Дитячий табiр Кіно and Театр від Made in Odessa

10
із 10
оцінка організатора

Україна\Одеська область\Одеса\Приморський район

Літній табір для дітей від 6 років, він же літній табір для підлітків і він же - найкраще літо, про який можна тільки мріяти. Спеціально для підлітків ми розробили програму спільно з нашими педагогами і психологами так, що б їм було максимально комфортно і цікаво. Наш денний літній табір в Одесі створено з метою познайомити маленьких майбутніх зірок з основами акторської майстерності, сценічного руху, управлінням емоціями, взаємодії з партнером, повправлятися в розвитку уваги, пам'яті, уяви, познайомляться з професіями театру і кіноіндустрії, а також спробують свої сили в тій чи іншій ролі: актор, режисер, сценарист, художник-постановник, оператор і т.д.

Адреса:
Україна, Одеса, Французький бульвар, 33, Одеська кіностудія, 3 поверх, каб. № 317
Кількість місць:
15

Зміни та Ціни

Літні канікули 2022

Прямі замовлення в табір без націнок

Вас можуть зацікавити такі табори

Опис Дитячий табір Кіно and Театр від Made in Odessa

Про табір

Програма перебування в таборі дуже цікава і насичена. Протягом усього літа діти будуть не тільки навчатися відвідуючи цікаві майстер-класи та тренінги, а й отримають яскраві незабутні емоції, насолоджуючись прогулянками і рухливими іграми на свіжому повітрі і море, інтерактивними квестами, екскурсіями по музеях і театральному життю за лаштунками, спортивними заходами. Дитячий літній табір в Одесі - літо проведений з користю, збагачуючись знаннями, навичками, досвідом і заряджаючись енергією на майбутній навчальний рік!

Літній табір для дітей від 6 років, він же літній табір для підлітків і він же - найкраще літо, про який можна тільки мріяти. Програма настільки насичена, що 2 тижні пролітають, як мить. Спеціально для підлітків ми розробили програму спільно з нашими педагогами і психологами так, що б їм було максимально комфортно і цікаво.

Наш денний літній табір в Одесі створено з метою познайомити маленьких майбутніх зірок з основами акторської майстерності, сценічного руху, управлінням емоціями, взаємодії з партнером, повправлятися в розвитку уваги, пам'яті, уяви, познайомляться з професіями театру і кіноіндустрії, а також спробують свої сили в тій чи іншій ролі: актор, режисер, сценарист, художник-постановник, оператор і т.д.

Літній табір кіно передбачає також, що діти братимуть участь у знімальному процесі. В кінці кожної зміни ми влаштовуємо закриття, на якому пройде презентація короткометражної історії, документального бекстейдж-ролика з найяскравішими моментами, і звичайно ж, виступ.

«Табір річний для дітей - без мобільних соцмереж!» - наш девіз вже не перший рік. Ще б пак, з такою насиченою програмою у дітей просто немає часу сидіти в гаджетах і соцмережах.

Розташування табору

Адреса: Україна, м Одеса, Французький бульвар, 33, Одеська кіностудія, 3 поверх, каб. № 317.

Програма

Сценічна мова, постановка голосу, дикція

Важливо навчити дитину не просто говорити, а говорити грамотно, чітко і зрозуміло. Для цього необхідні заняття зі сценічного мовлення, які проходять по насиченій програмі адаптованої віком, і спрямовані на позбавлення від внутрішніх затискачів, роботі з голосом і дикцією, дефектами мови, формуванню досвіду вільно висловлювати свої думки перед аудиторією.

У програмі навчання:

 • ритміка;
 • дихальні вправи;
 • артикуляційна гімнастика;
 • пісні;
 • віршики, що сприяють розвитку мовлення та апарату артикуляції.

Мовний блок:

 • розвиток правильної артикуляції дитини;
 • вільне звучання;
 • вміння працювати з діапазоном звуку (гучність, дальність, об'ємність);
 • з'єднання мови і руху.

Акторська майстерність. Зняття затискачів, розкріпачення

Вправи для розкріпачення і зняття тілесних зажимів, розвиток навичок спілкування за допомогою сприйняття сигналів свого тіла, розвиток навичок вільно почувати себе в просторі.

М'язова свобода і увагу, уяву і віра в запропоновані обставини - ось основа творчої імпровізації кожного актора. Розвиток рухових здібностей дітей (спритності, рухливості, гнучкості, витривалості); розвиток пластичної виразності (ритмічності, музикальності, швидкості реакції, координації рухів); розвиток уяви (здатність до пластичної імпровізації), робота над сприйняттям. Підключаємо сприйняття партнера. Чуємо, відчуваємо і взаємодіємо з колегами.

Майстер-класи з естрадного вокалу і сучасної хореографії

В ігровій формі у дитини напрацьовуються основні вокальні дані:

 • інтонація;
 • дикція;
 • артикуляція;
 • дихання;
 • емоційна виразність.

Знайомство зі своїм голосом і робота з диханням. Виявлення музичних здібностей. Правила співу, виспівування, знайомство з вправами. Основи музичної грамоти. Дихання, дихальна гімнастика. Початок формування всіх вокальних навичок, музичного слуху, пам'яті, уваги, емоційної чуйності на музику.

Тіло - найважливіший інструмент, який необхідно постійно розвивати. Заняття включають загальну гімнастику, вправи на зміцнення постави, постановку корпусу, ритміку, музично-рухливі ігри, пластику, стретчинг, вивчення танцювальної азбуки. Розучування танцювальних зв'язок.

МК по відеоблогінгу і тележурналістиці

Якщо ваша дитина мріє вести свій канал на youtube або вже у всю його веде, то ці майстер-класи для нього! діти навчаться створювати і просувати канал на youtube, дізнаються, як постійно підтримувати інтерес передплатників до каналу, зрозуміють як вибирати подальшу стратегію розвитку каналу і як створювати привабливий відео контент. Під час інтенсиву діти стануть частиною відео редакції: плануватиме, створювати і монтувати контент, наповнювати і просувати блоги.

Журналістика для дітей дарує навички зіставлення та аналізу інформації, вміння її знайти і правильно використовувати. Хто знає, може, в майбутньому Ваша дитина вибере цю професію для своєї кар'єри. Заняття побудовані в форматі тренінгу з мінімальним теоретичним наповненням і максимумом практики - вправи (групові, поодинокі, парні), рольові ігри, тести, групові дискусії та участь у знімальному процесі.

Робота на камеру, участь в зйомках

Робота на камеру включає в себе практичні заняття по зйомках відео і кіно, в процесі яких студенти розвивають здатність долати страх камери під керівництвом професійного кінорежисера.

Навчання роботі на камеру, допоможе вашій дитині навчитися вести себе природно і невимушено, подолати страхи, дізнатися основні прийоми зйомки, отримати навички руху в кадрі, освоїти навички роботи на знімальному майданчику.

Ігри на свіжому повітрі, інтерактивні квести і екскурсії

У таборі діти будуть не тільки навчатися відвідуючи цікаві майстер-класи та тренінги, а й отримають яскраві незабутні емоції насолоджуючись прогулянками і рухливими іграми на свіжому повітрі, інтерактивними квестами, екскурсіями по музеях і театральному життю за лаштунками, спортивними оздоровчими заходами!

Наші педагоги:

 • Наталя Бузько. Арістка, педагог.Заслуженная артистка України (2009). Учасниця комік-трупи «Маски». Працює в «Будинку клоунів» в Одессе.Преподаватель акторської майстерності в продюсерському центрі "Made in Odessa" Успішним дебютом у великому кіно стала роль брюнетки Маші в психологічній драмі Кіри Муратової «Астенічний синдром» (1989). Надалі вона знялася ще в декількох фільмах Кіри Муратовой.В 2007 році на кінофестивалі «Бригантина» (Бердянськ) Наталія Бузько отримала приз за кращу роль другого плану в картині Кіри Муратової «Два в одному». У своїй номінації Наталя Бузько боролася зі Світланою Немоляєвої ( «Блюз опадаючих листя»), Іриною Мельник ( «Інше життя або втеча з того світу») і Поліною Кутеповою ( «Інді»). Фільм «Два в одному» був визнаний «Кращим фільмом країн СНД і Балтії» за версією кінопремії «Ніка», а в червні став фільмом-відкриттям XVIII «Кінотавра». Міжнародна прем'єра картини відбулася на початку травня в Нью-Йорку на кінофестивалі Tribeca, засновником якого є Роберт де Ніро. Роботи в театрі:
  • Роль Джульєтти в комедії Бориса Барського за мотивами однойменної трагедії У. Шекспіра «Ромео і Джульєтта». Режисер Георгій Делієв;
  • Роль Дездемони в комедії Бориса Барського за мотивами однойменної трагедії У. Шекспіра «Отелло».Режіссёр-постановник Георгій Делієв;
  • Роль Білій танцівниці в сюрреалістичної комедії абсурду «Нічна симфонія». Автор сценарію і режисер-постановник Георгій Делієв;
  • Роль Міс Єфросинії в комедії положень Георгія Голубенка «Одеський підкидьок». Режисер-постановник Георгій Делієв.
 • Оксана Сакара. Актриса, викладач акторської майстерності, пантоміми, пластики, сценічної мови. Закінчила Південноукраїнський державний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського за фахом психологія, що дає їй можливість розуміти кожну дитину, і знаходити до всіх індивідуальний підхід. Займається тілесно психотерапією, в напрямку "бодінамікі". Працює викладачем акторської майстерності і пантоміми вже більше 13-ти років, активно бере участь в театральних постановках, де грає головні ролі. На даний момент викладає акторську майстерність для дітей від п'яти років, і бере участь в трьох театральних постановках нашого продюсерського центру;
 • Павло Івлюшкін. Режисер. Актор театру та кіно. Педагог. Хореограф - постановник. Суддя. Тренер.Трехкратний чемпіон світу, П'ять золотих медалей, Чемпіонат світу з танцювального шоу (Formation dance), 2005, 2011 р Німеччина. Фрістайл Німеччина 2016. Фрістайл і фристайл дует Німеччина 2017 г.Гран При Всесвітнього конкурсу contemporary (Baniole 98) Франція, Паріж.Основатель балету «ХАОС».1998 Москва.Победітель в номінації кращий шоу балет (Відкриття року), 2000. Москва. Педагог джазового та естрадного танцю Санкт-Петербурзького Гуманітарного універсітета.2003 - 2005 г.Основатель Лабораторії танцю Павла Івлюшкіна.Артіст золотого складу колектив народного артиста Росії Валерія Леонтьєва «Небезпечні зв'язки». 2000-2006 р Кандидат в майстри спорту зі спортивної гімнастіке.Артіст цирку оригінального жанра.Член суддівських складів; Таврійські ігри; Чорноморські ігри; Сузір'я орла; Кришталева ника; Час танцювати; DANCE креатіff. Яскрава краіна.Педагог класичної хореографії Южноукраіскій національний педагогічний університет імені К. Д. Ушінского.Інструктор і викладач за аргентинським ТАНГО і Кубинської сальсе.Хореограф постановник театральних проектов.Ведущій фахівець з акторської пластики і танцу.Тренер збірної України паралімпійців інвалідів з танців на візках;
 • Трушкина Вікторія. Трушкина Вікторія творчий, і різнобічна людина. Кіно і театр стали для неї не просто хобі, а й професією. Вікторія була головним гримером в таких популярних фільмах, як "П'ята терапія", "Конкурсант", "Сотка", і в короткометражній робота "Портрет ідеальної жінки". Так само наш педагог займається режисерською работой.Вікторія є викладачем акторських курсів для дітей і підлітків, і веде унікальну розроблену програму спеціально, для нашого продюсерського центру.

В результаті відвідування курсу ви отримаєте:

 • Веселі насичені літні канікули;
 • Заряд невичерпної енергії;
 • Досвід і навички акторської гри;
 • Участь у знімальному процесі;
 • Виступ на закритті зміни;
 • Яскраві та креативні майстер-класи.

Режим роботи

Табір працює:

 • з понеділка по п'ятницю;
 • повний день: з 09:00 до 18:00 (діти 8-14 років);
 • пів дня: з 9.00 до 13.00 (діти 6-7 років).

Харчування

Харчування 3-разове.

Ціни

Ціни минулого сезону

Ціна програми (10 днів):

 • Повний день:
  • 1-а зміна - 6 500 грн;
  • 2-4 зміни - 8 500 грн;
  • 5-а зміна - 7 500 грн;
 • Половина дня:
  • 1-а зміна - 3 000 грн;
  • 2-5 зміни - 3 500 грн.

Увага! Діє акція раннього бронювання. До 01.06.2021 ціна путівки:

 • 2-4 зміни - 7 500 грн.

У вартість входить:

 • харчування;
 • страховка на час перебування в таборі.

Загальні питання про табір

Яка тривалість зміни в дитячому таборі Кіно and Театр від Made in Odessa?

Тривалість зміни складає 10 днів. Деталi

Де знайти відгуки про дитячий табір Кіно and Театр від Made in Odessa?

Батьки оцінили табір на 10 з 10. Усі оцінки можете подивитися тут

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір Кіно and Театр від Made in Odessa?

Табір приймає дітей 6 - 14 років. Деталi

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Сподобався табір? Поділися з друзями:

Відгуки Дитячий табір Кіно and Театр від Made in Odessa

Разом з цим табором шукають

Сторінка сформована 02:17:17