Дитячий табiр Літній табір в University of Chichester Англія від Alekom

8,1
із 10
оцінка організатора

Великобританія\Чичестер

Навчання в University of Chichester (11 - 17 років). Рекомендуємо дану програму тим, для кого поїздка в Англію є першою, так як тур включає дуже цікаву екскурсійну програму: Лондон, Брайтон, Портсмут, а саме містечко Чічестер дозволить дітям отримати насолоду від казкової архітектури Англії.

Адреса:
Великобританія, Чичестер, College Lane - University of Chichester
Кількість місць:
10
Трансфер з:

Зміни та Ціни

Літні канікули 2021
Зміни по 2 тижні
Зміна
Період
Днів
Ціна
Наявність місць
1 зміна
ENGLISH + ACTIVITIES / DANCE / DRAMA / FOOTBALL
15.07.21 - 28.07.21
(14 днів)
Резиденція 2 місна, стандарт
2 791 eur 91 467 грн
Зміну скасовано
Зміна пройшла
Резиденція 1 місна, стандарт
2 833 eur 92 844 грн
Зміну скасовано
Зміна пройшла
Резиденція 1 місна зі зручностями
2 860 eur 93 728 грн
Зміну скасовано
Зміна пройшла
Літні канікули 2022

Прямі замовлення в табір без націнок

Опис Дитячий табір Літній табір в University of Chichester Англія від Alekom

Про табір

Навчання в University of Chichester

Чічестер - невелике містечко, розташоване на півдні Англії всього півтори години їзди від Лондона. Вся Європа вважає його перлиною краю. У цьому місті злилися разом історія і сучасність, культура і наука. Дивовижний центр стоїть на фундаменті давньоримського міста, середньовічна міська стіна якого збереглася до сих пір.

Історія створення університету Чічестер починається з 1839 року. Але сьогодні, University of Chichester - це новітній університет з просторими аудиторіями, комп'ютерними класами, спортмайданчиками, танцювальним залом і власним кафетерієм.

Рекомендуємо дану програму тим, для кого поїздка в Англію є першою, бо тур включає дуже цікаву екскурсійну програму: Лондон, Брайтон, Портсмут, а саме містечко Чічестер дозволить дітям отримати насолоду від казкової архітектури Англії.

Розташування табору

Великобританія, Чічестер, College Lane - University of Chichester.

Розміщення дітей

Студенти живуть в затишних, сучасних одномісних кімнатах, які обладнані всім необхідним для навчання і відпочинку. Дівчатка і хлопчики живуть окремо. Зміна постільної білизни та прибирання кімнат здійснюється щотижня.

Програма

У перший день навчання студенти складають тест, що визначає рівень володіння мовою. Навчання проходить в міжнародних групах (до 15 років). У тиждень - 15 годин англійської. Всі навчальні матеріали надає школа. По закінченню курсу всі студенти отримують сертифікат.

У школі пропонуються унікальні програми з професійними наставниками:

Англійська + активності

 • 15 годин English + Multi-Activity

Популярна річна програма, в яку включені уроки англійської, 15 годин на тиждень, і різні заходи по черзі, наприклад: теніс, волейбол, футбол, плавання, фотографія, танці, драма. Ці заняття проводяться спеціально навченим персоналом.

Інтенсивна англійська

 • 15 годин English + 6 годин Extra English

Курс для дітей старше 15 років, що бажають отримати максимум знань від навчального процесу. Крім основних занять, студенти відвідують додаткові класи з англійської мови.

Як під час основних занять, так і на додаткових класах студенти розподіляються відповідно до віку і рівня володіння мовою. Щотижневе тестування дозволяє бачити прогрес у вивченні мови, завдяки чому студент має можливість перейти в групу сильніше.

Англійська + Медіа

 • 15 годин English + 9 годин Media Classes

Курс буде цікавий всім, хто цікавиться соціальними мережами, їх просуванням, створенням продакшина і медіа контексту. Також, рекомендуємо його студентам, захопленим журналістикою або охочих спробувати себе в цьому.

Курс спрямований на розвиток креативного мислення і творчого підходу до створення сучасних медіа продуктів і інтернет контенту. В кінці курсу у студентів буде можливість представити свій проект.

Англійська + танці

 • 15 годин English + 9 годин Dance Classes

У першій половині дня студенти ходять на заняття з англійської, а в другій половині дня, 4 рази на тиждень у них танцювальні тренування з професійним викладачем. Студенти вчать основи сучасних танців в таких напрямках як Street Dance, Modern Jazz, Contemporary and West End.

Протягом всього курсу студенти готують постановку, яку презентують на шоу талантів по завершенню курсу.

Англійська + театральна майстерність

 • 15 годин English + 9 годин Drama Classes

У першій половині дня студенти ходять на заняття з англійської, а друга половина дня - тренування з акторської майстерності, 3 рази на тиждень. Курс не тільки розвиває в дитини акторські здібності, але і допомагає практикувати англійську, правильно розставляти інтонаційні акценти в розмовній мові. По закінченню курсу студенти готують фінальний виступ.

Англійська + футбол

 • 15 годин English + 9 годин Football Sessions

У першій половині дня студенти ходять на заняття з англійської (футбольна тематика, історія і дійсність англійського футболу, футбол, як бізнес - економіка, трансфери, ринок футболу), а друга половина дня - тренування з футболу, 3 тренування в тиждень. На території школи є сучасні футбольні поля, курс призначений як для початківців, так і для професійних гравців. По закінченню курсу проводиться фінальна гра і вручення сертифікатів.

Харчування

Повний пансіон. Сніданок в континентальному стилі, обід і вечерю з прекрасним вибором гарячих страв, гарнірів, салатів, овочів і фруктів. Під час екскурсії дітям дають пакетовані ланчі.

Безпека

Повне медичне страхування Вашої дитини на весь період перебування.

Ваші діти завжди будуть перебувати під наглядом досвідчених керівників.

Екскурсії

Після занять у студентів насичена культурна програма:

Чічестер

 • Екскурсія по м Чічестер з відвідуванням кафедрального собору.

Лондон

 • У двотижневий тур включені 2-3 екскурсії в Лондон.

Портсмут

 • Екскурсія в м Портсмут з ​​відвідуванням вежі Spinnaker.

Брайтон

 • Екскурсія на цілий день в Брайтон з відвідуванням Королівського павільйону.

Ціни

 • ENGLISH + ACTIVITIES / DANCE / DRAMA / FOOTBALL (2 тижні, резиденція 1 місна зі зручностями) 2 860 €;
 • ENGLISH + ACTIVITIES / DANCE / DRAMA / FOOTBALL (2 тижні, резиденція 1 місна стандарт) 2 833 €;
 • ENGLISH + ACTIVITIES / DANCE / DRAMA / FOOTBALL (2 тижні, резиденція 2 місна стандарт) 2 791 €.

У вартість входить:

 • авіапереліт;
 • трансфер;
 • навчання;
 • проживання;
 • Харчування;
 • Всі екскурсії та розваги за програмою;
 • Візовий збір посольства;
 • Оформлення візи;
 • Медична страховка;
 • Запрошення зі школи;
 • Послуги керівника групи;
 • Підтримка Алеком Освіта 24.

Трансфер

Організовано авіапереліт з Києва, входить у вартість туру. Також трансфер а / порт-школа-а / порт і все екскурсійні поїздки входять у вартість туру.

Чи можна самому купити переліт для дитини?

 • Так, але після того коли рейс для решти групи визначений нами, і куплені квитки. Купувати квитки самому, як правило, дорожче, бо ми використовуємо груповий тариф.

Звідки виліт, як я можу дізнатися деталі перельоту?

 • Все польотні дані відправляються Вам за 2 тижні до вильоту групи разом з інфолист. Якщо ця інформація потрібна заздалегідь, можемо вислати електронний квиток при першому ж проханні.

Необхідні документи

Всі основні документи дітей будуть у керівника: паспорт з візою, нотаріальний дозвіл від батьків на виліт, запрошення, страховки, квитки. У разі якщо на виліт потрібні додаткові документи - ми Вас обов'язково попередимо завчасно. Такі документи можуть бути: оригінал Свідоцтва про народження дитини, оригінал Свідоцтва про шлюб / розлучення та ін

Необхідні речі

Фотоапарат, рушник, зручне взуття, одяг для мінливої ​​погоди по сезону, перехідник для місцевої розетки... За 2 тижні до вильоту висилається детальний інфолист для батьків і дітей, де все розписано більш детально.

Які норми багажу?

Потрібно упакувати дитині 2 сумки:

 • Основна поклажа - здається в багажне відділення: до 20-22 кг (в залежності від авіакомпанії);
 • Друга сумка - ручна поклажа 7 - 10 кг. У ручній поклажі не має бути заборонених предметів (гострих предметів, рідин і т.п.);
 • Детально про норми багажу буде вказано перед поїздкою в інфолист.

Часті питання

Можна не відвідувати заняття або деякі екскурсії?

 • Не можна, пропуски можливі тільки через хворобу. Батьки не мають права дозволяти дитині пропускати заняття або екскурсії.

Чи можна супроводжувати дитини за кордон, подивитися школу, переконатися, що все там добре?

 • У групі школярів своя атмосфера і є керівник, який за все відповідає. Пропонуємо забрати дитину в останній день зі школи і провести час з сім'єю в країні перебування за окремою програмою. Подавати документи на візу батьків ми будемо після отримання візи дитини.

Скільки грошей планувати на «кишенькові витрати»?

 • У всіх наших дитячих групових програмах? Все включено у вартість: 3-х разове харчування, проїзд, вхідні квитки на екскурсіях. На «кишенькові витрати», такі, як сувеніри, вода, снеки, шопінг та інше, ми радимо запланувати: для проживання в резиденції - від 100 євро / тиждень.

Які додаткові витрати будуть у нас крім зазначеної суми «під ключ»?

 • У повну вартість програми не входять переклади документів на візу (50 грн сторінка, якщо переклад наш). Якщо дитина / група захоче поїхати на додаткову екскурсію, яку пропонує школа - доплата на месте.Также, по приїзду і розселенню в школу-пансіон, здається депозит в розмірі 40- 60 євро (залежить від школи). Після виселення - при відсутності поломок, крадіжок і т.п. - гроші повертаються.

Дитині дуже легко або складно на заняттях. Що робити і до кого звернутися?

 • У перший день перебування в школі, після проведення тесту, дітей розподіляють по групах, відповідно до їхнього рівня знань показаних на тесті. Якщо дитина повідомляє, що йому легко або складно вчитися в даній групі - ми радимо не змінювати групу ще 1-3 дні. Якщо все ж проблема не вирішується сама собою - керівник групи обговорює це питання з керівництвом школи і дитини переводять в іншу групу.

Як перерахувати гроші дитині за кордон в разі потреби?

 • Дати керівнику готівку «про запас».
 • Дати дитині картку, поповнити її в Україні. Дитина зніме гроші в банкоматі.
 • Уточнити у керівника можливість отримання грошових переказів: WesternUnion, Moneygram. Не завжди можливо, тому що залежить від розташування школи, розпорядку дня.

Яку мобільний зв'язок використовувати? Зв'язок з дитиною?

 • Картка міжнародного роумінгу Travel Sim включена у вартість туру, потрібно тільки лише поповнити рахунок. Картку необхідно обов'язково використовувати під час поїздки. Тарифи на дзвінки можна дізнатися на сайті Travel Sim або в офісі Алеком-тур. Використовувати сім-карти українських операторів - вкрай небажано. Так, при нульовому балансі, телефон блокується повністю, і зв'язку з дитиною немає.

Чи є в школі безкоштовний Інтернет, Wi-Fi?

 • Так, у всіх школах є як комп'ютерні класи з безкоштовним доступом в Інтернет, так і бездротовим Wi-Fi Інтернетом. В останні роки, деякі школи впровадили символічну плату за Інтернет, щоб діти більше спілкувалися наживо один з одним, а не сиділи в соцмережах. Деякі школи відключають Wi-Fi на ніч.

Чи можна брати з собою або купувати за кордоном великогабаритну техніку, спортивний інвентар (велосипед, скейтборд, і т.п.)

 • Ні.

Чи може дитину забрати зі школи родич або друг?

 • Може, після письмової згоди обох батьків ДО поїздки із зазначенням всіх деталей і контактів довіреної особи. Заборонено забирати дитину з ночівлею.

Чи відшкодовується вартість екскурсій, якщо дитина не їде на екскурсію?

 • Ні. Всі групові дитячі тури - пакетні. Всі розваги, екскурсії, навчання, харчування тощо оплачуються нами в школу в 100% розмірі ДО вильоту і компенсацій після вильоту групи - немає.

Коли останній термін оплати за тур?

 • Згідно з угодою, за 2 тижні до вильоту. У разі затримки з видачею візи, оплата відразу після отримання візи. Виключені будь-які грошові розрахунки в аеропорту.

Чи можливі рейси не з Києва?

 • Якщо вся група згодна з деталями перельоту - тоді так. Зазвичай, наші групи збираються з усієї України, так що більшість наших вильотів - з Києва.

Чи може дитина самостійно поїхати на якусь екскурсію, провести день без групи (поспати, подивитися фільми, пограти на комп'ютері, поїхати на шопінг, концерт)?

 • У груповій поїздці така можливість виключена з метою безпеки дитини, а також доцільності / корисності його проведення часу.

В яких випадках дитини можуть виключити зі школи?

У кожній школі є прості і чіткі правила поведінки, яких повинні дотримуватися як діти, так і керівник групи. Причиною для виключення зі школи і, як результат, повернення дитини одного додому раніше терміну можуть стати:

 • Прогули занять, екскурсій і заходів без поважної причини.
 • Вживання алкоголю в будь-якому вигляді й будь-яких кількостях.
 • Куріння.
 • Расизм.
 • Агресивна поведінка, загрози, приниження інших дітей, бійка, насильство.
 • Крадіжка.
 • Недотримання правил школи і законів країни перебування.

Що буде, якщо дитина, навмисно чи ні, щось зламав, розбив, зіпсував в школі або в приймальній сім'ї?

 • У такому випадку дитині не повертається депозит, який збирається в перший день. Якщо сума збитку більше депозиту - школа чи сім'я має право виставити рахунок на відшкодування збитку, який обов'язково потрібно буде сплатити до зворотного дати вильоту дитини в Україні.

Де і коли зустріч групи з керівником, як я дізнаюся керівника і групу?

 • Зустріч призначається за 2,5 години до вильоту в аеропорту, в тому терміналі, звідки виліт. Фото керівника буде в інфолист, який ми висилаємо за 2 тижні до вильоту. Керівник буде в брендового червоній футболці «Alekom education abroad". Також в аеропорту вас буде зустрічати співробітник нашої компанії, відповідальний за групу, він проведе знайомство з керівником, інструктаж дітей і батьків з важливих питань: аеропорт, багаж, дисципліна і т.д.

Загальні питання про табір

Яка тривалість зміни в дитячому таборі Літній табір в University of Chichester Англія від Alekom?

Тривалість зміни складає 14 днів. Деталi

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір Літній табір в University of Chichester Англія від Alekom?

Табір приймає дітей 11 - 17 років. Деталi

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Сподобався табір? Поділися з друзями:

Відгуки Дитячий табір Літній табір в University of Chichester Англія від Alekom

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 11:05:31
;