Дитячий табiр Green Sun - Табір природного розвитку

9,8
із 10
оцінка організатора

Україна\Харківська область\с. Пархомівка

Опис Дитячий табір Green Sun - Табір природного розвитку

Про табір

НЕстандрартний підхід до організації літнього дитячого відпочинку.

У звичному шкільному житті немає місця для прояву особистості: єдина шкільна форма, єдині домашні завдання, єдиний підхід до навчання, один розклад і щотижня все повторюється.

Літо - це привід все виправити. У літньому таборі дитина може дізнатися і проявити себе з іншого боку.

Але табір від табору різниться. І не кожен табір оздоровчий, навіть якщо він знаходиться в лоні природи.

Словом записатися в табір - це тільки пів справи.

Табір Green Sun - це як відправити свою дитину до бабусі в село, але знати, що їм будуть займатися, як елітним студентом в Кембриджі.

Ми занурюємо дітей в справжнє життя, повне цікавої праці та пригод, де можна виховати дисципліну, самостійність, відповідальність і віру в себе без зобов'язалівки та примусу. Саме тут ми допоможемо дітям стати сильними морально і фізично і не втратити смак дитинства, радості, веселощів.

Наша мета - дати паросткам особистості вкоренитися, створюючи всі умови для формування сили духу, розвитку інтелекту та розкриття творчого потенціалу кожної окремої дитини.

Розташування табору

Адреса: Україна, с. Пархомівка.

Екологічно чиста зона Харківської області, с. Пархомівка, в оточенні природних пейзажів і відомих туристичних об'єктів (Наталівський парк, Шарівський замок, Будинок Казимира Малевича, Пархомівський історико-художній музей, Краснокутський дендропарк).

Інфраструктура

Приватний дитячий табір Green Sun - це 4-поверховий будинок, 2 ванних кімнати та 2 санвузли в будинку, літній душ, лазня на дровах, басейн-купель з чистою артезіанською водою, великий фруктовий сад, спортивний майданчик для фізичної активності, багаття.

Проживання дітей

2-4 людини в кімнатах, група до 15 осіб, віком від 6 до 14 років.

Програма

Кожна зміна відрізняється за формою, але єдина за змістом і підходу.

Вихованням займаються професійні спортсмени та викладачі, доглядають люблячі і дбайливі, а розважають молоді та активні люди.

06.06-26.06 - Акроліто

Спеціалізована зміна дитячого табору спрямована на відпрацювання навичок в акробатиці, батутному спорті та гімнастики. Ми дамо дітям волю випустити свою невгамовну енергію і направити її в русло досягнення спортивних результатів. Стрибки на батуті, подвійне сальто, поздовжній і поперечний шпагат, стійка на руках, жонглювання на баланс-борді. З такими навичками не нудно і в школу йти. Це найкрутіше літо дитина не забуде ніколи.

27.06-17.07 - Дух Козака

Ми - браття козацького роду. Козаки мали сильний дух, волю і розум, тому і були непереможним військом вільним. Ця зміна спрямована на розвиток фізичної сили та витривалості, сили волі та вивчення традицій та історії. Тренування по козачому спасу, стрілянина, самооборона, катання верхи на конях, тренування на розвиток правої та лівої півкуль мозку, загартовування, зміцнення імунітету. Ви думаєте, це тільки для хлопчиків? А чи знаєте ви, як мудра, сильна і красива душею українська козачка? Будемо вивчати.

18.07-07.08 - Самодєлкін

Наші руки не для нудьги! Створити красивий подарунок своїми руками та змайструвати шпаківня - через це повинен пройти кожна дитина. А як щодо того, аби проявити себе в реставрації, декорації, ландшафтному дизайні? Або може про будівництво та ремонт? Загалом, допоможемо дитячим рукам рости з правильного місця.

08.08-28.08 - Акули туризму

Спеціалізована зміна табору, спрямована на розвиток підприємництва та навичок командної роботи. Протягом зміни діти в команді розроблять проєкт реальної туристичної екскурсії, пройдуть всі етапи її організації та самі поїдуть в цей дивовижний тур. Навчаться працювати в команді, брати на себе відповідальність, проявляти ініціативу, висловлювати свою творчість і таланти, ставати лідерами життя

29.08-5.09 - Підліток і Всесвіт (для дітей 13+)

Унікальна зміна для підлітків - безпечна школа життя, де в психологічно і педагогічно адекватній обстановці підлітку щодня будуть створюватися реальні уроки, в результаті яких діти сформують високу і здорову самооцінку, розкриють свою особистість і таланти, дізнаються безпечні та екологічні способи монетизації своїх умінь, навчаться вибудовувати взаємини між статями та різними віковими групами.

Програма побудована таким чином, щоб у вільній, незаангажованій шаблонами та правилами формі, дитина могла отримати максимальний ефект від літнього відпочинку, зміцнити імунітет, напрацювати важливі навички здорового, активного способу життя, придбати спрагу пізнання і творчості.

В атмосфері співтворчості - ми всі вчителі один одному.

ЩО БУДЕМО РОБИТИ?

Спортивно розвиватися

Щоденна зарядка і професійні тренування з акробатики, стрибків на батуті, волейболу, баскетболу, настільного тенісу, самооборони.

Весело спілкуватися

Під час настільних розвиваючих ігор, організації творчих конкурсів, при перегляді розвиваючих фільмів, проведенні ділових ігор, що розвивають фінансову грамотність.

Здоров'ям наповнюватися

Загартовуватися в купелі, паритися в лазні на дровах, дихати свіжим повітрям, правильно і збалансовано харчуватися, зміцнювати імунітет фруктами з власного саду та овочами з грядки.

Підемо в похід

Влаштуємо справжній лісовий квест, де навчимося орієнтування на місцевості, збирати хмиз і розпалювати багаття, варити польову кашу.

Займемося творчістю

Техніка декупаж - це сучасне творчість, освоївши яке ваша дитина завжди зможе зробити своїми руками гарний, стильний, недорогий, але виглядає дорого подарунок.

Поїдемо на екскурсію

Кожну зміну ми вибираємо одну з популярних туристичних місцевостей Центральної та Східної України та вибираємося на одноденну вилазку.

Розклад дня

Наш день:

 • 8:00 підйом, умивання, одягання;
 • 8:30 ранкова гімнастика;
 • 9:20 сніданок;
 • 10:00 творчі та розвиваючі заняття - декупаж / реставрація / чоловіча майстерня / малювання / ландшафтний дизайн / кулінарний майстер-клас;
 • 11:30 перекус;
 • 12:00 активні ігри на свіжому повітрі - волейбол / фрісбі / свінгбол / вибивний / бадмінтон / метання / жонглювання;
 • 13:30 обід;
 • 14:00 час відпочинку - сон / читання / настільні ігри в саду;
 • 15:30 перекус;
 • 16:00 професійне тренування - акробатика / батутний спорт / козачий спас / циркова студія;
 • 17:30 групові розваги в саду (на природі) - що? Де? Коли / квести / конкурси / походи;
 • 19:00 вечеря;
 • 19:30 річний кінозал / кінотерапія / казкотерапія;
 • 21:00 шерінг вражень біля багаття;
 • 22:00 відбій.

Харчування

Здорове 3-разове харчування + 2 перекусу.

Ціни та акції

Ціни:

 • 7 днів - 5 000 грн/люд;
 • 21 день - 15 000 грн/люд;
 • Літо в селі (31.05-29.08) - 1 500 дол/чол;
 • Тест-драйв (будь-які 3 дня) - 1 600 грн (все включено).

Що входить у вартість:

 • Харчування + проживання;
 • Розвиваюча і спортивна програма;
 • 1 виїзна екскурсія;
 • Повна страховка дитини на період відпочинку.

Додатково можна замовити:

 • Дитячий лікувальний і оздоровчий масаж;
 • Індивідуальна програма здоров'я дитини (зниження маси тіла, повне оздоровлення).

У вартість не входить:

 • Проїзд (крім тест-драйву).

Знижки та спеціальні пропозиції:

 • Рання бронь (30 днів до початку зміни) - 15%;
 • Кілька змін - 10%;
 • 2 і більше дитини з сім'ї - 10% на загальну суму.

Знижки не поширюються на пропозиції «Літо в селі», «Тест-драйв».

Доставка дітей в табір

Доставка дітей здійснюється самостійно батьками, при бажанні організовується групове перевезення.

Хочеш в табір? Замовляй путівку!
Прямі замовлення в табір без націнок!

Потрібно більше інформації? Будь ласка!

Сподобався табір? Поділися з друзями:

Разом з цим табором шукають

Інші табори організатора

Сторінка сформована 04:00:02