УВАГА! Програма табору "Пізнавальна Варшава Осінь 2019" вже не проводиться і перенесена в архів!

Подивіться інші табори цього організатора:

Дитячий табiр Пізнавальна Варшава Осінь 2019

9,0
із 10
оцінка організатора

Польща\Варшава

Запрошуємо дітей провести осінь у Варшаві! Це своєрідний експрес в середньовіччі: Краківське передмістя, Нова Ратуша. Тут діти отримають масу яскравих вражень, емоцій і заведуть нових друзів.

Адреса:
Польща, Варшава,

Учасник подій

Kids Camp Fest 2018
2018
Kids Camp Fest 2017
2017
Kids Camp Fest 2016
2016
ProCamp 2016
2016
Kids Camp Fest 2015
2015

Зміни та Ціни

УВАГА! Програма табору "Пізнавальна Варшава Осінь 2019" вже не проводиться і перенесена в архів!

Подивіться інші табори цього організатора:

Опис Дитячий табір Пізнавальна Варшава Осінь 2019

Про табір

Запрошуємо дітей провести осінь у Варшаві! Це своєрідний експрес в середньовіччі: Краківське передмістя, Нова Ратуша. Тут діти отримають масу яскравих вражень, емоцій і заведуть нових друзів.

Розташування табору

Адреса: Польща, Варшава.

Розміщення дітей

Діти розміщуються в готелі 3 *.

Програма

День 1: Виїзд з Києва потягом до Львова.

День 2: Зустріч туристів і посадка на комфортабельний автобус у Львові. Переїзд до Любліна. Рекомендуємо відвідати екскурсію «Люблін - чарівність Польщі». Центр Любліна дуже красивий. Тут добре збереглося Старе місто зі середньовічним плануванням вулиць, з брукованими дорогами, старовинними будинками, з фундаменту не уцілілих будівель. Це своєрідний експрес в середньовіччі: Краківське передмістя, Нова Ратуша. Переїзд в Варшаву. Поселення в готелі. Вечеря *. Вільний час. Ночівля.

День 3: Сніданок. Оглядова екскурсія по Варшаві: «Чарівна Пані Варшава». Варшава - столиця і найбільше місто Польщі, розташоване на берегах Вісли. Він по праву вважається одним з найкрасивіших міст всієї Східної Європи, адже недарма іноді Варшаву називають північним відкритим небом.

Королівський палац (25 євро дор / 20 євро діти). Королівський палац побудував король польський і великий князь литовський Сигізмунд Ваза в 1598-1618 роках. Споруда виділяється 60-метровою вежею. Нині Королівський палац служить музеєм. У ньому є кілька оглядових залів: Зал Ради, Великий зал, Овальна галерея, Мармурова кімната, передпокій перед Великим залом, Кімната для конференцій, Лицарський зал, Тронний зал. У музеї знаходяться експозиції різних періодів. Живопис представлена пейзажами Варшави, портретами відомих особистостей Польщі, роботами Стробла, Смуглевіч, Кауффманн, особливе місце займають картини Рембрандта «Вчений за пюпітром» і «Дівчина в капелюсі».

Вілянувскій Замок (20 євро дор / 15 євро діти). Цей замок був побудований в 1677-1698 роках і став просто шедевром мистецтва в стилі бароко, а на сьогодні - це надбання нації. Спочатку, тут була літня резиденція польського короля Яна III Собеського. Король дав їй назву «Вілла Нова», що згодом перетворилося в назву «Вілянув». Як місце відпочинку, навколо палацу розташувався величезний сад. Повернення в готель. Вечеря *. Ночівля.

4 день: Сніданок. Вільний день в Варшаві. Запрошуємо Вас відвідати:

 • Центр Науки Коперника (15 євро дор / 10 євро діти) -Унікальна освітній простір, сучасний інтерактивний музей, в якому проходять виставки, цікаві для дітей та дорослих. На території наукового центру знаходиться кілька постійних експозицій: лабораторії, де проводять цікаві заняття для дітей, театр високих напруг, де можна дізнатися про природу електрики, не менше барвистий і захоплюючий театр роботів. Створено ігрову та експериментальний простір. А в галереї "Регенерація" можна познайомитися з загадками людського створення: тут в інтерактивній формі представлені останні досягнення психології, соціології та інших наук про суспільство і людину. Крім того, в центрі працює 3D-планетарій, де показують барвисті наукові фільми, що розповідають не тільки про космос і зірки;
 • Будинок Фредеріка Шопена (25 євро дор / 20 євро діти) - будинок-музей, присвячений польському композитору Фредеріку Шопену. До складу музею входять 2 філії: Рідний дім Фредеріка Шопена в Желязова Воля і Маленький салон сім'ї Шопен на проспекті Краківське передмістя у Варшаві. Музей висвітлює біографію та історію творів Шопена і включає в себе оригінальні рукописи і документи, написані композитором, фотографії та скульптури, ноти. Тут також проводяться фортепіанні концерти і конкурси, присвячені відомому композитору.
 • Трансфер на шопінг в найбільший шопінг молл в Варшаві - Аrkadia. Фірмові магазини польських і світових брендів, вишукані ресторани і кафе - кажуть, що якщо ви не знайдете чогось в Arkadia, то ви не знайдете цього ніде. Повернення в готель. Вечеря *. Ночівля.

5 день: Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд в сторону кордону.

Екскурсію «Замосць - ідеальне місто» (15 євро дор. / 10 євро діти). Замосць - неймовірно гарне містечко в Люблінському воєводстві. Це справжня перлина ренесансу! Він був побудований серед розлогих полів. Будівництво Замосць було ініційовано самим Яном Замойским - канцлером і гетьманом Польської Корони. Замойський навіть запросив «заморського» зодчого - італійського архітектора Бернардо Морандо, який протягом 20-ти років, з 1580 по 1600 роки, втілював в життя мрію про ідеальне місто. Тож не дивно, що Замосць носить горді титули «Північної Падуї» і «Зірки Відродження».

Переїзд до Львова. Перетин кордону. Прибуття до Львова близько 23:00 (залежить від кордону).

6 день: Прибуття до Києва.

Харчування

Харчування 1-разове. Сніданки.

Ціни

Ціна - 240 євро + залізн..

У вартість туру входить:

 • переїзд автобусом по маршруту;
 • розміщення в готелі 3 *;
 • харчування - сніданки за програмою;
 • медична страховка;
 • супровід керівника групи;
 • оглядова екскурсія по Любліна і Варшави.

Додатково оплачується:

 • факультативні екскурсії;
 • вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;
 • проїзд в громадському транспорті;
 • доп. харчування 10 євро (обід / вечеря);
 • особисті витрати.

Трансфер

Трансфер організований з супроводом працівників табору.

Трансфер залізницею Київ - Варшава - Київ, не входить у вартість + автобусний трансфер Варшава - табір - Варшава, входить у вартість..

УВАГА! Програма табору "Пізнавальна Варшава Осінь 2019" вже не проводиться і перенесена в архів!

Подивіться інші табори цього організатора:

Сподобався табір? Поділися з друзями:

Відгуки Дитячий табір Пізнавальна Варшава Осінь 2019

Інші табори організатора

Сторінка сформована 06:41:35
;