Дитячий табiр Unimind: Весняний табір в Швейцарії на базі Les Elfes Весна 2021

Очікуємо ціни і зміни

Швейцарія\Верб'є

Les Elfes - один з найпопулярніших таборів Швейцарії, на базі якого проводяться програми в літній, зимовий і весняний період. Табір працює з 1987 року і цей час тисячі дітей провели в ньому активні та пізнавальні канікули.

Адреса:
Швейцарія, Верб'є, Chemin de Cli 7, 1936 Bagnes

Учасник подій
Kids Camp Forum 2020
2020
Kids Club Forum 2019
2019
Kids Camp Forum 2019
2019

Зміни та Ціни

Прямі замовлення в табір без націнок

Вас можуть зацікавити такі табори

Опис Дитячий табір Unimind: Весняний табір в Швейцарії на базі Les Elfes Весна 2021

Про табір

Les Elfes - один з найпопулярніших таборів Швейцарії, на базі якого проводяться програми в літній, зимовий і весняний період. Табір працює з 1987 року і цей час тисячі дітей провели в ньому активні та пізнавальні канікули.

Les Elfes розташований в курортному містечку Вербье, у французькій частині Швейцарії. Регіон Вербье 4 Vallées є найбільшою лижної зоною Швейцарії з 100 підйомників, на яких можна пройти понад 400 км трас.

Завдяки розташуванню табору, для дітей пропонується широкий вибір позакласних занять на свіжому повітрі Альп. Взимку і навесні - це катання на лижах і сноуборді на одному з найпрестижніших курортів Швейцарії. Влітку - це походи в гори, спортивне орієнтування, трекінг, а також сплави на каяках.

Діти повертаються з табору з купою вражень, нових друзів з інших країн, оздоровлені і щасливі.

Увага! У зв'язку з пандемією COVID 19, не можна точно сказати чи будуть введені додаткові обмеження з боку влади Швейцарії. Тому на цю мить заявки табір приймає і заявляє про повне повернення передоплати у випадку карантинних обмежень!

Розташування табору

Адреса: Швейцарія, Верб'є, Chemin de Cli 7, 1936 Bagnes

Територія та інфраструктура

Табір Les Elfes - це два традиційних швейцарських шале, розташовані в пішій доступності від центру Вербье. У них організовано навчання, розміщення, харчування і програма вечірніх заходів.

У таборі є професійно обладнані кухні, бібліотека, ігровий зал, кінотеатр, камін, тераса з барбекю, просторі вітальні, комп'ютерний зал.

Обладнані майданчики для ігор та занять спортом в приміщенні і на відкритому повітрі:

  • футбольне поле;
  • майданчики для баскетболу;
  • волейболу та бадмінтону;
  • поле для гри в гольф, драйвинг;
  • батут;
  • майданчик для гри в петанк і стіни для скелелазіння.

Вербье - це відмінний напрямок для сімейного відпочинку. Тому батьки, які хочуть привезти / відвезти своїх дітей, також можуть провести кілька днів на цьому курорті.

Розміщення дітей

Діти розміщуються в 2-4 місних кімнатах зі зручностями.

Дівчатка і хлопчики розміщуються окремо.

Програма

Відмітна особливість програми в Les Elfes - це те, що вона побудована як табір з активним дозвіллям, безліччю заходів і екскурсій в англомовному середовищі. При цьому, уроки іноземної мови опційні і їх можна замовити додатково.

Як показує практика, більшість дітей все-таки на додаток до активної програми займаються англійською, німецькою, французькою або іспанською.

Діти займаються в групах по 7 осіб відповідно до рівня володіння мовою. Інтенсивність програми - 8 годин на тиждень (2 години на день, 4 дні на тиждень) або 15 годин в тиждень (3 години на день, 5 днів на тиждень). На додаток можна взяти індивідуальні заняття. Т.ч. на програму можна вивчати 2 іноземних мови.

Розважальні, спортивні, розвиваючі заходи

Гірські лижі і сноуборд

Незалежно від рівня попередньої підготовки або досвіду діти можуть займатися кататися на лижах чи сноуборді згідно з своїм рівнем під наглядом досвідченого інструктора. Діти займаються 5 днів в тиждень по 3,5 години. Лижі, сноуборд і лижний костюм можна взяти в оренду в Les Elfes.

Вечірні заходи (після 20.00) проводяться здебільшого в таборі (дискотеки, настільні ігри, фондю-вечора, покази мод і т.п.).

В Les Elfes також можна відсвяткувати Новий рік і Різдво, якщо забронювати відповідний заїзд.

Харчування

Харчування 3-разове.

Екскурсії

Один раз в тиждень організовується екскурсія. Приклади: Лозанна з відвідуванням Олімпійського музею, Женева з відвідуванням штаб квартири ООН і Червоного Хреста, Берн з відвідуванням Парламенту, Гриер (шоколадна фабрика), Монтре (Шильонский замок).

Ціни

Ціни минулого сезону

Вартість зміни:

  • 8 днів, 7 ночей - 2 100 CHF;
  • 15 днів, 14 ночей - 4 200 CHF.

Увага! У зв'язку з пандемією COVID 19, не можна точно сказати чи будуть введені додаткові обмеження з боку влади Швейцарії. Тому на цю мить заявки табір приймає і заявляє про повне повернення передоплати у випадку карантинних обмежень!

Трансфер

Трансфер минулого сезону

Деталі уточнюються.

Загальні питання про табір

Яка тривалість зміни в дитячому таборі Unimind: Весняний табір в Швейцарії на базі Les Elfes Весна 2021?

Тривалість зміни складає від 8 до 15 днів, в залежності від зміни. Деталi

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір Unimind: Весняний табір в Швейцарії на базі Les Elfes Весна 2021?

Табір приймає дітей 7 - 18 років. Деталi

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Хочеш знати більше?
Додаткові матеріали про табір

Ірина Кузьменко, організатор Unimind, запрошує на літні програми 2020

05.03.2020
Ми зустрілися з керівником освітнього агентства Unimind на форумі дитячих таборів KidsCampForum і попросили розповісти про програми літніх таборів

Ірина Кузьменко, організатор освітнього агентства Unimind, запрошує дітей

06.12.2019
Ми зустрілися з керівником освітнього агентства Unimind на образовтаельном форумі KidsClubForum і попросили розповісти про програми Unimind

Відгуки Дитячий табір Unimind: Весняний табір в Швейцарії на базі Les Elfes Весна 2021

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 21:40:14