Відпочинок в Болгарії для дітей та молоді.
Літні канікули – це три чудових місяці, які можна провести, як заманеться. Можна щодня зустрічатися з друзями, читати будь-які книжки, слухати улюблену музику, подорожувати. Також можна поїхати до бабусі з дідусем і познайомитися з дітьми, які живуть в їхньому селі.
Літні канікули дозволяють спати до обіду, а потім ганяти м’яч у дворі або шити лялькам одяг. А ще – можна кожен день їсти морозиво! Літні канікули – це купання у ставку та в річці, а якщо пощастить, то і в морі.
Море влітку завжди такого казкового, фантастичного кольору, а пісок схожий на м’який безмежний килим. І накупатися вдосталь просто неможливо, постійно хочеться ще і ще. Коли починаються літні канікули, то відразу виникає безліч цікавих планів.
Гарний, надзвичайної архітектури у вигляді човна апартаментний готель Посейдон 4* знаходиться в елітній частині курорту на 2 лінії поблизу моря біля підніжжя гір Стара Планіна, покритих зеленими лісами. Дана частина курорту славиться своїм мікрокліматом - поєднання чистого гірського зі свіжим морським повітрям, придатних для оздоровлення органів дихання. У цьому місці зосереджені в основному 5 * і 4 * готелі.
5+ переваг відвідати табір "Посейдон":
Адреса: Болгарія, Сонячний Берег, Hotel Poseidon, 8240
В готелі: основний ресторан з великою терасою з видом на басейн, ресторан а-ля-карт, кафе-бар, відкритий басейн зі стандартною глибиною, дитячий басейн, фітнес в парковій зоні, волейбол, настільний теніс, більярд (за дод. плату), альтанка для відпочинку та ігор, анімація для дітей і дорослих, WI-FI безплатно у всьому готелі, парковка.
Пропонуються двокімнатні, сучасно обладнані апартаменти з розміщенням 2 + 3 і 2 + 4 осіб.
В апартаменті: ТВ, холодильник, кондиціонер (в кожній кімнаті), ліжка, гардероб, тумбочки, WC з душем і ванною, фен, балкон зі столом і стільцями, Wi-Fi у всьому готелі.
Розміщення керівників у апартаменті по 4 людини.
Загальні умови розміщення:
Насичена анімаційна програма. З дітьми та підлітками працюють професійні аніматори, за унікальною анімаційною програмою.
Пропонуються розважальні, спортивні та інтелектуальні програми, дискотеки та багато іншого.
Гуртки та додаткові заняття:
Табір рекомендовано для спортивних та творчих груп:
З групою дітей (від 15 осіб) працює керівник-педагог.
All Inclusive light – 4-разове, шведський стіл в ресторані готелю: сніданок 07:30-09:00, обід з 12:00-13:30, полуденок 15:30-16:00, вечеря 18:00-19:30.
Напої: різні види безалкогольних напоїв з 7:30 до 20:30 та гарячі напої під час сніданку, обіду та вечері.
Вода доступна цілодобово в спеціально відведених місцях на території готелю.
Територія охороняється, огороджена, є камери спостереження, цілодобова медична допомога, рятувальник на басейнах і пляжі.
Вартість путівки – від 505 євро.
У вартість включено:
Додатково оплачується:
Трансфер організований з супроводом працівників табору.
Автобусний трансфер: Київ – табір – Київ (входить у вартість путівки).
Виїзд з Києва відбувається в день початку зміни й приїзд назад до Києва в день закінчення зміни.