Дитячий табiр Весна (Новопетрівка)

Україна\Запорізька область\Новопетрівка

Дитячий табір «Весна» розташований на самому березі Азовського моря (1-а лінія), в курортному селищі Новопетрівка Бердянського району Запорізької області, в 12-ти км від центру м. Бердянська. Це відмінне місце для відпочинку і оздоровлення дітей! Розвинена інфраструктура ДОУ «Весна», відмінне збалансоване 5-разове харчування, насичена культурно-розважальна програма в поєднанні з прекрасними кліматичними умовами, перебуванням на свіжому повітрі, близькістю моря - всі ці фактори благотворно впливають на дитячий організм.

Адреса:
Україна, Новопетрівка , вул. Азовська, 16
Кількість місць:
240

Зміни та ЦіниПрямі замовлення в табір без націнок

Вас можуть зацікавити такі табори

Опис Дитячий табір Весна (Новопетрівка)

Про табір

Дитячий табір «Весна» розташований на самому березі Азовського моря (1-а лінія), в курортному селищі Новопетрівка Бердянського району Запорізької області, в 12-ти км від центру м. Бердянська. Це відмінне місце для відпочинку і оздоровлення дітей! Розвинена інфраструктура ДОУ «Весна», відмінне збалансоване 5-разове харчування, насичена культурно-розважальна програма в поєднанні з прекрасними кліматичними умовами, перебуванням на свіжому повітрі, близькістю моря - всі ці фактори благотворно впливають на дитячий організм.

Розташування табору

Адреса: Україна, Новопетрівка, вул. Азовська, 16.

Територія та інфраструктура

ДОУ «Весна» має на території власний піщаний пляж з тіньовими навісами і душовими кабінами. На пляжі працює рятувальний пост. Купання в морі здійснюються два рази в день: з 9:00 до 12:00 і з 16:00 до 18:00 під наглядом інструктора з плавання, педагогів, рятувальників, медиків.

Інфраструктура:

 • концертний зал, кінозал з великим екраном;
 • тренажерний атлетичний комплекс, гімнастичне містечко;
 • футбольне поле;
 • волейбольний і баскетбольний майданчики;
 • настільний теніс, майданчики для гри в бадмінтон;
 • естрадно-вогнищевий майданчик;
 • медичний корпус з обладнанням, медичний ізолятор;
 • банно-пральний комплекс;
 • кімнати для занять гуртків, ігротека.

Розміщення дітей

Дитячий оздоровчий табір «Весна» пропонує для дитячого відпочинку на Азовському морі 3 двоповерхові корпуси з кімнатами на 5-6 осіб.

На кожному поверсі - телевізор, DVD, тенісні столи, просторі холи.

Зручності на поверсі окремо для дівчаток і хлопчиків. Цілодобово гаряча, холодна вода.

Прибирання корпусів здійснюють покоївки двічі на день. Прання дитячих речей в пральні.

Медичне обслуговування забезпечують досвідчені лікар-педіатр, медичні сестри.

Програма

Розваги: щодня тематичні заходи, конкурси, ігри, подорожі, свята, ярмарки атракціонів і розваг, дискотеки, кіноперегляди, прогулянки, сюрпризи для іменинників, спів біля багаття на березі моря, багаття дружби з феєрверками і світло-ілюмінацією, сучасною музикою, свята Нептуна, концерти творчих колективів м. Бердянська, циркові вистави, відвідування зоопарку. Заняття в гуртках за інтересами.

Додатково організовуються екскурсії в Бердянський аквапарк, дельфінарій, катання на теплоході по Бердянській затоці, відвідування атракціонів і зоопарку (за додаткову оплату).

Проводяться туристичні змагання і турпоходи, уроки плавання, змагання з футболу, волейболу, шашок, шахів, настільного тенісу, бадмінтону.

Щодня працюють гуртки, клуби, студії за інтересами:

 • Фітнес-клуб «Весна» - дівчата.
 • Секція атлетичної гімнастики - юнаки.
 • Хореографічна студія.
 • Вокальна студія.
 • Секція з навчання плаванню.
 • Туристично-краєзнавчий клуб.
 • Гурток прикладної творчості «Природа і фантазія».
 • «Юний художник».
 • Клуб «Відкритий Китай».
 • Ігротека.

Морські купання два рази на день з 9.00 до 12.00 і з 16.00 до 18.00 проводять підготовлені керівники плавання. Навчання плаванню.

Оздоровлення

Оздоровлення: в «Весні» проводяться наступні види оздоровчих процедур:

Кліматопрофілактика

Оздоровчі гартуючі процедури призначаються всім дітям. Клімат узбережжя Азовського моря приморський-степовий, помірно вологий, тонізуючий, без різких коливань температури, з великою кількістю сонця в літній період. Морські бризи постійно вентилюють узбережжя моря, приносячи масу чистого іонізованого повітря з підвищеним вмістом кисню і йоду.

Аеротерапія

Аеротерапія проводиться протягом усього періоду перебування дітей в «Весні». Свіже повітря гартує організм, підвищує стійкість до простудних захворювань, зміцнює імунну систему. Повітряні ванни - це активна процедура, що гартує при якій діє комплекс метеоелементів. Повітряні ванни, як правило, проводяться в поєднанні з рухливими іграми.

Геліотерапія

Геліотерапія - це вплив сонячних променів на організм дитини в профілактичних цілях. Сонцелікування - один з найбільш сильнодіючих чинників оздоровлення. В основі фізіологічної дії сонячних променів лежать фотохімічні реакції. Сонячні ванни підвищують обмін речовин, нормалізують стійкість організму до несприятливих впливів, імунологічну захисну реакцію. В результаті - не тільки гарний морський загар, але і відмінне здоров'я.

Купання в морі (таласотерапія)

В широкому розумінні включає використання всіх видів кліматичних, бальнеологічних та інших природних факторів, пов'язаних з перебуванням людини біля моря. У більш вузькому - це вплив на організм людини купання у морі. Купання в Азовському морі незамінні при йододефіциті в організмі.

Фізична дія купань пов'язана з термічними, механічними і хімічними факторами. Вони чинять активний оздоровчий вплив на дитячий організм, підвищують адаптаційні можливості. Після купання з'являються бадьорість, гарний настрій.

Купання в морі проводиться після попередніх гартують (повітряні ванни, обтирання водою, занурення і ін.). Умови для купання дітей в «Весні» є оптимальними: температура води 25-26С при еквівалентно ефективній температурі 21-23С.

Псаммотерапія

Псаммотерапія - це лікувальне застосування морського піску. На пляжі він добре прогрівається і довго зберігає тепло.

Псаммотерапія є активним методом лікувального впливу. Пісок має велику гігроскопічність, легко вбирає в себе вологу (піт). При вступі піску в зіткнення з потом відбувається утворення вуглекислоти. Створюються умови м'якодіючої вуглекислої процедури «пісочної ванни».

Псаммотерапія надає механічний, фізичний, тепловий і хімічний вплив на організм, зумовлює болезаспокійливу, протизапальну і десенсибілізуючий вплив. Пісочні ванни легко переносяться і з успіхом застосовуються у дітей будь-яких вікових та оздоровчих груп. Граючи і оздоровлюючись, діти повертаються додому зміцнілими, загартованими і рідше хворіють.

Наш моніторинг показав, що діти, які побували в «Весні» по поверненню додому набагато рідше хворіють, у них практично немає проблем, пов'язаних зі зниженням імунітету.

Харчування

Харчування 5-разове. В асортименті - свіжі овочі, фрукти, соки, кондитерські вироби. У штаті - кваліфіковані кухарі, офіціанти.

Медичне обслуговування

Медичне обслуговування здійснює лікар-педіатр і кваліфікований молодший медичний персонал. Медична страховка дітей. В профілактичних цілях використовуємо фізіотерапевтичні прилади: ультразвуковий інгалятор, дарвансаль з насадками і ін.

Ціни

Ціни минулого сезону

Вартість:

 • 18 днів - 9 900 грн;
 • 14 днів - 7 700 грн;
 • 1 доба - 550 грн.

З 23.08.2021 р. можливі заїзди на сімейний відпочинок або відпочинок на вихідні дні за мінімальною вартістю.

Трансфер

Організований трансфер з супроводом співробітників табору.

Автобусний трансфер: Бердянськ - табір - Бердянськ, входить у вартість.

Трансфер з інших міст - 25 грн / км, група від 25 осіб.

Залізницею:

 • Всіма поїздами, що йдуть в напрямку до станцій Мелітополь, Запоріжжя або Бердянськ, де за погодженням сторін, нами проводиться зустріч і доставка групи в розташування дитячого закладу.

Автотранспортом:

 • Рух по автотрасі Харків-Мелітополь, за м. Василівка Запорізької області поворот за вказівником в сторону Бердянська. У Бердянську за погодженням сторін по телефону, нами проводиться зустріч і доставка групи в розташування дитячого закладу. З Бердянська до с. Новопетрівка через кожну годину з 5:15 до 18:15 організовано рух рейсових автобусів.

За попереднім погодженням можлива організація доставки дітей до табору з будь-якого населеного пункту України!

Загальні питання про табір

Яка тривалість зміни в дитячому таборі Весна (Новопетрівка)?

Тривалість зміни складає від 14 до 18 днів, в залежності від зміни. Деталi

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір Весна (Новопетрівка)?

Табір приймає дітей 7 - 17 років. Деталi

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Сподобався табір? Поділися з друзями:

Відгуки Дитячий табір Весна (Новопетрівка)

Разом з цим табором шукають

Схожі табори

Сторінка сформована 08:59:32
;