Організатор табору може проводити кілька таборів. Це середня оцінка по всіх таборах організатора

Дитячий табiр Indіgo Mental Club Харків

 
9,0
із 10
оцінка організатора

Україна\Харківська область\Харків\Київський район\Дитячий табір Indіgo Mental Club Харків

Ментальна арифметика - це методика усного рахунку, яка стрімко розвиває розумові здібності та інтелект дитини від 7 до 12 років. Процес навчання проходить на спеціальних японських рахунках Соробан (Абакус). Ментальна арифметика тренує одночасно ліву і праву півкулі мозку, удосконалюючи зорову пам'ять, концентрацію уваги, креативну спрямованість і образне мислення дітей.

Адреса:
Україна, Харків, вул. Мироносицька, 64

Зміни та Ціни Дитячий табір Indіgo Mental Club Харків

Замовити путівку в Дитячий табір Indіgo Mental Club Харків

Літні канікули 2020

Вас можуть зацікавити такі табори


Прямі замовлення в табір без націнок
Мої переваги

Опис Дитячий табір Indіgo Mental Club Харків

Про табір

Ментальна арифметика - це методика усного рахунку, яка стрімко розвиває розумові здібності та інтелект дитини від 7 до 12 років. Процес навчання проходить на спеціальних японських рахунках Соробан (Абакус). Ментальна арифметика тренує одночасно ліву і праву півкулі мозку, удосконалюючи зорову пам'ять, концентрацію уваги, креативну спрямованість і образне мислення дітей.

Розташування табору

Адреса: Україна, Харків, вул. Мироносицька, 64.

Програма

Можливо вибрати різні варіанти змін:

 • "Інтенсив ментальна арифметика";

Включає в себе 6 уроків через день - 2 тижні. Зміна включає в себе 12 уроків по ментальної арифметиці + онлайн програма.

 • "Півдня Ментальна арифметика + Крута Наука";

10 днів по буднях. Ментальна арифметика + Крута Наука "Повелитель стихій". В основу зміни нашого табору покладено ідею популярного мультсеріалу, де головний герой грав магію чотирьох стихій: вогню, води, землі і повітря. Для дітей - це можливість зануритися в світ експериментальної науки, провести експерименти, на які в школі не вистачає часу і матеріалів або яких і зовсім немає в шкільній програмі. Діти поринуть у дивовижний світ пригод та пізнання за допомогою яскравих дослідів. Після оволодіння кожної зі стихій юні відвідувачі будуть отримувати нагороду «Володар стихії» Головне завдання стати володарем чотирьох стихій і отримати приз.

 • "Повний день Ментальна арифметика + Крута Наука + Фінансова грамотність + "Швидкочитання".

10 днів по буднях з харчуванням. Екскурсії: музей фотоіллюзій, пісочна анімація, кулінарні майстер-класи, мильні шоу, боулінг, відвідування кінотеатру, Дитяча залізниця, вилазки на природу (пікнік), прогулянки в парк ім. Горького і Екопарк, багато іншого (оплачується додатково) + квест кімнати і квести.

Фінансова грамотність.

Поняття: "Що таке гроші? Звідки вони беруться? Історія". Дитина навчиться планувати свій час, розподіляти його, щоб вистачало на уроки, прибирання, ігри та інше. Навчиться робити аналіз свого оточення, розуміти з ким корисно, а з ким необхідно обмежити своє спілкування. Оцінить себе за багатьма критеріями в ігровій формі, а батьки зможуть зрозуміти те, що насправді відчуває і де можна підкоригувати її самооцінку. Навчиться розуміти як вибирати професію, щоб не помилитися, щоб вона приносила гроші і користь. Навчиться легко ставитися до критики і невдач і робити правильні висновки. Впевнено висловлювати свої думки, не боятися таких дрібниць як "попросити відповісти на уроці або вийти до дошки" або сказати вчителеві як він себе почуває морально. Не боятися відстоювати свої кордони. Чи важко сказати "вибач" або "будь ласка"? Після однієї зміни в таборі Ваша дитина зміниться в дрібницях. Істина криється в дрібницях. Дрібниця - це те з чого складається щось велике, на перший погляд не значуще.

Курс Крута Наука "Повелитель стихій".

Усвідомлюючи сучасні проблеми в сфері освіти, аналізуючи потреби на ринку праці, розуміючи складнощі викликів майбутнього, акумулювавши сили міжнародних експертів в сфері освіти, ми розробили літній інтенсив, покликаний підготувати дитину до життя в світі майбутнього, дати їй базові навички 21 століття, допомогти підростаючому поколінню знайти свою стихію в світі майбутнього. В основу зміни нашого табору покладено ідею популярного мультсеріалу, де головний герой грав магію чотирьох стихій: вогню, води, землі і повітря.

Цілі курсу Крутий науки "Повелитель стихій":

 • Мотивувати до самостійної дослідницької діяльності;
 • Задовольняти дитячу допитливість, підтримувати інтерес школярів до наукової діяльності;
 • Розвивати у дітей аналітичні здібності (аналіз, порівняння, синтез, схожість, класифікація, узагальнення);
 • Розвивати креативне мислення;
 • Виховувати прагнення розуміти і використовувати отримані знання;
 • Прищепити навички командної роботи.

Для дітей - це можливість зануритися в світ експериментальної науки, провести експерименти, на які в школі не вистачає часу і матеріалів або яких і зовсім немає в шкільній програмі. Діти поринуть у дивовижний світ пригод та пізнання за допомогою яскравих дослідів. Після оволодіння кожної зі стихій юні відвідувачі будуть отримувати нагороду «Володар стихії». Головне завдання стати володарем чотирьох стихій і отримати приз

+ Програма "Швидкочитання".

Уміння швидко читати, виділяти і запам'ятовувати ключові моменти допомагає не тільки в шкільній програмі - це основа успіху дитини в майбутньому.

10 занять за програмою «Швидкочитання для дітей» гарантує розуміння прочитаного тексту, і Ваша дитина полюбить читати!

Режим роботи

Режим роботи табору:

 • Зміни "Інтенсив ментальна арифметика" - понеділок, середа, п'ятниця з 9:00 до 11:00 - 45 хвилин урок, 15 хвилин перерва, 45 хвилин урок;
 • Зміни "Півдня Ментальна арифметика + Крута Наука" - з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 13:00;
 • Зміни "Повний день Ментальна арифметика + Крута Наука + Фінансова грамотність + "Швидкочитання" - з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00.

Розклад дня

Розпорядок дня для зміни "Повний день Ментальна арифметика + Крута Наука + Фінансова грамотність + "Швидкочитання":

 • 9:00 - 9:20 зустріч друзів, ранкова зарядка, чаювання;
 • 9:20 - 10:00 граємо в розвиваючі ігри
 • 10:00 -12: 00 ментальна арифметика, 1 рівень;
 • 12:00 - 13:00 крута наука "Повелитель стихій";
 • 13:00 - 13:30 обід;
 • 13:30 - 14:00 гри на розвиток;
 • 14:00 - 15:00 швидкочитання;
 • 15:00 - 15:15 полуденок;
 • 15:15 - 16:00 фінансова грамотність;
 • 16:00 -18: 00 активні заходи: музей фотоіллюзій, пісочна анімація, кулінарні майстер-класи, мильні шоу, боулінг, відвідування кінотеатру, Дитяча залізниця, вилазки на природу (пікнік), прогулянки в парк ім. Горького і Екопарк, багато іншого (оплачується додатково) + квест кімнати і квести;
 • 18:00 - перегляд мультфільмів, зустріч з батьками. До завтра!

Харчування

У змінах "Повний день Ментальна арифметика + Крута Наука + Фінансова грамотність" передбачено 2-разове харчування (обід, полуденок + 2 чаювання).

Екскурсії

У змінах "Повний день Ментальна арифметика + Крута Наука + Фінансова грамотність + "Швидкочитання" передбачені екскурсії: музей фотоіллюзій, пісочна анімація, кулінарні майстер-класи, мильні шоу, боулінг, відвідування кінотеатру, Дитяча залізниця, вилазки на природу (пікнік), прогулянки в парк ім. Горького і Екопарк, багато іншого - оплачується додатково.

Ціни

Вартість змін по 10 днів:

 • Зміни інтенсив - 2 000 грн;
 • Зміни пів дня - 3 000 грн;
 • Зміни повний день- 4 500 грн.

Вартість змін по 5 днів:

 • Зміни підлогу дні - 1 600 грн;
 • Зміни повний день- 2 100 грн.

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Замовити путівку в "Дитячий табір Indіgo Mental Club Харків"

Відгуки Дитячий табір Indіgo Mental Club Харків

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 00:09:58