Опис Дитячий табiр Гірка скаутський табір

 
9,0
із 10
оцінка організатора

Україна\Київська область\смт. Пісківка\Дитячий табір Гірка скаутський табір

Про табір

Дитячий Скаутський Табір "Гірка" - ми з користю і інтересом проведемо час з Вашою дитиною! Активний відпочинок, рухливі та пізнавальні ігри, тренінги, майстер-класи, відповідальність і дисципліна!

Особливості нашого табору:

 • екологічно чиста зона України, прекрасне повітря і чудова природа;
 • програма в стилі: "Скаути" - походи, мотузкові тури, намети, багаття;
 • майстер-класи з виготовлення Орігамі, Плетіння фенічек, Вироби з природних матеріалів та ін.

Цілі нашої роботи - розкриття дитини і його творчих здібностей в умовах психологічного комфорту і гарного настрою, занурення в безперервне творчість, позитивні думки і емоції!

Наш колектив працює, щоб перевершити всі трепетні очікування дитини від спілкування, ігор, гарного настрою і відпочинку!

Кількість відпочиваючих дітей в зміні - 150 чоловік.

Дитячий Скаусткій Табір "ГОРКА" - ми завжди на висоті!

Принципи роботи табору

- Учитель: Розкажи, як працює трансформатор.
- Учень: Трансформатор працює так: у-у-у-у-у-у!!!

Якщо прислухатися, зазвичай так гуде наш табір цілий день! Діти в творчому пошуку з криками захоплення, радості, азарту і невимовного щастя займаються цікавими справами! Якими? - запитаєте ви. Так найрізноманітнішими!

Літо проходить під девізом: КОЖЕН ДЕНЬ ЩОСЬ НОВЕНЬКЕ!

Основна ідея, яка пронизує всі зміни: новий день народжує нову справу, яка підпорядковує собі весь ритм життя табору з раннього ранку до глибокої ночі! Лягаючи ввечері спати, дитина з нетерпінням чекає ранку, тому що настане нова гра, а щось новеньке - це завжди цікаво! Таким чином, дитину чекають: День компліментів, День посмішок, День бантиків, День навпаки, День обіймів і т.д., але характер і ідею - діти дізнаються тільки з ранку!!! Ми любимо сюрпризи!

Програма літнього оздоровлення в дитячому оздоровчому таборі «Гірка» побудована на принципах Скаутів!

Основним завданням програми нашого табору є підвищення рівня життєвих можливостей і бачення у дітей. Табір дає їм можливість зрозуміти, що можна досягти більшого, і не зупинятися на тому, що вони вміють. Відсутність волі у дитини - часте явище. Це одна з причин, по якій батьки відправляють своїх дітей саме в табір зі "скаутським" ухилом. Нездатність дитини постояти за себе, боязнь і невміння бути самостійним - все це виправляється умовами проживання, великим фізичним і психологічним навантаженням, а також педагогічною роботою вихователя. Велику роль тут грають походи, мотузкові тури, логічні квести - після участі в яких дитина відчуває себе сильним, розумним і самостійним.

 • Виховання лідерських якостей, любові до навколишньої природи.
 • Фізичне оздоровлення, а також розвиток розумових здібностей.
 • Табір дає можливість дитині проявити себе, вчить жити самостійно, знаходити спільну мову з товаришами, розширює коло його друзів.
 • Всі заходи і завдання в таборі орієнтовані на психічну і фізичну загартованість дитини, дають дітям безліч нових навичок і умінь. А прекрасна природа помітно покращує здоров'я.

Розташування табору

Адреса: Київської області, Бородянський район, с. Пісківка, вул. Курортна, 17.

Розташований в лісі, який займає всю територію табору. Серед дерев можна то тут, то там можна помітити бельчат, почути стукіт дятла і спів цікавих лісових пташок! Табір знаходиться на березі ніжною річки Тетерів - це знаменита рекреаційна зона, унікальне місце, створене природою!

До нас можна добратися з м Київ:

 • маршрутка від ст.м. Святошино "Київ-Тетерів" (зупинка монастир; орієнтир - єврейський табір "Маханешува");
 • електричка до станції Тетерів;
 • або автомобілем по Варшавській трасі (65 км від КП Києва).

Розміщення

30 дитячих 5-місних спальних одноповерхових будиночків зі зручностями на вулиць, а також є 4-місні будиночки для батьків. Територія табору відносно невелика, займає 3,5 га землі.

По всьому табору розташовуються дитячі ігрові майданчики, є футбольне поле і волейбольне поле. Їдальня дозволяє годувати всіх діток в одну зміну. На території табору є медпункт, в якому за станом здоров'я дітей стежать досвідчені лікарі та медсестри. Також є майданчик для проведення концертів, заходів, дискотек і рухливих ігор. Є приміщення, для проведення майстер-класів з різних творчим спрямуванням і невеликий магазинчик "Вкусняшка".

Табір не розпещений сучасним дизайном, графіті або незрозумілою інфраструктурою. Ми намагаємося зберегти природу і все її багатства, які вона нам дарує: старі дерева дають прохолоду в жаркий день і свіже чисте повітря, а молоді - дарують радість очам своїм ніжно-зеленим кольором. Спів птахів, стукіт дятла, шум річки - це те, що природа з радістю дарує Вам і Вашим діткам!

Цінність цього дуже велика для нас і ми з гордістю зберігаємо дари природи і вчимо цьому дітей.

Програма

Подорожі вчать більше, ніж що б то не було. Іноді один день, проведений в іншому місці, дає більше, ніж десять років життя вдома (А. Франс).

Що потрібно для того, щоб стати туристом? Одна єдина річ - бажання! Всього іншого ми навчимо!!! Наша програма адаптована під дитячий вік, побудована на принципах Скаутів і Активних Туристів. Ми з радістю готові представити Вам елементи нашої дитячої туристичної програми!

Етапи з використанням мотузок:

 1. Паралельні мотузки - переправа через перешкоду по двох паралельно натягнутих мотузках;
 2. Метелик - переправа через перешкоду по двох натягнутих мотузках, стягнутих посередині;
 3. Павутинка - завдання полягає в тому, щоб переправитися всією командою через павутину з одного боку на іншу, не торкаючись при цьому землі;
 4. Підвісні сходи - підйом на перешкоду по закріплених мотузками сходах;
 5. Колода - переправа через перешкоду за допомогою закріпленого горизонтально колоди.

Етапи без використання мотузок:

 1. Поставити брезентову палатку - установка брезентових наметів;
 2. Медицина - надання першої медичної допомоги і перенесення потерпілого;
 3. Поводи - тримаючись за руки один з одним, пройти певний маршрут;
 4. Перелаз - подолання горизонтально розміщеної планки на висоті 1-1,2 м;
 5. Зигзаги - команда переправляється за кількома вузькими дошками, складеними зигзагоподібно, з одного пункту в інший, не торкнувшись землі.

І це тільки лише мала частка того, що зможе пройти Ваша дитина!!!

Кожен день вчить дитину взаємодопомозі, взаємовиручці, вчить дружити і довіряти, логічно думати і передбачати!

А також хлопців чекають прогулянки по лісу з орієнтуванням на місцевості, різноманітні майстер-класи, спортивні змагання, активні квести, дискотеки, живе спілкування і багато нових друзів!

Харчування

Харчування 4-разове, збалансоване (сніданок, обід, полуденок і вечеря).

Ціни і акції

Ціна - 6 000 грн.

Увага! Акція раннього бронювання:

 • при купівлі путівки до 01.05.2019 ціна - 5 700 грн.

Знижки:

 • на другу дитину з сім'ї - 500 грн.

Трансфер

Трансфер організований з супроводом працівників табору.

Автобусний трансфер Київ (станція метро Святошино) - табір - Київ (станція метро Святошино) входить у вартість.

Дати заїздів і виїздів:

 • Виїзд 01.06.19, Приїзд 14.06.19;
 • Виїзд 16.06.19, Приїзд 29.06.19;
 • Виїзд 01.07.19, Приїзд 14.07.19;
 • Виїзд 16.07.19, Приїзд 29.07.19;
 • Виїзд 01.08.19, Приїзд 14.08.19;
 • Виїзд 16.08.19, Приїзд 29.08.19.

Список необхідних документів

Необхідні документи:

 1. Корінець від путівки (для групового заїзду - корінець від путівки знаходиться у супроводжуючого)
 2. Копія свідоцтва про народження дитини.
 3. Медична довідка про стан здоров'я.

Шановні батьки, складіть, будь ласка, всі ці документи в один файл, покажіть дитині, де лежать ці документи або передайте їх особисто в руки вашому супроводжуючому в табір. Якщо ж ви везете дитину в табір самостійно, то документи слід віддати вожатому особисто в руки.

ПРИ СОБІ МАТИ

1. Записка в кишеньку валізи: ПІБ дитини і батьків, телефон батьків, домашня адреса. Це на випадок, якщо загубиться або переплутається багаж. Та й молодші діти можуть не знати цих даних.

2. Гроші на кишенькові витрати.

Якщо Ви плануєте здати гроші на зберігання в табірний сейф - їх необхідно скласти в конверт, написати зверху суму, розписатися і запечатати конверт. По прибуттю дитини в табір, він разом з усіма документами (3 документами, які лежать в файлі - туди необхідно покласти конверт з грошима), під розпис вожатих передає гроші в сейф. Видача грошей відбувається щодня. Якщо необхідно, ввечері дитина робить заявку вожатого на певну суму, а вожатий на ранковій планерці отримує їх в сейфі під розпис. Ви можете встановити ліміт на видачу грошей, наприклад, напишіть на конверті: видавати щодня по 20 грн. або видавати не більше 50 грн. в день.

Якщо ви даєте гроші дітям особисто, то придумайте місце у валізі, де їх можна надійніше заховати!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! АДМІНІСТРАЦІЯ ТАБОРУ НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ОСОБИСТІ РЕЧІ І МАТЕРІАЛЬНІ ЦІННОСТІ ДИТИНИ, ЯКІ НЕ були здані в ТАБІРНИЙ СЕЙФ!

Зберігання в сейфі БЕЗКОШТОВНЕ!!!

Батькам на замітку

Шановні батьки!

Не забувайте, дитина їде за все на 14 днів, а не на півжиття!!! Не варто вивозити на відпочинок половину квартири! Не давайте дитині з собою занадто багато речей. По-перше, будьте готові до того, що деякі речі просто не повернуться, тому попрощайтеся з ними ще вдома (зате скільки буде радості, якщо ви їх все-таки побачите по приїзду дитини додому), по-друге, до табору (до кімнати дитини) їх ще потрібно буде донести (вожатий, звичайно, допоможе, але не забувайте, що дітей 10, а вожатий 1), а по-третє, їх потім ще потрібно буде зібрати назад!

Шановні батьки! У нашому таборі гаджети - заборонені! По приїзду діти здають всі свої телефони в табірний сейф. Кожен день з 14:00 до 15:00 їх видають для спілкування з рідними. В екстрених випадках можна зв'язатися з адміністрацією табору ЦІЛОДОБОВО!

Послухайте і прийміть, будь ласка, кілька наших порад

РАДА № 1. Приблизний список речей для поїздки в табір

 • Головний убір. Пам'ятайте, в нашому таборі дуже суворе правило: без головного убору ВИХІД НА ПЛЯЖ заборонений! Тому, покладіть краще два (наприклад, кепку і бандану);
 • Купальний костюм, пляжний рушник і пляжне взуття;
 • Вітрівка або тепла кофта, джинси - в єдиному екземплярі, може взагалі не знадобитися, а вага пристойний і місця займає багато. Але на випадок холодних вечорів, дощової погоди, зустрічі світанку річ необхідна;
 • Шорти, футболки, майки - це найбільш ходова одяг, тому класти кілька примірників обов'язково! Можуть порватися, загубитися, забруднитися до неотстіриваемості, що не висохнути і т.д.;
 • Нижня білизна (трусики, шкарпетки) - цього можна побільше, але в межах розумного;
 • Взуття - обов'язково зручна, розношена. Бажано - кілька пар (наприклад, кросівки - для участі в спортивних заходів та квестів по території, шльопанці для пляжу і душа, для танцювальних конкурсів і дискотек бажано мати босоніжки / сандалі);
 • Сорочка, плаття, сарафан - тут вже залежить від уподобань дитини. Але, як показує досвід, все одно багато "дуже модні сукні" залишаються без уваги. Просто не трапляється приводу їх носити. Але хоча б один ошатний костюм або плаття повинен бути;
 • Піжама або інший одяг для сну;
 • Зубна щітка і зубна паста (на ніч її все одно заберуть вожаті, щоб дітям міцніше вночі спалося), мило, мочалка, шампунь, гребінець, особисте рушник, заколочки і резиночки для дівчаток;
 • Туалетний папір і паперові серветки;
 • Спрей від комах;
 • СПАЛЬНИК і каремати - для походу з ночівлею (при бажанні, можна взяти в таборі в оренду. Набір: спальник + каремат = 50 грн.)

Ну ось, мабуть, і все! У кожного з Вас, напевно, знайдеться небагато своїх корективів - ваше право, скільки людей, стільки й думок. Але найголовніший принцип, яким повинні керуватися батьки - це повноцінний і комфортний відпочинок дитини в таборі.

У будь-якому випадку, на території табору є невеликий магазинчик, і навіть якщо Ви забули покласти дитині мило або пасту, загубилася кепка або порвалися шльопанці - завжди це можна замовити у продавця і за прийнятною ціною (нехай і не кращої якості, але все ж) Вашому дитині привезуть необхідну річ.

РАДА № 2. Складайте списки

Коли збираєте речі, то все, що складаєте в чемодан - зробіть список в 2-х примірниках. Один залиште вдома, другий - дитині. Так буде легше вашому растеряша зібрати речі при від'їзді додому і все-таки відшукати свою власність. Обов'язково вкладіть в бічну кишеню валізи записку з ім'ям і прізвищем власника + телефон батьків. Раптом, валізи попадуться однакові, загубиться десь або ж молодші дітки просто можуть забути, як виглядає їх багаж!

Також, дітям молодшого віку краще підписати особисті речі на розвороті шва і показати дитині, де шукати в разі чого.

РАДА № 3. Ще раз про цінні речі

ПАМ'ЯТАЙТЕ! АДМІНІСТРАЦІЯ ТАБОРУ НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ОСОБИСТІ РЕЧІ ДИТИНИ, ЯКІ НЕ були здані в ТАБІРНИЙ СЕЙФ!

Цінних речей в табір краще НЕ БРАТИ взагалі. Тому, що дорога апаратура, ювелірні вироби, плеєр, фотоапарат, відеокамера та ін. Цінні речі з табору додому можуть просто не повернутися!

РАДА № 4. Ліки.

Якщо Ви вирішили дати дитині якісь ліки з собою - обов'язково підпишіть від чого ці ліки і як його приймати. Але це тільки для старших дітей. А взагалі-то, навчіть дитину, що при будь-яких проблемах зі здоров'ям, потрібно відразу звернутися до вожатого і лікаря табору, а не займатися самолікуванням.

Якщо дитина повинна приймати якісь ліки постійно, обов'язково поінформуйте вожатого і лікаря табору. Бажано в письмовому вигляді описати причину і правила прийому медикаментів.

РАДА № 5.ВНІМАНІЕ!!! Суворо дотримуйтеся правил табору

Ми категорично забороняємо привозити в табір:

 1. Алкогольні напої, в тому числі слабоалкогольні та пиво. При порушенні цього правила дитина автоматично виключається з табору БЕЗ ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ за путівку і відправляється додому за рахунок батьків!
 2. Сигарети, тютюнові вироби та наркотичні речовини. При порушенні цього правила дитина автоматично виключається з табору БЕЗ ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ за путівку і відправляється додому за рахунок батьків!
 3. Будь-які ножі (в тому числі, складані) та інші предмети, які можуть завдати рану або каліцтво як їх власнику, так і оточуючим його людям. На жаль, ці речі по техніці безпеки ми зобов'язані будемо вилучити і повернути тільки батькам особисто в руки.
 4. Швидкопсувні продукти, консерви, а також чіпси, Мівіну і схожі нездорові продукти. Адже ми плануємо оздоровити Вашої дитини! Чисте повітря і здорове харчування - запорука міцного здоров'я! У нас прекрасна їдальня, в якій приголомшливо готують, завжди дають добавку і на крайній випадок, є магазинчик!

І на останок:

Дорогі мами й тата! Якщо Ваша дитина звик харчуватися у фаст фудах, цілими днями сидіти за комп'ютером, висіти в соціальних мережах або днями грати в PSP - йому у нас НЕ сподобається! Ні їжа, ні річка, ні умови проживання, ні походи, ні дискотеки... Краще не купуйте путівку!

Наш табір - для живого спілкування та активного відпочинку! У нас є певні правила і дисципліна. Наш табір для дітей, які прагнуть дізнатися щось нове і цікаве, спілкуватися один з одним і грати! У нас свіже повітря, природа, річка, мотузкові тури, активні ігри, походи, відмінний настрій і маса позитивних емоцій!!!

Поширені запитання

Хто працює у вас вихователями?

З дітьми працюють вожаті і спорт інструктори педагоги з досвідом роботи, а також керівники майстер класів.
На 10 дітей 2 дорослих (Вожатий - педагог зі стажем і помічник вожатого - студент).
Зі спортивної частини з дітьми працюють фізруки і плаврук, мотузкові тури проводить турінструкор з досвідом роботи.
Майстер-класи за напрямками проводять фахівці в своїх областях.

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Замовити путівку в табір безпосередньо

Потрібно більше інформації? Будь ласка!

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 09:13:34
Організатор табору може проводити кілька таборів. Це середня оцінка по всіх таборах організатора