Дитячий табiр Південний берег

4 000 грн
зміни скасовані
9,4
із 10
оцінка організатора
14 відгуків

Україна\Одеська область\Южне

«Південний Берег» – це унікальна оздоровча програма з туристичним ухилом для всієї родини (або дітей) на самому березі Чорного моря біля м. Южне (45 км від Одеси та 90 км від Миколаєва). Після повноцінного відпочинку в нашій програмі, діти здивують вас безліччю нових інтересів, знань та умінь. Тут вони реально вчаться бути частиною згуртованої команди, творчими навичками, в'язати вузли, ліпити з глини, основ виживання на природі, стріляти з лука, користуватися інструментами, стають дисциплінованішими і самостійнішими, перевірять свої сили, навчаться грати на гітарі. Все це відбувається у легкій ігровій формі з елементами спортивного туризму. Щодня ведеться звіт в Інстаграм та Viber-групі.

Адреса:
Україна, Южне,
Кількість місць:
15
Трансфер з:

Зміни та Ціни

Літні канікули 2022
Зміна
Період
Днів
Ціна
Наявність місць
1 зміна
Класний тиждень
05.06.22 - 12.06.22
(8 днів)
Діти старше 9 років
4 000 грн
Зміну скасовано
Зміна пройшла
Дорослі (повне завантаження)
3 000 грн
Зміну скасовано
Зміна пройшла
Дорослі (тільки 3-раз. харчування)
1 600 грн
Зміну скасовано
Зміна пройшла
2 зміна
Екологічний десант
12.06.22 - 19.06.22
(8 днів)
Діти старше 9 років
4 000 грн
Зміну скасовано
Зміна пройшла
Дорослі (повне завантаження)
3 000 грн
Зміну скасовано
Зміна пройшла
Дорослі (тільки 3-раз. харчування)
1 600 грн
Зміну скасовано
Зміна пройшла
3 зміна
Флотська зміна
26.06.22 - 03.07.22
(8 днів)
4 зміна
Морська піна
03.07.22 - 10.07.22
(8 днів)
5 зміна
Екватор – свято Нептуна
10.07.22 - 17.07.22
(8 днів)
6 зміна
Піратська
17.07.22 - 24.07.22
(8 днів)
7 зміна
Робінзони Південного берега
24.07.22 - 31.07.22
(8 днів)
8 зміна
Казки моря
31.07.22 - 07.08.22
(8 днів)
Прямі замовлення в табір без націнок

Опис Дитячий табір Південний берег

Про табір

«Південний Берег» – це унікальна оздоровча програма з туристичним ухилом для всієї родини (або дітей) на самому березі Чорного моря біля м Южне (45 км. від Одеси і 90 км. Від Миколаєва).

Переваги відпочинку в таборі "Південний Берег":

 • 50 метрів до моря в зеленій зоні:
  • табір Південний Берег розташовується в зеленій зоні на височині біля самого моря, а значить відпочинок буде максимально насичений морськими розвагами та свіжої оздоровчою атмосферою.
 • Професійні організатори:
  • всі ведучі, батьки-вожаті мають профільну педагогічну освіту і в сфері організації культурно-дозвіллєвої діяльності;
  • великий досвід в організації та проведенні літніх таборів, фестивалів, оздоровчих заходів, діяльності батьківських і молодіжних клубів.
 • Ціна:
  • - 4 000 грн / тиждень з харчуванням, проживанням, навчанням, веселощами і морськими пригодами – хіба це гроші?!
  • – Ой, не смішіть мої капці і таки-да приїжджайте всією сім'єю на море!
 • Сімейна атмосфера:
  • Південний Берег – це не піонерський табір. Так, у нас тут дисципліна, зарядка вранці, походи, взаємодопомога і Королівська Ніч. Але все це в середовищі турботи один про одного, уваги до кожного і повазі старших. Крім того в кожній зміні відпочивають і батьки зі своїми дітьми, тому нічому, що суперечило б уявлянням батьків про якісний відпочинок місця не може бути;
  • дозвольте собі тиждень сімейного щастя і приїжджайте на море в Південний Берег усі разом!

Після повноцінного відпочинку в нашій Програмі, діти здивують вас безліччю нових інтересів, знань і умінь. Тут вони реально вчаться бути частиною згуртованої команди, творчим навичкам, в'язати вузли, ліпити з глини, основам виживання на природі, стріляти з лука, користуватися інструментами, стають більш дисциплінованими і самостійними, перевірять свої сили, навчаться грати на гітарі.

Все це проходить в легкій ігровій формі з елементами спортивного туризму. Щодня ведеться звіт в Інстаграм і Viber-групі.

Дорослим пропонується розміщення як в наметах, так і житлі в м. Южне.

Самі вершки Південного Берега. Виділимо найсмачніше у відпочинку Південного Берега:

 • все включено за 3 000 грн / тиждень!
 • самий берег моря + зелена зона;
 • досвідчений колектив;
 • туристично-оздоровча тематика;
 • домашня свіжа кухня;
 • багато розважальних заходів;
 • мала група 10-15 дітей на 4-6 дорослих;
 • сімейна атмосфера, старші та молодші піклуються одне про одного;
 • можливість батькам відпочивати поруч з дітьми і не заважати один одному;
 • немає серйозних фізичних навантажень, але відпочинок активний!

Розташування табору

Адреса: Україна, Южне,

Табір розташовується в зеленій зоні з великою кількістю дерев і кущів, власним затіненим піщаним пляжем, в пів години ходьби від м. Южне.

Територія

У Таборі стоять величезні намети - намети для їдальні, відпочинку, галявина з гамаками в тіні дерев. Туалет з шикарним видом на море. Душові кабіни.

Проживання дітей

Переважно використовувати особисті спальники, але в наявності є достатньо табірних 2-3-4-місних наметів, спальників, килимків.

Програма

Щотижня в суботу/неділю новий заїзд, нові знайомства, нові події.

Обов'язково включені:

 • 2 радіальних одноденних походи;
 • прогулянка «Вечірній Южний»;
 • святкова програма;
 • концерт Талантів;
 • корисні майстер-класи;
 • веселі ігрові програми;
 • щоденний морський настрій;
 • творчість, дружба і радість.

Ви можете спробувати тижневий відпочинок і продовжити його ще на тижні за бажанням.

Наші заїзди

5-12 червня — "Класний тиждень"

Спец.заїзд для відпочинку однокласників зі своїми батьками та без них.

Програма розробляється спеціально для класу разом із класним керівником та батьківським комітетом.

Але обов'язково: організація тур. табору, походи, вивчення місцевих трав та рослин, багаття, активні ігри, зоряне небо, пісні, багато моря та веселощів, дружня та весела атмосфера першовідкривачів.

12-19 червня — "Екологічний Десант"

В ході Еко - зміни ваша дитина навчиться жити в гармонії з природою і товаришами. Екологічні майстер - класи, споруда печі, організація тур. табору, походи, вивчення місцевих трав і рослин розширять екологічну свідомість не тільки у дітей, але і дорослих.

Дружна весела атмосфера першовідкривачів і творців чекає своїх піонерів.

19-26 червня — "Слов'янська Купала"

Організовуємо і беремо участь в міні - фестивалі «Купала». Вивчаємо обряди, культуру, історію слов'ян, традиції, ігри, хороводи... Будуємо аналоги трипільського житла (глинобитний будинок, глинобитна піч).

Отримуємо навички туриста: ходимо в походи, орієнтуємося в просторі, розпалюємо багаття, готуємо на вогні, в'яжемо вузли, вивчаємо флору і фауну місцевості.

26 червня - 3 липня — "Флотська зміна"

На час цієї зміни ми всі стаємо одночасно командою з виготовлення та випробування кораблів (плавзасобів, човнів, плотів). Вивчаємо морські традиції і влаштовуємо битви на воді.

Отримуємо навички туриста: ходимо в походи, орієнтуємося в просторі, розпалюємо багаття, готуємо на вогні, в'яжемо вузли, вивчаємо флору і фауну місцевості.

У день роз'їзду батьки можуть залишитися з дітьми на вечірнє свято Дня Флоту в м. Южне.

3-10 липня — "Морська піна"

Ми продовжуємо випробування кораблів (плавзасобів, човнів, плотів), побудованих у попередніх змінах та влаштовуємо битви на воді.

Отримуємо навички туриста: ходимо у походи, орієнтуємось у просторі, розпалюємо багаття, готуємо на вогні, в'яжемо вузли, вивчаємо флору та фауну місцевості.

Багато моря, ігор, творчості та гарного настрою!

Настає найспекотніша пора – зануритися!

10-17 липня Екватор — "свято Нептуна"

Підготовка і проведення Свята Нептуна 15 липня. Морські битви, походи і підкорення скель, квест пошуку скарбів і видобуток чарівних кристалів. Серйозні ігри: Мафія, Таємний друг, Крокодил і хороводно-ігрові програми; активні змагання, піщані замки, ігри біля вогнища, майстер-класи по роботі з глиною, виготовлення прикрас... Загалом, весь набір розваг і пригод Південного Берега.

Отримуємо навички туриста: влаштовуємо табір, ходимо в походи, орієнтуємося в просторі, розпалюємо багаття, готуємо на вогні, в'яжемо вузли, вивчаємо флору і фауну місцевості

17-24 липня — "Піратська зміна"

У піратській бухті «Південного Берега» команда відчайдушних піратів буде вибирати Ватажка і помічників, шукати скарби, влаштовувати оборонні споруди, «тероризувати аборигенів» і «грабувати» проходять кораблі. В один із днів зробимо «набіг» в Южне. Квести, морські битви і пригоди, дослідження заповідних територій - ніхто не залишиться без скарбів Південного Берега!

Отримуємо навички туриста: влаштовуємо табір, ходимо в походи, орієнтуємося в просторі, розпалюємо багаття, готуємо на вогні, в'яжемо вузли, вивчаємо флору і фауну місцевості

24-31 липня — "Робінзони Південного берега"

"Викинуті" на Південний Берег мореплавці стають «робінзонами». Тема виживання в дикій природі, вироблення навичок орієнтування, робота в злагодженій команді. Ну і куди без пригод і морських розваг?!

Отримуємо навички туриста: влаштовуємо табір, ходимо в походи, орієнтуємося в просторі, розпалюємо багаття, готуємо на вогні, в'яжемо вузли, вивчаємо флору і фауну місцевості.

31 липня - 7 серпня — "Казки Моря"

Найказковіша зміна на Південному Березі. Крім усього набору походів, морських розваг, ігор і пригод від Південного Берега, ми на час стаємо магами-чарівниками і знаходимо в кожній дитині унікальні здібності. За допомогою "супер-здібностей" діти можуть впливати на світ навколо. Пошук свого чарівного кристала, виготовлення магічного амулета або прикраси, народження свого чарівного заклинання, знаходження свого таємного імені, написання своєї казки життя... У цій зміні можливо все!

Отримуємо навички туриста: влаштовуємо табір, ходимо в походи, орієнтуємося в просторі, розпалюємо багаття, готуємо на вогні, в'яжемо вузли, вивчаємо флору і фауну місцевості.

Найромантичніша зміна Південного берега.

Педагогічний склад

Досвідчені інструктора-вожаті з профільною освітою. Спільні програми з тур. клубом «Горизонт», альп. клубом "Скіф", батьківським клубом «Жива Школа».

Харчування

Дітям пропонується 4-разове харчування. Домашня кухня радує завжди свіжими і смачними стравами, овочами, фруктами, ягодами і частуваннями.

Ціни

Ціни минулого сезону

Вартість зміни:

 • діти з 9 років – 4 000 грн;
 • дорослі - 3 000 грн.

У вартість путівки входить:

 • трансфер Южне – Табір – Южне;
 • оренда туристичного спорядження;
 • ігрові, святкові, тур. програми;
 • 4-разове харчування (сніданок, обід, полуденок, вечеря, ласощі);
 • страховка.

Трансфер

Організований трансфер з супроводом співробітників табору.

Автобусний трансфер: Южне – Табір – Южне, входить у вартість путівки за погодженням часу.

Доставка дітей:

 • дістатися в м. Южне можна з Одеси від З\Д вокзалу, Автостанція, маршрут 68, 69 кожні 20 хвилин. На Автостанції селища Котовського маршрут 67 щогодини. Вартість проїзду 30 грн;
 • з Миколаєва маршрут трохи складніше. На маршрутці до Коблево. З Автостанції кожні 90 хвилин маршрут №1 до Южне коштує 10 грн.

Необхідні документи

Перелік необхідних документів:

 • копія свідоцтва про народження;
 • діти до 9 років беруть участь тільки з батьками;
 • висновок лікаря про стан здоров'я (для дитячого табору - лікарі знають).

На місці підписується "Заява щодо участі". Для батьків, які не планують постійно перебувати разом зі своїми дітьми, підписується "Згода на супровід" на ім'я Керівника тур.зльоту "Південний Берег - 2022".

Необхідні речі

Нижче представлений список рекомендованого спорядження в табір "Південний Берег".

Список складається з 2-х частин: рекомендоване і додаткове спорядження (за вашим бажанням).

Рекомендоване:

 • Рюкзак або сумка / для основних речей;
 • Маленький рюкзачок - для походів!
 • Підстилка (або великий рушник);
 • Спальний мішок або ковдру з простирадлом;
 • Подушка (невелика або надувна);
 • Куртка вологозахисна з капюшоном (легка) або дощовик;
 • Светр, водолазка (утеплювач);
 • Штани (на вибір: джинси, спортивні, камуфляжні і т.п.);
 • Сорочка світла з довгими рукавами (від сонця в похід);
 • Костюм для сну;
 • Футболки - кілька штук;
 • Кепка або панама (від сонця) краще 2;
 • Шкарпетки вовняні, тонкі і х \ б шкарпетки;
 • Шорти і купальний костюм;
 • Спідня білизна (не менше 3-5 комплектів);
 • Кросівки, кеди для походів;
 • Шльопанці, краще з закритим носком;
 • Сандалії.
 • Умивальні приналежності: паста, зуб. щітка, шампунь, гель для душу і т.п. (+ рушник маленький для вмивання), гребінець особистий.
 • Носові паперові хустки - 1 уп. або трохи туалетного паперу;
 • Вологі гігієнічні серветки (вологий туалетний папір);
 • Крем від комарів (їх практично немає, але все ж);
 • Гігієнічна помада від обвітрювання губ (і хлопчикам!);
 • Крем від сонця;
 • Ліхтар з набором батарейок (краще налобний);
 • КЛМН в чохлі / сумочці (кружка краще пластикова з широким дном, миска з нержавійки або пластикова, ложка, ніж складаний хлопчикам).

Зверніть увагу:

 • Діти самі стежать за своїм посудом і миють її після кожного прийому їжі.
 • Гроші на кишенькові витрати (150-300 грн) на Коблево і Південний;
 • Перекус і вода в пляшка 0,5 л.
 • Чіпси, цукерки, кола та ін. "радості", щоб "чадо тиждень не голодувало" не давати! Можна - трохи карамельок.

Додатково:

 • Сидушка (пінополіуретан з гумкою);
 • Фотоапарат (за бажанням);
 • Плавальні кола, маска, ласти, водяні пістолети;
 • Книга, плеєр, настільна гра;
 • Пауер-банк;
 • Рукавички робочі з пухирцями (збирати хмиз, дрова, копати...);
 • Годинники (не на мобільному, краще з будильником);
 • Блокнот, ручка, фломастери, альбом (папка) для малювання А4.

Зв'язок з дитиною

Зв'язок з дітьми у вечірній час і через «вожатих» - в решту часу користуватися гаджетами, телефонами не дозволяється.

Мобільні телефони і зв'язок

Ми настійно рекомендуємо на території табору використовувати найпростіші і недорогі мобільні телефони, не брати в табір дорогі ігри і техніку, гаджети: вони швидше за все не «доживуть» до кінця програми, до того ж електрики в Таборі немає - підзарядка через особисті пауер-банки.

Рекомендований час для дзвінків батьків в табір -21:00-22:00.

Рекомендуємо звернути увагу і на прогноз погоди безпосередньо перед відправкою в дитячий табір.

Загальні питання про табір

Яка ціна путівки в дитячий табір Південний берег?

Ціна путівки складає 4 000 грн. Деталi

Яка тривалість зміни в дитячому таборі Південний берег?

Тривалість зміни складає 8 днів. Деталi

Де знайти відгуки про дитячий табір Південний берег?

Батьки оцінили табір на 9,4 з 10. Усі оцінки можете подивитися тут

Зі скількох років і до якого віку приймає дітей табір Південний берег?

Табір приймає дітей 9 - 14 років. Деталi

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Відгуки Дитячий табір Південний берег

Разом з цим табором шукають

Сторінка сформована 13:22:00