Дитячий табiр Lucky Academy: Курс Літературний Наутілус Online Осінь 2021

Очікуємо ціни і зміни

Україна\Київська область

Програма на осінні канікули "Літературний Наутілус": коротка форма »для підлітків 10 - 14 років, які хочуть писати короткі тексти для блогу, творчості, навчання або просто для себе. Цієї осені ми будемо писати багато і коротко на найрізноманітніші теми. Дізнаємося про особливості малої форми, що таке фікшн і нон-фікшн, як написати текст, що б твоя ідея читалася, як писати кожен день і не нудьгувати. В результаті учасники напишуть кілька закінчених текстів (есе, статтю, розповідь), багато грамотних заміток, і прочитають багато-багато коротких текстів. По закінченню курсу тексти учасників будуть надруковані у збірнику, який кожен забере з собою.

Адреса:
Україна, Київ, платформи Zoom або Skype

Зміни та Ціни

Осінні канікули 2022

Прямі замовлення в табір без націнок

Вас можуть зацікавити такі табори

Опис Дитячий табір Lucky Academy: Курс Літературний Наутілус Online Осінь 2021

Про табір

Курс Літературний Наутилус. Для дітей від 9 до 14 років, які розповідають історії, фантазують та вигадують - вправи справжніх письменників!

Переваги курсу:

  • Письменницькі вправи, це корисні практики для дітей 9 - 14 років, які допоможуть розкрити свій потенціал, кожному учаснику незалежно від темпераменту!
  • Навчать висловлювати свою думку у завершеній формі, помічати дрібниці, цікавитись світом навколо, ставити питання та шукати відповіді.
  • У цікавій формі діти дізнаються базові поняття необхідні для написання художніх та нон-фікшн текстів, а також застосують їх на практиці. Дізнаються про те, які тексти бувають взагалі, і як їх розрізняти.
  • Письменники не тільки вправно пишуть, а ще й професійно читають книжки і навіть по-іншому дивляться фільми. На курсі ми будемо вчитись бачити та замислюватись над деталями, вести цікаву розмову та звісно по-всякому фіксувати свої враження.

Результат:

  • Діти напишуть серію коротких текстів на різні теми, пропрацюють корисні для розвитку особистості якості та отримають друкований збірник своїх текстів з загадками!

Бонус:

  • Всі учасники Літературного Наутилуса отримають знижку на літературні курси Lucky Academy протягом навчального року 2021-2022.
  • Всі учасники курсу займаються у п'ятницю 2 години.
  • Отже ще більше літературних пригод!

Формат проведення

Заняття проходять онлайн на платформах Zoom або Skype. 

Програма

День 1. Світ письменників. Наутілус рушив, на борту письменницькі збори!

Після знайомства учасники, подискутують про те, як письменники бачать світ, чим їхнє бачення особливе. Далі виконають кілька творчих вправ, які розхитають межі звичного світу, і допоможуть розглянути певні ситуації з несподіваних сторін, і, між іншим, познайомляться з поняттями "сюжет" і "конфлікт" в історії, а також жанровими особливостями художніх і нехудожніх текстів.

День 2. Селфі письменника. Скажіть голосно і чітко - "Ми письменники!".

Захопливі тексти - це мікс реальності і вигадки. Вправи другого дня допоможуть учасникам замислитися над тим, що життя кожної людини унікальне і цікаве по-своєму. Кожен з учасників зануриться в себе, буде писати і розповідати про свій власний досвід, бажання та мрії. Адже цікаві історії трапляються щодня, потрібно зняти окуляри буденності, щоб їх бачити. В цей день кожен пише свою письменницьку Селфі.

День 3. Письменницька ерудиція. Наутілус пливе в океані ідей!

Якби письменники цікавилися тільки письменством, ми б читали тільки підручники з теорії літератури. Кожен письменник - це особистість, яка небайдужа до всього на світі! В цей день, ми будемо писати про свої захоплення і хобі, про те, що нам подобається і не дуже; дізнаємося про те, як отримувати інформацію не тільки з інтернету, але і з книг і фільмів, і де шукати ідеї, якими різними незвичайними способами можна їх фіксувати і примножувати. У цей день будемо не тільки писати, але й складати літературні ребуси!

День 4. Наутілус на поверхні!

Відвідування музею онлайн / оффлайн.

День 5. Підбивання підсумків.

Літературний квест з завданнями на спостережливість для учасників курсу. Відчуваємо письменницькі вправи на ходу. Обмін письменницькими загадками і ребусами, висновки по курсу.

Ментор - Тоня Твіст.

Автор, сценарист, колумніст "Полювання на текст" у журналі "Однокласник", автор освітніх програм Lucky Academy. Майстер гачків і крутих поворотів. Випускник літературних курсів CWS (Москва). Видається під літературним псевдонімом. Редактором комерційних проєктів. Фіналіст багатьох літературних конкурсів, серед яких премія імені Анни Ахматової (Софія, Болгарія, 2019), дипломат VII міжнародного літературного конкурсу творів для дітей та юнатства «Корнейчуковська премія» (Одеса, 2019), лауреат IX міжнародного конкурсу короткої прози «Zeitglas-2019 "(Канів, 2020). Член журі літературних конкурсів у журналі "Однокласник" та XI міжнародного поетичного конкурсу "Чатує в століттях Чернеча гора" (Канів, 2020).

Режим роботи

4 заняття онлайн + підбивання підсумків.

Тривалість заняття 3 години на день. Початок занять о 11:00-14:00.

Ціни

Ціни минулого сезону

Вартість – 3 600 грн.

Загальні питання про табір

Яка тривалість зміни в дитячому таборі Lucky Academy: Курс Літературний Наутілус Online Осінь 2021?

Тривалість зміни складає 5 днів. Деталi

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір Lucky Academy: Курс Літературний Наутілус Online Осінь 2021?

Табір приймає дітей 9 - 14 років. Деталi

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 14:06:45