все одно заберуть вожаті, щоб дітям міцніше вночі спалося), мило, мочалка, шампунь, гребінець, особисте рушник, заколочки і резиночки для дівчаток;
 • Туалетний папір і паперові серветки;
 • Спрей від комах;
 • СПАЛЬНИК і каремати - для походу з ночівлею (при бажанні, можна взяти в таборі в оренду. Набір: спальник + каремат = 50 грн.)

Ну ось, мабуть, і все! У кожного з Вас, напевно, знайдеться небагато своїх корективів - ваше право, скільки людей, стільки й думок. Але найголовніший принцип, яким повинні керуватися батьки - це повноцінний і комфортний відпочинок дитини в таборі.

У будь-якому випадку, на території табору є невеликий магазинчик, і навіть якщо Ви забули покласти дитині мило або пасту, загубилася кепка або порвалися шльопанці - завжди це можна замовити у продавця і за прийнятною ціною (нехай і не кращої якості, але все ж) Вашому дитині привезуть необхідну річ.

РАДА № 2. Складайте списки

Коли збираєте речі, то все, що складаєте в чемодан - зробіть список в 2-х примірниках. Один залиште вдома, другий - дитині. Так буде легше вашому растеряша зібрати речі при від'їзді додому і все-таки відшукати свою власність. Обов'язково вкладіть в бічну кишеню валізи записку з ім'ям і прізвищем власника + телефон батьків. Раптом, валізи попадуться однакові, загубиться десь або ж молодші дітки просто можуть забути, як виглядає їх багаж!

Також, дітям молодшого віку краще підписати особисті речі на розвороті шва і показати дитині, де шукати в разі чого.

РАДА № 3. Ще раз про цінні речі

ПАМ'ЯТАЙТЕ! АДМІНІСТРАЦІЯ ТАБОРУ НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ОСОБИСТІ РЕЧІ ДИТИНИ, ЯКІ НЕ були здані в ТАБІРНИЙ СЕЙФ!

Цінних речей в табір краще НЕ БРАТИ взагалі. Тому, що дорога апаратура, ювелірні вироби, плеєр, фотоапарат, відеокамера та ін. Цінні речі з табору додому можуть просто не повернутися!

РАДА № 4. Ліки.

Якщо Ви вирішили дати дитині якісь ліки з собою - обов'язково підпишіть від чого ці ліки і як його приймати. Але це тільки для старших дітей. А взагалі-то, навчіть дитину, що при будь-яких проблемах зі здоров'ям, потрібно відразу звернутися до вожатого і лікаря табору, а не займатися самолікуванням.

Якщо дитина повинна приймати якісь ліки постійно, обов'язково поінформуйте вожатого і лікаря табору. Бажано в письмовому вигляді описати причину і правила прийому медикаментів.

РАДА № 5.ВНІМАНІЕ!!! Суворо дотримуйтеся правил табору

Ми категорично забороняємо привозити в табір:

 1. Алкогольні напої, в тому числі слабоалкогольні та пиво. При порушенні цього правила дитина автоматично виключається з табору БЕЗ ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ за путівку і відправляється додому за рахунок батьків!
 2. Сигарети, тютюнові вироби та наркотичні речовини. При порушенні цього правила дитина автоматично виключається з табору БЕЗ ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ за путівку і відправляється додому за рахунок батьків!
 3. Будь-які ножі (в тому числі, складані) та інші предмети, які можуть завдати рану або каліцтво як їх власнику, так і оточуючим його людям. На жаль, ці речі по техніці безпеки ми зобов'язані будемо вилучити і повернути тільки батькам особисто в руки.
 4. Швидкопсувні продукти, консерви, а також чіпси, Мівіну і схожі нездорові продукти. Адже ми плануємо оздоровити Вашої дитини! Чисте повітря і здорове харчування - запорука міцного здоров'я! У нас прекрасна їдальня, в якій приголомшливо готують, завжди дають добавку і на крайній випадок, є магазинчик!

І на останок:

Дорогі мами й тата! Якщо Ваша дитина звик харчуватися у фаст фудах, цілими днями сидіти за комп'ютером, висіти в соціальних мережах або днями грати в PSP - йому у нас НЕ сподобається! Ні їжа, ні річка, ні умови проживання, ні походи, ні дискотеки... Краще не купуйте путівку!

Наш табір - для живого спілкування та активного відпочинку! У нас є певні правила і дисципліна. Наш табір для дітей, які прагнуть дізнатися щось нове і цікаве, спілкуватися один з одним і грати! У нас свіже повітря, природа, річка, мотузкові тури, активні ігри, походи, відмінний настрій і маса позитивних емоцій!!!

Поширені запитання

Хто працює у вас вихователями?

З дітьми працюють вожаті і спорт інструктори педагоги з досвідом роботи, а також керівники майстер класів.
На 10 дітей 2 дорослих (Вожатий - педагог зі стажем і помічник вожатого - студент).
Зі спортивної частини з дітьми працюють фізруки і плаврук, мотузкові тури проводить турінструкор з досвідом роботи.
Майстер-класи за напрямками проводять фахівці в своїх областях.

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Замовити путівку в "Дитячий табір Гірка скаутський табір"

Відгуки Дитячий табір Гірка скаутський табір

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 08:56:07