Організатор табору може проводити кілька таборів. Це середня оцінка по всіх таборах організатора

Дитячий табiр Atlas International Language Hub в Нью-Йорку

США\Нью-Йорк\Дитячий табір Atlas International Language Hub в Нью-Йорку

YES USA - Your English School - школа англійської мови для Тебе! Розташована в самому крутому місті США - в захоплюючому Нью-Йорку. Школа спеціалізується в організації незабутніх молодіжних програм для підлітків від 12 до 19 років. У Вас буде можливість досліджувати ці місця і отримати незабутній досвід і, звичайно, поліпшити свій рівень володіння англійською мовою! Якщо ти хочеш отримати краще навчання в твоєму житті протягом канікул - долучайся до молодіжної програми YES USA!

Адреса:
США, Нью-Йорк, West 62nd Street, гуртожиток "Mckeon Hall"

Зміни та Ціни Дитячий табір Atlas International Language Hub в Нью-Йорку

Замовити путівку в Дитячий табір Atlas International Language Hub в Нью-Йорку

Літні канікули 2020


Прямі замовлення в табір без націнок
Мої переваги

Опис Дитячий табір Atlas International Language Hub в Нью-Йорку

Про табір

YES USA - Your English School - школа англійської мови для Тебе! Розташована в самому крутому місті США - в захоплюючому Нью-Йорку. Школа спеціалізується в організації незабутніх молодіжних програм для підлітків від 12 до 19 років. У Вас буде можливість досліджувати ці місця і отримати незабутній досвід і, звичайно, поліпшити свій рівень володіння англійською мовою! Якщо ти хочеш отримати краще навчання в твоєму житті протягом канікул - долучайся до молодіжної програми YES USA!

Ми пропонуємо Молодіжну програму Все Включено All Inclusive, де дитині буде надано все необхідне, а додаткові витрати можуть знадобитися тільки на придбання сувенірів.

Розташування табору

Адреса: США, м.Нью-Йорк, West 62nd Street, гуртожиток "Mckeon Hall".

Уроки і розважальна програма проводяться на території престижного Університету Фордхем в Лінкольн Центрі (вулиці West 60-62 між Columbus і Amsterdam авеню). Це студмістечко або Кемпус, який знаходиться в 15 хвилинах ходьби від Таймс Сквер і тільки в 5 хвилинах ходьби від Центрального парку. Лінкольн Центр розташований в центрі Манхеттена, займає 2 блоки міста і має внутрішні дворики і тераси, де можна в будь-який момент втекти з галасливого міста на природу.

Таким чином, це - самий «центральний» табір в Нью-Йорку.

Розміщення дітей

Ми розуміємо наскільки важливо відчувати себе, як вдома, коли ти так далеко. У нашій програмі умови розміщення підлаштовані так, щоб забезпечити комфорт і зручність на високому рівні. У Нью-Йорку студенти розміщуються в Кемпусі університету Фордгам (Лінкольн Центр). Всі кімнати обладнані необхідними зручностями. Розміщення 2-3-місне.

Програма

Навчання високого рівня.

YES USA гарантує високий рівень якості викладання. Всі наші вчителі сертифіковані міжнародним сертифікатом викладання CELTA або його еквівалентом. На уроках використовуються сучасні і передові методи навчання, які забезпечують не тільки оволодіння англійської студентами, а й весело проведений час протягом уроку. Уроки розроблені з метою навчити і мотивувати дітей. Студенти з радістю беруть участь в роботі на уроці, так як теми підібрані відповідно до віку та вподобань підлітків. Основний фокус мовної програми - розвиток комунікативних навичок. Діти в прискореному режимі долають мовний бар'єр завдяки постійному спілкуванню з учителями та друзями, а також при відвідуванні екскурсій у кожного є можливість використовувати вивчене і попрактикуватися безпосередньо в ситуації. Так, як кількість дітей в групах лімітована, то кожній дитині приділяється належна увага і налаштовується індивідуальний підхід. Завдяки нашій програмі діти стають впевнені в собі.

Харчування

У путівку включено 3-разове харчування з різноманітністю здорової їжі. Ми обіцяємо, що ваша дитина голодним не залишиться, а якщо у нього особливі потреби в їжі, то ми з легкістю під них підлаштуємося.

Ціни і акції

Вартість туру - 2 750 $.

У програму включено:

 • нагляд, охорона і безпека;
 • 24/7 спілкування з носіями мови (сертифікованими викладачами CELTA);
 • 20 уроків англійської мови на тиждень (15 годин) - з понеділка по п'ятницю;
 • комплектація групи - максимум 16 чоловік;
 • уроки від початкового до вищого рівня Elementary - Advanced;
 • підбір матеріалів, роздаткові матеріали, інтерактивні технології та сертифікат після закінчення курсу;
 • 3-разове харчування із збалансованою дієтою і різноманітність блюд;
 • комфортабельне розміщення;
 • екскурсії та активний відпочинок під постійним наглядом (кожен день, крім прибуття та від'їзду);
 • місцеві переміщення.

Додатково оплачується:

 • страхування;
 • переліт - 800 $;
 • віза -160 $;
 • послуги школи (оформлення та переклад документів для отримання візи) -2- 000 грн.

Трансфер

Авіа-трансфер оплачується додатково (800 $).

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Замовити путівку в "Дитячий табір Atlas International Language Hub в Нью-Йорку"

Відгуки Дитячий табір Atlas International Language Hub в Нью-Йорку

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 22:25:22