Дитячий табiр Літній табір в University of Chichester Англія від Alekom

від 2 071 eur
(≈62 481 грн)
8,1
із 10
оцінка організатора

Великобританія\Чичестер

Навчання в University of Chichester (11 - 17 років). Рекомендуємо дану програму тим, для кого поїздка в Англію є першою, так як тур включає дуже цікаву екскурсійну програму: Лондон, Брайтон, Портсмут, а саме містечко Чічестер дозволить дітям отримати насолоду від казкової архітектури Англії.

Адреса:
Великобританія, Чичестер, College Lane - University of Chichester
Кількість місць:
10
Трансфер з:

Зміни та Ціни

Літні канікули 2022
Зміни на 1 тиждень
Зміна
Період
Днів
Ціна
Наявність місць
1 зміна
03.07.22 - 10.07.22
(8 днів)
English + Activities, резид. 1 місн. зі зручностями
2 071 eur 62 481 грн
Є місця
2 зміна
17.07.22 - 24.07.22
(8 днів)
English + Activities, резид. 1 місн. зі зручностями
2 071 eur 62 481 грн
Є місця
Зміни на 2 тижні
Зміна
Період
Днів
Ціна
Наявність місць
1 зміна
03.07.22 - 17.07.22
(15 днів)
English + Activities, резид. 1 місн. зі зручностями
3 111 eur 93 858 грн
Є місця
2 зміна
17.07.22 - 31.07.22
(15 днів)
English + Activities, резид. 1 місн. зі зручностями
3 111 eur 93 858 грн
Є місця
Зміни на 3 тижні
Зміна
Період
Днів
Ціна
Наявність місць
1 зміна
03.07.22 - 24.07.22
(22 дні)
English + Activities, резид. 1 місн. зі зручностями
4 147 eur 125 113 грн
Є місця
2 зміна
17.07.22 - 07.08.22
(22 дні)
English + Activities, резид. 1 місн. зі зручностями
4 147 eur 125 113 грн
Є місця
Зміни на 4 тижні
Зміна
Період
Днів
Ціна
Наявність місць
1 зміна
03.07.22 - 31.07.22
(29 днів)
English + Activities, резид. 1 місн. зі зручностями
5 596 eur 168 829 грн
Є місця
2 зміна
17.07.22 - 14.08.22
(29 днів)
English + Activities, резид. 1 місн. зі зручностями
5 596 eur 168 829 грн
Є місця
Прямі замовлення в табір без націнок

Опис Дитячий табір Літній табір в University of Chichester Англія від Alekom

Про табір

Навчання в University of Chichester.

Чічестер – невелике містечко, розташоване на півдні Англії всього півтори години їзди від Лондона. Вся Європа вважає його перлиною краю. У цьому місті злилися разом історія і сучасність, культура і наука. Дивовижний центр стоїть на фундаменті давньоримського міста, середньовічна міська стіна якого збереглася до сих пір.

Історія створення університету Чічестер починається з 1839 року. Але сьогодні, University of Chichester – це новітній університет з просторими аудиторіями, комп'ютерними класами, спортмайданчиками, танцювальним залом і власним кафетерієм.

Вік: 11-17 років.

Рекомендуємо дану програму тим, для кого поїздка в Англію є першою, бо тур включає дуже цікаву екскурсійну програму: Лондон, Брайтон, Портсмут, а саме містечко Чічестер дозволить дітям отримати насолоду від казкової архітектури Англії.

Методика викладання

UKLC використовує широкий спектр методів, щоб залучити та стимулювати студентів, і саме тому їх програма була створена на підставі віку, рівня та потреб учнів.

"You Can Learn 4" (UKL4):

 • UKL4 FUN (8-11 років): захоплюючі уроки, що пропонують величезну кількість спеціально підібраних матеріалів та занять для юних учнів, які перетворюють ігри на уроки, а уроки на ігри.
 • UKL4 CONNECTION (11-14 років): високодинамічні уроки, що включають безліч тем і засобів, спеціально розроблені для відображення швидкого інтерактивного світу, в якому ростуть молоді учні. Доступний для рівнів A1-C1.
 • UKL4 ACTION (14-17, 16-18 років): уроки, спеціально створені для залучення старших школярів у вирішення більш абстрактних завдань, тем та актуальних питань. Доступний для рівнів A1-C1.

Програми UKL4 CONNECTION та UKL4 ACTION складаються з трьох різних уроків на день:

 • TBL (навчання на основі завдань): під час цих уроків студентам пропонується використовувати мову для виконання завдання. Таким чином, мова набувається через завдання, оскільки вона виникає природним чином у результаті комунікативних потреб учнів.
 • Навички та системи. Ці уроки спрямовані на розширення мовних знань та здібностей студентів шляхом ретельної роботи над усіма мовними навичками (читання, письмо, аудіювання, усне мовлення) та системами (граматика, фонологія, лексика, дискурс), а також використання матеріалів, що відносяться до підготовки до іспитів ( KET, PET, FCE, CAE, TOEFL, IELTS, GESE).
 • CLIL: (Інтегроване вивчення змісту та мови). Ці уроки поєднують CLIL та британську культуру. Студенти дізнаються про мистецтво, літературу та науку або історію та географію Великобританії, активізуючи свої мовні знання.

Розташування табору

Адреса: Великобританія, Чічестер, College Lane – University of Chichester.

Проживання дітей

Студенти живуть в сучасних одномісних номерах із вигодами, які обладнані всім необхідним для навчання і відпочинку. Дівчатка і хлопчики живуть окремо. Зміна постільної білизни та прибирання кімнат здійснюється щотижня.

Програма

У перший день навчання студенти складають тест, що визначає рівень володіння мовою. Навчання проходить в міжнародних групах (до 15 років). У тиждень – 15 годин англійської. Всі навчальні матеріали надає школа. По закінченню курсу всі студенти отримують сертифікат.

У школі пропонуються унікальні програми з професійними наставниками:

Англійська + активності

 • 15 годин English + Multi-Activity

Популярна річна програма, в яку включені уроки англійської, 15 годин на тиждень, і різні заходи по черзі, наприклад: теніс, волейбол, футбол, плавання, фотографія, танці, драма. Ці заняття проводяться спеціально навченим персоналом.

Інтенсивна англійська

 • 15 годин English + 6 годин Extra English

Курс для дітей старше 15 років, що бажають отримати максимум знань від навчального процесу. Крім основних занять, студенти відвідують додаткові класи з англійської мови.

Як під час основних занять, так і на додаткових класах студенти розподіляються відповідно до віку і рівня володіння мовою. Щотижневе тестування дозволяє бачити прогрес у вивченні мови, завдяки чому студент має можливість перейти в групу сильніше.

Англійська + Медіа

 • 15 годин English + 9 годин Media Classes

Курс буде цікавий всім, хто цікавиться соціальними мережами, їх просуванням, створенням продакшина і медіа контексту. Також, рекомендуємо його студентам, захопленим журналістикою або охочих спробувати себе в цьому.

Курс спрямований на розвиток креативного мислення і творчого підходу до створення сучасних медіа продуктів і інтернет контенту. В кінці курсу у студентів буде можливість представити свій проект.

Англійська + танці

 • 15 годин English + 9 годин Dance Classes

У першій половині дня студенти ходять на заняття з англійської, а в другій половині дня, 4 рази на тиждень у них танцювальні тренування з професійним викладачем. Студенти вчать основи сучасних танців в таких напрямках як Street Dance, Modern Jazz, Contemporary and West End.

Протягом всього курсу студенти готують постановку, яку презентують на шоу талантів по завершенню курсу.

Англійська + театральна майстерність

 • 15 годин English + 9 годин Drama Classes

У першій половині дня студенти ходять на заняття з англійської, а друга половина дня - тренування з акторської майстерності, 3 рази на тиждень. Курс не тільки розвиває в дитини акторські здібності, але і допомагає практикувати англійську, правильно розставляти інтонаційні акценти в розмовній мові. По закінченню курсу студенти готують фінальний виступ.

Англійська + футбол

 • 15 годин English + 9 годин Football Sessions

У першій половині дня студенти ходять на заняття з англійської (футбольна тематика, історія і дійсність англійського футболу, футбол, як бізнес – економіка, трансфери, ринок футболу), а друга половина дня - тренування з футболу, 3 тренування в тиждень. На території школи є сучасні футбольні поля, курс призначений як для початківців, так і для професійних гравців. По закінченню курсу проводиться фінальна гра і вручення сертифікатів.

Харчування

Повний пансіон. Сніданок в континентальному стилі, обід і вечеря з прекрасним вибором гарячих страв, гарнірів, салатів, овочів і фруктів. Під час екскурсії дітям дають пакетовані ланчі.

Безпека

Повне медичне страхування Вашої дитини на весь період перебування.

Ваші діти завжди будуть перебувати під наглядом досвідчених керівників.

Екскурсії

Після занять у студентів насичена культурна програма:

Чічестер

 • Екскурсія по місту Чічестер з відвідуванням кафедрального собору.

Лондон

 • У двотижневий тур включені 2-3 екскурсії в Лондон.

Портсмут

 • Екскурсія до міста Портсмут з ​​відвідуванням вежі Spinnaker.

Брайтон

 • Екскурсія на цілий день в Брайтон з відвідуванням Королівського павільйону.

Ціни

Вартість програми:

 • зміна на 1 тиждень – 2 071 євро;
 • зміна на 2 тижні – 3 111 євро;
 • зміна на 3 тижні – 4 147 євро;
 • зміна на 4 тижні – 5 596 євро.

У вартість входить:

 • авіапереліт;
 • трансфер;
 • навчання;
 • проживання;
 • харчування;
 • всі екскурсії та розваги за програмою;
 • візовий збір посольства;
 • оформлення візи;
 • медична страховка;
 • запрошення зі школи;
 • послуги керівника групи;
 • підтримка Алеком Освіта 24/7.
Замовити!

Трансфер

Організований авіапереліт з Києва, входить у вартість туру. Також трансфер аеропорт – школа – аеропорт і всі екскурсійні поїздки входять у вартість туру.

Чи можна самому купити переліт для дитини?

 • Так, але після того коли рейс для решти групи визначений нами, і куплені квитки. Купувати квитки самому, як правило, дорожче, бо ми використовуємо груповий тариф.

Звідки виліт, як я можу дізнатися деталі перельоту?

 • Всі польотні дані відправляються Вам за 2 тижні до вильоту групи разом з інфолист. Якщо ця інформація потрібна заздалегідь, можемо вислати електронний квиток при першому ж проханні.

Необхідні документи

Всі основні документи дітей будуть у керівника: паспорт з візою, нотаріальний дозвіл від батьків на виліт, запрошення, страховки, квитки. У разі якщо на виліт потрібні додаткові документи – ми Вас обов'язково попередимо завчасно. Такі документи можуть бути: оригінал Свідоцтва про народження дитини, оригінал Свідоцтва про шлюб / розлучення та ін

Необхідні речі

Фотоапарат, рушник, зручне взуття, одяг для мінливої ​​погоди по сезону, перехідник для місцевої розетки... За 2 тижні до вильоту висилається детальний інфолист для батьків і дітей, де все розписано більш детально.

Які норми багажу?

Потрібно упакувати дитині 2 сумки:

 • Основна поклажа – здається в багажне відділення: до 20-22 кг (в залежності від авіакомпанії).
 • Друга сумка – ручна поклажа 7-10 кг. У ручній поклажі не має бути заборонених предметів (гострих предметів, рідин і т.п.).
 • Детально про норми багажу буде вказано перед поїздкою в інфолист.

Часті питання

Можна не відвідувати заняття або деякі екскурсії?

 • Не можна, пропуски можливі тільки через хворобу. Батьки не мають права дозволяти дитині пропускати заняття або екскурсії.

Чи можна супроводжувати дитини за кордон, подивитися школу, переконатися, що все там добре?

 • У групі школярів своя атмосфера і є керівник, який за все відповідає. Пропонуємо забрати дитину в останній день зі школи і провести час з сім'єю в країні перебування за окремою програмою. Подавати документи на візу батьків ми будемо після отримання візи дитини.

Скільки грошей планувати на «кишенькові витрати»?

 • У всіх наших дитячих групових програмах? Все включено у вартість: 3-х разове харчування, проїзд, вхідні квитки на екскурсіях. На «кишенькові витрати», такі, як сувеніри, вода, снеки, шопінг та інше, ми радимо запланувати: для проживання в резиденції – від 100 євро / тиждень.

Які додаткові витрати будуть у нас крім зазначеної суми «під ключ»?

 • У повну вартість програми не входять переклади документів на візу (50 грн сторінка, якщо переклад наш). Якщо дитина / група захоче поїхати на додаткову екскурсію, яку пропонує школа – доплата на месте.Также, по приїзду і розселенню в школу-пансіон, здається депозит в розмірі 40- 60 євро (залежить від школи). Після виселення – при відсутності поломок, крадіжок і т.п. – гроші повертаються.

Дитині дуже легко або складно на заняттях. Що робити і до кого звернутися?

 • У перший день перебування в школі, після проведення тесту, дітей розподіляють по групах, відповідно до їхнього рівня знань показаних на тесті. Якщо дитина повідомляє, що йому легко або складно вчитися в даній групі - ми радимо не змінювати групу ще 1-3 дні. Якщо все ж проблема не вирішується сама собою - керівник групи обговорює це питання з керівництвом школи і дитини переводять в іншу групу.

Як перерахувати гроші дитині за кордон в разі потреби?

 • Дати керівнику готівку «про запас».
 • Дати дитині картку, поповнити її в Україні. Дитина зніме гроші в банкоматі.
 • Уточнити у керівника можливість отримання грошових переказів: WesternUnion, Moneygram. Не завжди можливо, тому що залежить від розташування школи, розпорядку дня.

Яку мобільний зв'язок використовувати? Зв'язок з дитиною?

 • Картка міжнародного роумінгу Travel Sim включена у вартість туру, потрібно тільки лише поповнити рахунок. Картку необхідно обов'язково використовувати під час поїздки. Тарифи на дзвінки можна дізнатися на сайті Travel Sim або в офісі Алеком-тур. Використовувати сім-карти українських операторів - вкрай небажано. Так, при нульовому балансі, телефон блокується повністю, і зв'язку з дитиною немає.

Чи є в школі безкоштовний Інтернет, Wi-Fi?

 • Так, у всіх школах є як комп'ютерні класи з безкоштовним доступом в Інтернет, так і бездротовим Wi-Fi Інтернетом. В останні роки, деякі школи впровадили символічну плату за Інтернет, щоб діти більше спілкувалися наживо один з одним, а не сиділи в соцмережах. Деякі школи відключають Wi-Fi на ніч.

Чи можна брати з собою або купувати за кордоном великогабаритну техніку, спортивний інвентар (велосипед, скейтборд, і т.п.)

 • Ні.

Чи може дитину забрати зі школи родич або друг?

 • Може, після письмової згоди обох батьків ДО поїздки із зазначенням всіх деталей і контактів довіреної особи. Заборонено забирати дитину з ночівлею.

Чи відшкодовується вартість екскурсій, якщо дитина не їде на екскурсію?

 • Ні. Всі групові дитячі тури – пакетні. Всі розваги, екскурсії, навчання, харчування тощо оплачуються нами в школу в 100% розмірі ДО вильоту і компенсацій після вильоту групи - немає.

Коли останній термін оплати за тур?

 • Згідно з угодою, за 2 тижні до вильоту. У разі затримки з видачею візи, оплата відразу після отримання візи. Виключені будь-які грошові розрахунки в аеропорту.

Чи можливі рейси не з Києва?

 • Якщо вся група згодна з деталями перельоту - тоді так. Зазвичай, наші групи збираються з усієї України, так що більшість наших вильотів - з Києва.

Чи може дитина самостійно поїхати на якусь екскурсію, провести день без групи (поспати, подивитися фільми, пограти на комп'ютері, поїхати на шопінг, концерт)?

 • У груповій поїздці така можливість виключена з метою безпеки дитини, а також доцільності / корисності його проведення часу.

В яких випадках дитини можуть виключити зі школи?

У кожній школі є прості і чіткі правила поведінки, яких повинні дотримуватися як діти, так і керівник групи. Причиною для виключення зі школи і, як результат, повернення дитини одного додому раніше терміну можуть стати:

 • Прогули занять, екскурсій і заходів без поважної причини.
 • Вживання алкоголю в будь-якому вигляді й будь-яких кількостях.
 • Куріння.
 • Расизм.
 • Агресивна поведінка, загрози, приниження інших дітей, бійка, насильство.
 • Крадіжка.
 • Недотримання правил школи і законів країни перебування.

Що буде, якщо дитина, навмисно чи ні, щось зламав, розбив, зіпсував в школі або в приймальній сім'ї?

 • У такому випадку дитині не повертається депозит, який збирається в перший день. Якщо сума збитку більше депозиту - школа чи сім'я має право виставити рахунок на відшкодування збитку, який обов'язково потрібно буде сплатити до зворотного дати вильоту дитини в Україні.

Де і коли зустріч групи з керівником, як я дізнаюся керівника і групу?

 • Зустріч призначається за 2,5 години до вильоту в аеропорту, в тому терміналі, звідки виліт. Фото керівника буде в інфолист, який ми висилаємо за 2 тижні до вильоту. Керівник буде в брендового червоній футболці "Alekom education abroad". Також в аеропорту вас буде зустрічати співробітник нашої компанії, відповідальний за групу, він проведе знайомство з керівником, інструктаж дітей і батьків з важливих питань: аеропорт, багаж, дисципліна і т.д.

Загальні питання про табір

Яка ціна путівки в дитячий табір Літній табір в University of Chichester Англія від Alekom?

Ціна путівки складає від 2 071 до 5 596 eur, в залежності від зміни. Деталi

Яка тривалість зміни в дитячому таборі Літній табір в University of Chichester Англія від Alekom?

Тривалість зміни складає від 8 до 29 днів, в залежності від зміни. Деталi

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір Літній табір в University of Chichester Англія від Alekom?

Табір приймає дітей 11 - 17 років. Деталi

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Сподобався табір? Поділися з друзями:

Відгуки Дитячий табір Літній табір в University of Chichester Англія від Alekom

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 22:16:34