Дитячий табiр Lucky Academy: Літературний наутилус Online Зима 2021

Україна\Київська область

Курс Літературний Наутілус - для дітей від 9 до 14 років, які розповідають історії, фантазують і придумують - вправи для справжніх письменників! Діти напишуть серію коротких текстів на різні теми, пропрацюють корисних для розвитку особистості якості та отримають друкований збірник своїх текстів з загадками!

Адреса:
Україна, Київ, платформа Zoom
Кількість місць:
10

Зміни та Ціни

Зимові канікули 2022

Прямі замовлення в табір без націнок

Вас можуть зацікавити такі табори

Опис Дитячий табір Lucky Academy: Літературний наутилус Online Зима 2021

Про табір

Курс Літературний Наутілус - для дітей від 9 до 14 років, які розповідають історії, фантазують і придумують - вправи для справжніх письменників!

Письменник - це уважний спостерігач і умілий оповідач одночасно! Щоб розвивати ці якості, ми і створили наш курс. Ми занурюємося в потік творчого процесу, водночас уважно досліджуємо наше оточення, як через ілюмінатор, і пливемо в хвилях художніх образів і фантазій. Це і є Літературний Наутілус!

Переваги курсу:

  • Письменницькі вправи, це корисні практики для дітей 9 - 14 років, які допоможуть розкрити свій потенціал, кожному учаснику незалежно від темпераменту!
  • Навчать висловлювати свою думку в завершеній формі, помічати дрібниці, цікавитися навколишнім світом, ставити питання і шукати відповіді;
  • В цікавій формі діти дізнаються базові поняття необхідні для написання художніх і нон-фікшн текстів, а також застосують їх на практиці. Дізнаються про те, які тексти бувають взагалі, і як їх розрізняти;
  • Письменники не тільки вміло пишуть, але і професійно читають книги, і навіть по-іншому дивляться фільми. На курсі ми будемо вчитися бачити і замислюватися над деталями, вести цікаву бесіду і звичайно по-різному фіксувати свої враження.

Результат:

  • Діти напишуть серію коротких текстів на різні теми, пропрацюють корисні для розвитку особистості якості та отримають друкований збірник своїх текстів з загадками!

Бонус:

  • Всі учасники Літературного Наутілуса отримають 7% знижки на літературні курси Lucky Academy протягом навчального року 2020-2021.
  • Всі учасники курсу займаються ще 2 години в п'ятницю.

Так що ще більше літературних пригод!

Формат проведення

Онлайн-заняття будуть проходити в Zoom або Skype, домашні завдання і написання тексту надсилаються на електронну пошту та / або Google Drive.

Друковані збірки відправляються Укрпоштою або Новою Поштою на вибір учасника.

Програма

З детальною Новорічною і Різдвяною програмами Ви можете ознайомитися на фото в галереї!

День 1. Світ письменників.

Наутилус рушив, на борті письменницьке зібрання!

Після знайомства учасники, подискутують про те, як письменники бачать світ, чим їхнє бачення особливе. Далі виконають декілька творчих вправ, які розхитають межі звичного світу, та допоможуть розглянути певні ситуації з неочікуваних сторін, та поміж іншим познайомляться з поняттями "сюжет" і "конфлікт" в історії, а також жанровими особливостями художніх і нехудожніх текстів.

День 2. Селфі письменника.

Скажіть голосно та чітко — "Ми письменники!"

Захопливі тексти — це мікс реальності та вигадки. Вправи другого дня допоможуть учасникам, замислитись над тим, що життя кожної людини унікальне та цікаве по-своєму. Кожний з учасників зануриться у себе, писатиме і розповідатиме про свій власний досвід, бажання та мрії. Адже цікаві історії трапляються щодня, потрібно лише зняти окуляри буденності, аби їх бачити. В цей день кожен пише своє письменницьке селфі.

День 3 - 4. Письменницька ерудиція.

Наутилус пливе в океані ідей!

Якби письменники цікавились тільки письменництвом, ми б читали лише підручники з теорії літератури. Кожен письменник - це особистість, яка не байдужа до всього на світі! В цей день, ми будемо писати про власні захоплення та хобі, про те, що нам подобається і не дуже; дізнаємось про те, як здобувати інформацію не лише з інтернету, але й з книжок та фільмів, і де знаходити ідеї, та якими різними незвичними способами можна їх фіксувати та примножувати. В цей день будемо не лише писати, а ще й складати літературні ребуси!

Підбивання підсумків.

Додаткова онлайн зустріч учасників, обмін письменницькими загадками та ребусами, висновки з курсу.

Ментор - Тоня Твіст:

  • автор, сценарист, колумніст "Полювання на текст" у журналі "Однокласник", автор освітніх програм Lucky Academy. Майстер гачків і крутих поворотів. Випускник літературних курсів CWS (Москва). Видається під літературним псевдонімом. Редактором комерційних проєктів. Фіналіст багатьох літературних конкурсів, серед яких премія імені Анни Ахматової (Софія, Болгарія, 2019), дипломат VII міжнародного літературного конкурсу творів для дітей та юнацтва «Корнейчуковська премія» (Одеса, 2019), лауреат IX міжнародного конкурсу короткої прози «Zeitglas-2019 "(Канів, 2020). Член журі літературних конкурсів у журналі "Однокласник" та XI міжнародного поетичного конкурсу "Чатує в століттях Чернеча гора" (Канів, 2020)

Графік проведення

4 заняття онлайн + підведення підсумків.

Новорічні та різдвяні заняття - з суботи по середу.

Тривалість заняття: 2,5 години в день.

Ціни і акції

Ціни минулого сезону

Ціна курсу - 3 000 грн.

Увага! Акційна пропозиція до 01.12.2020 - 2 400 грн.

Знижки:

  • При реєстрації удвох і втрьох - знижка 10%.

Загальні питання про табір

Яка тривалість зміни в дитячому таборі Lucky Academy: Літературний наутилус Online Зима 2021?

Тривалість зміни складає 5 днів. Деталi

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір Lucky Academy: Літературний наутилус Online Зима 2021?

Табір приймає дітей 10 - 14 років. Деталi

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Сподобався табір? Поділися з друзями:

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 09:37:39